MTB Rybno 2021 – Coraz głębsza jesień, a oni kręcą…

Fot. chip timing
W niedzielę (24 października) odbył się MTB Rybno 2021, w którym na dwóch dystansach (30 km i 60 km) rywalizowało około stu uczestników. Wprawdzie wyścigi w open wygrali kolarze spoza Warmii i Mazur, ale w kategoriach zajęliśmy wiele miejsc na podium. Na krótszym dystansie najwyżej na trzeciej pozycji uplasował się Paweł Kujawski (Nidzica) – drugi w kat. 30/39. Za nim finiszował Adam Gałkowski z Ostródy, który zajął drugie miejsce w kat. 40/49.

Grupę wiekową 14/18 wygrał Dawid Łątkowski (Lubawa), w kat. 19/29 najlepszy okazał się Marcin Okoński (Lidzbark), a na podium stanęli jeszcze: Damian Babski (Lidzbark) i Paweł Lewandowski (Rybno). W kat. 30/39 lat trzeci był Szymon Standerski (Rybno). W grupie 50/59 drugie miejsce wywalczył Krzysztof Kopowski (Lidzbark), a trzecie Andrzej Kłodawski (Nowe Miasto Lubawskie). Wśród najstarszych (60+) na drugim miejscu sklasyfikowana Henryka Dembińskiego (Iława), W wyścigu pań mieliśmy jedna reprezentantkę Karolinę Krajewską z Rybna. Była druga w kat. 40/49.

Na dłuższym dystansie wystartowało mniej uczestników. Kategorię 50/59 wygrał Sławomir Zaremba (Susz), w kat. 40/49 drugie miejsce zajął Marcin Kaczerzewski (Susz), a w kat. 30/39 trzecie Szymon Kuprian (Olsztyn).

Dystans 30 km

Kobiety open

1 Dykalska Martyna Rypin Juniorki(14-18lat) 01:30:11.92

2 Fiszer Agnieszka „KKS MASTERS” Brodnica Kobiety(40-49lat) 01:35:41.61

3 Świerczyńska Maria „Mundur na rowerze” Grudziądz Kobiety(30-39lat) 01:37:24.81

4 RYBIŃSKA OTYLIA Brodnica Kobiety(30-39lat) 01:37:53.71

5 Krajewska Karolina Rybno Kobiety(40-49lat) 01:42:13.18

Kategoria 40/49 lat

2 Krajewska Karolina Rybno Kobiety(40-49lat) 01:42:13.18

Mężczyźni open

1 Kalich Andrzej Rypin Mężczyźni(40-49lat) 01:09:57.51

2 Baran Jacek „BIKE CLUB PRABUTY” Prabuty Mężczyźni(30-39lat) 01:09:57.61

3 Kujawski Paweł Nidzica Mężczyźni(30-39lat) 01:09:58.53

……………………………………………………………………………….

