Mrągowianie jeździli w Wielkopolsce – Walczyli w mocnej konkurencji

Młodzi kolarze MSR Mrągowo miniony weekend spędzili w Wielkopolsce. W Koninie-Kramsku odbył się trzyetapowy wyścig młodzików i juniorów młodszych. Obsada mocna, bowiem startowali zawodnicy liczących się sekcji ze Śląska i Wielkopolski. W tym towarzystwie niełatwo było walczyć o najwyższe lokaty, tym bardziej, że nasi reprezentanci maja niewielkie doświadczenie. Impreza składała się z trzech etapów. Pierwszy – to jazda indywidualna na czas, drugi – kryterium uliczne, trzeci – wyścig ze startu wspólnego. Nie mamy jeszcze oficjalnego komunikatu. Prowizoryczne wyniki przekazał nam Jarosław Jezuit – opiekun kolarzy Mrągowskiego Stowarzyszenia Rowerowego.

Jazda na czas

W rywalizacji młodzików Bartłomiej Rajch zajął 13 miejsce, Błażej Skopnik – 16.wśród młodziczek Wiktorię Masztalerz sklasyfikowano na trzeciej pozycji, Natalię Jankowska na piątej (zgłoszono 10 zawodniczek). W najliczniej obsadzonej grupie juniorów młodszych Arkadiusz Daniel był 27, a Karol Grudek – 42.

Kryterium

Tu z najlepszej strony pokazał się Błażej Skopnik, który na punkty zajął piątą lokatę, na mecie był 31. Natomiast Bartłomiej Rajch przyjechał na metę siódmy, na okrążenia nie punktował. W rywalizacji juniorów młodszych Karol Grudek przyjechał dwunasty, a Arkadiusz Daniel – 42. Wszystkie młodziczki zostały zdublowane i sklasyfikowano je w jednym czasie.

Ze startu wspólnego i generalka

Ostatni etap nie przyniósł specjalnych zmian i w klasyfikacji generalnej zawodnicy Mrągowa zachowali mniej więcej miejsca z czasówki. W młodzikach Rajch był 11, Skopnik 28, w juniorach młodszych Daniel zajął 25 miejsce, a Grudek 35. Młodziczki (Masztalerz-3 i Jankowska-6). To miejsca orientacyjne, dokładne wyniki przekażemy po otrzymaniu komunikatów.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x