Milko MTB Mazury Mrągowo 2021 – Ciekawy finisz sezonu

Fot.Anna Kajat
W weekend (2/3 października) odbył się ostatni w tym sezonie etap cyklu Milko MTB Mazury. Wyścigi rozegrano w Miasteczku Westernowym Mrongoville, na trasie specjalnie przygotowanej do takich prób. Dystans główny Pro wygrał Artur Sowiński (Gdańsk) przed Dominikiem Jakubowskim (Brodnica) i Grzegorzem Maleszka (Dywity). W kategoriach zwyciężali: w Pro2: Artur Sowiński w Pro3: Michał Wróblewski (Giżycko), w Pro4: Grzegorz Maleszka.

W wyścigu ekspert pierwszy na mecie był Bartłomiej Klus (Warszawa), drugi Adrian Piłat (Dobre Miasto), a trzeci Przemysław Michalczyk (Mrągowo). Wśród pań najszybsza okazała się Anna Kołatka (Iława), za nią finiszowała Marta Raszkiewicz (Olsztyn),a następnie Gabriela Janowicz (Bartoszyce). Zwycięzcy kategorii: EK1: Gabriela Janowicz, EK2: Anna Kołatka, EK3: Marta Raszkiewicz, EK4: Anna Kruszyńska (Lubawa), EMJ: Igor Kubacki (Galindia), EM1: Marcel Kruszyński (Lubawa), EM3: Bartłomiej Klus, EM4: Przemysław Michalczyk, EM5: Wiesław Zalewski (Mrągowo), EM6: Wiesław Grala (Mrągowo).

Wyścig Hobby wygrał Hadrian Gruszewski (Mława), drugie miejsce zajął Bartłomiej Chodań (Giżycko), a trzecie Michał Kopeć (Olsztyn/Jonkowo). W rywalizacji pań triumfowała Emilia Andrzejczyk przed Magdaleną Kołodziejczyk (Krutyń) i Katarzyna Deptułą (Ostrołęka). Zwycięzcy kategorii: HK3: Emilia Andrzejczyk, HMM: Karol Balcerzyk (Mrągowo), HMJ: Maciej Parzych (Mrągowo), HM1: Hadrian Gruszewski, HM2: Bartłomiej Chodań, HM3: Michał Kopeć, HM4: Arkadiusz Bińczak (Kwidzyn), HM5: Wiktor Adamiuk (Olsztyn), HM6: Andrzej Piasecki (Mrągowo)

Zwycięzcy wyścigów młodzieżowych: młodzicy: Karol Balcerzyk (Mrągowo) i Zuzanna Gruszewska (Mława), żaki: Bartłomiej Sobiech (Kadzidło) i Lena Florczak (Gdańsk), wentylki: Błażej Wróblewski (Gizycko) i Laura Szulińska (Prostki), bystrzaki: Maksymilian Dabrowski (Gdańsk) i Kornelia Szczepkowska.

