O Puchar Wójta Wydminy – W nowym rozdaniu czas rewanżów

Po sobotnim wyścigu w Kamionkach w niedzielę (8 lipca) stawka kolarzy przeniosła się do Wydmin. Obsada podobna, choć pojawiło się też wiele nowych nazwisk. W kategorii Masters znów ciężko nam było walczyć o zwycięstwo, na podium znalazł się tylko Janusz Jastrzębski w najstarszej kategorii. Wśród zawodników wyczynowych w rywalizacji kobiet dominowały zawodniczki Warmii Biskupiec (zwraca uwagę udany rewanż Moniki Kopińskiej), tylko w młodziczkach triumfowała Wiktoria Mastalerz z Mrągowa. W rywalizacji mężczyzn, wygraliśmy tylko starsze kategorie. W rywalizacji juniorów najszybszy był Wojciech Suchocki (Warmia) a w elicie Bartosz Grochowski (MMKS Olsztyn).

 

Wyniki

kat: Żaczka (2000-2001)

1 Grygas Emilia LKK WARMIA Biskupiec 56:12:00

2 Ustigova Mariia Kaliningrad 01:07:32

kat: Młodziczka (1998-99)

1 Mastalerz Wiktoria MSR Mrągowo 56:12:00

2 Lipiejko Karolina UKS Przyjaźń Bartoszyce 56:12:00

3 Bałdyga Magdalena MSR Mrągowo 56:12:00

4 Sharova Aleksandra Kaliningrad 56:12:00

5 Stańczak Patrycja LKK WARMIA Biskupiec 56:12:00

6 Zysk Natalia MSR Mrągowo 1:00:02

kat: Juniorka młodsza (1996-97)

1 Kmiołek Klaudia LKK WARMIA Biskupiec 1:30:48

2 Nowosielska Angelika UKS Przyjaźń Bartoszyce 1:30:48

3 Rarak Weronika LKK WARMIA Biskupiec 1:35:02

kat: Kobiety Open (1995 i starsze)

1 Kopińska Monika LKK WARMIA Biskupiec 01:28:48

2 * Kirpsza Katarzyna UKS Wygoda Białystko

3 * Wróbel Magdalena ALKS Stal Ocetix Grudziądz

4 * Balcerek Agata ALKS Stal Ocetix Grudziądz

5 * Stańczak Aleksandra LKK WARMIA Biskupiec 01:35:02

kat: Żak (2000-2001)

1 Wróbel Michał KLKS Lider Sztum 56:12:00

3 Bolotov Roman Kaliningrad 56:12:00

2 Sharov Grigorii Kaliningrad 56:12:00

4 Wiechowski Dominik KLKS Lider Sztum 56:17:00

5 Olszewski Szymon KLKS Lider Sztum 58:41:00

6 Balcerek Kajetan LKK Warmia Biskupiec 01:01:33

7 Kuczyński Konrad MSR Mrągowo 1:04:30

8 Antipov Danila Kaliningrad 01:07:32

kat: Młodzik (1998-99)

1 Chrzanowski Szymon KS Lider Sokółka 1:30:48

2 Rajch Bartłomiej MSR Mrągowo

3 Klucznik Bartłomiej MDK UKS Przyjaźń Bartoszyce

4 Pól Bartosz MDK UKS Przyjaźń Bartoszyce

5 Skopnik Błażej MSR Mrągowo

6 Evdokimov Pavel Kaliningrad

7 Proskurovskii Aleksiei Kaliningrad

8 Kostrubski Paweł LKK WARMIA Biskupiec

9 Piotrowski Mateusz BKK RANT Bartoszyce

10 Krzysztof Kaczmaryk LKK WARMIA Biskupiec

11 Kolesov Aleksiej Kaliningrad

12 Balcer Bartłomiej LKK WARMIA Biskupiec 1:32:01

13 Piekara Arkadiusz BKK RANT Bartoszyce

14 Lapaef Ivan Kaliningrad

15 Romaniuk Jakub MSR Mrągowo 01:35:02

16 Pazik Patryk MDK UKS Przyjaźń Bartoszyce

17 Burczak Dawid LKK WARMIA Biskupiec

18 Skoczyński Mateusz KLKS Lider Sztum

19 Kaliszuk Wojciech MDK UKS Przyjaźń Bartoszyce

20 Dębniak Adrian MDK UKS Przyjaźń Bartoszyce

21 Łokuciejewski Maks MDK UKS Przyjaźń Bartoszyce

22 Okuniewski Sebastian MDK UKS Przyjaźń Bartoszyce

23 Oborin Roman Kaliningrad

24 Odincov Makar Kalingrad Sdushor

kat: Junior młodszy (1996-97)

1 Wasilewski Michał ALKS Stal Ocetix Grudziądz

2 Pachucki Mateusz LKK WARMIA Biskupiec

3 Naumov Maxim Kaliningrad

4 Grudek Karol MSR Mrągowo

4 Daniel Arkadiusz MSR Mrągowo

4 Lost Mikhail Kaliningrad

4 Godziuk Grzegorz MSR Mrągowo

4 Szopa Grzegorz MKS JURAND Ciechanów

4 Baranowski Paweł MDK UKS Przyjaźń Bartoszyce

4 Stavnichuk Ivan Kaliningrad

4 Głąbiński Bogusz ALKS Stal Ocetix Grudziądz

4 Grzybowski Andrzej SMOL BUD Giżycko

4 12 Konoplev Dmitry Kaliningrad

4 Oktabe Paweł SMOL BUD Giżycko

4 Małachowski Pawel BKK RANT Bartoszyce

16 Ostromecki Marcin UKS Przyjaźń Bartoszyce

17 Nałysnyk Michał BKK RANT Bartoszyce

kat: Junior (1994-95)

