Mistrzostwa Warmii i Mazur Family Cup 2012 – Do zobaczenia w Kielcach!

Miejscowość Okrągłe niedaleko Wydmin słynie z pięknych terenów, które przystosowano do uprawiania tak popularnych u nas dyscyplin jak narciarstwo zjazdowe czy kolarstwo górskie. Właśnie odbyły się tam Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego Family Cup 2012 w MTB, które stanowiły eliminacje regionalna do imprezy głównej. Finał krajowy XVII Amatorskich Mistrzostw Polski w Kolarstwie Górskim Family Cup 2012 zaplanowano na 1 września w Kielcach. Uczestnicy rywalizowali na trudnej trasie crossu, klasyfikacje prowadzono w kategoriach wiekowych przewidzianych regulaminem.

 

Wyniki

A/K

1 Markowska Marta A/K 3:32.35 Mrągowo

2 Markowska Malwina A/K 4:31.75 Mrągowo

A/M

1 Nalepa Bartosz A/M 2:26.14 Mrągowo

2 Reginia Sebastian A/M 2:40.58 Mrągowo

3 Samul Bartosz A/M 2:47.00 Mrągowo

4 Romaniuk Kamil A/M 3:10.91 Mrągowo

5 Kozioł Michał A/M 3:29.79 Mrągowo

6 Kowalczyk Szymon A/M 3:38.23 Mrągowo

7 Mazurek Nikodem A/M 4:03.98 Mrągowo

B/K

1 Romaniuk Julia B/K 9:56.78 Mrągowo

C/K

1 Andruczyk Zuzanna C/K 20:17.94 Suwałki

E/K

1 Walendzewicz Małgorzata E/K 23:34.28 Suwałki

B/M

1 Świąć Michał B/M 9:58.06 Mrągowo

2 Medźwiecki Daniel B/M 11:06.03 Szczytno

3 Kuczyński Konrad B/M 11:11.67 Mrągowo

C/M

1 Długokęcki Miłosz C/M 17:31.87 Mrągowo

2 Baranowski Dawid C/M 18:58.63 Mrągowo

3 Michalski Damian C/M 20:34.97 Mrągowo

4 Purgacz Karol C/M 24:30.70 Mrągowo

1 Pajek Amadeusz D/M 26:09.72 Ruciane-Nida

2 Kowalczyk Michał D/M 28:03.86 Mrągowo

E/M

1 Karczmarski Bartosz E/M 22:02.77 Szczytno

2 Pawlaczyk Piotr E/M 23:38.88 Szczytno

3 Reginia Łukasz E/M 24:07.80 Mrągowo

F/M

1 Sobczak Maciej F/M 33:13.77 Gołdap

G/M

1 Lange Grzegorz G/M 28:43.87 Gołdap

2 Szczygielski Pawel G/M 31:21.25 Szczytno

H/M

1 Markowski Marcin H/M 26:23.59 Mrągowo

2 Kuligowski Jerzy H/M 32:07.86 Ełk

I/M

1 Bałdyga Stanisław I/M 24:08.86 Szczytno

2 Walnicki Mirosław I/M 24:18.38 Węgorzewo

3 Lenkiewicz Ryszard I/M 25:03.58 Wydminy

4 Loewnau Eugeniusz I/M 26:36.45 Olsztyn

5 Sitkiewicz Jan I/M 28:46.63 Ełk

6 Drobnica Andrzej I/M 29:18.30 Lipowy Dwór

7 Leska Zygfryd I/M 29:43.96 Szczytno

Kategorie wiekowe i dystanse

A. Dzieci 7-10 lat  1,5 – 2,5 km

B. Młodzicy 11-12 lat  5 -10 km

C. Młodzicy 13-14 lat 5 –10 km

D. Juniorzy młodsi 15-16 lat 15 – 20 km

E. Juniorzy starsi 17-18 lat 15 – 20 km

F. Orlicy 19-23 lat  20 – 30 km

G. Seniorzy 24-34 lat 20 – 30 km

H. Weterani 35-45 lat  15 – 20 km

I. Weterani starsi 46 i więcej lat 15 – 20 km

Poprzednie eliminacje (2012 r)

