Mistrzostwa WM SZS w MTB – W Raszągu z górki na pazurki…

Wyścigi MTB są niewątpliwym hitem ostatnich lat. Wachlarz imprez terenowych w kraju rozszerza się w imponującym tempie i organizatorzy zwijają się jak w ukropie by zadowolić wszystkich. W Raszągu koło Biskupca odbyły się mistrzostwa województwa Szkolnego Związku Sportowego szkół podstawowych i gimnazjów w tej specjalności kolarskiej. Zainteresowanie (może z wyjątkiem gimnazjalistek) było duże, a dominowali jak można było oczekiwać, reprezentanci Biskupca, Bartoszyc i Mrągowa.

 

 

Wyniki

 

Klasyfikacja indywidualna (szkoły podstawowe chłopcy)

1 Klucznik Bartłomiej  SP 4 Bartoszyce I     

2 Kostrubski Paweł  SP 2 Biskupiec 

3 Dębniak Adrian SP Żydowo             

4 Skopnik Błażej Zespół Szkół nr 4 Mrągowo I                                                                                                 

5 Nalepa Michał Zespół Szkół nr 4 Mrągowo I                                                                                                        

6 Szypcio Paweł SP 4 Bartoszyce I                                                                                                                        

7 Łokuciejewski Maksym SP 1 Bartoszyce                                                                                                             

8 Pól Bartosz  SP 4 Bartoszyce I                                                                                                                           

9 Dobosz Cezary  SP 4 Bartoszyce I                                                                                                                       

10 Balcer Bartek  SP Bartołty Wlk                                                                                                                          

11 Kaliszuk Wojciech  SP 4 Bartoszyce I                                                                                                               

12 Szałachowski Wojciech  SP 1 Mrągowo                                                                                                          

13 Rajch Bartłomiej  Zespół Szkół nr 4 Mrągowo I                                                                                                 

14 Romaniuk Kamil  Zespół Szkół nr 4 Mrągowo I                                                                                                  

15 Przybyłek KarolSP 4 Bartoszyce II                                                                                                                    

16 Michalski Damian  Zespół Szkół nr 4 Mrągowo I                                                                                            

17 Kostrzewa Krzysztof  SP Lamkowo                                                                                                             

18 Burczak Dawid  SP 3 Biskupiec                                                                                                                         

19 Rohde Oliwier  Zespół Szkół nr 4 Mrągowo                                                                                                   

20 Buśko Michał  SP 4 Bartoszyce II                                                                                                                      

21 Dudek Marcel  SP 3 Biskupiec                                                                                                                        

22 Kaczmaryk Krzysztof  SP 3 Biskupiec                                                                                                            

23 Soczewica Patryk  SP 3 Biskupiec                                                                                                                      

24 Długokęcki Miłosz  Zespół Szkół nr 4 Mrągowo                                                                                                 

25 Marchliński Andrzej  SP 3 Biskupiec                                                                                                                   

26 Kaczyński Michał  Zespół Szkół nr 4 Mrągowo                                                                                                  

27 Świtkiewicz Karol  SP 3  Biskupiec                                                                                                                  

28 Zembrzuski Rafał  SP 2 Biskupiec                                                                                                                    

29 Kopańko Cezary  SP 4 Bartoszyce II                                                                                                               

30 Kuczyński Konrad  Zespół Szkół nr 4 Mrągowo                                                                                                 

31 Purgacz Karol  Zespół Szkół nr 4 Mrągowo                                                                                                        

32 Filipowicz Bartosz  Zespół Szkół nr 4 Mrągowo II                                                                                          

33 Luks Daniel  SP Lamkowo

 

Klasyfikacja drużynowa

1 SP 4 Bartoszyce I 135

2 Zespół Szkół nr 4 Mrągowo I 118

3 SP 3 Biskupiec 61

4 Zespół Szkół nr 4 Mrągowo 40

5 SP 2 Biskupiec 38

6 SP 4 Bartoszyce II 38

7 SP Żydowo 31

8 SP 1 Bartoszyce 27

9 SP Bartołty Wlk 24

10 SP 1 Mrągowo 22

11 SP Lamkowo 18

12 Zespół Szkół nr 4 Mrągowo II 2

 

Klasyfikacja indywidualna (szkoły podstawowe dziewczęta)

1 Lipiejko Karolina SP 4 Bartoszyce

2 Stańczak Patrycja SP 2 Biskupiec

3 Komsta Anna SP 2 Biskupiec

4 Plechowska Julia SP 2 Biskupiec

5 Grygas Emilia SP Bartołty Wlk

6 Mastalerz Wiktoria Zespół Szkół nr 4 Mrągowo

7 Kopytek Klaudia SP 3 Biskupiec

8 Jankowska Natalia  Zespół Szkół nr 4 Mrągowo

9 Świderek Marta  SP Nawiady

10 Rolka Zaneta  SP Nawiady

11 Marchel Karolina  SP 3 Biskupiec

12 Rolka Klaudia  SP Nawiady

13 Twardowska Weronika  Zespół Szkół nr 4 Mrągowo                                                                                                3

14 Winconek Oliwia  SP Piecki

15 Szczubełek Katarzyna  Zespół Szkół nr 4 Mrągowo

 

Klasyfikacja drużynowa

1SP 2 Biskupiec 39

2 Zespół Szkół nr 4 Mrągowo 22

3 SP Nawiady 17

4 SP 4 Bartoszyce 15

5 SP 3 Biskupiec 14

6 SP Bartołty Wlk 11

7 SP Piecki 2

 

Klasyfikacja indywidualna (gimnazjum chłopcy)

1 Ostromecki Marcin  Gimnazjum nr 2 Bartoszyce                                                                                          

2 Kowalczyk Krystian  Zespół Szkół nr 4 Mrągowo                                                                                               

3 Maliszewski  Damian  Gimn. Kinkajmy

4 Gniady Piotr  Zespół Szkół nr 4 Mrągowo

5 Mrówka Adrian  Gimnazjum nr 2 Bartoszyce

6 Charkot Hubert  Gimnazjum nr 2 Bartoszyce

7 Gudz Krzysztof  Gimnazjum nr 2 Bartoszyce

8 Godziuk Grzegorz  Zespół Szkół nr 4 Mrągowo

9 Rydel Marek  SP 2 Biskupiec

10 Mikołajczyk Kamil  Gimnazjum nr 2 Bartoszyce                                                                                              

11 Żarnoch Wojciech  Zespół Szkół nr 4 Mrągowo                                                                                            

12 Haczykowski Michał  Zespół Szkół nr 4 Mrągowo                                                                                        

13 Pachucki Mateusz  Gimn.Biskupiec

14J aśkiewicz Patryk  Gimn.Biskupiec

 

Klasyfikacja drużynowa

1 Gimnazjum nr 2 Bartoszyce 46

2 Zespół Szkół nr 4 Mrągowo 38

3 Gimn. Kinkajmy 12

4 Gimn.Biskupiec 3

 

Klasyfikacja indywidualna (gimnazjum dziewczęta) 

1 Nowosielska Angelika  Gimn.nr 2 Bartoszyce

2 Rarak Weronika  Gimn.Barczewo

3 Wnorowska Barbara  SP Lamkowo

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x