Prawie tysiąc uczestników w Chorzelach – Artur Korc wytrzymały i szybki

Tym razem uczestnicy cyklu Merida Mazovia MTB startowali w Chorzelach, gdzie trasa jest wyjątkowo piękna i wymagająca. Zgłosiło się ponad 900 kolarzy-amatorów, w tym potężna armia cyklistów z Warmii i Mazur, którzy skorzystali, że podróż nie była zbyt daleka. Jak zwykle największym prestiżem cieszy się rywalizacja na najdłuższym dystansie GIGA. Znów wygrał Artur Korc z Olsztyna, który po prawie trzygodzinnej walce stoczył pasjonujący finisz, ale odparł atak rywali. W czołówce znów znalazło się wielu reprezentantów Algida Centrum Rowerowego w Olsztynie, który jest na drugim miejscu w klasyfikacji drużynowej. W kategorii Fit wygrał Bartosz Karczmarski ze Szczytna, w rywalizacji Hit Michał Nalepa z Mrągowa.

 

Giga

Mężczyźni

Open

1 Korc Artur M3 Olsztyn Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:58:33

4 Kowalkowski Paweł M2 Fijewo Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 03:06:03

10 Kozdryk Piotr M2 Stawiguda Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 03:17:18

11 Wyżlic Michał M3 Lubawa Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 03:17:37

19 Zdziarski Marek M4 Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 03:25:55

24 Mikielski Witold M2 Olsztynek YOONA MTB 03:26:49

38 Piątkowski Tadeusz M4 Nowe Miasto Lubawskie Świat Rowerów Racing Team 03:38:30

39 Gabrylewicz Kazimierz M5 Ełk MTB EŁK PROSTKI 03:38:47

52 Tąporowski Mariusz M3 Olsztyn WKR FAN Team 03:43:07

57 Męziński Bartosz M2 Olsztyn WKR FAN Team 03:48:27

65 Zagożdżon Witold M5 NIDZICA Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 03:57:05

73 Osowski Andrzej M5 Nidzica Nidzica 04:03:07

74 Kopcewicz Tomasz M2 Olsztyn AUTO LAND 04:04:07

81 Lorkowski Arkadiusz M3 Działdowo BIKE SPORT DZIAŁDOWO 04:09:45

85 Skwarski Witold M5 Olsztyn AUTO LAND 04:13:18

92 Piotrowski Krzysztof M4 Działdowo BIKE SPORT DZIAŁDOWO 04:33:41

94 Żmijewski Paweł M3 DZIAŁDOWO BIKE SPORT DZIAŁDOWO 04:36:29

GM2

1 Kowalkowski Paweł M2 Fijewo Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 03:06:03

3 Kozdryk Piotr M2 Stawiguda Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 03:17:18

5 Mikielski Witold M2 Olsztynek YOONA MTB 03:26:49

12 Męziński Bartosz M2 Olsztyn WKR FAN Team 03:48:27

15 Kopcewicz Tomasz M2 Olsztyn AUTO LAND 04:04:07

{AdmirorGallery}korc24{/AdmirorGallery}

Fot. bikeworld.pl

GM3

1 Korc Artur M3 Olsztyn Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:58:33

6 Wyżlic Michał M3 Lubawa Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 03:17:37

26 Tąporowski Mariusz M3 Olsztyn WKR FAN Team 03:43:07

31 Lorkowski Arkadiusz M3 Działdowo BIKE SPORT DZIAŁDOWO 04:09:45

37 Żmijewski Paweł M3 DZIAŁDOWO BIKE SPORT DZIAŁDOWO 04:36:29

GM4

4 Zdziarski Marek M4 Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 03:25:55

6 Piątkowski Tadeusz M4 Nowe Miasto Lubawskie Świat Rowerów Racing Team 03:38:30

25 Piotrowski Krzysztof M4 Działdowo BIKE SPORT DZIAŁDOWO 04:33:41

GM5

2 Gabrylewicz Kazimierz M5 Ełk MTB EŁK PROSTKI 03:38:47

7 Zagożdżon Witold M5 NIDZICA Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 03:57:05

10 Osowski Andrzej M5 Nidzica 04:03:07

12 Skwarski Witold M5 Olsztyn AUTO LAND 04:13:18

Mega

Kobiety

Open

6 Ostrowska Anna K5 Chorzele Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:32:54

20 Osowska Hanna K5 Nidzica 02:58:06

MK5

1 Ostrowska Anna K5 Chorzele Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:32:54

3 Osowska Hanna K5 Nidzica 02:58:06

Mega

Mężczyźni

Open

4 Naczk Bartosz M2 Łężyce Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 01:57:55

18 Łukaszewski Sławomir M5 Nidzica Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:01:21

