MTB Brąswałd 2021 – Fajna lokalna impreza

Fot. Gmina Dywity facebook
W niedzielę (17 października) odbył się wyścig Brąswałd MTB. To lokalna impreza, kyórej inicjatorem i uczestnikiem zarazem był Grzegorz Maleszka, który od lat odnosi sukcesy na trasach regionu i kraju. Przez wiele sezonów zyskał grono przyjaciół i sympatyków, którzy chętnie zjawili się w jego rodzinnej miejscowości. Brąswałd niedaleko Dywit stał się więc arena bardzo ciekawego wyścigu dla dorosłych i młodzieży. Uczestników podzielono na grupy: Profi i Amator, które rywalizowały na różnych dystansach.

Wyścig profi w klasyfikacji open wygrał Andrzej Poczopko (Olsztyn) przed Grzegorzem Maleszką (Brąswałd) i Piotrem Andrzejczykiem. W poszczególnych kategoriach zwyciężyli: kobiety: Gabriela Janowicz (Bartoszyce), junior: Marcel Kruszyński (Lubawa), masters : Andrzej Poczopko, elita: Piotr Andrzejczyk.

W gronie amatorów triumfowali: kobiety: Emilia Andrzejczyk (Olsztyn), junior: Hadrian Gruszewski (Mława), masters I: Maciej Korol (Olsztyn), masters II: Arkadiusz Włodarczyk (Mrągowo), Elita: Mariusz Tomaszkiewicz (Olsztyn)

