Ostre ściganie w Kamionkach i Wydminach – Starsi i małolaty w jednym szeregu

Jerzy Gawarecki jak co roku zaprosił kolarzy wszystkich generacji i zorganizował w miniony weekend (12/13 lipca) wyścigi w Kamionkach i Wydminach. W okolicach Giżycka roiło się więc o cyklistów. Oprócz zawodników z Warmii i Mazur przyjechali reprezentanci innych województw, nie zabrakło gości z Rosji i Litwy. Słowem święto kolarskie w pełni...

W sobotniej próbie w Kamionkach startowali tylko mastersi, natomiast w niedzielę w Wydminach rywalizowano we wszystkich kategoriach wiekowych. Impreza jak zwykle interesująca, a jej przebieg potwierdził, że kolarstwo jest nadal dyscyplina bardzo popularną i można je uprawiać w każdym wieku.

Wyniki

o Puchar Wójta Gminy Giżycko Kamionki 2014

Cyklosport (1996-1984), dyst. 60 km

1 Lenkiewicz Paweł TK MASTERS Giżycko 01:36:23

Masters Kobiety 30 (1984-75), dyst. 30 km

1 Skrobas Renata Bystrzyca Stara 00:52:35

Masters 30 (1984-1975), dyst. 60 km

1 Matusiak Sylwester IKS Fizjotech 01:36:14

2 Łazarczyk Marcin Kętrzyn 01:43:43

Masters 40 (1974-1965), dyst. 60 km

1 Jach Adrian KS DANIELO BIKELAB RACING TEAM 01:33:01

2 Pawłowski Piotr Sobótka 01:33:01

3 Banaszek Bogdan Nowy Dwór Maz. 01:33:52

4 Wcisłak Mariusz Sokołów Podlaski 01:36:14

5 Błoński Wojciech Sokołowskie Towarzystwo Cyklistów 01:36:14

6 Grajewski Jerzy TK MASTERS Giżycko 01:36:14

7 Kobysh Vasilii LUK Baltika Kaliningrad 01:36:14

8 Dvorjanchikov Vladimir LUK „Baltika” Kaliningrad 01:36:27

9 Walesieniuk Jarosław Mońki 01:45:16

Masters 50 (1964-1955), dyst. 60 km

1 Leduchowski Dariusz Danielo BIKELAB Racing Team 01:33:01

2 Mazurowski Mirosław JF DUET Goleniów 01:33:52

3 Łętowski Jerzy Sokołowskie Towarzystwo Cyklistów 01:36:14

4 Michalak Lechosław GKK Opty Mazowsze 01:36:14

5 Barcicki Adam Danielo BIKELAB Racing Team 01:36:14

6 Bułatecki Wojciech TK MASTERS Giżycko 01:36:14

7 Pobłocki Tomasz LECHIA Gdańsk 01:45:16

8 Gudan Czesław TK MASTERS Giżycko 02:03:48

Masters 60 (1954-1945), dyst. 45 km

1 Rychter Wiesław BUCHALTER Elbląg 01:14:33

2 Bielski Zbigniew NAFTOKOR Gdańsk 01:17:40

3 Ziemlewski Zbigniew Nowa Wieś Chełmińska 01:17:40

4 Teszner Klaus LKK Warmia Biskupiec 01:17:40

5 Karakula Michał Sokołowskie Towarzystwo Cyklistów 01:21:00

6 Gardocki Waldemar Gdańsk 01:21:00

7 Zander Ryszard Tczew 01:21:00

8 Czerwiński Wiktor KLKS LIDER Sztum 01:21:00

9 Fabijanowski Wacław Łódź 01:21:00

10 Płonowski Stanisław Lublin 01:25:27

11 Śmierski Zbigniew TK MASTERS Giżycko 01:27:25

Masters 70 (1944-35), dyst. 45 km

1 Grabowski Edmund NAFTOKOR Gdańsk 01:14:53

Masters 80 (1934 i starsi), dyst. 30 km

1 Lewońko Tadeusz SMOL-BUD Giżycko 01:33:29

o Puchar Wójta Gminy Wydminy (niedziela)