1 Suchocki Wojciech LKK WARMIA Biskupiec 02:08:25

2 Skrzeszewski Piotr LKK WARMIA Biskupiec 02:08:25

3 Gotowicki Damian LKK WARMIA Biskupiec 02:08:25

4 Wieloszyński Szymon BKK Rant Bartoszyce 02:18:23

kat: Elita (1993 i starsi)

2 Grochowski Bartosz WMKS Olsztyn 01:56:20

3 Eduard Kalingrad Sdushor 8 01:56:20

4 Modzelewski Artur LKK Warmia Biskupiec 02:00:05

5 Skrzeszewski Paweł WMKS Olsztyn 02:00:37

6 Czifin Nikolaj LUK Kaliningrad 02:08:25

{AdmirorGallery}wyd9{/AdmirorGallery}

Fot. ryn wm archiwum prywatne

kat: Amator (1993-1982)

1 Lewandowski Kamil KK Żoliber Warszawa 01:30,0

2 Kieblesz Piotr KK Żoliber Warszawa 02:05:40

3 Konopka Krzysztof KLKS LIDER Sztum

4 Ważny Adam WKK

5 Michałowski Piotr LUKK Lider Sokołka 02:11:06

kat: Masters I (1982-1973)

1 Muryhib Viktor Team Grodno    02:01:36

2 Matusiak Sylwester Świat Rowerów 02:05:40

3 Brukalski Baltazar KK Żoliber Warszawa

4 Głowacki Andrzej WMKS Olsztyn 02:06:12

5 Badura Patryk OKS Warmia i Mazury 02:06:12

6 Grzegrzółka Mariusz niezrzeszony 02:06:38

7 Fiedorowicz Piotr TK MASTERS Giżycko 02:07:13

8 Skibko Tomasz UKS Wygoda Białystok 02:07:40

9 Kaczmarczyk Dariusz niezrzeszony 02:17:53

kat: Masters II (1972-1963)

1 Jach Adrian PKG Selle Italia BikeWorld. 02:02:06

2 Zugaj Jan SCAN Code Golenia 02:02:14

3 Vorobiev Ruslan Kaliningrad 02:02:52

4 Pawłowski Piotr Sobótka 02:10:01

5 Poleżajew Valerii Kaliningrad 02:10:01

6 Kozłowski Andrzej KS Wilanów Warszawa 02:10:01

7 Dvorjańczikov Vladimir Kaliningrad 02:11:53

8 Wróbel Janusz Ostrów Mazowiecki 02:14:45

9 Bułatecki Wojciech TK. Masters Giżycko 02:14:45

10 Przybyszewski Paweł Płock 02:14:52

11 Grajewski Jerzy TK MASTERS Giżycko 02:14:52

12 Piliushkevich Witali Team Grodno 02:14:52

12 Bułatecki Wojciech Masters Giżycko 02:14:52

13 Rajewski Rafał KS Wilanów Warszawa 02:14:52

14 Golub Dariusz Ełk 02:14:52

15 Świderski Grzegorz Warszawa 02:14:52

kat: Masters III (1962-1953)

1 Bladowski Roman KS Lechia Gdańsk 02:10:01

2 Makowski Damian Ruda Śląska 02:11:20

3 Skonieczny Leszek Ostrów Mazowiecki 02:14:58

4 Szkołuda Zbigniew SCAN Code Golenia 02:14:38

5 Molfa Marek KS LECHIA Gdańsk 02:14:38

6 Kostikov Sergey LUK Baltika Kaliningrad 02:14:38

7 Sobol Franciszek ŻTC 02:17:53

8 Czarkowski Kazimierz Ostrów Mazowiecka

9 Wróblewski Janusz MDK Przyjaźń Bartoszyce 02:31:00

10 Gudan Czesław TK MASTERS Giżycko 03:10:02

kat: Masters IV (1952-1943)

1Tramś Grzegorz BDC Banaszek Duda 01:22:06

2 Grabowski Edmund Naftokor Gdańsk 01:22:06

3 Niespodziany Zbigniew Naftokor Gdańsk 01:33:52

4 babicz Krzysztof Legia Masters

5 Rogalski Jerzy Leszno

6 Szczepanik Andrzej ROLMET Kazimierza Wielka

7 Wieczorek Roman BKK Rant Bartoszyce 01:42:00

8 Bielski Zbigniew Naftokol Gdańsk

9 Nadolny Jan Świdnica 01:33:58

10 Teszner Klaus Warmia Biskupiec

11 Włodarczyk Mirosław MKS Lewart AGS Lubartów

12 Karakula Michał STC Sokołów Podlaski 01:35:12

13 Pluto Eugeniusz KS LECHIA Gdańsk 01:36:18

14Czerwiński Wiktor KLKS Lider Sztum 01:41:06

15 Fabijanowski Wacław niezrzeszony 01:41:37

16 Drobnica Andrzej MASTERS Giżycko 01:46:40

17 Markowsji Alfred niezrzeszony 01:56:07

kat: Masters V (1942 i starsi)

1 Szemraj Jerzy Piekary Śląskie 01:39:12

2 Jastrzębski Janusz TK MASTERS Giżycko 01:46:48

3 Pośpiech Tadeusz WKS Legia Warszawa 01:46:48

4 Grabowski Stanisław Serock 01:56:07

5 Janczewski Jan Lubliń 01:57:02

6 Lewońko Tadeusz SMOLBUD Giżycko 02:47:12

kat: Masters Kobiety

1 Buchowiecka Monika WMKS Olsztyn 01:42:00

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x