MTB Mazovia Marathon 2011 – Gwiazda Mazurska jak magnes

W sobotę (13 sierpnia) w Ełku i okolicach odbył się I etap tzw. Gwiazdy Mazurskiej jedynego w sezonie wyścigu wieloetapowego w cyklu Mazovia MTB Marathon 2011. Reprezentanci naszego regionu stanowią jedna z najliczniejszych grup tegorocznych zawodów, a gdy gospodarzem są miejscowości na Warmii i Mazurach zainteresowanie jest jeszcze większe. Wyścig Giga wygrał mrągowianin Paweł Baranek, trzeci był niezmordowany Artur Korc. W kategorii Mega triumfowała Olga Wasiuk. Olecku i ponownie w Ełku odbyły sie kolejne: II i III etap.

 

Ełk (I etap)

Kategoria Giga

Mężczyźni

Open

1 Baranek Paweł M2 Mrągowo MBIKE TEAM MARATHON 02:36:40

3 Korc Artur M3 Centrum Rowerowe Olsztyn 02:38:54

9 Kowalkowski Mariusz M2 Fijewo Centrum Rowerowe Olsztyn 02:44:13

20 Zdziarski Marek M4 Centrum Rowerowe Olsztyn 02:48:35

21 Piątkowski Tadeusz M4 Nowe Miasto Lubawskie Świat Rowerów Racing Team 02:48:37

28 Dakszewicz Kacper M3 Olsztyn Fan XC Team Olsztyn 02:50:34

38 Szymański Łukasz M2 Pisz 03:00:51

40 Zagożdżon Witold M4 NIDZICA Centrum Rowerowe Olsztyn 03:01:32

46 Skwarski Witold M5 Olsztyn AUTO LAND rally team 03:02:44

50 Lipiński Marcin M2 Pisz Salon Rowerowy Toruń 03:06:03

56 Sawicki Jerzy M5 Ełk 03:10:17

58 Osowski Andrzej M5 Nidzica  03:12:03

74 Niebylski Władysław M5 Elbląg AUTO LAND rally team 03:33:51

76 Górny Janusz M5 Susz TKKF Susz 03:38:01

M2

1 Baranek Paweł M2 Mrągowo MBIKE TEAM MARATHON 02:36:40

5 Kowalkowski Mariusz M2 Fijewo Centrum Rowerowe Olsztyn 02:44:13

12 Szymański Łukasz M2 Pisz 03:00:51

15 Lipiński Marcin M2 Pisz Salon Rowerowy Toruń 03:06:03

M3

1 Korc Artur M3 Centrum Rowerowe Olsztyn 02:38:54

12 Dakszewicz Kacper M3 Olsztyn Fan XC Team Olsztyn 02:50:34

M4

4 Zdziarski Marek M4 Centrum Rowerowe Olsztyn 02:48:35

5 Piątkowski Tadeusz M4 Nowe Miasto Lubawskie Świat Rowerów Racing Team 02:48:37

10 Zagożdżon Witold M4 NIDZICA Centrum Rowerowe Olsztyn 03:01:32

M5

4 Skwarski Witold M5 Olsztyn AUTO LAND rally team 03:02:44

5 Sawicki Jerzy M5 Ełk 03:10:17

6 Osowski Andrzej M5 Nidzica 03:12:03

11 Niebylski Władysław M5 Elbląg AUTO LAND rally team 03:33:51

12 Górny Janusz M5 Susz TKKF Susz 03:38:01

Kategoria Mega

Kobiety

Open

1 Wasiuk Olga K2 Ełk MTB EŁK PROSTKI 02:01:23

20 Szabelska Ewelina K2 Piecki RENAULT ECO2 TEAM 02:27:02

23 Osowska Hanna K4 Nidzica  02:31:15

27 Wojnowska Marzena K2 Olsztyn 02:44:17

MK2

1 Wasiuk Olga K2 Ełk MTB EŁK PROSTKI 02:01:23

5 Szabelska Ewelina K2 Piecki RENAULT ECO2 TEAM 02:27:02

7 Wojnowska Marzena K2 Olsztyn 02:44:17

MK4

4 Osowska Hanna K4 Nidzica  02:31:15

Mężczyźni

Open

3 Kowalkowski Paweł M2 Fijewo Centrum Rowerowe Olsztyn 01:44:44

7 Gamza Rafał M3 Szczytno Kross Racing Team 01:47:55

10 Rogalski Sebastian M3 Działdowo Świat Rowerów Racing Team 01:47:55

13 Sutkowski Tomasz M3 EŁK MTB EŁK PROSTKI 01:47:56

16 Majka Michał M3 Elbląg WKRECENI.PL Racing Team 01:48:22

17 Golub Dariusz M4 EŁK MTB EŁK PROSTKI 01:48:29

19 Skalski Tomasz M3 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 01:48:47

22 Maleszka Grzegorz M3 Olsztyn Dachland 01:51:18

25 Patalon Piotr M4 Bratian GKL-AGA TEAM 01:51:43

28 Janecki Robert M3 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 01:51:56

