Milko MTB Mazury (7) Lidzbark 2020 – Jarosław Wołosiuk znalazł pogromcę

Fot. Mateusz Klimek
W niedziele (13 września) w Lidzbarku odbył się VII etap tegorocznego cyklu Milko MTB Mazury. Wyścig przebiegał pod hasłem „Wyzwanie Welltrack”. Na głównym dystansie Pro tym razem triumfował Dominik Jakubowski z Teresina, który po pasjonującym finiszu pokonał etatowego ostatnio zwycięzcę Jarosława Wołosiuka (Olsztyn). Trzeci ze stratą prawie półtorej minuty przyjechał Przemysław Baranowski (Ełk)

W kategoriach tej próby zwyciężyli: Pro2: Dominik Jakubowski, Pro3: Jarosław Wołosiuk, Pro4: Marcin Mróz (Ełk/Prostki), Pro5: Sławomir Misiaszek (Toruń). Na dystansie Expert najszybszy okazał się Bartłomiej Klus (Warszawa) przed Piotrem Andrzejczukiem (Olsztyn) i Marcinem Białobłockim (Sokółka). Wśród pań pierwsza przyjechała Anna Kołatka (Iława), a za nią Anna Ostrowska (Chorzele) i Marta Raszkiewicz (Olsztyn). Zwycięzcy kategorii: EK2: Anna Kołatka, EK3: Marta Raszkiewicz, EK4: Anna Kruszyńska (Lubawa), EMJ: Mariusz Błaszczyk (Włocławek), EM1: Bartosz Zięba (Nidzica), EM2: Piotr Andrzejczyk, EM3: Bartłomiej Klus, EM4: Tomasz Skalski (Piecki), EM5: Dariusz Wiśniewski (Olsztyn), EM6: Dariusz Dyrek (Mościska)

Wyścig Hobby wygrał Arkadiusz Bińczak (Kwidzyn) przed Igorem Kubackim (Galindia) i Rafałem Molendą (Giżycko), a wśród pań najlepiej pojechał Gabriela Janowicz (Bartoszyce), a za nią: Anna Kozikowska (Giżycko) i Iwona Gąsiewska (Ełk). Zwycięzcy kategorii: HKJ: Gabriela Zdanowicz (Lidzabrk), HK1: Babriela Janowicz, HK2:Brygida Fabisiak (Krutyń), HK3: Anna Kozikowska, HK4: Katarzyna Paszczyk (Ełk), HMJ: Igor Kubacki, HM1: Eryk Krysiewicz (Gizycko). HM2: Bartłomiej Chodań), HM3: Rafal Molenda, HM4: Arkadiusz Bińczak, HM5: Arkadiusz Włodarczyk (Mrągowo), HM6: Zenon Gołębiowski (Pisz) W wyścigu Fan zwyciężył Maciej Kowalski, przed Joachimem Kowalskim (Barczewo) i Mikołajem Dawidem (Olsztyn)

