Milko Mazury MTB (2) Mrągowo 2020 – Wyścig o „Niedźwiedzią Łapę” pod dyktando Wołosiuka i Kryńskiego

Fot. Mateusz Klimek/Milko Mazury MTB
W weekend (1/2 sierpnia) w Mrowie odbył się II etap cyklu Milko Mazury MTB pod hasłem „Wyścig o Niedźwiedzia Łapę. Miasteczko sportowe oraz start i metę zlokalizowano na Górze Czterech Wiatrów. Trasy były bardzo atrakcyjne. Malownicze i o dużym stopniu trudności. Najdłuższy dystans (Pro) najszybciej pokonał faworyt – Jarosław Wołosiuk (Olsztyn, który na finiszu o sekundę wyprzedził Piotra Kryńskiego (Białystok). Trzeci już ze sporą stratą przyjechał Kamil Kuszmider z Wyszkowa.

W kategoriach zwyciężyli: Pro2: Piotr Kryński, Pro3: Jarosław Wołosiuk, Pro4: Artur Korc (Olsztyn), Pro4: Sławomir Misiaszek (Toruń). W wyścigu Expert też bez niespodzianki. Zwyciężył Grzegorz Maleszka (Olsztyn) przed Marcinem Marchlewskim (Lubawa) i Radomirem Chmielem (Olsztyn). Wśród pań triumfowała znana zawodniczka Gabriela Wojtyła (Wadowice), druga była Anna Kołatka (Iława), a trzecia Marta Raszkiewicz (Olsztyn). Zwycięzcy kategorii: EK2: Gabriela Wojtyła, EK3: Marta Raszkiewicz, EK4 Anna Kruszyńska (Lubawa) EK5: Anna Ostrowska (Chorzele), EMJ: Marcel Kruszyński (Lubawa), EM1: Bartosz Zięba (Nidzica), EM2: Marcin Marchlewski, EM3: Radomir Chmiel, EM4: Grzegorz Maleszka, EM5: Sławomir Wawrzyniak (Olsztyn), EM6: Sławomir Olszewski (Ełk).

W wyścigu Hobby pierwszy na mecie pokazał się Mateusz Maleszka (Olsztyn), drugie miejsce zajął Bartosz Samborski (Białystok), a trzecie Marian Opęchowski (Mrągowo). W rywalizacji pań w open zwyciężyła Iwona Gąsiewska (Prostki) przed Katarzyna Deptułą (Łyse) i Magdalena Kołodziejczyk (Szklarnia). Zwycięzcy kategorii: HK2: Brygida Fabisiak (Krutyń), HK3: Iwona Gąsiewska, HK4: Sylwia Konstantynowicz (Giżycko), HMJ: 1 Mateusz Maleszka, HM1: Kacper Taraszkiewicz (Mrągowo), HM2: Jakub Koczta (Białystok), HM3: Bartosz Samborski, HM4: Sławomir Furmanek (Tczew), HM5: Dariusz Jelski (Białystok), HM6: Zenon Gołębiowski (Pisz).