29 Jakimowicz Wojciech M3 Węgorzewo TK Masters Giżycko 01:52:29

32 Żegunia Marcin M3 Ostróda YOONA MTB 01:53:04

34 Łukaszewski Sławomir M4 Nidzica Centrum Rowerowe Olsztyn 01:53:26

36 Czajkowski Arkadiusz M3 OLSZTYN AUTO LAND rally team 01:54:01

43 Lange Grzegorz M3 GOŁDAP MTB EŁK PROSTKI 01:54:45

55 Górski Krzysztof M3 GOŁDAP Sprint Specialized Endura Team 01:55:38

67 Parzych Radosław M3 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 01:56:01

69 Olchanowski Kamil M1 Ełk MTB EŁK PROSTKI 01:56:25

71 Bienenda Piotr M2 Olsztyn Fan XC Team Olsztyn 01:56:39

78 Kowalkowski Michał M5 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 01:57:47

80 Kudyk Mateusz MJ Iława YOONA MTB 01:57:48

83 Kudyk Jan M4 Iława YOONA MTB 01:57:50

86 Rzodkiewicz Grzegorz M3 Olsztyn 01:58:46

95 Dadura Tomasz M3 Ełk MTB EŁK PROSTKI 01:59:45

96 Wróblewski Michał M2 Giżycko TTC JADE TORUŃ 01:59:45

104 Kamiński Robert M4 Nidzica  02:00:59

106 Sieński Krzysztof M2 Działdowo RKS Family Active 02:01:12

109 Małecki Marek M3 Ełk MTB EŁK PROSTKI 02:01:56

114 Trzciński Arek M3 Szczytno Kross Racing Team 02:02:02

116 Kollender Paweł M4 Olsztyn AUTO LAND rally team 02:02:55

117 Kułakowski Tomasz M3 Olsztyn AUTO LAND rally team 02:02:55

122 Maliszewski Jerzy M5 Olsztyn Michelin Team 02:03:34

124 Stachowicz Grzegorz M4 Ostróda YOONA MTB 02:03:39

137 Gierszewski Czarek M4 Olecko ANYO RICOH PTR Dojlidy Białystok 02:05:12

138 Buczyński Adam M3 Dywity Fan XC Team Olsztyn 02:05:24

146 Skorobogaty Rafał M2 Olsztyn SERWIS CR OLSZTYN 02:06:18

152 Krasowski Henryk M5 Ełk MTB EŁK PROSTKI 02:06:58

153 Bojarski Grzegorz M3 Olsztyn 02:07:03

155 Augustyniak Mariusz M3 Susz MTB-SUSZ EPIDEMIA CYKLOZY 02:07:22

178 Zawierucha Romuald M3 Olsztynek Braciszkowie 02:09:32

182 Roman Piotr M3 Wietrzychowo Ventyl Nidzica 02:09:50

185 Mytych Ryszard M5 Elbląg Team M-200 02:10:12

199 Koźmiński Paweł M3 Olsztyn Michelin Team 02:11:27

214 Kuliś Bartosz M3 olsztyn Michelin Team 02:12:53

217 Michalczyk Przemek M2 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 02:13:00

222 Panek Wojciech M3 Susz MTB-SUSZ EPIDEMIA CYKLOZY 02:13:42

225 Piekarski Paweł M3 Olsztyn Michelin Team 02:13:49

226 Pieszko Jarosław M3 Ełk MTB EŁK PROSTKI 02:13:50

228 Niemaszyk Radosław M4 Olsztyn Michelin Team 02:14:04

231 Kopcewicz Tomasz M2 Olsztyn AUTO LAND rally team 02:14:30

258 Zalewski Pawel M3 Ełk MTB EŁK PROSTKI 02:17:52

260 Stańczuk Lech M5 Olsztyn Michelin Team 02:18:01

261 Kalinowski Grzegorz M3 Olsztyn 02:18:06

266 Muczyński Andrzej M3 Lubawa LKK Ziemia Lubawska02:18:43

269 Doburzyński Romuald M4 Olsztyn Michelin Team 02:19:04

270 Wawrzyn Wojciech M4 Olsztyn 02:19:17

283 Wiśniewski Piotr M3 Ełk MTB EŁK PROSTKI 02:21:23

290 Jankowski Marcin M3 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 02:23:33

291 Mytych Jarosław M4 TOLKMICKO Team M-200 02:23:42

298 Retkowski Krzysztof M5 Olsztyn Fan XC Team Olsztyn 02:24:42

308 Kłoczewiak Jerzy M5 ELBLĄG neksus 02:27:42

317 Kowalczyk Marek M3 Ełk 02:29:51

319 Urban Bartłomiej M3 Gołdap 02:30:21

322 Utykański Hubert M2 Ełk A-Z Best 02:30:51

323 Sitkiewicz Jan M5 Ełk 02:31:33

348 Świerczyński Paweł MJ Prostki MTB EŁK PROSTKI 02:42:05

363 Murat Marian M5 BISKUPIEC 03:03:09