27 Patalon Piotr M4 Bratian GKL-AGA TEAM 02:05:46

34 Parzych Radosław M3 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 02:06:40

35 Lange Grzegorz M3 GOŁDAP MTB EŁK PROSTKI 02:06:44

38 Brzozowski Karol MJ Nidzica Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:07:30

39 Rutkowski Kamil M2 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 02:07:32

43 Badura Patryk M3 Olsztyn Michelin Team 02:07:56

52 Gamza Rafał M3 Szczytno Kross Racing Team 02:09:31

58 Bienenda Piotr M3 Olsztyn Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:10:09

59 Kamiński Robert M4 Nidzica Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:10:34

76 Tumaniec Dariusz M3 Olsztyn Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:12:57

77 Golub Dariusz M4 EŁK MTB EŁK PROSTKI 02:12:59

80 Trzciński Arek M3 Szczytno Kross Racing Team 02:13:17

86 Czajkowski Arkadiusz M3 OLSZTYN AUTO LAND 02:13:51

92 Żegunia Marcin M3 Ostróda YOONA MTB 02:14:38

93 Buczyński Adam M3 Dywity WKR FAN Team 02:15:04

99 Wawrzyniak Sławomir M4 OLSZTYN Olsztyn-Nawigator 02:15:48

111 Górski Krzysztof M4 GOŁDAP Sprint Specialized Team 02:17:26

112 Ciunel Paweł M1 Olsztyn 02:17:30

115 Utrata Krzysztof M1 Iłowo-Osada TEMPO MŁAWA 02:18:00

119 Cirut Jan M2 Olsztyn WKR FAN Team 02:18:54

120 Rzodkiewicz Grzegorz M3 Olsztyn 02:18:56

121 Dadura Tomasz M3 Ełk MTB EŁK PROSTKI 02:19:16

126 Szymański Łukasz M2 Pisz Limber 02:20:05

129 Borucki Lech M5 Nidzica Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:20:21

136 Kowalkowski Michał M5 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 02:21:57

150 Kułakowski Tomasz M3 Olsztyn AUTO LAND 02:23:44

155 Romanow Marcin M3 Olsztyn Apteki Centrum Racing Team 02:24:23

160 Szczygielski Pawel M2 Szczytno 02:24:50

163 Stachowicz Grzegorz M4 Ostróda YOONA MTB 02:25:04

167 Sieński Krzysztof M2 Działdowo SK BANK TEAM 02:25:28

182 Małecki Marek M3 Ełk MTB EŁK PROSTKI  02:28:02

183 Krzemiński Marcin M3 Olsztyn WKR FAN Team 02:28:11

185 Pieszko Jarosław M3 Ełk MTB EŁK PROSTKI 02:28:20

187 Kuliś Bartosz M3 Olsztyn Michelin Team 02:28:30

193 Ingielewicz Marek M4 Olsztyn Michelin Team 02:29:10

194 Loda Adam M3 Olsztyn WKR FAN Team 02:29:29

195 Rogala Sławomir M3 Olsztyn AUTO LAND 02:29:29

202 Piekarski Paweł M3 Olsztyn Michelin Team 02:30:34

212 Wiśniewski Piotr M3 Ełk MTB EŁK PROSTKI 02:31:43

213 Skorobogaty Rafał M3 Olsztyn Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:31:45

220 Mazur Paweł M3 Olsztyn FROSTER.PL 02:32:16

222 Lewandowski Rafał M3 Działdowo BIKE SPORT DZIAŁDOWO 02:32:47

225 Barbarski Dariusz M4 NOWE MIASTO LUBAWSKIE 02:33:20

228 Charubin Sławomir M4 Pisz Limber 02:34:05

230 Kollender Paweł M4 Olsztyn AUTO LAND 02:34:35

234 Strzelecki Daniel M3 Dywity FROSTER.PL 02:35:07

237 Bąbka Cezary M5 Mrągowo 02:35:12

241 Antoniak Krzysztof M3 Olsztyn 02:36:30

242 Sokołowski Arkadiusz M4 Olsztyn Michelin Team 02:36:31