Kategoria Profi

Kobiety

1 Janowicz Gabriela Bartoszyce Piasecki Concept 1:02:32

2 Raszkiewicz Marta Olsztyn Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team 1:05:36

3 Kruszyńska Anna Lubawa Piasecki Concept 1:06:18

4 Jakubowska Małgorzata Olsztyn Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team 1:08:33

Junior

1 Kruszyński Marcel Lubawa Piasecki Concept 54:23

2 Kubacki Igor Bartlewo Mlekpol Tim 54:47

Masters

1 Poczopko Andrzej Olsztyn Cryospace Olsztyn 1:19:16

2 Maleszka Grzegorz Brąswałd Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team 1:19:48

3 Michalczyk Przemek Mrągowo EVANLITE 1:27:52

4 Skalski Tomasz Piecki EVANLITE 1:31:06

5 Kruba Emil Dobre Miasto Piasecki Concept 1:31:41

6 Gorbacz Łukasz Kruklanki Szprycha Giżycko 1:34:09

7 Rudziński Paweł Mława 1:34:48

8 Buczyński Adam Dywity Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team 1:36:39

9 Dubrowski Jacek Olsztyn Strava Mtb Team 1:37:41

10 Baranowski Michał Dziekanów Leśny RIDE43TEAM 1:42:30

11 Sobierajski Piotr Bartoszyce wtw-poland.com 1:42:55

12 Ołdakowski Karol Olsztyn 1:43:44

13 Morawski Piotr Olsztyn Strava Mtb Team 1:47:15

14 Adamiuk Wiktor Olsztyn Strava MTB Team 1:54:05

15 87 Malinowski Tomasz Olsztyn Mercedes Benz Auto Idea Sport Team 1:58:39

16 Łukaszewicz Łukasz Olsztyn DUKTOMANIA 2:06:42

Elita

1 Andrzejczyk Piotr Olsztyn Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team 1:22:05

2 Damięcki Wojciech Mrągowo 1:29:24

3 Grędziński Bartek Mława Kross Staff Team 1:29:30

4 Kowalski Adam Warszawa Beat Bike 1:31:24

5 Domel Arkadiusz Olsztyn Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team 1:32:32

6 Podpirko Patryk Olsztyn Warmia Aktywnie 1:35:26

7 Kwiatkowski Krzysztof Warszawa Beat Bike 1:35:44

8 Taraszkiewicz Kacper Mrągowo MSR Mrągowo 1:35:51

9 Łopatek Kamil Dywity Cryospace Olsztyn 1:43:41

10 Jakubowski Bartłomiej Olsztyn Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team 1:55:02

11 Janus Dawid Ketrzyn Zuzga Racing Team 2:00:57

12 Grabowski Adam Stawiguda Inca Terror Squad 2:01:21

Pro open

1 Poczopko Andrzej Olsztyn Cryospace Olsztyn 11:19:16

2 Maleszka Grzegorz Brąswałd Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team 1:19:48

3 Andrzejczyk Piotr Olsztyn Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team 1:22:05

4 Michalczyk Przemek Mrągowo EVANLITE 1:27:52

5 Damięcki Wojciech Mrągowo 1:29:24

6 Grędziński Bartek Mława Kross Staff Team 1:29:30

7 Skalski Tomasz Piecki EVANLITE 1:31:06

8 Kowalski Adam Warszawa Beat Bike 1:31:24

9 Kruba Emil Dobre Miasto Piasecki Concept 1:31:41

10 Domel Arkadiusz Olsztyn Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team 1:32:32

11 Gorbacz Łukasz Kruklanki Szprycha Giżycko 1:34:09

12 Rudziński Paweł Mława 1:34:48

13 Podpirko Patryk Olsztyn Warmia Aktywnie 1:35:26

14 Kwiatkowski Krzysztof Warszawa Beat Bike 1:35:44

15 Taraszkiewicz Kacper Mrągowo MSR Mrągowo 1:35:51

16 Buczyński Adam Dywity Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team 1:36:39

17 Dubrowski Jacek Olsztyn Strava Mtb Team 1:37:41

18 Baranowski Michał Dziekanów Leśny RIDE43TEAM 1:42:30

19 Sobierajski Piotr Bartoszyce wtw-poland.com 1:42:55

20 Łopatek Kamil Dywity Cryospace Olsztyn 1:43:41

Kategoria Amator

Kobiety

1 Andrzejczyk Emilia Olsztyn 43:28

2 Krysiak Joanna Olsztyn 54:17

3 Pokropska Katarzyna Olsztyn Warmia Aktywnie 59:06

4 Chomicka Maria Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 1:03:01

Junior

1 Gruszewski Hadrian Mława MKK-Mława 34:36

2 Szczepkowski Michał Ryn 36:42

3 Gałas Wiktor Ryn 38:02

4 Orłowski Maksymilian Mrągowo MSR Mrągowo 45:16

5 Wierzbicki Stanisław Mikołajki MSR Mrągowo 45:34

6 Trzaskowski Albert Dobre Miasto 53:56

7 Napiórkowski Karol Olsztyn Warmia Aktywnie 54:08

8 Pieczkowski Jakub Spręcowo 1:02:49

Masters I

1 Korol Maciej Olsztyn APP OLSZTYN 58:33

2 Rawdanowicz Paweł Ostróda 58:37

3 Szmiszke Robert Prabuty BIKE CLUB PRABUTY 1:01:18

4 Łabuć Norbert Lidzbark Warmiński 1:02:51

5 Litka Andrzej Mława 1:03:44

6 Neumann Rafał Jaroty MTB Miłakowo 1:04:05

7 Łabuć Krystian Olsztyn 1:11:04

8 Parszutowicz Sebastian Dywity SZAJBA TEAM 1:11:47

9 Milewski Krzysztof Elbląg 1:15:31

10 Zawidow Maciej Pasłęk 1:16:28

11Krajewski Dariusz Dywity 1:22:46

12 Szot Szymon Olsztyn 1:23:12

13 Pieczkowski Hubert Spręcowo 1:26:06

14 Łukasiewicz Tomasz Olsztynek 1:26:14

15 Ławrynowicz Ireneusz Olsztyn Przem-Gri 1:29:18

16 Wróbel Arkadiusz Ługwałd 1:36:39

17 Rakowski Krzysztof Olsztyn Przem-Gri 1:39:23

Masters II

1 Włodarczyk Arkadiusz Mrągowo MSR Mrągowo 35:48

2 Modrzewski Bogumił Prabuty Bike Club Prabuty 37:31

3 Laskowski Dariusz Łomianki Finisher.pl 40:17

4 Sternicki Tomasz Mrągowo 42:44

5 Syrewicz Krzysztof Lidzbark Warmiński Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team 43:33

6 Olszewski Marek Lidzbark Warmiński BBL / Klub Biegacza Lidzbark Warmiński 45:35

7 Lowenau Eugeniusz Braniewo 45:35

8 Chomański Andrzej Olsztyn 52:17

9 Bernat Marek Olsztyn 52:26

10 Deptuła Jan Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 53:54

11 Jasiński Grzegorz Olsztyn 55:13

12 16 Antochowski Jan Ostróda 1:12:48

Elita

1 Tomaszkiewicz Mariusz Olsztyn 58:34

2 Justynowicz Arkadiusz Bartoszyce King Bike serwis rowerowy Bartoszyce 1:00:39

3 Nowakowski Adam Olsztyn Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team 1:00:36

4 Wanat Piotr Olsztyn MSR Olsztyn 1:01:56

5 25 Jankowski Wojciech Olsztyn 1:02:15

6 Tarkowian Karol Olsztyn 1:03:45

7 Sikorski Bartosz Olsztyn 1:04:08

8 Mackiewicz Rafał Bartoszyce 1:05:39

9 Dowiedczyk Tadeusz Bartąg Investa Olsztyn 1:06:18

10 Ilczuk Łukasz Olsztyn 1:07:02

11 Byszewski Łukasz Olsztyn 1:15:41

12 Kochanowicz Marcin Olsztyn 1:15:45

13 Kowalski Maciej Barczewo 1:15:53

14 Zientara Łukasz Jaroty 1:17:26

15 Zadrożny Grzegorz Gietrzwałd Investa Olsztyn 1:22:48

16 Wróbel Marek Jaroty 1:23:12

17 Renans Grzegorz Ostróda 1:29:26

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Dywiry Kolarstwo Olsztyn sport powszechny

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x