Milko Mazury MTB (2) Piecki 2021 – Wyścig nad Dajną, pasjonujący finisz w Pro

Fot. Anna Kajat/Milko Mazury MTB facebook
Drugi etap tegorocznego cyklu Milko Mazury MTB odbył się w niedzielę (13 czerwca) pod hasłem Piecki – Wyścig nad Dajną. Trasa była urozmaicona tzw. interwałowa wymagająca ciągłej koncentracji i dobrej techniki jazdy. W głównych próbach (Pro, Expert i Hobby) wystartowało ponad 230 kolarzy z wielu województw, także goście z Litwy. Najdłuższy wyścig Pro do końca trzymał w napięciu. Na metę niemal równocześnie wjechała trójka uczestników. Wygrał Michał Przekop (Gdynia) przed Andrzejem Poczopko (Olsztyn) i Piotrem Kryńskim (Warszawa).

Zwycięzcami kategorii w najdłuższej próbie zostali: ProM2: Michał Przekop, ProM3: Piotr Polus (Bydgoszcz), ProM4: Andrzej Poczopko i ProM5 Adrian Żuchliński (Gdynia).

W rywalizacji Expert najlepszy okazał się Bartłomiej Nalazek (Mrągowo) drugi był Maciej Krzysztoforski (Warszawa), a trzeci Wojciech Kowalczyk (Susz). Wśród pań triumfowała Adrianna Osińska (Ramoty) przed Anną Kołatką (Iława), i Edytą Kryńską (Warszawa). W kategoriach wygrali: EK2: Adrianna Osińska, EK3: Marta Raszkiewicz (Olsztyn). EK4: Anna Kruszyńska (Lubawa), EMJ: Igor Kubacki (Galindia), EM1: Szymon Pełszyński (Ełk), EM2: Bartłomiej Nalazek, RM3: Patryk Badura (Olsztyn), EM4: Maciej Krzysztoforski, EM5: Dariusz Wiśniewski (Olsztyn), EM6: Sławomir Olszewski (Ełk)

W Hobby wystartowało prawie 140 uczestników. Na mecie pierwszy zameldował się: Dawid Przybylski (Szczytno), a za nim finiszowali: Bartłomiej Galicki (Kwidzyn) i Mariusz Kruszczyński (Kwidzyn). Z pań najlepsza okazała się Aiste Bautautaite przed Katarzyna Paszczyk (Ełk) i Iwona Gąsiewską (Prostki). Zwycięzcy kategorii: HKJ: Aiste Bautautaite, HK3: Iwona Gąsiewska, HK4: Anna Ochrymczuk (Olsztyn), HK5: Katarzyna Paszczyk, HMM: Justinas Pavlovas, HMJ: Maciej Parzych (Mrągowo), HM1: Hadrian Gruszewski (Mława), HM2: Dawid Przybylski, HM3: Jacek Baran (Prabuty), HM4: Bartłomiej Galiński (Kwidzyn), HM5: Roman Styczeń (Elbląg), HM6: Zenon Gołębiowski (Pisz)

Tradycyjnie w pierwszym dniu odbyły się wyścigi dzieci i młodzieży.