4 Gałkowski Adam Ostróda Mężczyźni(40-49lat) 01:09:58.74

6 Standerski Szymon Rybno Mężczyźni(30-39lat) 01:12:17.37

7 Zwoliński Mateusz „Nowe Miasto Lubawskie Mężczyźni(30-39lat) 01:12:20.58

8 Kordas Jędrzej Lidzbark Mężczyźni(30-39lat) 01:12:31.54

10 Okoński Marcin Lidzbark Mężczyźni(19-29lat) 01:12:36.25

12 Łątkowski Dawid Lubawa Junior(14-18lat) 01:15:26.92

13 Łątkowski Sławomir Lubawa Mężczyźni(40-49lat) 01:15:27.36

14 Florczak Maciej „POL-MAK IŁAWA SPORT TEAM” Rudzienice Mężczyźni(30-39lat) 01:17:10.57

15 Ewertowski Tomasz „LKK Ziemia Lubawska” Mężczyźni(40-49lat) 01:17:11.78

17 Balewski „Lubawskie Ustawki Rowerowe” Lubawa Mężczyźni(30-39lat) 01:18:43.14

19 Jaroszczuk Robert „Epidemia Cyklozy MTB SuszMężczyźni(40-49lat) 01:19:32.62

25 Machnij Krzysztof „LKK Ziemia Lubawska” Lubawa Mężczyźni(40-49lat) 01:21:24.66

26 Paszynin Damian „Epidemia Cyklozy Mtb Susz” Susz Mężczyźni(40-49lat) 01:21:30.15

27 Maluchnik Jarosław Działdowo Mężczyźni(40-49lat) 01:21:36.44

29 Kowalewski Marcin Lubawa Mężczyźni(40-49lat) 01:21:36.99

30 Mówiński Adam „Nowe Miasto Lubawskie Mężczyźni(40-49lat) 01:22:54.83

33 Kopowski Krzysztof Lidzbark Mężczyźni(50-59lat) 01:23:50.76

36 Lichaczewski Zbigniew Susz Mężczyźni(40-49lat) 01:25:08.27

37 Pedynkowski Radek „Biegam U KOLESI” Grodziczno Mężczyźni(40-49lat) 01:25:17.16

38 Kłodawski Andrzej „Nowe Miasto Lubawskie Mężczyźni(50-59lat) 01:25:23.83

40 Dembiński Henryk „Ziemia Lubawska” IŁAWA Mężczyźni(60+) 01:25:27.28

43 Głowiak Krzysztof Lubawa Mężczyźni(30-39lat) 01:25:31.80

47 Rubalewski Łukasz Lubawa Mężczyźni(30-39lat) 01:26:52.25

49 Iwaniuch Jarosław „EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ” Susz Mężczyźni(40-49lat) 01:27:53.64

52 Karczewski Sławomir Działdowo Mężczyźni(50-59lat) 01:29:12.23

53 Kowalewski Mariusz Lubawa Mężczyźni(40-49lat) 01:29:20.38

55 Zakrzewski Daniel „Lubawskie Ustawki Rowerowe” Lubawa Mężczyźni(30-39lat) 01:29:59.67

57 Siebert Krzysztof „Epidemia Cyklozy Mtb Susz” „Mężczyźni(50-59lat) 01:30:48.25

58 Chojnowski Andrzej „Pol-Mak Iława Sport Team” Iława „Mężczyźni(50-59lat) „01:31:09.27

59 Szczepański Daniel Susz Mężczyźni(30-39lat) 01:31:25.98

60 Deptuła Jan „Akademia Kolarstwa Olsztyn” Mężczyźni( 50-59lat) 01:31:36.06

61 Bernat Marek Sailin &Dance Olsztyn Mężczyźni( 50-59lat) 01:31:48.71

64 Zaręba Adam Morąg Mężczyźni(40-49lat) 01:33:07.13

66 Rogala Krzysztof „Epidemia Cyklozy Mtb Susz” Susz Mężczyźni(40-49lat) 01:34:54.52

67 Białek Krzysztof „Epidemia Cyklozy Mtb Susz” Susz Mężczyźni(40-49lat) 01:36:36.09

70 Pełkowski Damian Rybno Mężczyźni(30-39lat) 01:39:48.05

71 Oleksiak Paweł Lidzbark Mężczyźni(40-49lat) 01:40:06.69

72 Charzyński Marcin „MKP NARIE Morąg Mężczyźni(50-59lat) 01:41:54.76

73 Babski Damian Lidzbark Mężczyźni(19-29lat) 01:42:14.37

74 Fryza Roman „Lidzbark jeździ rowerami” Lidzbark Mężczyźni(60+) 01:43:39.23

76 Kroplewski Dawid Rybno Mężczyźni(19-29lat) 01:46:30.13

77 Szagała Stanisław „Epidemia Cyklozy Mtb Susz” Susz Mężczyźni(50-59lat) 01:48:36.62

78 Lewandowski Paweł Lubawa Mężczyźni(19-29lat) 01:51:53.13

81 Bartwicki Łukasz Rybno „Mężczyźni(30-39lat) 01:56:41.80

Kategoria 14/18 lat

1 Łątkowski Dawid Lubawa Junior(14-18lat) 01:15:26.92

Kategoria 19/29 lat

1 Okoński Marcin Lidzbark Mężczyźni(19-29lat) 01:12:36.25

2 Babski Damian Lidzbark Mężczyźni(19-29lat) 01:42:14.37

3 Kroplewski Dawid Rybno Mężczyźni(19-29lat) 01:46:30.13

4 Lewandowski Paweł Lubawa Mężczyźni(19-29lat) 01:51:53.13

Kategoria 30/39 lat

2 Kujawski Paweł Nidzica Mężczyźni(30-39lat) 01:09:58.53

3 Standerski Szymon Rybno Mężczyźni(30-39lat) 01:12:17.37

4 Zwoliński Mateusz „Nowe Miasto Lubawskie Mężczyźni(30-39lat) 01:12:20.58

5 Kordas Jędrzej Lidzbark Mężczyźni(30-39lat) 01:12:31.54

6 Florczak Maciej „POL-MAK IŁAWA SPORT TEAM” Rudzienice Mężczyźni(30-39lat) 01:17:10.57

7 Balewski „Lubawskie Ustawki Rowerowe” Lubawa Mężczyźni(30-39lat) 01:18:43.14