Pro open

1 Jarosław Wołosiuk Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:15:47

2 Piotr KRYŃSKI SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM Białystok 02:15:48

3 Kamil Kuszmider Catena Wyszków   02:24:05

4 Paweł Ciunel Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:25:32

5 Artur KORC Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:36:12

6 Mateusz Wiszniewski wtw-poland.com Mrągowo  02:41:09

7 Emil Kruba Cryospace Olsztyn  02:41:11

8 Sebastian Okuniewski Bartoszyce   02:52:54

9 Sławomir Misiaszek TORUŃSKA DRUŻYNA HARCERZY  03:08:02

10 Tomasz Kułakowski CISOWIANKA Olsztyn  03:22:42

Kategorie

Pro2

1 Piotr KRYŃSKI SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM Białystok   02:15:48

2 Kamil Kuszmider Catena Wyszków   02:24:05

3 Paweł Ciunel Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:25:32

Pro3

1 Jarosław Wołosiuk Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:15:47

2 Mateusz Wiszniewski wtw-poland.com  02:41:09

3 Emil Kruba Cryospace Olsztyn  02:41:11

Pro 4

1 Artur KORC Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:36:12

2 Tomasz Kułakowski CISOWIANKA  03:22:42

Pro 5

1 SŁawomir Misiaszek TORUŃSKA DRUŻYNA HARCERZY 03:08:02

Expert open

1 Grzegorz Maleszka Cryospace Olsztyn  01:35:10

2 Marcin Marchlewski Lubawa Cryospace Olsztyn  01:37:32

3 Radomir Chmiel Michelin Team Olsztyn  01:37:36

4 Mariusz KOWALKOWSKI Lubawa Piasecki Concept  01:37:55

5 Piotr Andrzejczyk Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:41:33

6 Łukasz Giziński Ząbki NIEZRZESZONY / DSV  01:42:03

7 Paweł Oktaba Giżycko  01:42:03

8 BartŁomiej Nalazek KP PSP MRĄGOWO  01:42:25

9 Bartłomiej Klus Warszawa MLEKPOL TEAM  01:42:32

10 Marcin Białobłocki Sokółka   01:42:40

11 Paweł Bednarek Mrągowo RAFBIKE CYCLING TEAM  01:45:08

12 Patryk Badura Olsztyn Michelin Team  01:46:03

13 Adam Płoski CiechanówT4B BIKE TEAM   01:46:04

14 Przemysław Michalczyk Mrągowo Renault Team  01:46:50

15 Grzegorz Podgórski Kwidzyn   01:47:10

16 Wojciech Damięcki KP PSP MRĄGOWO  01:48:57

17 Bartosz Zięba Nidzica Cryospace Olsztyn  01:49:06

18 Arkadiusz Domel Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:49:17

19 Gabriela WOJTYŁA Wadowice SUPERIOR ZATOR  01:49:20

20 Tomasz Skalski Piecki  01:49:29

21 Wojciech Krom Olsztyn Cryospace Olsztyn  01:49:52

22 Łukasz Gorbacz Szprycha Giżycko  01:51:21

23 Marcin Trykacz Szprycha Giżycko  01:51:25

24 Piotr Sobierajski Bartoszyce wtw-poland.com  01:52:35

25 Łukasz Nalewajk Mrągowo wtw-poland.com  01:53:00

26 Krzysztof Gołaszewski MTB TEAM EŁK  01:53:59

27 Marcin Żuczkowski Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:54:19

28 Rafał Banul Cryospace Olsztyn  01:54:36

29 Marcin Bielski Mrągowo  01:55:06

30 Mariusz Rynkiewicz Ostrołęka KK24h  01:55:20

31 Daniel Radzki Olsztyn Michelin Team  01:55:50

32 Michał Zurel Rypin  01:55:52

33 Marcin Lipiński OLIKOM TEAM Pisz  01:55:54

34 Sławomir Wawrzyniak Cryospace Olsztyn  01:56:07

35 Maksymilian Dawid Cryospace Olsztyn  01:56:37

36 Rafał Skorobogaty Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:57:13

37 Karol Ołdakowski Olsztyn   01:57:46

38 Dariusz Wisniewski Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:57:58

39 Kazimierz Gabrylewicz MTB EŁK- PROSTKI  01:58:20

40 Krzysztof Dębski Olsztyn Michelin Team  01:58:20

