Milko Mazury MTB (1) Pasym (Foto) – Cztery Wieże nad Kalwą – Mocne otwarcie

Fot. Centrum Rowerowe Olsztyn facebook (ilustracja)
W weekend (25/26 lipca) zainaugurowano w Pasymiu nowy sezon cyklu Milko Mazury MTB. Pierwszy etap pod nazwą „Cztery Wieże nad Kalwą” od razu wzbudził zainteresowanie. W pierwszym dniu ścigały się dzieci, młodzież, oraz kat, fun (rekreacyjna). W niedzielę rozpoczęło się prawdziwe ściganie. W najbardziej prestiżowym wyścigu Pro zwyciężył faworyt Jarosław Wołosiuk (Olsztyn), który o sekundę wyprzedził Pawła Kryńskiego (Białystok) i o ponsd dwie i pół minuty Andrzeja Poczopko (Olsztyn).

W kategoriach triumfowali: Piotr Kryński w Pro2, Jarosław Wołosiuk w Pro3, Andrzej Poczopko w Pro4 i Andrzej Żuchliński (Stary Dwór) w Pro5. W wyścigu Expert pierwszy na metę przyjechał Paweł Ścierski (Tychy) przed Przemysławem Baranowskim (Ełk) i Radomirem Chmielem (Olsztyn). Wśród pań zwyciężyła Kornelija Kertenyte (Litwa), druga była Anna Kołatka (Iława), a trzecia Marta Raszkiewicz (Olsztyn). Najlepsi w kategoriach: EK5: Anna Ostrowska (Chorzele), EK4: Anna Świderska (Elk), EK3: Marta Raszkiewicz, EK2: Anna Kołatka, EK1: Kornelija Kertenyte (Litwa), EM6: Sławomir Olszewski (Ełk), EM5: Sławomir Wawrzyniak (Olsztyn), EM4: Michał Łomnicki (Kwidzyn), EM3: Przemysław Baranowski, EM2: Marcin Marchlewski (Lubawa), EMJ; Paweł Ścierski (Tychy).

W wyścigu Hobby najszybszy okazał się Rafał Molenda (Giżycko), który wyprzedził Tomasza Skalskiego (Piecki) i Arkadiusza Bińczaka (Kwidzyn). W rywalizacji pań triumfowała Aiste Butautaite (Litwa), drugie miejsce zajęła Anna Kruszyńska (Lubawa), a trzecie Katarzyna Paszczyk (Ełk). Zwycięzcy kategorii: HK4: Katarzyna Paszczyk, HK3: Anna Kozikowska (Giżycko), HK2: Brygida Fabisiak (Kwidzyn), HK1: Gabriela Janowicz (Bartoszyce). HKJ: Aiste Butautaite (Litwa), HM6: Zenon Gołębiowski (Pisz), HM5: Dariusz Jelski (Białystok), HM4: Tomasz Skalski, HM3: Rafał Molenda, HM2: Jakub Koczta (Białystok), HM1: Michał Zaranko (Pisz), HMJ: Igor Kubacki (Galindia)

Pro

Open

1 Jarosław Wołosiuk Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:46:59

2 Piotr Kryński Białystok VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM  02:47:00 3 Andrzej Poczopko Cryospace Olsztyn  02:49:38

4 Dominik Jakubowski Brodnica Sunrace Koło-Koła MoreCycling  02:52:06

5 Kamil Kuszmider Catena Wyszków   02:52:24

6 Krzysztof Krzywy Gdańsk Cycling Planet  02:52:24

7 Šarūnas Pacevičius Litwa Sprint-Rowery.pl – DSK „Minu“  02:56:56

8 Paweł Ciunel Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:59:52

9 Artur KORC Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:59:55

10 Andrzej Kaiser Bytów STOWARZYSZENIE EURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM  03:02:41

11 Edgaras Svegzda Litwa Sprint-Rowery.pl – DSK „Minu“  03:11:05

12 Mateusz Wiszniewski Mrągowo wtw-poland.com  03:12:03

13 Krzysztof Kindrasz Szprycha Giżycko  03:18:43

14 Dariusz Radny SISU-OWB TEAM  03:21:59

15 Pawel Szczygielski Gdańsk THE BARBERS GDANSK  03:32:20

16 Adam Żuchliński Bike Team Żuchliński  03:36:30

17 SŁawomir Misiaszek GROMADA WŁÓCZĘGÓW – 28TDH TORUŃSKA DRUŻYNA HARCERZY  03:36:31

18 Robert Żebrowski Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  03:37:44

Pro2

1 Piotr Kryński Białystok VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM  02:47:00   2 Dominik Jakubowski Brodnica Sunrace Koło-Koła MoreCycling  02:52:06

