Milko MTB Mazury (5) Pasym 2021 – Cztery Wieże nad Kalwą

Fot. Mateusz Klimek
W weekend (31 lipca/1 sierpnia) odbył się piąty etap cyklu Milko Mazury MTP. Tym razem kolarze ścigali się w Pasymiu, a impreza nosiła nazwę „Cztery Wieże nad Kalwą”. Jak zwykle uczestnicy rywalizowali na trzech dystansach, odbyły się również wyścigi dla dzieci i młodzieży. Główny wyścig – Pro wygrała Marcin Białobłocki (Wojnowo), na drugim miejscu z dużą stratą przyjechał Litwin Sarunas Pacevicius, trzeci był Radomir Chmiel (Olsztyn).

W kategoriach zwyciężyli: w Pro2 Dawid Przybylski (Szczytno), w Pro3: Marcin Białobłocki (Wojnowo), w Pro4: Krzysztof Kindrasz (Giżycko).

W wyścigu Expert triumfował Bartłomiej Nalazek (Mrągowo) przed Wojciechem Damięckim (Mrągowo), trzeci był Bartłomiej Klus (Warszawa). W rywalizacji pan najszybsza okazała się Anna Kołatka (Iława), za nią finiszowały: Marta Raszkiewicz (Olsztyn) i Anna Ostrowska (Chorzele). Zwycięzcy kategorii: EK1: Gabriela Janowicz (Bartoszyce), EK2: Anna Kołatka, EK3: Marta Raszkiewicz,WK4: Anna Kruszyńska (Lubawa), EMJ: Igor Kubacki (Galindia), EM2: Bartłomiej Nalazek, EM3: Wojciech Damięcki, EM4: Andrzej Paczkowski (Białystok), EM5: Dariusz Wiśniewski (Olsztyn), EM6: Wiesław Grala (Mrągowo)

W wyścigu Hobby pierwszy na mecie był Michał Kopeć (Jonkowo), drugi Justinas Pavlovas (Litwa), a trzeci Adrian Gruszewski (Mława). Rywalizacje pań wygrała Aiste Butautaite przed Katarzyna Deptułą (Ostrołęka) i Iwoną Gąsiewską (Prostki). Zwycięzcy kategorii: HKJ: Aiste Butautaite, HK3: Katarzyna Deptuła, HK5: Jolanta Sosnowska-Dłoniak (Gronity), HMM: Justinas Pavlovas, HMJ: Julian Rogalski (Ostrołęka), HM1: Hadrian Gruszewski, HM2: Bartłomiej Chodań (Giżycko), HM3: Michał Kopeć, HM4: Maciej Korol (Olsztyn), HM5: Arkadiusz Włodarczyk (Mrągowo), HM6: Zenon Gołębiowski (Pisz)

W wyścigach młodzieżowych zwyciężyli: młodzicy: Michał Szczepkowski i Zuzanna Gruszewska (Mława), żak: Bartłomiej Sobiech (Kadzidło) i Patrycja Żebrowska , wentylki: Laura Szulińska i Wiktor Schillo (Mrągowo), bystrzaki: Kornelia Szczepkowska i Joachim Grzelak, skrzaty: Leon Bednarek i Hanna Korol.

