Paraolimpiada 2012 – Anna Harkowska znów srebro, M. Pudlis i K. Kosikowski poza podium

Anna Harkowska OKS Warmia i Mazury Olsztyn zdobyła w środę (5 września) drugi srebrny medal na Igrzyskach Paraolimpijskich w Londynie. Po sukcesie w torowym wyścigu na 3 km, tym razem zajęła drugie miejsce w szosowej jeździe na czas w kategorii c-5. Lepsza okazała się tylko znakomita reprezentantka gospodarzy Sarah Story, która wyprzedziła naszą zawodniczkę o półtorej minuty. Pani Ania z kolei była szybszao minutę od Amerykanki Kelly Crowley. Polka wystartuje jeszcze w Londynie w wyścigu ze startu wspólnego nie jest bez szans na kolejny krążek. Krzysztof Kosikowski zajął w jeździe na czas 7 miejsce, Monika Pudlis była piąta.

Krzysztof Kosikowski – ósmy

Olsztyński tandem: Krzysztof Kosikowski/Artur Korc (pilot) z klubu OKS Warmia i Mazury zajął w jeździe indywidualnej na czas 7 miejsce. Biorąc pod uwagę, że Pan Krzysztof jest medalistą olimpijskim wynik trochę poniżej oczekiwań. Choć z drugiej strony na więcej można liczyć w piątkowym wyścigu ze startu wspólnego.