Pro

1 Dominik JAKUBOWSKI LKS MAZOWSZE TERESIN  03:25:02

2 Jarosław WOŁOSIUK Centrum Rowerowe Olsztyn Team  03:25:03

3 Przemysław BARANOWSKI Ełk Bialoblocki ProCoaching  03:26:27

4 Kamil Kuszmider Catena Wyszków   03:26:48

5 Marcin MRÓZ MTB TEAM EŁK  03:27:44

6 Artur KORC Centrum Rowerowe Olsztyn Team  03:31:41

7 Paweł Ciunel Centrum Rowerowe Olsztyn Team  03:42:37

8 Michał Wyżlic Lubawa KOLARSKI ORBEA  03:43:41

9 Mateusz Wiszniewski Mrągowo wtw-poland.com  03:46:34

10 Emil Kruba Dobre Maisto Cryospace Olsztyn  03:50:52

11 Jarosław Prościński Sport Serwis T.Miklas Bydgoszcz  03:58:14

12 Piotr Sobierajski Bartoszyce wtw-poland.com  03:58:14

13 Mariusz Kaczyński Nowe Miasto Lubawskie  03:58:53

14 Sławomir Misiaszek GROMADA WŁÓCZĘGÓW – 28TDH TORUŃSKA DRUŻYNA HARCERZY  04:17:19

15 Adam Żuchliński Suchy dwór Bike Team Żuchliński  04:33:18

Kategorie

Pro 2

1 Dominik JAKUBOWSKI LKS MAZOWSZE TERESIN  03:25:02

2 Kamil Kuszmider Catena Wyszków   03:26:48

3 Paweł Ciunel Centrum Rowerowe Olsztyn Team  03:42:37

Pro 3

1 Jarosław WOŁOSIUK Centrum Rowerowe Olsztyn Team  03:25:03

2 Przemysław BARANOWSKI Ełk Bialoblocki ProCoaching  03:26:27

3 Michał Wyżlic Lubawa KOLARSKI ORBEA  03:43:41

Pro 4

1 Marcin MRÓZ MTB TEAM EŁK  03:27:44

2 Artur KORC Centrum Rowerowe Olsztyn Team  03:31:41

3 Jarosław Prościński Sport Serwis T.Miklas Bydgoszcz  03:58:14

Pro5

1 Sławomir Misiaszek GROMADA WŁÓCZĘGÓW – 28TDH TORUŃSKA DRUŻYNA HARCERZY  04:17:19

2 Adam Żuchliński Bike Team Żuchliński  04:33:18

Expert

1 Bartłomiej Klus Warzsawa MLEKPOL TEAM  02:18:18

2 Piotr Andrzejczyk Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:18:37

3 Marcin Białobłocki Sokółka   02:18:38

4 Bartłomiej Nalazek KP PSP MRĄGOWO  02:19:29

5 Adam Płoski Ciechanów T4B BIKE TEAM   02:26:01

6 Adrian Piłat Dobre Miasto   02:26:59

7 Wojciech Damięcki KP PSP MRĄGOWO  02:28:36

8 Przemysław Michalczyk Mrągowo Renault Team  02:28:48

9 Tomasz Skalski Piecki   02:28:48

10 Wojciech Krom Cryospace Olsztyn  02:28:58

11 Krzysztof Gołaszewski MTB TEAM EŁK  02:29:21

12 Miłosz BŁASZCZYK Włocławek Bogdziewicz.com  02:29:37

13 Arkadiusz Domel Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:30:44

14 Maciej Karwowski Ostrołęka KK24h  02:30:56

15 Bartosz Zięba Nidzica Cryospace Olsztyn  02:31:16

16 Mariusz Tomaszkiewicz Olsztyn  02:31:58

17 Marek Ejzemberg Xtreme Sport Ostrołęka  02:32:00

18 Arkadiusz Wyszkowski Ciechanów T4B BIKE TEAM   02:32:04

19 Dariusz Wisniewski Akademia Kolarstwa Olsztyn  02:34:22

20 Andrzej Balcerzak Warszawa skleprowerowy.pl  02:34:48

21 Rafał Banul Chorzele Cryospace Olsztyn  02:34:49

22 Rafał Skorobogaty Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:35:01

23 Martin Fedor Ciechanów T4B BIKE TEAM   02:35:36

24 Piotr Fiedorowicz Szprycha Giżycko  02:35:44

25 Piotr Roman Akademia Kolarstwa Olsztyn  02:36:24

26 Marcin Wasążnik Agr Płońsk  02:37:02

27 Abdallah Ait Si Bayh Michelin Team  02:37:41

28 Marcin Żuczkowski Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:41:00

29 Grzegorz Ostrowski Chorzele T4B BIKE TEAM   02:44:14

30 Karol Ołdakowski Olsztyn  02:44:28