Pro

Open

1 Artur Sowiński Gdańsk Michelin Team 02:20:50

2 Dominik JAKUBOWSKI Brodnica Kolarski EU More Cycling Koło-Koła 02:26:37

3 Grzegorz Maleszka Dywity Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:33:29

4 Piotr Andrzejczyk Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:38:52

5 Michał Wróblewski Szprycha Giżycko 02:40:14

6 Andrzej Poczopko Cryospace Olsztyn 02:42:02

7 Paweł Ciunel Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:50:03

8 Krzysztof Majkowski 3S BIKE TEAM CIECHANÓW 02:59:36

9 Piotr Sobierajski Bartoszyce wtw-poland.com 03:11:36

10 Tomasz Piotrowski Cryospace Olsztyn 03:15:57

Kategorie

Pro2

1 Artur Sowiński Gdańsk Michelin Team 02:20:50

2 Dominik JAKUBOWSKI BrodnicaKolarski EU More Cycling Koło-Koła 02:26:37

3 Piotr Andrzejczyk Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:38:52

Pro3

1 Michał Wróblewski Szprycha Giżycko 02:40:14

2 Paweł Ciunel Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:50:03

Pro4

1 Grzegorz Maleszka Dywity Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:33:29

2 Andrzej Poczopko Cryospace Olsztyn 02:42:02

3 Piotr Sobierajski Bartoszyce wtw-poland.com 03:11:36

Expert Open

1 Bartłomiej Klus Warszawa MLEKPOL TEAM 01:59:12

2 Adrian Piłat Dobre Miasto 01:59:54

3 Przemysław Michalczyk Mrągowo EVANLITE 02:00:19

4 Artur Korc Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:04:35

5 Paweł Bednarek Mrągowo RAFBIKE CYCLING TEAM 02:04:38

6 Wojciech Krom Cryospace Olsztyn 02:04:40

7 Igor Kubacki Galindia MLEKPOL TEAM 02:04:42

8 Wojciech Damięcki KP PSP MRĄGOWO 02:04:56

9 Łukasz Nalewajk Mrągowo wtw-poland.com 02:05:49

10 Tomasz Skalski Mrągowo EVANLITE 02:08:26

11 Arkadiusz Domel Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:09:00

12 Marcin Hinz Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:10:34

13 Łukasz Gorbacz Szprycha Giżycko 02:11:20

14 Wiesław Grala Mrągowo MLEKPOL TEAM 02:13:46

15 Marek Ejzemberg Kurpie Kadzidło 02:14:24

16 Adam Buczyński Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:16:12

17 Marcel Kruszyński Lubawa Piasecki Concept 02:18:19

18 Marcin Żuczkowski Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:19:29

19 Rafał Mielnicki Kurpie Kadzidło 02:21:02

20 Rafał Skorobogaty Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:23:22

Kobiety

1 Ania Kołatka Iława 3S BIKE TEAM CIECHANÓW 02:26:57

2 Marta Raszkiewicz Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:33:37

3 Gabriela Janowicz Cartoszyce Piasecki Concept 02:34:51

Kategorie

EK1

1 Gabriela Janowicz Bartoszyce 482 Piasecki Concept 02:34:51

EK2

2 Ania Kołatka Iława 3S BIKE TEAM CIECHANÓW 02:26:57

EK3

3 Marta Raszkiewicz Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:33:37

EK4

1 Anna Kruszyńska Lubawa Piasecki Concept 02:45:35

2 Magdalena Hinca Toruń 03:29:25

EMJ

1 Igor Kubacki Galindia MLEKPOL TEAM 02:04:42

EM1

1 Marcel Kruszyński Lubawa Piasecki Concept 02:18:19

2 Konstanty Sawicki MSR Olsztyn 03:00:19

EM3

1 Bartłomiej Klus Warszawa MLEKPOL TEAM 01:59:12

2 Adrian Piłat Dobre Miasto 01:59:54

3 Paweł Bednarek Mrągowo RAFBIKE CYCLING TEAM 02:04:38