MMJ

3 Kudyk Mateusz MJ Iława YOONA MTB 01:57:48

14 Świerczyński Paweł MJ Prostki MTB EŁK PROSTKI 02:42:05

MM1

6 Olchanowski Kamil M1 Ełk MTB EŁK PROSTKI 01:56:25

MM2

1 Kowalkowski Paweł M2 Fijewo Centrum Rowerowe Olsztyn 01:44:44

17 Bienenda Piotr M2 Olsztyn Fan XC Team Olsztyn 01:56:39

25 Wróblewski Michał M2 Giżycko TTC JADE TORUŃ 01:59:45

29 Sieński Krzysztof M2 Działdowo RKS Family Active 02:01:12

41 Skorobogaty Rafał M2 Olsztyn SERWIS CR OLSZTYN 02:06:18

50 Michalczyk Przemek M2 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 02:13:00

52 Kopcewicz Tomasz M2 Olsztyn AUTO LAND rally team 02:14:30

59 Utykański Hubert M2 Ełk A-Z Best 02:30:51

MM3

3 Gamza Rafał M3 Szczytno Kross Racing Team 01:47:55

4 Rogalski Sebastian M3 Działdowo Świat Rowerów Racing Team 01:47:55

5 Sutkowski Tomasz M3 EŁK MTB EŁK PROSTKI 01:47:56

7 Majka Michał M3 Elbląg WKRECENI.PL Racing Team 01:48:22

9 Skalski Tomasz M3 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 01:48:47

10 Maleszka Grzegorz M3 Olsztyn Dachland 01:51:18

13 Janecki Robert M3 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 01:51:56

14 Jakimowicz Wojciech M3 Węgorzewo TK Masters Giżycko 01:52:29

16 Żegunia Marcin M3 Ostróda YOONA MTB 01:53:04

17 Czajkowski Arkadiusz M3 OLSZTYN AUTO LAND rally team 01:54:01

22 Lange Grzegorz M3 GOŁDAP MTB EŁK PROSTKI 01:54:45

25 Górski Krzysztof M3 GOŁDAP Sprint Specialized Endura Team 01:55:38

30 Parzych Radosław M3 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 01:56:01

36 Rzodkiewicz Grzegorz M3 Olsztyn 01:58:46

40 Dadura Tomasz M3 Ełk MTB EŁK PROSTKI 01:59:45

42 Małecki Marek M3 Ełk MTB EŁK PROSTKI 02:01:56

44 Trzciński Arek M3 Szczytno Kross Racing Team 02:02:02

46 Kułakowski Tomasz M3 Olsztyn AUTO LAND rally team 02:02:55

51 Buczyński Adam M3 Dywity Fan XC Team Olsztyn 02:05:24

57 Bojarski Grzegorz M3 Olsztyn 02:07:03

58 Augustyniak Mariusz M3 Susz MTB-SUSZ EPIDEMIA CYKLOZY 02:07:22

66 Zawierucha Romuald M3 Olsztynek Braciszkowie 02:09:32

70 Roman Piotr M3 Wietrzychowo Ventyl Nidzica 02:09:50

79 Koźmiński Paweł M3 Olsztyn Michelin Team 02:11:27

86 Kuliś Bartosz M3 olsztyn Michelin Team 02:12:53

89 Panek Wojciech M3 Susz MTB-SUSZ EPIDEMIA CYKLOZY 02:13:42

91 Piekarski Paweł M3 Olsztyn Michelin Team 02:13:49

92 Pieszko Jarosław M3 Ełk MTB EŁK PROSTKI 02:13:50

103 Zalewski Pawel M3 Ełk MTB EŁK PROSTKI 02:17:52

104 Kalinowski Grzegorz M3 Olsztyn 02:18:06

107 Muczyński Andrzej M3 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 02:18:43

112 Wiśniewski Piotr M3 Ełk MTB EŁK PROSTKI 02:21:23

116 Jankowski Marcin M3 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 02:23:33

126 Kowalczyk Marek M3 Ełk 02:29:51

127 Urban Bartłomiej M3 Gołdap 02:30:21

MM4

3 Golub Dariusz M4 EŁK MTB EŁK PROSTKI 01:48:29

4 Patalon Piotr M4 Bratian GKL-AGA TEAM 01:51:43

5 Łukaszewski Sławomir M4 Nidzica Centrum Rowerowe Olsztyn 01:53:26

11 Kudyk Jan M4 Iława YOONA MTB 01:57:50

16 Kamiński Robert M4 Nidzica 02:00:59

18 Kollender Paweł M4 Olsztyn AUTO LAND rally team 02:02:55

19 Stachowicz Grzegorz M4 Ostróda YOONA MTB 02:03:39

21 Gierszewski Czarek M4 Olecko ANYO RICOH PTR Dojlidy Białystok 02:05:12

42 Niemaszyk Radosław M4 Olsztyn Michelin Team 02:14:04