Cyklosport (1996-1984), dyst. 75 km

1 Zawadzki Marcin SPRINT SBR Bank Team 01:59:02

2 Kałaska Bartłomiej AGR Płońsk 01:59:10

3 Michałowski Piotr STC Sokołów Podlaski 02:01:53

4 Odyniec Marek Corrado Team 02:02:08

5 Lenkiewicz Paweł TK MASTERS Giżycko 02:02:08

6 Walesieniuk Marek Mońki 02:03:00

7 Lipiński Marcin Serwis Rowerowy Pisz 02:08:14

8 Babiak Michał TK MASTERS Giżycko 02:28:47

Masters Kobiety 30 (1984-75), dyst. 30 km

1 Skrobas Renata Bystrzyca Stara 01:30:16

2 Kazimierska Paulina Piska Team Białystok 01:43:44

Masters Kobiety 40 (1944-65), dyst. 30 km

1 Buchowiecka Monika Elbkląska Grupa Kolarska 01:30:16

Masters 30 (1984-1975), dyst. 75 km

1 Badura Patryk Michelin Team Olsztyn 01:59:02

2 Matusiak Sylwester IKS Fizjotech 01:59:02

3 Głowacki Andrzej Elbląska Grupa Kolarska 01:59:02

4 Skibko Tomasz STC Sokołów Podlaski 02:01:53

5 Płonowski Tomasz Bystrzyca Stara 02:02:08

Masters 40 (1974-1965), dyst. 75 km

1 Jach Adrian KS DANIELLO Bikelab Racing Team 01:57:42

2 Banaszek Bogdan Nowy Dwór Mazowiecki 01:57:49

3 Pawłowski Piotr KS Ślęża Sobótka 02:02:57

4 Kozłowski Andrzej WKK Warszawa 02:02:57

5 Łabądź Tomasz KS Ślęża Sobótka 02:02:57

6 Dvorjanchikov Vladimir LUK „Baltika” Kaliningrad 02:03:14

7 Kobysh Vasilii LUK Baltika Kaliningrad 02:03:22

8 Grajewski Jerzy TK MASTERS Giżycko 02:03:22

9 Obrycki Zbigniew Łomża 02:03:22

10 Błoński Wojciech Sokołowskie Towarzystwo Cyklistów 02:03:22

11 Fiedorowicz Piotr TK MASTERS Giżycko 02:03:22

12 127 Guz Grzegorz IMPEL Polkowice 02:03:33

13 Wcisłak Mariusz Sokołów Podlaski 02:04:15

14 Sochoń Wojciech Corrado Team 02:08:06

15 Ignatiev Oleg Kaliningrad 02:11:55

16 Regulski Dariusz Active Diabetic Ostrołęka 02:13:23

17 Walnicki Mirosław TK MASTERS Giżycko 02:15:00

Masters 50 (1964-1955), dyst. 75km

1 Leduchowski Dariusz Daniello BIKELAB Racing Team 01:57:54

2 Mazurowski Mirosław JF DUET Goleniów 01:57:55

3 Łętowski Jerzy Sokołowskie Towarzystwo Cyklistów 02:03:22

4 Barcicki Adam Daniello BIKELAB Racing Team 02:03:22

5 Michalak Lechosław GKK Opty Mazowsze 02:03:22

6 Bułatecki Wojciech TK MASTERS Giżycko 02:03:22

7 Sobol Franciszek ŻTC Żyrardów 02:03:22

8 Pobłocki Tomasz LECHIA Gdańsk 02:03:33

9 Berkowski Kazimierz Zakręcona Ostrów 02:04:33

10 Brzozowski Zbigniew Białystok 02:21:01

11 Gudan Czesław TK MASTERS Giżycko 02:45:13

Masters 60 (1954-1945), dyst. 50 km

1 Molfa Marek KS LECHIA Gdańsk 01:25:49

2 Niespodziany Zbigniew Naftokor Gdańsk 01:28:10

3 Bielski Zbigniew NAFTOKOR Gdańsk 01:28:10

4 Ziemlewski Zbigniew Nowa Wieś Chełmińska 01:30:16

5 Płonowski Stanisław Lublin 01:30:16

6 Gardocki Waldemar Gdańsk 01:30:16

7 Zander Ryszard Tczew 01:30:16

8 Fabijanowski Wacław Łódź 01:33:08

9 Karakula Michał STC Sokołów Podlaski 01:34:25

10 Czerwiński Wiktor KLKS LIDER Sztum 01:40:19

11 Śmierski Zbigniew TK MASTERS Giżycko 01:40:46

12 Markowski Alfred Mrągowo 01:40:46

Masters 70 (1944-35), dyst. 50 km

1 Grabowski Edmund NAFTOKOR Gdańsk 01:28:10

2 Szymański Wielisław Wrocław 01:30:16

3 Chudobski Tadeusz Wrocław 01:33:08

4 Michalski Zbigniew BDC Road Team 01:41:44

Masters 80 (1934 i starsi), dyst. 25 km

1 Lewońko Tadeusz SMOL-BUD Giżycko 1:30:09

Młodsze kategorie

Żaczka (2002-2003), dyst. 25 km

1 Nowosielska Julia UKS Przyjaźń Bartoszyce 00:52:28

2 Wawer Luiza LUKK Ełk 00:54:40

3 Kozina Daria Kaliningrad 00:57:14

4 Murzakhozhina Ekaterina Kaliningrad 00:58:00

5 Ruszczyk Natalia WMKS Olsztyn 01:03:05

6 Feofanova Ekateryna Djusza-8 Kaliningrad 01:06:09