Mrągowo (I eliminacja) 5 maja

A/K

1 Nowosielska Julia A/K Bartoszyce

2 Szałachowska Hania A/K Mrągowo

3 Ambroziewicz Klaudia A/K Wołomin

4 Żegunia Zuzanna A/K Ostróda WAM

5 Markowska Marta A/K Mrągowo

6 Sadowska Hanna A/K Mrągowo

7 Markowska Malwina A/K Mrągowo

A/M

1 Nalepa Bartosz A/M Mrągowo

2 Romaniuk Kamil A/M tak Mrągowo

3 Mazurek Nikodem A/M tak Mrągowo

4 Samul Bartosz A/M Mrągowo

5 Wójcik Zbigniew A/M Mrągowo

6 Reginia Sebastian A/M Mrągowo

7 Janecki Gabriel A/M Mrągowo

8 Kozioł Michał A/M Piecki

9 Bagiński Bartosz A/M Ełk

10 Halemba Dominik A/M Sorkwity

11 Hellis Kacper A/M Mrągowo

12 Lis Michał A/M Mrągowo

13 Gigielewicz Mateucz A/M Mrągowo

14 Watrow Filip A/M Mrągowo

B/K

1 Stachowicz Natalia B/K Ostróda

2 Zysk Natalia B/K Mrągowo

3 Romaniuk Julia B/K Mrągowo

4 Ambroziewicz Joanna B/K Wołomin

5 Maliszewska Natalia B/K Bartoszyce

6 Parda Marta B/K Mrągowo

7 Potrac Gabriela B/K Mrągowo

B/M

1 Szałachowski Wojciec B/M Mrągowo

2 Przyborowski Hubert B/M Mrągowo

3 Kuczyński Konrad B/M Mrągowo

4 Rohde Olivier B/M Mrągowo

5 Żegunia Jakub B/M Ostróda

6 Kowalski Witold B/M Toruń

7 Kwaśniewski Dominik B/M Mrągowo

9 Madej Dominik B/M Olsztyn

C/M

1 Długokęcki Miłosz C/M Mrągowo

2 Baranowski Dawid C/M Mrągowo

3 Dołżycki Bartłomiej C/M Mrągowo

D/K

1 Gorczak-Cała Lucyna D/K Mrągowo

2 Markowska Magdalena D/K Mrągowo

D/M

1 Baranowski Piotr D/M

2 Drzyzguła Mateusz D/M Ganty

3 Piętka Aleksander D/M Ostróda

4 Pajek Amadeusz D/M Ruciane-Nida

5 Kowalczyk Michał D/M Mrągowo

6 Awłasewicz Kamil D/M Mrągowo

7 Remlejn Grzegorz D/M Mrągowo

E/K

1 Leszczyńska-Ambrozi E/K Wołomin

2 Wójcik Agnieszka E/K Mrągowo

3 Walendzewicz Małgorz E/K Suwałki

4 Lis Urszula E/K Mrągowo

E/M

1 Reginia Łukasz E/M Mrągowo

2 Stano Mateusz E/M Ostróda

3 Roszkiewicz Damian E/M Ostróda

4 Wiśniewski Miłosz E/M Ostróda

F/M

1 Marcinkjan Domionik F/M Mrągowo

2 Jezuit Mateusz F/M Polska Wieś

3 Budzanowski Michał F/M Wrocław

G/M

1 Smoliński Rafał G/M Ostróda

2 Michalczyk Przemysła G/M Mrągowo

3 Rutkowski Kamil G/M Mrągowo

4 Walnicki Radosław G/M Węgorzewo

H/M

1 Skalski Tomasz H/M Mrągowo

2 Parzych Radosław H/M Mrągowo

3 Żegunia Marcin H/M Ostróda

4 Sadowski Bartłomiej H/M Mrągowo

5 Nowosielski Zygmunt H/M Bartoszyce

6 Markowski Marcin H/M Mrągowo