56 Doburzyński Romuald M4 Olsztyn Michelin Team 02:19:04

57 Wawrzyn Wojciech M4 Olsztyn 02:19:17

63 Mytych Jarosław M4 TOLKMICKO Team M-200 02:23:42

MM5

6 Kowalkowski Michał M5 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 01:57:47

10 Maliszewski Jerzy M5 Olsztyn Michelin Team 02:03:34

14 Krasowski Henryk M5 Ełk MTB EŁK PROSTKI 02:06:58

17 Mytych Ryszard M5 Elbląg Team M-200 02:10:12

26 Stańczuk Lech M5 Olsztyn Michelin Team 02:18:01

34 Retkowski Krzysztof M5 Olsztyn Fan XC Team Olsztyn 02:24:42

36 Kłoczewiak Jerzy M5 ELBLĄG neksus 02:27:42

38 Sitkiewicz Jan M5 Ełk 02:31:33

42 Murat Marian M5 BISKUPIEC 03:03:09

Kategoria Fit

Kobiety

Open

8 Kudrawiec Magda FKJ Prostki MTB EŁK PROSTKI 01:14:22

9 Graczewska Monika FKJ MTB EŁK PROSTKI 01:14:48

23 Świątek Elżbieta FK4 Bartoszyce Rant Bartoszyce 01:22:58

28 Worm Izabela FKJ Ełk MTB EŁK PROSTKI 01:24:41

68 Muśko Elżbieta FK4 Ełk 01:51:24

70 Buczyńska-Orłowska Danuta FK5 Dywity 01:56:08

FKJ

2 Kudrawiec Magda FKJ Prostki MTB EŁK PROSTKI 01:14:22

3 Graczewska Monika FKJ MTB EŁK PROSTKI 01:14:48

5 Worm Izabela FKJ Ełk MTB EŁK PROSTKI 01:24:41

FK4

2 Świątek Elżbieta FK4 Bartoszyce Rant Bartoszyce 01:22:58

11 Muśko Elżbieta FK4 Ełk 01:51:24

FK5

7 Buczyńska-Orłowska Danuta FK5 Dywity 01:56:08

Mężczyźni

Open

7 Tumaniec Dariusz FM3 Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn 01:03:198

4 Bałdyga Patyrk FMJ MTB EŁK PROSTKI 01:03:54

11 Świątek Artur FM4 Bartoszyce Rant Bartoszyce 01:05:05

13 Zieliński Krzysztof FM3 Olsztyn 01:05:11

21 Gajdziński Marcin FM1 Prostki MTB EŁK PROSTKI 01:07:20

28 Ciunel Paweł FM1 Olsztyn 01:07:58

31 Grotkowski Radek FM3 Pasym 01:08:34

32 Malanowski Damian FM1 Pasym 01:08:34

37 Romanow Marcin FM3 Olsztyn Apteki Centrum Racing Team 01:09:35

38 Skutnik Sławomir FM4 Ełk MTB EŁK PROSTKI 01:09:36

43 Bartoszewicz Tomasz FM3 Olsztyn WDL.PL Team 01:10:33

53 Faliszewski Mariusz FM3 EŁK MTB EŁK PROSTKI 01:11:31

55 Pieloch Damian FMJ MTB EŁK PROSTKI 01:11:45

64 Szczawiński Sławomir FM4 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 01:12:32

69 Szczawiński Wojciech FM1 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 01:12:52

74 Muszyński Tomasz FM3 Olsztyn 01:13:56

75 Pławski Dominik FMJ Nidzica 01:14:13

85 Pawlaczyk Piotr FM1 Szczytno 01:15:17

86 Markowski Rafał FM3 Mrągowo 01:15:19

88 Jarema Adam FM3 Olsztyn 01:15:28

90 Gaweł Andrzej FM5 Olsztyn 01:15:35

91 Tworkowski Wojciech FM3 Szczytno Drużyna szpiku 01:16:19

99 Bogucki Bartosz FM2 Olsztyn 01:16:54

100 Jakubowski Cezary FM4 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 01:16:59

103 Piętka Aleksander FMJ Ostróda YOONA MTB 01:17:41

106 Leska Zygfryd FM6 Szczytno 01:18:26

112 Wałkuski Piotr FM3 Szczytno 01:19:12

117 Orłowski Jan FM5 Dywity 01:20:22

118 Wojtal Zbigniew FM6 Olsztyn Lataj.pl 01:20:27

119 Wołk Paweł FM3 Olsztynek 01:21:10

120 Cichocki Maciej FM3 Olsztyn 01:21:26

121 Sawka Sebastian FM3 Szczytno 01:21:35

128 Srokosz Paweł FM1 Olsztyn 01:22:28

129 Markowski Marcin FM3 Mrągowo 01:22:38

136 Pławski Andrzej FM3 Nidzica 01:24:29

142 Markowski Alfred FM6 Mrągowo 01:25:50

146 Kudyk Michał FMJ Iława YOONA MTB 01:26:52

160 Zawierucha Sebastian FMJ Olsztynek Braciszkowie 01:39:06