Młodziczka (2000-01), dyst. 25 km

1 Jaskulska Marta LKK WARMIA Biskupiec 00:46:52

2 Grygas Emilia LKK WARMIA Biskupiec 00:46:52

3 Ustyugova Maria Kaliningrad 00:49:04

4 Niedźwiedzka Kamila WMKS Olsztyn 00:49:04

5 Steć Eliza OSiR Sokołów Podlaski 00:49:07

6 Wieremiejczyk Kamila WMKS Olsztyn 00:50:50

7 Kornilova Ekateryna Kaliningrad 00:58:08

8 Tyszko Paulina LUKK Ełk 00:58:21

9 Bielska Małgorzata LUKK Ełk 01:01:14

10 Sokołowska Kinga LUKK Ełk 01:01:32

Żak (2002-2003), dyst. 25 km

1 Zaytsev Nikita Kaliningrad 00:49:04

2 Dubin Danil Kaliningrad 00:49:04

3 Orehov Maxim Kaliningrad 00:49:04

4 Bladkov Rodion Kaliningrad 00:49:04

5 Kondratiuk Denis Djusza-8 Kaliningrad 00:49:04

6 Foblachev Tikhon Kaliningrad 00:49:04

7 Shatrava Danil Kaliningrad 00:49:04

8 Esik Artem Kaliningrad 00:51:27

9 Prokorov Vlad Kaliningrad 00:51:27

10 Bodnarenko Vadim Kaliningrad 00:54:10

11 Czajko Kamil WMKS Olsztyn 00:55:40

12 Leonovich Pavel Djusza-8 Kaliningrad 00:55:44

13 Żyłkowski Piotr LUKK Ełk 00:55:59

14 Galushkin Egor Kaliningrad 00:57:14

Młodzik (2000-01), dyst. 50 km

1 Komotskiy Nikita Kaliningrad 01:21:41

2 Wróbel Michał KLKS LIDER Sztum 01:21:43

3 Yatsenko Ivan Kaliningrad 01:21:44

4 Chodań Maciej LKK WARMIA Biskupiec 01:24:07

5 Belyakov Sergey Kaliningrad 01:26:28

6 Łysak Dawid LKK WARMIA Biskupiec 01:27:38

7 Bleishvits Konstantin Kaliningrad 01:28:36

8 Gritsenko Maxim Kaliningrad 01:30:30

9 Matusevicius Nerijus Vilkabiskis SM-DSK Aira 01:30:30

10 Karnaukh Stanislav Kaliningrad 01:30:30

11 Mezhevikin Nikita Kaliningrad 01:31:01

12 Makarov Stepan Kaliningrad 01:34:46

13 Ivanov Dmtriy Kaliningrad 01:34:46

14 Lewandowski Piotr KLKS LIDER Sztum 01:43:15

15 Kmiołek Krystian LKK WARMIA Biskupiec 01:43:15

16 Fiedorowicz Sebastian TK MASTERS Giżycko 01:43:15

17 Stasiak Adrian OSiR Sokołów Podlaski 01:44:19

Juniorka młodsza (1998-1999), dyst. 50 km

1 Akuceviciute Aiste Vilkabiskis SM-DSK Aira 01:28:29

2 Nasiłowska Sylwia OSiR Sokołów Podlaski 01:34:38

3 Kuszyńska Lidia LUKK Ełk 01:43:15

Kobiety Open (1997 i starsze), dyst. 50 km

1 Kmiołek Klaudia LKK WARMIA Biskupiec 01:30:45

2 Pokhomova Veronika Kaliningrad 01:37:50

Junior młodszy (1998-1999), dyst. 50 km

1 Bodnarchuk Nikita Kaliningrad 01:19:37

2 Kulik Danil Kaliningrad 01:19:37

3 Vavilov Ivan Kaliningrad 01:19:41

4 Proskurovskiy Aleksyei Kaliningrad 01:19:49

5 Laurinaitis Justas Vilkabiskis SM-DSK Aira 01:23:53

6 Kolesov Aleksel Kaliningrad 01:23:53

7 Vasilev Vadim Kaliningrad 01:24:32

8 Lapaev Ivan Kaliningrad 01:24:37

9 Sulinskas Rokas Vilkabiskis SM-DSK Aira 01:24:41

10 Skoczyński Mateusz KLKS LIDER Sztum 01:24:44

11 Niewdana Szymon KLKS LIDER Sztum 01:24:51

12 Rimkus Domantas SC Suduva 01:27:07

13 Shikhov Evegeny Kaliningrad 01:27:09

14 Glazkov Ivan Kaliningrad 01:29:43

Junior (1996-1997), dyst. 75 km

1 Mrówka Adrian ALKS STAL Ocetix Iglotex Grudziądz 02:02:51

2 Głąbiński Bogusz ALKS STAL Ocetix Iglotex Grudziądz 02:06:26

3 Baranowski Paweł ALKS STAL Ocetix Iglotex Grudziądz 02:06:28

4 Chudek Dawid WMKS Olsztyn 02:06:28

5 Pachucki Mateucz LKK WARMIA Biskupiec 02:06:28

Elita (1995 i starsi), dyst. 75 km

1 Fadeev Aleksandr US Montalbanaise Cyclisme 82 01:55:17

2 Korc Artur Kross C.R. Olsztyn 01:55:17

3 Fadeev Sergey LUK „Baltika” Kaliningrad 02:03:18

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

bartoszyce Biskupiec GizyckElbląg Kętrzyn kolasrtwo Mrągowo Olsztyn Wydminy

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x