31 Marcin Lipiński OLIKOM TEAM Pisz  02:45:30

32 Anna Kołatka Iława Cryospace Olsztyn  02:47:53

33 Dariusz Zduńczyk Słupy PZU SPORT TEAM  02:48:19

34 Piotr Patalon Bratian  02:50:41

35 Zbigniew Kołatka Iława   02:51:44

36 Daniel Radzki Olsztyn Michelin Team  02:53:00

37 Szymon Pełszyński Prym Ełk  02:53:08

38 Anna Ostrowska Chorzele T4B BIKE TEAM   02:53:09

39 Marta Raszkiewicz Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:54:47

40 Dawid Janus Kętrzyn ZuzgaRacingTeam:P   02:55:06

41 Maksymilian Dawid Cryospace Olsztyn  02:55:29

42 Wiktor Zasada Włocławek WSKG RoweryJamróz Terbud Team  02:56:42

43 Dariusz Dyrek Mościska COZMOBIKE TEAM  03:05:34

44 Anna Kruszyńska ORKA MASTERS IŁAWA  03:07:02

45 Piotr Bregier Płock  03:16:09

46 Rafał Kadziewicz Akademia Kolarstwa Olsztyn  03:16:31

47 Andrzej Postój Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  03:18:04

48 Małgorzata Jakubowska Centrum Rowerowe Olsztyn Team  03:18:24

49 Jerzy Klech Olsztyn  03:18:33

50 Anna Świderska MTB TEAM EŁK  03:21:46

51 Krzysztof Mudlaff GROMADA WŁÓCZĘGÓW – 28TDH TORUŃSKA DRUŻYNA HARCERZY  03:22:37

52 Bartosz Bogucki Olsztyn Michelin Team  03:33:03

53 Szymon Bregier Płock  03:50:10

Kategorie

EK 2

1 Anna Kołatka Cryospace Olsztyn  02:47:53

EK 3

1 Marta Raszkiewicz Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:54:47

EK 4

1 Anna Kruszyńska Lubawa ORKA MASTERS IŁAWA  03:07:02

2 Małgorzata Jakubowska Centrum Rowerowe Olsztyn Team  03:18:24

3 Anna Świderska MTB TEAM EŁK  03:21:46

EM J

1 Miłosz BŁASZCZYK Bogdziewicz.com  02:29:37

2 Szymon Pełszyński Prym Ełk  02:53:08

3 Wiktor Zasada WSKG RoweryJamróz Terbud Team  02:56:42

EM 1

1 Bartosz Zięba Nidzica Cryospace Olsztyn  02:31:16

2 Szymon Bregier Płock  03:50:10

EM2

1 Piotr Andrzejczyk Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:18:37

2 BartŁomiej Nalazek KP PSP MRĄGOWO  02:19:29

3 Marcin Wasążnik Agr Płońsk  02:37:02

EM3

1 Bartłomiej Klus Warszawa MLEKPOL TEAM  02:18:18

2 Marcin Białobłocki Sokółka   02:18:38

3 Adam Płoski Ciechanów T4B BIKE TEAM   02:26:01

EM4

1 Tomasz Skalski Piecki   02:28:48

2 Krzysztof Gołaszewski MTB TEAM EŁK  02:29:21

3 Maciej Karwowski Ostrołęka KK24h  02:30:56

EM 5

1 Dariusz Wisniewski Akademia Kolarstwa Olsztyn  02:34:22

2 Grzegorz Ostrowski Chorzele T4B BIKE TEAM   02:44:14

3 Piotr Patalon Bratian 02:50:41

EM 6

1 Dariusz Dyrek Mościska COZMOBIKE TEAM  03:05:34

2 Andrzej Postój Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  03:18:04

Hobby

1 Arkadiusz Bińczak CYKLO KWIDZYN  01:11:43

2 Igor Kubacki Galindia MLEKPOL TEAM  01:11:46

3 Rafał Molenda Szprycha Giżycko  01:11:47

4 Marek Giak LOTTO Bike Team Olsztyn  01:11:54

5 Bartłomiej Chodań Szprycha Giżycko  01:12:02

6 Wiktor Polonis Płock VICTOR MTB RACING  01:12:05

7 Hadrian Gruszewski Mława   01:12:22

8 Oskar Rozwadowski Klonowo  01:13:47

9 Wojciech Wołosz Ostrołęka KK24h  01:14:35

10 Marcin Hinz Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:14:37

11 Przemek Bronikowski OLIKOM TEAM Pisz  01:14:37

12 Arkadiusz Włodarczyk MSR MRĄGOWO   01:14:38

13 Krzysztof Gąsiewski MTB EŁK- PROSTKI  01:15:41