165 Podgródny Andrzej FM4 Olsztyn 01:51:23

FMJ

2 Bałdyga Patyrk FMJ MTB EŁK PROSTKI 01:03:54

11 Pławski Dominik FMJ Nidzica 01:14:13

14 Piętka Aleksander FMJ Ostróda YOONA MTB 01:17:41

19 Kudyk Michał FMJ Iława YOONA MTB 01:26:52

23 Zawierucha Sebastian FMJ Olsztynek Braciszkowie 01:39:06

FM1

7 Gajdziński Marcin FM1 Prostki MTB EŁK PROSTKI 01:07:20

9 Ciunel Paweł FM1 Olsztyn 01:07:58

10 Malanowski Damian FM1 Pasym 01:08:34

16 Szczawiński Wojciech FM1 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 01:12:52

19 Pawlaczyk Piotr FM1 Szczytno 01:15:17

24 Srokosz Paweł FM1 Olsztyn 01:22:28

FM2

13 Bogucki Bartosz FM2 Olsztyn 01:16:54

FM3

2 Tumaniec Dariusz FM3 Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn 01:03:19

4 Zieliński Krzysztof FM3 Olsztyn 01:05:11

8 Grotkowski Radek FM3 Pasym 01:08:34

11 Romanow Marcin FM3 Olsztyn Apteki Centrum Racing Team 01:09:35

13 Bartoszewicz Tomasz FM3 Olsztyn WDL.PL Team 01:10:33

15 Faliszewski Mariusz FM3 EŁK MTB EŁK PROSTKI 01:11:31

20 Muszyński Tomasz FM3 Olsztyn 01:13:56

22 Markowski Rafał FM3 Mrągowo 01:15:19

23 Jarema Adam FM3 Olsztyn 01:15:28

25 Tworkowski Wojciech FM3 Szczytno Drużyna szpiku 01:16:19

35 Wołk Paweł FM3 Olsztynek 01:21:10

36 Cichocki Maciej FM3 Olsztyn 01:21:26

37 Sawka Sebastian FM3 Szczytno 01:21:35

45 Pławski Andrzej FM3 Nidzica 01:24:29

FM4

1 Świątek Artur FM4 Bartoszyce Rant Bartoszyce 01:05:05

2 Skutnik Sławomir FM4 Ełk MTB EŁK PROSTKI 01:09:36

11 Szczawiński Sławomir FM4 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 01:12:32

17 Jakubowski Cezary FM4 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 01:16:59

20 Podgródny Andrzej FM4 Olsztyn 01:51:23

FM5

7 Gaweł Andrzej FM5 Olsztyn 01:15:35

10 Orłowski Jan FM5 Dywity 01:20:22

FM6

3 Leska Zygfryd FM6 Szczytno 01:18:26

5 Wojtal Zbigniew FM6 Olsztyn Lataj.pl 01:20:27

7 Markowski Alfred FM6 Mrągowo 01:25:50

Kategoria Hobby

Kobiety

Open

4 Bałdyga Magda HK3 MTB EŁK PROSTKI 00:17:03

11 Stachowicz Natalia HK2 Ostróda YOONA MTB 00:19:10

33 Markowska Malwina HK1 Mrągowo 00:34:05

HK1

8 Markowska Malwina HK1 Mrągowo 00:34:05

HK2

3 Stachowicz Natalia HK2 Ostróda YOONA MTB 00:19:10

HK3

4 Bałdyga Magda HK3 MTB EŁK PROSTKI 00:17:03

Mężczyźni

Open

8 Świątek Mikołaj HM3 Rant Bartoszyce 00:16:16

10 Szałachowski Wojciech HM2 MSR Mrągowo 00:16:29

17 Kotowski Dawid HM3 MTB EŁK PROSTKI 00:16:50

31 Zawistowski Sebastian HM3 Prostki MTB EŁK PROSTKI 00:18:02

36 Szczawiński Witold HM2 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 00:20:22

37 Żegunia Jakub HM2 Ostróda YOONA MTB 00:20:23

39 Nalepa Bartosz HM1 Mrągowo MSR Mrągowo 00:20:57

64 Arski  Piotr HM1 Ełk 00:29:48

69 Nalepa Michał HM3 Mrągowo MSR Mrągowo 00:41:22

HM1

3 Nalepa Bartosz HM1 Mrągowo MSR Mrągowo 00:20:57

21 Arski Piotr HM1 Ełk 00:29:48

HM2

1 Szałachowski Wojciech HM2 MSR Mrągowo 00:16:29

11 Szczawiński Witold HM2 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 00:20:22

12 Żegunia Jakub HM2 Ostróda YOONA MTB 00:20:23

HM3

8 Świątek Mikołaj HM3 Rant Bartoszyce 00:16:16

12 Kotowski Dawid HM3 MTB EŁK PROSTKI 00:16:50

21 Zawistowski Sebastian HM3 Prostki MTB EŁK PROSTKI 00:18:02

24 Nalepa Michał HM3 Mrągowo MSR Mrągowo 00:41:33

 

Olecko(II etap)