Wyniki

Pro

1 Michał Przekop ASE Trek Gdynia 02:57:28

2 Andrzej Poczopko Cryospace Olsztyn 02:57:29

3 Piotr KRYŃSKI WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 02:57:29

4 Piotr Polus Bydgoszcz Wysepka Team 02:59:29

5 Konrad PANGLISZ UKS „WYGODA” BIAŁYSTOK 02:59:29

6 Šarūnas Pacevičius Sprint-rowery.pl – KSM ,,Gaja’’ 02:59:30

7 Łukasz Góralewski KK Catena Wyszków 03:00:02

8 Michał Wróblewski Szprycha Giżycko 03:02:21

9 Paweł Ciunel Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team 03:04:44

10 Kamil Kuszmider KK Catena Wyszków 03:04:50

11 Mariusz Kowalkowski Bartoszyce Piasecki Concept 03:10:11

12 Mateusz Wiszniewski Mrągowo wtw-poland.com 03:16:32

13 Artur Korc Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team 03:16:33

14 Tomasz Piotrowski Cryospace Olsztyn 03:16:34

15 Paweł Trzciński KK Catena Wyszków 03:16:42

16 Krzysztof Majkowski Dobrzyń 3S BIKE TEAM CIECHANÓW 03:21:20

17 Paweł Zalewski PT MAZURY Team Ełk 03:29:57

18 Piotr Sobierajski Bartoszyce wtw-poland.com 03:34:17

19 Adam Żuchliński Gdynia Bike Team Żuchliński 03:45:25

20 Ryszard Kulik PT MAZURY Team Ełk 03:59:50

Kategorie

ProM2

1 Michał Przekop ASE Trek Gdynia 02:57:28

2 Piotr KRYŃSKI WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 02:57:29

3 Konrad PANGLISZ UKS „WYGODA” BIAŁYSTOK 02:59:29

ProM3

1 Piotr Polus Bydgoszcz Wysepka Team 02:59:29

2 Šarūnas Pacevičius Sprint-rowery.pl – KSM ,,Gaja’’02:59:30

3 Łukasz Góralewski KK Catena Wyszków 03:00:02

ProM4

1 Andrzej Poczopko Cryospace Olsztyn 02:57:29

2 Artur Korc Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team 03:16:33

3 Tomasz Piotrowski Cryospace Olsztyn 03:16:34

ProM5

1 Adam Żuchliński Gdynia Bike Team Żuchliński 03:45:25

2 Ryszard Kulik PT MAZURY Team Ełk 03:59:50

Expert

1 BartŁomiej Nalazek KP PSP MRĄGOWO 02:00:40

2 Maciej Krysztoforski Warszawa Velcredo 02:05:53

3 Wojciech Kowalczyk Susz SISU-OWB rowertour.com 02:09:54

4 Patryk Badura Olsztyn Michelin Team 02:09:54

5 Wojciech Damięcki KP PSP MRĄGOWO 02:09:56

6 Mariusz Nadany Bikeholik Team Ostrów Mazowiecka 02:09:57

7 Bartosz Grędziński Mława Kross Staff Team 02:09:58

8 Łukasz Gorbacz Szprycha Giżycko 02:09:58

9 Łukasz Nalewajk Mrągowo wtw-poland.com 02:10:01

10 Adrian Piłat Dywity 02:11:52

11 Tomasz Skalski Mrągowo EVANLITE 02:12:07

12 Maciej Karwowski Ostrołęka KK24h 02:12:07

13 Piotr Fiedorowicz Szprycha Giżycko 02:14:08

14 Paweł Rudziński MkK – Mława 02:14:08

15 Paweł Dzięgielewski Ostrołęka KK24h 02:14:09

16 Arkadiusz Domel Olecko Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:14:11

17 Adam Buczyński Różnowo Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:14:11

18 Marcin Hinz Wejherowo Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:14:25

19 Rafał Banul Chorzele Cryospace Olsztyn 02:15:29

20 Tomek Dudziński CYKLON KĘTRZYN 02:16:26

Kobiety

1 Adrianna Osińska Ramoty Wysepka Team 02:17:51

2 Ania Kołatka Iława 3S BIKE TEAM CIECHANÓW 02:18:02

3 Edyta Kryńska Warszawa DABARTI TEAM 02:34:47

4 Anna Kruszyńska Lubawa Piasecki Concept 02:34:48

5 Marta Raszkiewicz Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:36:02

6 Beata Kruba Dobre Miasto Piasecki Concept 02:36:03

Kategorie

EK2

1 Adrianna Osińska Ramoty Wysepka Team 02:17:51

2 Ania Kołatka Iława 3S BIKE TEAM CIECHANÓW 02:18:02

3 Edyta Kryńska DABARTI TEAM 02:34:47

EK3

1 Marta Raszkiewicz Olsztyn Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:36:02

EK4

1 Anna Kruszyńska Lubawa Piasecki Concept02:34:48

2 Beata Kruba Dobre Miasto Piasecki Concept02:36:03

3 Małgorzata Jakubowska Olsztyn Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:45:17

EK5

1 Iwona Zaniewska Olsztyn Cryospace Olsztyn 02:49:49

EMJ

1 Igor Kubacki Galindia MLEKPOL TEAM 02:17:51