14 Paweł Rawdanowicz MTB Ostróda Team  01:15:41

15 Bartłomiej Gołębiowski Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:16:00

16 Mikołaj Tuszyński Kowalewo Pomorskie SISU-OWB rowertour.com  01:16:29

17 Jakub Falkowski Bikeholik Team Ostrów Mazowiecka  01:16:30

18 Rafał Charucki Bikeholik Team Ostrów Mazowiecka  01:16:31

19 Jędrzej Kordas Lidzbark   01:16:50

20 Arkadiusz Justynowicz RANT BARTOSZYCE  01:17:05

21 Eryk Krysiewicz Szprycha Giżycko  01:17:35

22 Wojciech Buła Szczytno  01:17:39

23 Wiesław Zalewski Mrągowo MLEKPOL TEAM  01:17:40

24 Mariusz Paszczyk PT MAZURY Team Ełk  01:18:06

25 Zenon Gołębiowski OLIKOM TEAM Pisz  01:18:07

26 Grzegorz KOZIOROWSKI Cryospace Olsztyn  01:18:08

27 Zdzisław Szklarski Ostrołęka KK24h  01:18:10

28 Robert Żebrowski Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:18:51

29 Michał Zaranko OLIKOM TEAM Pisz  01:19:57

30 Maciej Judycki Różnowo KRAMER S.A.  01:20:54

31 Łukasz Sikora Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:20:55

32 Wojciech Tworkowski Szczytno MTB Trails – Rowerowy Sam  01:21:01

33 Marcin Nowociński Pasym MTB TRAILS – ROWERY SAM  01:21:14

34 Radoslaw Grotkowski Pasym   01:21:17

35 Karol Tarkowian Słupy  01:22:02

36 Witold Skwarski Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:23:23

37 Rafał Mackiewicz RANT BARTOSZYCE  01:23:24

38 Krzysztof Kapuściński Olsztyn KRAMER S.A.  01:24:43

39 Mateusz Horba Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:24:50

40 Marcin Okoński Lidzbark  01:25:51

Kategorie

HKJ

1 Gabriela Zdanowicz MTB MOSiR Lidzbark  01:55:42

HK1

1 Gabriela Janowicz RANT BARTOSZYCE  01:26:58

HK2

1 Brygida Fabisiak OSP Krutyń   01:37:13

HK3

1 Anna Kozikowska Szprycha Giżycko  01:28:37

2 Iwona Gąsiewska MTB EŁK- PROSTKI  01:28:38

3 Katarzyna Deptuła Ostrołęka KK24h  01:30:39

HK4

1 Katarzyna Paszczyk PT MAZURY Team Ełk  01:30:39

2 Beata Kruba Dobre Miasto Cryospace Olsztyn  01:32:16

HMJ

1 Igor Kubacki MLEKPOL TEAM  01:11:46

2 Hadrian Gruszewski Mława  01:12:22

3 Jakub Falkowski Bikeholik Team Ostrów Mazowiecka  01:16:30

HM1

1 Eryk Krysiewicz Szprycha Giżycko  01:17:35

2 Michał Zaranko OLIKOM TEAM Pisz  01:19:57

3 Aleksander Rozwadowski Klonowo  01:27:25

HM2

1 Bartłomiej Chodań Szprycha Giżycko  01:12:02

2 Oskar Rozwadowski Klonowo  01:13:47

3 Marcin Hinz Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:14:37

HM3

1 Rafał Molenda Szprycha Giżycko  01:11:47

2 Marek Giak LOTTO Bike Team Olsztyn  01:11:54

3 Krzysztof Gąsiewski MTB EŁK- PROSTKI  01:15:41

HM4

1 Arkadiusz Bińczak CYKLO KWIDZYN  01:11:43

2 Wiktor Polonis Płock VICTOR MTB RACING  01:12:05

3 Wojciech Wołosz Ostrołęka KK24h  01:14:35

HM5

1 Arkadiusz Włodarczyk MSR MRĄGOWO   01:14:38

2 Bartłomiej Gołębiowski Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:16:00

3 Wiesław Zalewski Mrągowo MLEKPOL TEAM  01:17:40

HM6

1 Zenon Gołębiowski OLIKOM TEAM Pisz  01:18:07

2 Witold Skwarski Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:23:23

3 Andrzej Gaweł Olsztyn 01:44:01

 

Ełk iława Kolarstwo Lidzbark Mrągowo Olsztyn sport powszechny

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x