261 Mańko Zbigniew M4 Olsztyn Olsztyn-Nawigator 02:39:39

269 Bojarski Grzegorz M3 Olsztyn 02:40:30

274 Krasowski Henryk M5 Ełk MTB EŁK PROSTKI 02:42:35

276 Kalinowski Grzegorz M4 Olsztyn LIBRO Cycling Team 02:42:57

279 Markowski Marcin M3 Mrągowo Luz Grupa 02:43:54

293 Muczyński Andrzej M3 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 02:45:20

296 Saduński Leszek M3 Lidzbark Warmiński 02:46:16

302 Gołowacz Robert M4 Olsztyn 02:47:44

305 Doburzyński Romuald M4 Olsztyn Michelin Team 02:48:50

306 Żurek Mateusz M3 OLSZTYN 02:49:12

309 Hekman Piotr M4 BISKUPIEC 02:50:45

310 Sawicki Ryszard M4 Olsztyn Michelin Team 02:50:54

312 Wawrzyn Wojciech M4 Olsztyn LIBRO Cycling Team 02:51:24

320 Górnik Mirosław M4 Nidzica Bike Sport Działdowo 02:53:55

323 Gabiński Łukasz M2 Olsztyn WKR FAN Team 02:54:44

329 Bogucki Bartosz M3 Olsztyn Michelin Team 02:56:22

331 Gajęcki Krzysztof M4 Olsztyn 02:56:37

341 Rydecki Karol M5 ELBLĄG 02:58:51

349 Kwiatkowski Robert M4 Wielbark 03:01:20

356 Miśków Ryszard M4 Olsztyn 03:03:06

360 Skumbin Robert MJ Olsztyn 03:05:57

361 Bieńkowski Wojciech M4 Olsztyn 03:06:14

375 Urban Bartłomiej M3 Gołdap 03:16:02

381 Smoliński Mirosław M5 Wielbark Pasmo 03:24:59

385 KołakowskiGrzegorz M3 Działdowo BIKE SPORT DZIAŁDOWO 03:36:12

389 Murat Marian M5 BISKUPIEC 03:54:43

MMJ

6 Skumbin Robert MJ Olsztyn 03:05:57

MM1

7 Ciunel Paweł M1 Olsztyn 02:17:30

8 Utrata Krzysztof M1 Iłowo-Osada TEMPO MŁAWA 02:18:00

MM2

12 Rutkowski Kamil M2 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 02:07:32

27 Cirut Jan M2 Olsztyn WKR FAN Team 02:18:54

29 Szymański Łukasz M2 Pisz Limber 02:20:05

37 Szczygielski Pawel M2 szczytno 02:24:50

38 Sieński Krzysztof M2 Działdowo SK BANK TEAM 02:25:28

57 Gabiński Łukasz M2 Olsztyn WKR FAN Team 02:54:44

MM3

10 Skalski Tomasz M3 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 02:03:49

18 Parzych Radosław M3 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 02:06:40

19 Lange Grzegorz M3 GOŁDAP MTB EŁK PROSTKI 02:06:44

21 Badura Patryk M3 Olsztyn Michelin Team 02:07:56

23 Gamza Rafał M3 Szczytno Kross Racing Team 02:09:31

26 Bienenda Piotr M3 Olsztyn Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:10:09

34 Tumaniec Dariusz M3 Olsztyn Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:12:57

36 Trzciński Arek M3 Szczytno Kross Racing Team 02:13:17

40 Czajkowski Arkadiusz M3 OLSZTYN AUTO LAND 02:13:51

42 Żegunia Marcin M3 Ostróda YOONA MTB 02:14:38

43 Buczyński Adam M3 Dywity WKR FAN Team 02:15:04

54 Rzodkiewicz Grzegorz M3 Olsztyn 02:18:56

55 Dadura Tomasz M3 Ełk MTB EŁK PROSTKI 02:19:16

66 Kułakowski Tomasz M3 Olsztyn AUTO LAND 02:23:44

68 Romanow Marcin M3 Olsztyn Apteki Centrum Racing Team 02:24:23

79 Małecki Marek M3 Ełk MTB EŁK PROSTKI 02:28:02

80 Krzemiński Marcin M3 Olsztyn WKR FAN Team 02:28:11

81 Pieszko Jarosław M3 Ełk MTB EŁK PROSTKI 02:28:20

82 Kuliś Bartosz M3 olsztyn Michelin Team 02:28:30