3 Kamil Kuszmider Catena Wyszków   02:52:24

Pro3

1 Jarosław Wołosiuk Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:46:59

2 Mateusz Wiszniewski wtw-poland.com  03:12:03

3 Krzysztof Kindrasz Szprycha Giżycko  03:18:43

Pro4

1 Andrzej Poczopko Cryospace Olsztyn  02:49:38

2 Krzysztof Krzywy Cycling Planet  02:52:24

3 Artur KORC Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:59:55

Pro5

1 Adam Żuchliński Suchy Dwór Bike Team Żuchliński  03:36:30

2 SŁawomir Misiaszek GROMADA WŁÓCZĘGÓW – 28TDH TORUŃSKA DRUŻYNA HARCERZY  03:36:31

Fot. Anna Kajat

Expert Open

1 Paweł Ścierski Tychy MŚ Cycling & Dietetyka  01:56:53

2 Przemysław Baranowski Ełk Bialoblocki ProCoaching  01:56:54

3 Radomir Chmiel Olsztyn Michelin Team  01:57:20

4 Marcin Marchlewski Lubawa Cryospace Olsztyn  02:00:38

5 Marcin Białobłocki Sokółka   02:01:34

6 Mariusz Kowalkowski Lubawa Piasecki Concept  02:01:37

7 Kostas Kardelis Sprint-Rowery.pl – DSK „Minu“  02:01:37

8 Piotr Andrzejczyk Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:02:42

9 Bartosz Grędziński Mława Kross Staff Team  02:02:45

10 BartŁomiej Nalazek KP PSP MRĄGOWO  02:03:43

…………………………….