Pro Open

1 Marcin Białobłocki Bialoblocki Wojnowo ProCoaching 02:49:32

2 Šarūnas Pacevičius Litwa Sprint-rowery.pl – KSM ,,Gaja’’ 02:57:51

3 Radomir Chmiel Michelin Team Olsztyn 02:59:41

4 Dawid Przybylski Szczytno Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team 03:00:15

5 Michał Wróblewski Szprycha Giżycko 03:00:34

6 Krzysztof Kindrasz Szprycha Giżycko 03:09:27

7 Mateusz Wiszniewski Mrągowo wtw-poland.com 03:10:43

8 Krzysztof Majkowski 3S BIKE TEAM CIECHANÓW 03:19:50

9 Paweł Zalewski PT MAZURY Team Ełk 03:21:40

10 Tomasz Piotrowski Cryospace Olsztyn 03:25:59

11 Piotr Sobierajski Bartoszyce wtw-poland.com 03:28:13

12 Dariusz Tarczyński Żychlin 03:35:55

Kategorie

Pro2

1 Dawid Przybylski Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team 03:00:15

2 Krzysztof Majkowski 3S BIKE TEAM CIECHANÓW 03:19:50

Pro3

1 Marcin Białobłocki Bialoblocki ProCoaching 02:49:32

2 Šarūnas Pacevičius Sprint-rowery.pl – KSM ,,Gaja’’ 02:57:51

3 Radomir Chmiel Michelin Team 02:59:41

Pro4

1 Krzysztof Kindrasz Szprycha Giżycko 03:09:27

2 Paweł Zalewski PT MAZURY Team Ełk 03:21:40

3 Tomasz Piotrowski Cryospace Olsztyn 03:25:59

Expert

1 BartŁomiej Nalazek KP PSP MRĄGOWO 01:59:21

2 Wojciech Damięcki KP PSP MRĄGOWO 01:59:22

3 Bartłomiej Klus Warszawa MLEKPOL TEAM 02:04:55

4 Mariusz Nadany Bikeholik Team Ostrów Mazowiecka 02:04:56

5 Paweł Bednarek Mrągowo RAFBIKE CYCLING TEAM 02:04:57

6 Adrian Piłat Dobre Miasto 02:04:58

7 Wojciech Kowalczyk Susz SISU-OWB rowertour.com 02:04:59

8 Wojciech Krom Cryospace Olsztyn 02:05:06

9 Andrzej Paczkowski Warszawa VIRTUALBIKE.PL 02:06:10

10 Łukasz Nalewajk Mrągowo wtw-poland.com 02:07:26

11 Przemysław Michalczyk Mrągowo EVANLITE 02:07:27

12 Tomasz Skalski Mrągowo EVANLITE 02:07:28

13 Łukasz Gorbacz Szprycha Giżycko 02:07:33

14 Marek Ejzemberg Kurpie Kadzidło 02:07:34

15 Marcin Lipiński OLIKOM TEAM Pisz 02:07:42

16 Rafał Banul Cryospace Olsztyn 02:08:37

17 Paweł Dzięgielewski Ostrołęka BodyiCoach Team 02:09:51

18 Dariusz Aleksandrowicz Kurpie Kadzidło 02:11:36

19 Wiesław Grala Mrągowo MLEKPOL TEAM 02:11:54

20 Arkadiusz Domel Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:12:42

Kobiety Open

1 Ania Kołatka Iława 3S BIKE TEAM CIECHANÓW 02:19:08

2 Marta Raszkiewicz Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:28:47

3 Anna Ostrowska Chorzele 3S BIKE TEAM CIECHANÓW 02:29:15

Kategorie

EK1

1 Gabriela Janowicz Bartoszyce 482 Piasecki Concept 02:40:14

EK2

1 Ania Kołatka Iława 3S BIKE TEAM CIECHANÓW 02:19:08

EK3

1 Marta Raszkiewicz Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:28:47

2 Dorota Hoeft Zielona Góra Yolobike Sypniewski MTB 02:50:56

EK4

1 Anna Kruszyńska Lubawa Piasecki Concept 02:32:57

2 Beata Kruba Dobre Miasto Piasecki Concept 02:36:50

3 Małgorzata Ejchart Warszawa VIRTUALBIKE.PL 02:42:01

EMJ

1 Igor Kubacki Galindia MLEKPOL TEAM 02:15:5

2 Azuolas Butautas Litwa Sprint-rowery.pl – KSM ,,Gaja’’ 03:40:52

EM2

1 BartŁomiej Nalazek KP PSP MRĄGOWO 01:59:21

2 Wojciech Kowalczyk Susz SISU-OWB rowertour.com 02:04:59

3 Łukasz Sikora Akademia Kolarstwa Olsztyn 02:12:46

EM3

1 Wojciech Damięcki KP PSP MRĄGOWO 01:59:22

2 Bartłomiej Klus Warszawa MLEKPOL TEAM 02:04:55

3 Mariusz Nadany Bikeholik Team Ostrów Mazowiecka 02:04:56

EM4

1 Andrzej Paczkowski Warszawa VIRTUALBIKE.PL 02:06:10