41 Paweł Abramczyk KK Catana Wyszków  01:58:21

42 Maciej Karwowski Ostrołeka KK24h  01:58:25

43 Bartosz Supryk   01:58:32

44 Dariusz Tumaniec Cryospace Olsztyn  01:58:46

45 Sergiusz Nawrocki Pluski  01:59:52

46 Adam Buczyński Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:00:17

47 Grzegorz Stefanek Ząbki PROBIS BIKE TEAM  02:00:20

48 Grzegorz Ostrowski T4B BIKE TEAM   02:00:31

49 Lukasz Twarkowski Regiel   02:01:06

50 Marcin Wasążnik Agr Płońsk  02:01:35

51 Sławomir Olszeski PT MAZURY Team Ełk  02:01:48

52 Dariusz Zduńczyk Słupy PZU SPORT TEAM  02:02:54

53 Robert Wittlieb MTB EŁK- PROSTKI  02:04:46

54 Anna Kołatka Iława Cryospace Olsztyn  02:05:32

55 Abdallah Ait Si Bayh Olsztyn Michelin Team  02:05:34

56 Marta Raszkiewicz Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:07:48

57 Wojciech Nowalski Szprycha Giżycko  02:09:21

58 Zbigniew Kołatka Iława  02:09:51

59 Bartosz Siłkowski KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  02:09:59

60 Dawid Janus Bartoszyce ZuzgaRacingTeam:P   02:11:55

61 Anna Ostrowska Chorzele T4B BIKE TEAM   02:12:40

62 Arkadiusz Jankowski Mrągowo  02:14:05

63 Tomasz Budzisz Olsztyn   02:15:11

64 Szymon Bregier Płock  02:16:33

65 Marcel Kruszyński Lubawa  02:18:17

66 Piotr Bregier Płock  02:18:29

67 Anna Kruszyńska Lubawa ORKA MASTERS IŁAWA  02:20:34

68 Maciej Gęsicki Szczytno MTB Trails – Rowerowy Sam  02:24:25

69 Piotrek Kaczyński KP PSP MRĄGOWO  02:24:25

70 Bartosz Iwaniuk Olsztyn Michelin Team  02:24:25

71 Rafał Boroński Głodowo  02:30:13

72 Wiktor Horszwald Olsztyn MCP Bike team  02:32:25

73 Andrzej Postój Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  02:33:43

74 Krzysztof Głowiak Lubawa   02:39:50

75 Anna Świderska MTB TEAM EŁK  02:43:45

76 Bartosz Bogucki Olsztyn Michelin Team  02:54:41

77 Małgorzata Jakubowska Centrum Rowerowe Olsztyn Team  03:01:37

Kategorie

EK2

1 Gabriela WOJTYŁA SUPERIOR ZATOR  01:49:20

2 Anna Kołatka Cryospace Olsztyn  02:05:32

EK3

1 Marta Raszkiewicz 169 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:07:48   427

EK4

1 Anna Kruszyńska ORKA MASTERS IŁAWA  02:20:34

2 Anna Świderska MTB TEAM EŁK  02:43:45

3 Małgorzata Jakubowska Centrum Rowerowe Olsztyn Team  03:01:37

EK5

1 Anna Ostrowska Chorzele T4B BIKE TEAM   02:12:40

EMJ

1 Marcel Kruszyński Lubawa 02:18:17

EM1

1 Bartosz Zięba Nidzica Cryospace Olsztyn  01:49:06

2 Bartosz Siłkowski KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  02:09:59

3 Szymon Bregier Płock   02:16:33

EM2

1 Marcin Marchlewski Lubawa Cryospace Olsztyn  01:37:32

2 Piotr Andrzejczyk Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:41:33

3 Paweł Oktaba Giżycko  01:42:03

EM3

1 Radomir Chmiel Michelin Team  01:37:36

2 Mariusz KOWALKOWSKI Piasecki Concept  01:37:55

3 Łukasz Giziński Ząbki NIEZRZESZONY / DSV  01:42:03

EM4

1 Grzegorz Maleszka Cryospace Olsztyn  01:35:10

2 Tomasz Skalski Piecki  01:49:29

3 Łukasz Gorbacz Szprycha Giżycko  01:51:21

EM5

1 Sławomir Wawrzyniak Cryospace Olsztyn  01:56:07

2 Dariusz Wisniewski Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:57:58

3 Kazimierz Gabrylewicz MTB EŁK- PROSTKI  01:58:20

EM6

1 Sławomir Olszewski PT MAZURY Team Ełk  02:01:48

2 Andrzej Postój Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  02:33:43

Hobby Open