11 Paweł Oktaba Giżycko   02:03:44

14 Patryk Badura Olsztyn Michelin Team  02:05:50

16 Paweł Bednarek Mrągowo RAFBIKE CYCLING TEAM  02:05:58

18 Kamil Łopatek Cryospace Olsztyn  02:06:51

22 Łukasz Gorbacz Szprycha Giżycko  02:08:32

24 Adrian Piłat Dywity  02:08:33

25 Wojciech Krom Cryospace Olsztyn  02:08:33

26 Emil Kruba Cryospace Olsztyn  02:08:34

27 Tomasz Piotrowski Cryospace Olsztyn  02:09:08

28 Piotr Marzec RANT BARTOSZYCE  02:09:08

29 Przemysław Michalczyk Mrągowo Renault Team  02:09:09

30 Krzysztof Gołaszewski MTB TEAM EŁK  02:09:31

31 Marcin Trykacz Szprycha Giżycko  02:09:55

34 Łukasz Nalewajk Mrągowo wtw-poland.com  02:09:59

35 Piotr Sobierajski Bartoszyce wtw-poland.com  02:10:02

39 Arkadiusz Domel Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:12:29

41 Sławomir Wawrzyniak Cryospace Olsztyn  02:13:05

42 Mariusz Tomaszkiewicz Olsztyn  02:13:06

44 Marcin Żuczkowski Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:13:53

46 Piotr Fiedorowicz Szprycha Giżycko  02:15:57

47 Karol Ołdakowski Olsztyn   02:15:58

48 Wojciech Damięcki KP PSP MRĄGOWO  02:16:19

49 Rafał Banul Cryospace Olsztyn  02:16:38

50 Dariusz Wiśniewski Akademia Kolarstwa Olsztyn  02:17:52

52 Daniel Radzki 409 Michelin Team  02:17:53

55 Marek Trzeszkowski Michelin Team  02:19:18   419

56 Dariusz Tumaniec Cryospace Olsztyn  02:19:37   418

57 Mateusz Młyński Akademia Kolarstwa Olsztyn   02:19:38

58 Marcin Lipiński OLIKOM TEAM Pisz  02:19:38

59 Robert Wittlieb MTB EŁK- PROSTKI  02:19:39

60 Anna Kołatka Cryospace Olsztyn  02:19:48

61 Sławomir Olszeski PT MAZURY Team Ełk  02:19:50

62 Krzysztof Dębski Michelin Team  02:20:57

63 Krzysztof Krygielski Cryospace Olsztyn  02:21:55

64 Abdallah Ait Si Bayh Michelin Team  02:21:59

66 Sergiusz Nawrocki Olsztyn  02:22:08

67 Kazimierz Gabrylewicz MTB EŁK- PROSTKI  02:22:47

69 Marcin Bielski Mrągowo 02:23:52

72 Adam Buczyński Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:27:23

74 Zbigniew Kołatka Iława  02:29:32

75 Marta Raszkiewicz Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:29:36

77 Lech Brochacki MTB EŁK- PROSTKI  02:30:46

79 Maksymilian Dawid Cryospace Olsztyn  02:34:29

81 Dawid Janus Bartoszyce ZuzgaRacingTeam:P   02:38:52

82 Wojciech Nowalski Szprycha Giżycko  02:38:53

Open kobiet

1 Kornelija Kertenyte Litwa DVIRATAI – DAISTATUS  02:12:42

1 Anna Kołatka Iława Cryospace Olsztyn  02:19:48

1 Marta Raszkiewicz Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:29:36

EK5

1 Anna Ostrowska Chorzele T4B BIKE TEAM   02:35:21

2 Iwona Zaniewska Cryospace Olsztyn  02:49:27

EK4

1 Anna Świderska MTB TEAM EŁK  02:50:28

2 Małgorzata Jakubowska Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:53:55

EK3

1 Marta Raszkiewicz Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:29:36

2 Katarzyna Ebert Warszawa skleprowerowy.pl  02:31:02

3 Alicja Rolbiecka Reda Luk Connect Racing Team   02:41:22

EK2

1 Anna Kołatka Iława Cryospace Olsztyn  02:19:48

EK1

1 Kornelija Kertenyte Litwa DVIRATAI – DAISTATUS  02:12:42

EM6

1 Sławomir Olszewski PT MAZURY Team Ełk  02:19:50

2 Zdzisław Toruszewski Kamyk Radzymin MTB Team  02:41:25

3 Andrzej Postój Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  02:52:51

EM5

1 Sławomir Wawrzyniak Cryospace Olsztyn  02:13:05

2 Dariusz Wiśniewski Akademia Kolarstwa Olsztyn  02:17:52

3 Sergiusz Nawrocki Pluski  02:22:08

EM4

1 Michał Łomnicki MTB Kwidzyn Team  02:04:39

2 Łukasz Gorbacz Szprycha Giżycko  02:08:32

3 Czesław Anolik Gdańsk  02:08:32

EM3

1 Przemysław Baranowski Ełk Bialoblocki ProCoaching  01:56:54

2 Radomir Chmiel Michelin Team  01:57:20