Mega Open Kobiety

1 Wasiuk Olga  Ełk  MTB EŁK PROSTKI 02:49:50                                

4Szabelska Ewelina  Piecki  RENAULT ECO2 TEAM  03:28:00   

MK2

1 Wasiuk Olga  Ełk  MTB EŁK PROSTKI 02:49:50                                

4Szabelska Ewelina  Piecki  RENAULT ECO2 TEAM  03:28:00

Mega Open Mężczyźni

7 Smoliński Rafał Ostróda YOONA MTB 02:21:55

6 Gamza Rafał Szczytno Kross Racing Team  02:25:35

7 Sutkowski Tomasz Ełk MTB EŁK PROSTKI 02:25:42

8 Jankowski Arkadiusz Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 02:28:09

11 Olchanowski Kamil Ełk  MTB EŁK PROSTKI 02:29:34

2 Piątkowski Tadeusz Nowe Miasto Lubawskie  Świat Rowerów Racing Team 2:30.13

14 Żegunia Marcin Ostróda YOONA MTB 02:36:20

7 Golub Dariusz Ełk MTB EŁK PROSTKI 02:37:11

2 Kudyk Mateusz Iława YOONA MTB 02:44:47 

12 Kudyk Jan Iława YOONA MTB 02:44:47

14 Gierszewski Czarek Olecko ANYO RICOH PTR Dojlidy  02:49:50

16 Stachowicz Grzegorz Ostróda YOONA MTB 02:50:01 

30 Sieński Krzysztof Działdowo RKS Family Active 02:50:04

22 Buczyński Adam Dywity Fan XC Team Olsztyn 02:50:14

7 Krasowski Henryk Ełk MTB EŁK PROSTKI  02:50:18

23 Małecki Marek Ełk MTB EŁK PROSTKI 02:50:18

27 Augustyniak Mariusz Susz MTB-SUSZ EPIDEMIA CYKLO 02:52:42

8 Sawicki Jerzy Ełk 02:53:22                                                    

9 Mytych Ryszard Elbląg Team M-200 02:53:58

34 Strzelecki Daniel Dywity FROSTER.PL 02:56:25

8 Świerczyński Paweł Prostki MTB EŁK PROSTKI 02:56:28

38 Tumaniec Dariusz Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn 03:00:04

39 Romanow Marcin Olsztyn Apteki Centrum Racing T 03:00:05

42 Zalewski Pawel Ełk MTB EŁK PROSTKI  03:01:49

43 Faliszewski Mariusz Ełk MTB EŁK PROSTKI 03:01:50

9 Gajdziński Marcin Prostki MTB EŁK PROSTKI 03:07:16

32 Skutnik Sławomir Ełk MTB EŁK PROSTKI 03:07:58

48 Muszyński Tomasz Olsztyn 03:08:24

55 Wiśniewski Piotr Ełk MTB EŁK PROSTKI 03:15:34

23 Niebylski Władysław Elbląg AUTO LAND rally team 03:20:47

42 Utykański Hubert Ełk A-Z Best  03:21:56

25 Orłowski Jan  Dywity 03:25:37

28 Kłoczewiak Jerzy Elbląg neksus 03:33:25

29 Sitkiewicz Jan Ełk 03:34:08

MM1

2 Kudyk Mateusz Iława YOONA MTB 02:44:47

8 Świerczyński Paweł Prostki MTB EŁK PROSTKI 02:56:28

9 Gajdziński Marcin Prostki MTB EŁK PROSTKI 03:07:16

MM2

7 Smoliński Rafał Ostróda YOONA MTB 02:21:55

11 Olchanowski Kamil Ełk  MTB EŁK PROSTKI 02:29:34

30 Sieński Krzysztof Działdowo RKS Family Active 02:50:04

42 Utykański Hubert Ełk A-Z Best  03:21:56

MM3

6 Gamza Rafał Szczytno Kross Racing Team  02:25:35

7 Sutkowski Tomasz Ełk MTB EŁK PROSTKI 02:25:42

8 Jankowski Arkadiusz Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 02:28:09

14 Żegunia Marcin Ostróda YOONA MTB 02:36:20

22 Buczyński Adam Dywity Fan XC Team Olsztyn 02:50:14

23 Małecki Marek Ełk MTB EŁK PROSTKI 02:50:18

27 Augustyniak Mariusz Susz MTB-SUSZ EPIDEMIA CYKLO 02:52:42

34 Strzelecki Daniel Dywity FROSTER.PL 02:56:25

38 Tumaniec Dariusz Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn 03:00:04

39 Romanow Marcin Olsztyn Apteki Centrum Racing T 03:00:05

42 Zalewski Pawel Ełk MTB EŁK PROSTKI  03:01:49

43 Faliszewski Mariusz Ełk MTB EŁK PROSTKI 03:01:50

48 Muszyński Tomasz Olsztyn 03:08:24

55 Wiśniewski Piotr Ełk MTB EŁK PROSTKI 03:15:34

MM4

2 Piątkowski Tadeusz Nowe Miasto Lubawskie  Świat Rowerów Racing Team 2:30.13

7 Golub Dariusz Ełk MTB EŁK PROSTKI 02:37:11

12 Kudyk Jan Iława YOONA MTB 02:44:47

14 Gierszewski Czarek Olecko ANYO RICOH PTR Dojlidy  02:49:50

16 Stachowicz Grzegorz Ostróda YOONA MTB 02:50:01