2 Azuolas Butautas Sprint-rowery.pl – KSM ,,Gaja’’02:26:17

EM1

1 SZYMON PEŁSZYŃSKI Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Ełku 02:20:34

EM2

1 Bartłomiej Nalazek KP PSP MRĄGOWO 02:00:40

2 Wojciech Kowalczyk Susz SISU-OWB rowertour.com 02:09:54

3 Łukasz Mróz KK Catena Wyszków 02:17:54

EM3

1 Patryk Badura Olsztyn Michelin Team 02:09:54

2 Wojciech Damięcki KP PSP MRĄGOWO 02:09:56

3 Mariusz Nadany Bikeholik Team Ostrów Mazowiecka 02:09:57

EM4

1 Maciej Krysztoforski Warszawa Velcredo 02:05:53

2 Łukasz Gorbacz Szprycha Giżycko 02:09:58

3 Tomasz Skalski Mrągowo EVANLITE 02:12:07

EM5

1 Dariusz Wisniewski Akademia Kolarstwa Olsztyn 02:19:24

2 Zbigniew Kołatka Iława 02:20:45

3 Robert Korytkowski KK Catena Wyszków 02:25:28

EM6

1 Sławomir Olszewski PT MAZURY Team Ełk 02:24:26

2 Marek Klimas BarczewoBiega 02:36:03

Hobby

1 Dawid Przybylski Szczytno Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team 01:00:17

2 Bartłomiej Galicki MTB Kwidzyn Team 01:02:31

3 Marcin Kruszczynski CYKLO KWIDZYN 01:02:32

4 Hadrian GRUSZEWSKI MkK – Mława 01:02:37

5 Mateusz TENGOWSKI Kwidzyn 01:02:38

6 Jacek Baran BIKE CLUB PRABUTY 01:02:40

7 Arkadiusz Bińczak CYKLO KWIDZYN 01:02:41

8 Przemek Bronikowski OLIKOM TEAM Pisz 01:02:47

9 Jędrzej Żebrowski Ostróda Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team 01:02:56

10 Justinas Pavlovas DSK Minu 01:03:17

11 Jacek Szałaj Białystok DABARTI TEAM 01:03:17

12 Arkadiusz Justynowicz RANT BARTOSZYCE0 1:03:58

13 Wojciech Wojtczuk GR Węgorzewo 01:03:59

14 Adam Saługa TK Masters Giżycko 01:03:59

15 Bartłomiej Chodań Szprycha Giżycko 01:04:00

16 Maciej Korol APPOLSZTYN 01:04:00

17 Wiktor Polonis Biała VICTOR MTB RACING 01:04:01

18 Piotr Sobieralski Bartoszyce V02MAX 01:04:01

19 Grzegorz Fijałkowski Szprycha Giżycko 01:04:01

20 Artur Wszołek Chełmno Skoda Bieranowski 01:04:18

Kobiety

1 Aiste Butautaite Sprint-rowery.pl – KSM ,,Gaja’’01:10:16

2 Katarzyna Paszczyk PT MAZURY Team Ełk 01:14:49

3 Iwona Gąsiewska MTB EŁK- PROSTKI 01:20:47

Kategorie

HKJ

1 Aiste Butautaite Sprint-rowery.pl – KSM ,,Gaja’’01:10:16

2 Alana Bekisz 01:40:16

HK3

1 Iwona Gąsiewska MTB EŁK- PROSTKI 01:20:47

2 Magdalena Kołodziejczyk OSP Krutyń 01:22:13

3 Emilia Andrzejczyk 01:24:46

HK4

1 Anna Ochrymczuk Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team 01:26:39

HK5

1 Katarzyna Paszczyk 274 PT MAZURY Team Ełk 01:14:49

HMM

1 Justinas Pavlovas DSK Minu 01:03:17

2 Deividas Stankevicius Sprint-rowery.pl – KSM ,,Gaja’’ 01:09:17

3 Mikolaj Dawid Cryospace Olsztyn 01:14:03

HMJ

1 Maciej PARZYCH MSR Mrągowo 01:07:32

2 Szymon Kobes OLIKOM TEAM Pisz 01:13:23

3 Titas Sipavičius Sprint-rowery.pl – KSM ,,Gaja’’ 01:14:03

HM1

1 Hadrian GRUSZEWSKI MkK – Mława 01:02:37

2 Mateusz TENGOWSKI Kwidzyn 01:02:38

3 Kacper TARASZKIEWICZ MSR Mrągowo 01:04:40

HM2

1 Dawid Przybylski Szczytno Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team 01:00:17

2 Jędrzej Żebrowski Ostróda Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team 01:02:56

3 Bartłomiej Chodań Szprycha Giżycko 01:04:00

HM3

1 Jacek Baran BIKE CLUB PRABUTY 01:02:40

2 Jacek Szałaj Białystok DABARTI TEAM 01:03:17

3 Arkadiusz Justynowicz RANT BARTOSZYCE 01:03:58

HM4

1 Bartłomiej Galicki MTB Kwidzyn Team 01:02:31

2 Marcin Kruszczynski CYKLO KWIDZYN 01:02:32

3 Arkadiusz Bińczak CYKLO KWIDZYN 01:02:41

HM5

1 Roman Styczeń Elbląg EUS 01:05:46

2 Arkadiusz Włodarczyk MSR MRĄGOWO 01:06:02

3 Wojciech Sowa TK Masters Giżycko 01:10:39

HM6

1 Zenon Gołębiowski OLIKOM TEAM Pisz 01:12:17

2 Henryk Dembiński LKK ZIEMIA LUBAWSKA 01:13:34

3 Janusz Supiński MTB EŁK- PROSTKI 01:15:03

 

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Ełk giżycko Kolarstwo mtb Olsztyn Piecki Prostki sport powszechny

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x