2 Przemysław Michalczyk Mrągowo EVANLITE 02:07:27

3 Tomasz Skalski Mrągowo EVANLITE 02:07:28

EM5

1 Dariusz Wisniewski Akademia Kolarstwa Olsztyn 02:14:52

2 Zbigniew Kołatka Iława 02:22:09

3 Wiesław Zalewski Mrągowo MLEKPOL TEAM 02:23:12

EM6

1 Wiesław Grala Mrągowo MLEKPOL TEAM 02:11:54

2 Grzegorz Ostrowski Corzele 3S BIKE TEAM CIECHANÓW 02:23:08

3 Sławomir Olszewski PT MAZURY Team Ełk 02:26:41

Hobby

1 Michał Kopeć Jonkowo MK STUDIO FRYZJERSKIE MARTA KOPEĆ 01:03:37

2 Justinas Pavlovas Litwa DSK Minu 01:03:39

3 Hadrian GRUSZEWSKI MkK – Mława 01:04:17

4 Bartłomiej Chodań Szprycha Giżycko 01:04:18

5 Maciej Korol APP OLSZTYN 01:04:19

6 Jacek Szałaj Białystok DABARTI TEAM 01:04:20

7 Bartłomiej Galicki MTB Kwidzyn Team 01:04:21

8 Marcin Kruszczynski CYKLO KWIDZYN 01:04:22

9 Adam Saługa TK Masters Giżycko 01:04:23

10 Julian ROGALSKI REGIONALNY KLUB KOLARSKI KURPIE OSTROŁĘKA 01:05:51

11 Paweł Rawdanowicz MTB Ostróda Team 01:05:52

12 Jędrzej Żebrowski Ostróda Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team 01:06:00

13 Domas Butkus Litwa Sprint-rowery.pl – KSM ,,Gaja’’ 01:06:25

14 Deividas Stankevicius Litwa Sprint-rowery.pl – KSM ,,Gaja’ 01:06:50

15 Jacek Baran BIKE CLUB PRABUTY 01:06:52

16 Arkadiusz Włodarczyk MSR MRĄGOWO 01:06:54

17 Adam Galkowski Ostróda 01:06:55

18 Michał Zaranko OLIKOM TEAM Pisz 01:07:24

19 Grzegorz Czeszejko BIKE CLUB PRABUTY 01:07:31

20 Mariusz Paszczyk PT MAZURY Team Ełk 01:07:32

Kobiety open

1 Aiste Butautaite Sprint-rowery.pl – KSM ,,Gaja’’ 01:11:31

101 Katarzyna Deptuła KK24h Ostrołęka 01:30:00

102 Iwona Gąsiewska MTB EŁK- PROSTKI 01:30:05

Kategorie

HKJ

1 Aiste Butautaite Litwa Sprint-rowery.pl – KSM ,,Gaja’’ 01:11:31

HK3

1 Katarzyna Deptuła KK24h Ostrołęka 01:30:00

2 Iwona Gąsiewska MTB EŁK- PROSTKI 01:30:05

3 Magdalena Sulej Olsztyn Sailing & Dance 01:43:37

HK5

1 Jolanta Sosnowska-Dłoniak Gronity 210 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team 01:41:59

HMM

1 Justinas Pavlovas Litwa DSK Minu01:03:39

2 Domas Butkus Litwa Sprint-rowery.pl – KSM ,,Gaja’’ 01:06:25

3 Deividas Stankevicius Litwa Sprint-rowery.pl – KSM ,,Gaja’’ 01:06:50

HMJ

1 Julian ROGALSKI REGIONALNY KLUB KOLARSKI KURPIE OSTROŁĘKA 01:05:51

2 Maciej PARZYCH MSR Mrągowo 01:14:33

3 Mikołaj Zera Kurpie Kadzidło 01:23:02

HM1

1 Hadrian GRUSZEWSKI MkK – Mława 01:04:17

2 Michał Zaranko OLIKOM TEAM Pisz 01:07:24

3 Kacper TARASZKIEWICZ MSR Mrągowo 01:07:38

HM2

1 Bartłomiej Chodań Szprycha Giżycko 01:04:18

2 Jędrzej Żebrowski Ostróda Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team 01:06:00

3 Daniel Kozioł STRAVA MTB Team 01:10:29

HM3

1 Michał Kopeć Jonkowo MK STUDIO FRYZJERSKIE MARTA KOPEĆ 01:03:37

2 Jacek Szałaj Białystok DABARTI TEAM 01:04:20

3 Adam Saługa TK Masters Giżycko 01:04:23

HM4

1 Maciej Korol APPOLSZTYN 01:04:19

2 Bartłomiej Galicki MTB Kwidzyn Team 01:04:21

3 Marcin Kruszczynski CYKLO KWIDZYN 01:04:22

HM5

1 Arkadiusz Włodarczyk MSR MRĄGOWO 01:06:54

2 Roman Styczeń Elblag EUS 01:09:15

3 Bogumił Modrzewski BIKE CLUB PRABUTY 01:10:15

HM6

1 Zenon Gołębiowski OLIKOM TEAM Pisz 01:10:16

2 Andrzej Gaweł Olsztyn 01:29:04

3 Edward Kowalewski OLIKOM TEAM Pisz 01:30:09

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Kolarstwo Mrągowo Olsztyn Pasym sport powszechny

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x