MP (tor) Juniorów młodszych Pruszków 2021 – Martyna Szczęsna mistrzynią w wyścigu eliminacyjnym

Na torze kolarskim w Pruszkowie odbywały się w dniach 17/19 września Mistrzostwa Polski Juniorów młodszych w konkurencjach nieolimpijskich. Startowali zawodnicy WMKS Olsztyn i LKK Zakłady Mięsne Warmia Biskupiec. Nie mamy w regionie obiektu do tej dyscypliny, ale reprezentanci Warmii i Mazur nie unikają konfrontacji, a nawet odnoszą duże sukcesy. Martyna Szczęsna (WMKS) została Mistrzynią Polski w wyścigu eliminacyjnym. Wraz z Marcelą Drygalską zdobyła brąz w konkurencji Madison

Tuz za podium w Madisonie znaleźli się Adam Bronakowski i Piotr Jaczun (WMKS) .W wyścigu eliminacyjnym piąta była Kinga Rybkiewicz (Warmia), również piąty jej kolega klubowy Michał Królicki. W innych konkurencjach tez było nieźle. Martyna Szczęsna zajęła dziewiątą lokatę w wyścigu punktowym, ósme miejsce w scratchu, szósty w tej konkurencji był Michał Królicki, a dziesiąty Filip Suchecki (Warmia)

WMKS zdobył w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży (juniorzy młodsi) cztery medale po dwa na szosie i torze, zajmując szóte miejsce w klasyfikacji klubowej.