7 Baranowski Sebastian H/M Mrągowo

I/M

1 Stachowicz Grzegorz I/M Ostróda

2 Walnicki Mirosław I/M Węgorzewo

3 Grela Wiesław I/M Ełk

Bartoszyce (II eliminacja) – 10 czerwca

A/K

1 Nowosielska Julia A/K Bartoszyce

2 Markowska Marta A/K Mrągowo

3 Markowska Malwina A/K Mrągowo

4 Lemierska Kinga A/K Bartoszyce

5 Radziulewicz Aleksandra A/K Bartoszyce

A/M

1 Czaplicki Kacper A/M Bartoszyce

2 Świątek Maciej A/M Bartoszyce

3 Kozera Dominik A/M Bartoszyce

4 Kiszka Szymon A/M Bartoszyce

5 Biernacki Mateusz A/M Bartoszyce

B/K

1 Czaplicka Sandra B/K 14:07.70 Bartoszyce

2 Stachowicz Natalia B/K 15:00.30 Ostróda

3 Brakowiecka Laura B/K -2 Bartoszyce

4 Maliszewska Natalia B/K -3 Bartoszyce

B/M

1 Buśko Michał B/M 13:54.91 Bartoszyce

2 Kopańko Cezary B/M 14:03.49 Bartoszyce

3 Madejski Szymon B/M 15:11.66 Krekole

4 Horyński Karol B/M -2 Krekole

C/M

1 Okuniewski Sebastian C/M 13:28.32 Bartoszyce

2 Dobosz Cezary C/M 13:28.62 Bartoszyce

3 Bejnar Paweł C/M -2 Bartoszyce

D/K

1 Banaszek Sandra D/K 13.43 Bartoszyce

2 Kozera Sylwia D/K 14.20 Bartoszyce

E/K

1 Świątek Elżnieta E/K 12.59 Bartoszyce

2 Baranowska Teresa E/K -1 Bartoszyce

C/K

1 Andruczyk Zuzanna C/K 19:16.07 Suwałki

2 Świątek Sara C/K 21.16.65 Bartoszyce

3 Bejnar Elwira C/K -1 Bartoszyce

D/M

1 Baranowski Paweł D/M 17.33. Bartoszyce

2 P.K. Maliszewski Damian D/M 17:38.83 Bartoszyce

3 P.K. Nałysnyk Michał D/M 20:07.03 Bartoszyce

4 Romańczuk Sławomir D/M 20:37.67 Bartoszyce

5 Małachowski Paweł D/M 21:26.81 Szwarunki

6 Jacyna Damian D/M -1 Bartoszyce

E/M

1 Suchcicki Jakub E/M 18.19 Bartoszyce

F/M

1 Truszczyński Mateusz F/M 30:12.73 Gdańsk

2 Banaszek Mateusz F/M 31:10.18 Bartoszyce

3 Nałysnyk Paweł F/M -2 Bartoszyce

G/M

1 Siemaszko Mateusz G/M 29:29.05 Bartoszyce

2 Kwasek Adam G/M 30:47.78 Ostróda

3 Hawrysz Andrzej G/M 32:39.44 Korsze

4 Radulewicz Krzysztof G/M -3 Bartoszyce

H/M

1 Gadomski Mariusz H/M 29:34.56 Bartoszyce

2 Markowski Marcion H/M 32:48.93 Mrągowo

3 Kozera Dariusz H/M – Bartoszyce

4 Płonowski Tomasz H/M -3 Bartoszyce

I/M

1 Stachowicz Grzegorz I/M 29:49.59 Ostróda

2Walnicki Mirosław I/M 31:38.52 Węgorzewo

3 Świątek Artur I/M 32:44.55 Bartoszyce

4 Wróblewski Janusz I/M 32:58.15 Bartoszyce

 

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x