32 Skutnik Sławomir Ełk MTB EŁK PROSTKI 03:07:58

MM5

7 Krasowski Henryk Ełk MTB EŁK PROSTKI  02:50:18

8 Sawicki Jerzy Ełk 02:53:22

9 Mytych Ryszard Elbląg Team M-200 02:53:58

17 Górny Janusz Susz TKKF Susz 03:07:48

23 Niebylski Władysław Elbląg AUTO LAND rally team 03:20:47

25 Orłowski Jan  Dywity 03:25:37

28 Kłoczewiak Jerzy Elbląg neksus 03:33:25

29 Sitkiewicz Jan Ełk 03:34:08

Hobby Open Kobiety

2 Kudrawiec Magda Prostki MTB EŁK PROSTKI 00:26:58

4 Worm Izabela Ełk MTB EŁK PROSTKI 00:31:25

2 Bałdyga Magda MTB EŁK PROSTKI 00:31:33

2 Stachowicz Natalia Ostróda YOONA MTB 00:33:44

Muśko Elżbieta Ełk 00:40:54

HK1

2 Kudrawiec Magda Prostki MTB EŁK PROSTKI 00:26:58

4 Worm Izabela Ełk MTB EŁK PROSTKI 00:31:25

HK2

2 Stachowicz Natalia Ostróda YOONA MTB 00:33:44

HK3

2 Bałdyga Magda MTB EŁK PROSTKI 00:31:33

Hobby Open Mężczyźni

3 Nalepa Michał Mrągowo MSR Mrągowo 00:25:24

Markowski Alfred Mrągowo 00:31:27

11 Zawistowski Sebastian Prostki MTB EŁK PROSTKI 00:31:45

2 Nalepa Bartosz Mrągowo MSR Mrągowo 00:32:38

Kamiński Karol Olecko 00:32:43

Muśko Jerzy  Ełk 00:37:16

8 Żegunia Jakub Ostróda YOONA MTB 00:38:37

HM1

2 Nalepa Bartosz Mrągowo MSR Mrągowo 00:32:38

HM2

8 Żegunia Jakub Ostróda YOONA MTB 00:38:37

HM3

3 Nalepa Michał Mrągowo MSR Mrągowo 00:25:24

11 Zawistowski Sebastian Prostki MTB EŁK PROSTKI 00:31:45

Lange Grzegorz Gołdap MTB EŁK PROSTKI 00:39:00

 

Ełk (III etap)

Mega Open Kobiety

1 Wasiuk Olga Ełk MTB EŁK PROSTKI 02:04:25

19 Szabelska Ewelina  Piecki  RENAULT ECO2 TEAM                                     0 2:37:49

MK2

1 Wasiuk Olga Ełk MTB EŁK PROSTKI 02:04:25

5 Szabelska Ewelina  Piecki  RENAULT ECO2 TEAM  0 2:37:49

Mega Open Mężczyźni

8 Smoliński Rafał Ostróda YOONA MTB 01:51:44

10 Olchanowski Kamil Ełk MTB EŁK PROSTKI 01:52:21

15 Sutkowski Tomasz Ełk MTB EŁK PROSTKI 01:56:37

17 Gamza Rafał Szczytno Kross Racing Team 01:58:14

20 Golub Dariusz Ełk MTB EŁK PROSTKI 01:58:17

25 Żegunia Marcin Ostróda YOONA MTB 01:59:11

27 Kudyk Mateusz Iława YOONA MTB 01:59:12

29 Piątkowski Tadeusz Nowe Miasto Lubawsk Świat Rowerów Racing  02:00:01

55 Kudyk Jan Iława YOONA MTB 02:05:48

58 Małecki Marek Ełk MTB EŁK PROSTKI 02:05:50

61 Sieński Krzysztof Działdowo RKS Family Active  02:07:35

62 Tumaniec Dariusz Olsztyn Centrum Rowerowe Olszty 02:07:38

66 Stachowicz Grzegorz Ostróda YOONA MTB 02:07:48

67 Gajdziński Marcin Prostki MTB EŁK PROSTKI 02:08:11

68 Augustyniak Mariusz Susz MTB-SUSZ EPIDEMIA CYKLO 02:08:14

70 Krasowski Henryk Ełk MTB EŁK PROSTKI 02:08:56

86 Kępiński Krzysztof MTB-SUSZ EPIDEMIA CYKLO 02:13:34

93 Skutnik Sławomir Ełk  MTB EŁK PROSTKI 02:13:44

94 Zalewski Pawel Ełk  MTB EŁK PROSTKI 02:13:45

98 Sawicki Jerzy Ełk  02:13:57

99 Gierszewski Czarek Olecko ANYO RICOH PTR Dojlidy  02:13:58

104 Panek Wojciech Susz MTB-SUSZ EPIDEMIA CYKLO 02:14:39

105 Faliszewski Mariusz Ełk MTB EŁK PROSTKI 02:14:52

114 Świerczyński Paweł Prostki MTB EŁK PROSTKI 02:16:24

119 Zalewski Wojciech Ełk MTB EŁK PROSTKI  02:16:30

140 Górny Janusz Susz TKKF susz 02:21:22

143 Mytych Jarosław Tolkmicko Team M-200  02:21:30

151 Romanow Marcin Olsztyn Apteki Centrum Racing T 02:23:36

152 Wiśniewski Piotr Ełk  MTB EŁK PROSTKI  02:24:07

156 Mytych Ryszard Elbląg Team M-200  02:25:22

177 Sitkiewicz Jan Ełk  02:34:27

178 Utykański Hubert Ełk A-Z Best  02:34:33

182 Niebylski Władysław Elbląg  AUTO LAND rally team  02:37:08

189 Jankowski Arkadiusz Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM  02:37:51

196 Kłoczewiak Jerzy Elbląg  neksus  02:41:40

197 Muszyński Tomasz  Olsztyn  02:41:43

 