13 Głowiak Krzysztof Lubawa Mężczyźni(30-39lat) 01:25:31.80

14 Rubalewski Łukasz Lubawa Mężczyźni(30-39lat) 01:26:52.25

15 Zakrzewski Daniel „Lubawskie Ustawki Rowerowe” Lubawa Mężczyźni(30-39lat) 01:29:59.67

17 Szczepański Daniel Susz Mężczyźni(30-39lat) 01:31:25.98

20 Pełkowski Damian Rybno Mężczyźni(30-39lat) 01:39:48.05

21 Bartwicki Łukasz Rybno „Mężczyźni(30-39lat) 01:56:41.80

Kategoria 40/49 lat

2 Gałkowski Adam Ostróda Mężczyźni(40-49lat) 01:09:58.74

5 Łątkowski Sławomir Lubawa Mężczyźni(40-49lat) 01:15:27.36

6 Ewertowski Tomasz „LKK Ziemia Lubawska” Mężczyźni(40-49lat) 01:17:11.78

8Jaroszczuk Robert „Epidemia Cyklozy MTB SuszMężczyźni(40-49lat) 01:19:32.62

10 Machnij Krzysztof „LKK Ziemia Lubawska” Lubawa Mężczyźni(40-49lat) 01:21:24.66

11 Paszynin Damian „Epidemia Cyklozy Mtb Susz” Susz Mężczyźni(40-49lat) 01:21:30.15

12 Maluchnik Jarosław Działdowo Mężczyźni(40-49lat) 01:21:36.44

14 Kowalewski Marcin Lubawa Mężczyźni(40-49lat) 01:21:36.99

15 Mówiński Adam „Nowe Miasto Lubawskie Mężczyźni(40-49lat) 01:22:54.83

18Lichaczewski Zbigniew Susz Mężczyźni(40-49lat) 01:25:08.27

19 Pedynkowski Radek „Biegam U KOLESI” Grodziczno Mężczyźni(40-49lat) 01:25:17.16

24 Iwaniuch Jarosław „Epidemia Cyklozy Mtb Susz” Susz Mężczyźni(40-49lat) 01:27:53.64

27 Kowalewski Mariusz Lubawa Mężczyźni(40-49lat) 01:29:20.38

29 Zaręba Adam Morąg Mężczyźni(40-49lat) 01:33:07.13

30 Rogala Krzysztof „EPIDEMIA Cyklozy Mtb Susz” Susz Mężczyźni(40-49lat) 01:34:54.52

31 Białek Krzysztof „Epidemia Cyklozy Mtb Susz” Susz Mężczyźni(40-49lat) 01:36:36.09

33 Oleksiak Paweł Lidzbark Mężczyźni(40-49lat) 01:40:06.69

Kategoria 50/59 lat

2 Kopowski Krzysztof Lidzbark Mężczyźni(50-59lat) 01:23:50.76

3 Kłodawski Andrzej „Nowe Miasto Lubawskie Mężczyźni(50-59lat) 01:25:23.83

7 Karczewski Sławomir Działdowo Mężczyźni(50-59lat) 01:29:12.23

8 Siebert Krzysztof „Epidemia Cyklozy Mtb Susz” „Mężczyźni(50-59lat) 01:30:48.25

9 Chojnowski Andrzej „Pol-Mak Iława Sport Team” Iława „Mężczyźni(50-59lat) 01:31:09.27

10 Deptuła Jan „Akademia Kolarstwa Olsztyn” Mężczyźni( 50-59lat) 01:31:36.06

11 Bernat Marek Sailin &Dance Olsztyn Mężczyźni( 50-59lat) 01:31:48.71

13 Charzyński Marcin „MKP NARIE Morąg Mężczyźni(50-59lat) 01:41:54.76

15 Szagała Stanisław „EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ” Susz Mężczyźni(50-59lat) 01:48:36.62

Kategoria 60+

2 Dembiński Henryk „Ziemia Lubawska” IŁAWA Mężczyźni(60+) 01:25:27.28

4 Fryza Roman „Lidzbark jeździ rowerami” Lidzbark Mężczyźni(60+) 01:43:39.23

Dystans 60 km

Mężczyźni open

1 Standarski Karol Gdańsk „Mężczyźni(40-49lat)02:02:09.01

2 Lewicki Łukasz „SISu OWB Team” BRODNICA „Mężczyźni(30-39lat) 02:02:09.47

3 Bodenszac Kacper „Cykliści Rypin” Żuromin „Junior(14-18lat) 02:02:10.01

……………………………………………….

4 Kaczerzewski Marcin „EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ” Susz Mężczyźni(40-49lat) „02:10:42.30

6 Trzciałkowski Arkadiusz „EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ” Susz Mężczyźni(40 49lat) 02:15:17.37

7 Zaremba Sławomir „EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ” Susz Mężczyźni(50-59lat) 02:18:54.07

12 Kuprian Szymon „Warmia Aktywnie” Olsztyn Mężczyźni(30-39lat) 02:30:01.69

Kategoria 30/39

3 Kuprian Szymon „Warmia Aktywnie” Olsztyn Mężczyźni(30-39lat) 02:30:01.69

Kategoria 40/49

2 Kaczerzewski Marcin „EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ” Susz Mężczyźni(40-49lat) 02:10:42.30

4 Trzciałkowski Arkadiusz „EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ” Susz Mężczyźni(40 49lat) 02:15:17.37

Kategoria 50/59

1 Zaremba Sławomir „EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ” Susz Mężczyźni(50-59lat) 02:18:54.07

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Kolarstwo Lidzbark Welski lubawa nowe miasto lubawskie Olsztyn Rybno sport powszechny

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x