1 Mateusz MALESZKA Centrum Rowerowe Olsztyn Team  00:50:49

2 Bartosz SAMBORSKI Białystok DABARTI / PIE3CKI TEAM   00:51:28

3 MARIAN OPĘCHOWSKI MSR MRĄGOWO   00:52:31

4 Rafał Molenda Szprycha Giżycko  00:52:32

5 Kacper TARASZKIEWICZ MSR Mrągowo  00:52:36

6 Mikołaj Tuszyński C SISU-OWB rowertour.com  00:52:39

7 Jakub Koczta Białystok DABARTI / PIE3CKI TEAM   00:52:43

8 Jędrzej Horodeński Białystok DABARTI / PIE3CKI TEAM   00:53:02

9 Igor Kubacki Galindia MLEKPOL TEAM  00:53:05

10 Slawomir Furmanek Tczew   00:53:16

11 Jacek Szałaj Białystok DABARTI / PIE3CKI TEAM   00:53:21

12 Arkadiusz Bińczak CYKLO KWIDZYN  00:54:27

13 Przemek Bronikowski OLIKOM TEAM Pisz  00:55:19

14 Pavlovas Justinas Litwa Sprint-Rowery.pl – DSK „Minu“  00:55:24

15 Dariusz Jelski MPS Bike Team Białystok  00:55:27

16 Robert Kmita Agr Płońsk  00:55:46

17 Alan Orzechowski Olsztyn KRAMER S.A.  00:56:15

18 Mateusz Chmielewski MTB EŁK- PROSTKI  00:56:20

19 Arkadiusz Justynowicz RANT BARTOSZYCE  00:56:37

20 Michał Kopeć Jonkowo Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  00:56:41

21 Bartłomiej Chodań Szprycha Giżycko  00:56:43

22 Wojciech Buła Szczytno   00:57:12

23 Wojciech Wojtczuk Węgorzewo   00:57:43

24 Wiesław Zalewski Ełk MLEKPOL TEAM  00:58:01

25 Eryk Krysiewicz Szprycha Giżycko  00:58:28

26 Zenon Gołębiowski OLIKOM TEAM Pisz  00:58:31

27 Michał Zaranko OLIKOM TEAM Pisz  00:58:36

28 Bartłomiej Gołębiowski Centrum Rowerowe Olsztyn Team  00:59:19

29 Arkadiusz Włodarczyk Mrągowo   00:59:49

30 Maciej Korol APPOLSZTYN  01:00:00

Kategorie

HK2

1 Brygida Fabisiak OSP Krutyń   01:24:53

HK3

1 Iwona Gąsiewska MTB EŁK- PROSTKI  01:13:56

2 Katarzyna Deptuła Łyse KK24h  01:19:02

3 Magdalena Kołodziejczyk Szklarnia  01:19:20

HK4

1 Sylwia Konstantynowicz Szprycha Giżycko  01:27:27

HMJ

1 Mateusz MALESZKA Centrum Rowerowe Olsztyn Team  00:50:49

2 MARIAN OPĘCHOWSKI MSR MRĄGOWO   00:52:31

3 Igor Kubacki Galindia MLEKPOL TEAM  00:53:05

HM1

1 Kacper TARASZKIEWICZ MSR Mrągowo  00:52:36

2 Jędrzej Horodeński Białystok DABARTI / PIE3CKI TEAM   00:53:02

3 Eryk Krysiewicz Szprycha Giżycko  00:58:28

HM2

1 Jakub Koczta Białystok DABARTI / PIE3CKI TEAM   00:52:43

2 Alan Orzechowski Olsztyn KRAMER S.A.  00:56:15

3 Mateusz Chmielewski MTB EŁK- PROSTKI  00:56:20

HM3

1 Bartosz SAMBORSKI Białystok DABARTI / PIE3CKI TEAM   00:51:28

2 Rafał Molenda Szprycha Giżycko  00:52:32

3 Mikołaj Tuszyński Kowalewo Pomorskie SISU-OWB rowertour.com  00:52:39

HM4

1 Slawomir Furmanek Tczew  00:53:16

2 Arkadiusz Bińczak CYKLO KWIDZYN  00:54:27

3 Przemek Bronikowski OLIKOM TEAM Pisz  00:55:19

HM5

1 Dariusz Jelski MPS Bike Team Biłystok  00:55:27

2 Wiesław Zalewski Ełk MLEKPOL TEAM  00:58:01

3 Bartłomiej Gołębiowski Centrum Rowerowe Olsztyn Team  00:59:19

HM6

1 Zenon Gołębiowski OLIKOM TEAM Pisz  00:58:31

2 Witold Skwarski Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:05:09

3 Janusz Supiński MTB EŁK- PROSTKI  01:11:26

Fun Open

1 Marek Dąbrowski DUUST  00:26:39

2 Joachim Kowalski   00:27:14

3 Krzysztof Pęksa MTB Ostróda Team  00:28:19

4 Maciej Kowalski SPORT MASTER ROWERY  00:29:40

5 Dawid Mikołaj   00:29:46

6 Marek Janowski MTB Ostróda Team  00:33:21

7 Izabela Głogowska   00:38:23

Kolarstwo Mrągowo Olsztyn sport powszechny

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x