3 Marcin Białobłocki Sokółka   02:01:34

EM2

1 Marcin Marchlewski Lubawa Cryospace Olsztyn  02:00:38

2 Piotr Andrzejczyk Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:02:42

3 Bartłomiej Nalazek KP PSP MRĄGOWO  02:03:43

EMJ

1 Paweł Ścierski Tychy MŚ Cycling & Dietetyka  01:56:53

2 Kostas Kardelis Sprint-Rowery.pl – DSK „Minu“  02:01:37

3 Tadas Żilionis Sprint-Rowery.pl – DSK „Minu“  02:11:15

Hobby Open

1 Rafał Molenda Szprycha Giżycko  01:05:14

2 Tomasz SKALSKI Piecki  01:05:21

3 Arkadiusz Bińczak CYKLO KWIDZYN  01:05:56

4 Wiktor Polonis Płock VICTOR MTB RACING  01:05:59

5 Remigiusz Gęsicki Golub Dobrzyn SISU-OWB rowertour.com  01:06:16

6 Jakub Koczta Białystok DABARTI / PIE3CKI TEAM   01:06:31

7 Mikołaj Tuszyński Kowalewo Pomorskie SISU-OWB rowertour.com  01:06:42

8 Dariusz Jelski MPS Bike Team Biłystok  01:07:41

9 Igor Kubacki Galindia MLEKPOL TEAM  01:07:42

10 Przemek Bronikowski OLIKOM TEAM Pisz  01:08:09

11 Bartłomiej Chodań Szprycha Giżycko  01:08:32

12 Piotr Sobieralski Tczew V02MAX  01:08:33

13 Marek Giak LOTTO Bike Team Olsztyn  01:08:33

14 Pavlovas Justinas Sprint-Rowery.pl – DSK „Minu“  01:08:34

15 Ignas Kertenis Sprint-Rowery.pl – DSK „Minu“  01:08:34

16 Marcin Hinz Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:08:34

17 Wojciech Buła Kartuzy   01:08:35

18 Mariusz Paszczyk PT MAZURY Team Ełk  01:09:17

19 Wiesław Zalewski Ełk MLEKPOL TEAM  01:09:18

20 Alan Orzechowski Olsztyn KRAMER S.A.  01:10:21

21 Mateusz Chmielewski MTB EŁK- PROSTKI  01:10:23

22 Zenon Gołębiowski OLIKOM TEAM Pisz  01:10:26

23 Grzegorz Fijałkowski Szprycha Giżycko  01:11:18

24 Michał Kopeć Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:11:18

Open kobiety

1 Aiste Butautaite 71 Sprint-Rowery.pl – DSK „Minu“  01:18:24

2 Anna Kruszyńska Lubawa   01:18:53

3 Katarzyna Paszczyk PT MAZURY Team Ełk  01:20:56

HK4

1 Anna Kruszyńska Lubawa   01:18:53

2 Katarzyna Paszczyk PT MAZURY Team Ełk  01:20:56

3 Iwona Wittlieb MTB EŁK- PROSTKI  01:22:25

HK3

1 Anna Kozikowska Szprycha Giżycko  01:20:57

2 Katarzyna Deptuła Ostrołeka KK24h  01:33:16

3 Magdalena Kołodziejczyk Szklarnia   01:33:17

HK2

1 Brygida Fabisiak OSP Krutyń   01:44:36

HK1

1 Gabriela Janowicz RANT BARTOSZYCE  01:23:47

HKJ

1 Aiste Butautaite 71 Sprint-Rowery.pl – DSK „Minu“  01:18:24

HM6

1 Zenon Gołębiowski Pisz OLIKOM TEAM 01:10:26

2 Wiktor Napiora Łęczyca   01:17:30

3 Witold Skwarski Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:18:49

HM5

1 Dariusz Jelski MPS Bike Team Białystok  01:07:41

2 Wiesław Zalewski Ełk MLEKPOL TEAM  01:09:18

3 Bartłomiej Gołębiowski Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:11:28

HM4

1 Tomasz SKALSKI Piecki  01:05:21

2 Arkadiusz Bińczak CYKLO KWIDZYN  01:05:56

3 Wiktor Polonis Płock VICTOR MTB RACING  01:05:59

HM3

1 Rafał Molenda Szprycha Giżycko  01:05:14

2 Remigiusz Gęsicki Golub Dobrzyń SISU-OWB rowertour.com  01:06:16

3 Mikołaj Tuszyński Kowalewo Pomorskie SISU-OWB rowertour.com  01:06:42

HM2

1 Jakub Koczta Białystok DABARTI / PIE3CKI TEAM   01:06:31

2 Bartłomiej Chodań Szprycha Giżycko  01:08:32

3 Marcin Hinz Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:08:34

HM1

1 Michał Zaranko OLIKOM TEAM Pisz  01:13:54

2 Eryk Krysiewicz Szprycha Giżycko  01:14:06

3 Marcel Kruszyński Lubawa   01:17:00

HMJ

1 Igor Kubacki Galindia MLEKPOL TEAM  01:07:42

2 Pavlovas Justinas Sprint-Rowery.pl – DSK „Minu“  01:08:34

3 Ignas Kertenis Sprint-Rowery.pl – DSK „Minu“  01:08:34

Ełk iława Kolarstwo lubawa Olsztyn Pasym sport powszechny

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x