MM1

1 Kudyk Mateusz Iława YOONA MTB 01:59:12

5 Gajdziński Marcin Prostki MTB EŁK PROSTKI 02:08:11

8 Świerczyński Paweł Prostki MTB EŁK PROSTKI 02:16:24

MM2

5 Smoliński Rafał Ostróda YOONA MTB 01:51:44

6 Olchanowski Kamil Ełk MTB EŁK PROSTKI 01:52:21

25 Sieński Krzysztof Działdowo RKS Family Active  02:07:35

40 Utykański Hubert Ełk A-Z Best  02:34:33

MM3

6 Sutkowski Tomasz Ełk MTB EŁK PROSTKI 01:56:37

8 Gamza Rafał Szczytno Kross Racing Team 01:58:14

11 Żegunia Marcin Ostróda YOONA MTB 01:59:11

20 Małecki Marek Ełk MTB EŁK PROSTKI 02:05:50

21Tumaniec Dariusz Olsztyn Centrum Rowerowe Olszty 02:07:38

24Augustyniak Mariusz Susz MTB-SUSZ EPIDEMIA CYKLO 02:08:14

28 Kępiński Krzysztof MTB-SUSZ EPIDEMIA CYKLO 02:13:34

32 Zalewski Pawel Ełk  MTB EŁK PROSTKI 02:13:45

34 Panek Wojciech Susz MTB-SUSZ EPIDEMIA CYKLO 02:14:39

35 Faliszewski Mariusz Ełk MTB EŁK PROSTKI 02:14:52

50 Romanow Marcin Olsztyn Apteki Centrum Racing T 02:23:36

51 Wiśniewski Piotr Ełk  MTB EŁK PROSTKI  02:24:07

58Jankowski Arkadiusz Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM  02:37:51

59 Muszyński Tomasz  Olsztyn    02:41:43

MM4

2 Golub Dariusz Ełk MTB EŁK PROSTKI 01:58:17

4 Piątkowski Tadeusz Nowe Miasto Lubawsk Świat Rowerów Racing  02:00:01

6 Kudyk Jan Iława YOONA MTB 02:05:48

8 Stachowicz Grzegorz Ostróda YOONA MTB 02:07:48

13 Skutnik Sławomir Ełk  MTB EŁK PROSTKI 02:13:44

15 Gierszewski Czarek Olecko ANYO RICOH PTR Dojlidy  02:13:58

23 Zalewski Wojciech Ełk MTB EŁK PROSTKI  02:16:30

29 Mytych Jarosław Tolkmicko Team M-200  02:21:30

MM5

5 Krasowski Henryk Ełk MTB EŁK PROSTKI 02:08:56

14 Górny Janusz Susz TKKF susz 02:21:22

17 Mytych Ryszard Elbląg Team M-200  02:25:22

24 Sitkiewicz Jan Ełk  02:34:27

25 Niebylski Władysław Elbląg   AUTO LAND rally team  02:37:08

28 Kłoczewiak Jerzy Elbląg  neksus  02:41:40

Fit Open Kobiety

1 Kudrawiec Magda Prostki MTB EŁK PROSTKI  00:15:04

2Graczewska Monika MTB EŁK PROSTKI 00:15:05

6 Worm Izabela Ełk MTB EŁK PROSTKI 00:17:5

FK1

1 Kudrawiec Magda Prostki MTB EŁK PROSTKI  00:15:04

2Graczewska Monika MTB EŁK PROSTKI 00:15:05

4 Worm Izabela Ełk MTB EŁK PROSTKI 00:17:5

Fit open Mężczyźni

2 Bałdyga Patyrk MTB EŁK PROSTKI 00:14:30

7 Pieloch Damian MTB EŁK PROSTKI 00:15:10

FM1

2 Bałdyga Patyrk MTB EŁK PROSTKI 00:14:30

4 Pieloch Damian MTB EŁK PROSTKI 00:15:10

Hobby open kobiety

4 Bałdyga Magda MTB EŁK PROSTKI 00:17:57 4

8 Stachowicz Natalia Ostróda YOONA MTB 00:18:58

19 Muśko Elżbieta Ełk 00:22:14 19

HK2

1 Stachowicz Natalia Ostróda YOONA MTB 00:18:58

HK3

1Bałdyga Magda MTB EŁK PROSTKI  00:17:57

Hobby Open Mężczyźni

15 Nalepa Michał Mrągowo MSR Mrągowo 00:16:33

17 Kotowski Dawid MTB EŁK PROSTKI 00:16:46

31 Zawistowski Sebastian Prostki MTB EŁK PROSTKI 00:18:23

35 Nalepa Bartosz Mrągowo MSR Mrągowo 00:19:00

43 Muśko Jerzy Ełk 00:20:11 33

51 Żegunia Jakub Ostróda YOONA MTB 00:21:32

80 Arski Piotr Ełk 00:27:44

HM1

2 Nalepa Bartosz Mrągowo MSR Mrągowo 00:19:00

14 Arski Piotr Ełk 00:27:44

HM2

6 Żegunia Jakub Ostróda YOONA MTB 00:21:32

HM3

4Nalepa Michał Mrągowo MSR Mrągowo 00:16:33

6 Kotowski Dawid MTB EŁK PROSTKI 00:16:46

11 Zawistowski Sebastian Prostki MTB EŁK PROSTKI 00:18:23

 

 

 

 

 

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x