EM4

1 Przemysław Michalczyk Mrągowo EVANLITE 02:00:19

2 Artur Korc Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:04:35

3 Tomasz Skalski Mrągowo EVANLITE 02:08:26

EM5

1 Wiesław Zalewski Mrągowo MLEKPOL TEAM 02:32:32

2 Zbigniew Kołatka Iława 02:34:30

EM6

1 Wiesław Grala Mrągowo MLEKPOL TEAM 02:13:46

2 Zenon Gołębiowski OLIKOM TEAM Pisz 02:33:49

3 Grzegorz Ostrowski Chorzele 3S BIKE TEAM CIECHANÓW 02:38:01

Hobby

1 Hadrian GRUSZEWSKI MkK – Mława 01:20:21

2 Bartłomiej Chodań Szprycha Giżycko 01:20:42

3 Michał Kopeć Olsztyn/Jonkowo MK STUDIO FRYZJERSKIE MARTA KOPEĆ 01:20:43

4 Kacper TARASZKIEWICZ MSR Mrągowo 01:24:04

5 Arkadiusz Bińczak CYKLO KWIDZYN 01:24:11

6 Paweł Rawdanowicz MTB Ostróda Team 01:24:17

7 Karol BALCERCZYK Szkółka Kolarska Glob-Metal Mrągowo 01:25:43

8 Maciej Korol APP OLSZTYN 01:26:04

9 Wiktor Soboń MSR Olsztyn 01:26:11

10 Adam Galkowski Ostróda 01:26:22

11 Jędrzej Żebrowski Ostróda Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team 01:26:44

12 Adam Saługa TK Masters Giżycko 01:26:59

13 Bartłomiej Galicki MTB Kwidzyn Team 01:28:16

14 Marcel SKROCKI MSR Mrągowo 01:28:50

15 Arkadiusz Justynowicz RANT BARTOSZYCE 01:29:59

16 Jacek Dubrowski Olsztyn STRAVA MTB Team 01:30:04

17 Wojciech Nowalski Szprycha Giżycko 01:30:48

18 Piotr Dągowski Lubawa 01:31:56

19 Patryk SOBOCIŃSKI Szkółka Kolarska Glob-Metal Mrągowo 01:32:29

20 Maciej PARZYCH MSR Mrągowo 01:33:24

Kobiety

1 Emilia Andrzejczyk 01:55:04

2 Magdalena Kołodziejczyk OSP Krutyń 01:58:32

3 Katarzyna Deptuła Ostrołęka KK24h 02:04:27

Kategorie

HK3

1 Emilia Andrzejczyk 01:55:04

2 Magdalena Kołodziejczyk OSP Krutyń 01:58:32

3 Katarzyna Deptuła Ostrołęka KK24h 02:04:27

HMM

1 Karol BALCERCZYK Szkółka Kolarska Glob-Metal Mrągowo 01:25:43

2 Marcel SKROCKI MSR Mrągowo 01:28:50

3 Patryk SOBOCIŃSKI Szkółka Kolarska Glob-Metal Mrągowo 01:32:29

HMJ

1 Maciej PARZYCH MSR Mrągowo 01:33:24

2 Szymon Kobes OLIKOM TEAM Pisz 01:36:57

3 Dawid Tobaj Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team 02:00:51

HM1

1 Hadrian GRUSZEWSKI MkK – Mława 01:20:21

2 Kacper TARASZKIEWICZ MSR Mrągowo01:24:04

3 Piotr Dągowski Lubawa 01:31:56

HM2

1 Bartłomiej Chodań Szprycha Giżycko 01:20:42

2 Jędrzej Żebrowski Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team 01:26:44

3 Daniel Kozioł Olsztyn STRAVA MTB Team 01:36:08

HM3

1 Michał Kopeć Olsztyn/Jonkowo MK STUDIO FRYZJERSKIE MARTA KOPEĆ 01:20:43

2 Wiktor SoboŃ MSR Olsztyn 01:26:11

3 Adam Saługa TK Masters Giżycko 01:26:59

HM4

1 Arkadiusz Bińczak CYKLO KWIDZYN 01:24:11

2 Paweł Rawdanowicz MTB Ostróda Team 01:24:17

3 Maciej Korol APPOLSZTYN 01:26:04

HM5

1 Wiktor Adamiuk Olsztyn STRAVA MTB Team 01:43:48

2 Artur Stachacz Ostrołęka 01:45:56

3 Sławomir Charubin Pisz MLEKPOL TEAM 01:46:42

HM6

1 Andrzej Piasecki Mrągowo Piasecki Concept 01:45:48

2 Andrzej Postój Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team 01:57:39

3 Edward Kowalewski OLIKOM TEAM Pisz 02:09:46

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Kolarstwo Mrągowo Olsztyn sport powszechny

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x