84 Loda Adam M3 Olsztyn WKR FAN Team 02:29:29

85 Rogala Sławomir M3 Olsztyn AUTO LAND 02:29:29

91 Piekarski Paweł M3 Olsztyn Michelin Team 02:30:34

93 Wiśniewski Piotr M3 Ełk MTB EŁK PROSTKI 02:31:43

94 Skorobogaty Rafał M3 Olsztyn Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:31:45

98 Mazur Paweł M3 Olsztyn FROSTER.PL 02:32:16

100 Lewandowski Rafał M3 Działdowo BIKE SPORT DZIAŁDOWO 02:32:47

104 Strzelecki Daniel M3 Dywity FROSTER.PL 02:35:07

108 Antoniak Krzysztof M3 Olsztyn 02:36:30

115 ojarski Grzegorz M3 Olsztyn 02:40:30

119 Markowski Marcin M3 Mrągowo Luz Grupa 02:43:54

124 Muczyński Andrzej M3 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 02:45:20

126 Saduński Leszek M3 Lidzbark Warmiński 02:46:16

130 Żurek Mateusz M3 OLSZTYN 02:49:12

136 Bogucki Bartosz M3 Olsztyn Michelin Team 02:56:22

158 Urban Bartłomiej M3 Gołdap 03:16:02

163 Kołakowski Grzegorz M3 Działdowo BIKE SPORT DZIAŁDOWO 03:36:12

MM4

11 Kamiński Robert M4 Nidzica Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:10:34

13 Golub Dariusz M4 EŁK MTB EŁK PROSTKI 02:12:59

19 Wawrzyniak Sławomir M4 OLSZTYN Olsztyn-Nawigator 02:15:48

21 Górski Krzysztof M4 GOŁDAP Sprint Specialized Team 02:17:26

32 Stachowicz Grzegorz M4 Ostróda YOONA MTB 02:25:04

42 Ingielewicz Marek M4 Olsztyn Michelin Team 02:29:10

46 Milewski Benedykt M4 Nowe Miasto Lubawskie GKL-AGA TEAM 02:31:35

49 Barbarski Dariusz M4 NOWE MIASTO LUBAWSKIE 02:33:20

50 Charubin Sławomir M4 Pisz Limber 02:34:05

51 Kollender Paweł M4 Olsztyn AUTO LAND 02:34:35

54 Sokołowski Arkadiusz M4 Olsztyn Michelin Team 02:36:31

64 Mańko Zbigniew M4 Olsztyn Olsztyn-Nawigator 02:39:39

69 Kalinowski Grzegorz M4 Olsztyn LIBRO Cycling Team 02:42:57

79 Gołowacz Robert M4 Olsztyn 02:47:44

80 Doburzyński Romuald M4 Olsztyn Michelin Team 02:48:50

81 Hekman Piotr M4 BISKUPIEC 02:50:45

82 Sawicki Ryszard M4 Olsztyn Michelin Team 02:50:54

83 Wawrzyn Wojciech M4 Olsztyn LIBRO Cycling Team 02:51:24

85 Górnik Mirosław M4 Nidzica Bike Sport Działdowo 02:53:55

90 Gajęcki Krzysztof M4 Olsztyn 02:56:37

94 Kwiatkowski Robert M4 Wielbark 03:01:20

96 Miśków Ryszard M4 Olsztyn 03:03:06

97 Bieńkowski Wojciech M4 Olsztyn 03:06:14

MM5

1 Łukaszewski Sławomir M5 Nidzica Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:01:21

7 Borucki Lech M5 Nidzica Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:20:21

8 Kowalkowski Michał M5 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 02:21:57

16 Bąbka Cezary M5 Mrągowo 02:35:12

18 Krasowski Henryk M5 Ełk MTB EŁK PROSTKI 02:42:35

25 Rydecki Karol M5 ELBLĄG 02:58:51

31 Smoliński Mirosław M5 Wielbark Pasmo 03:24:59

33 Murat Marian M5 BISKUPIEC 03:54:43

Fit

Kobiety

Open

3 Gorczak-Cała Lucyna FK3 Mrągowo Luz Grupa 01:24:33

4 Patalon Agata FKJ Nowe Miasto Lubawskie GKL-AGA TEAM 01:24:34

6 Worm Izabela FK1 Ełk MTB EŁK PROSTKI 01:28:34

13 Świątek Elżbieta FK4 Bartoszyce Rant Bartoszyce 01:34:33

30 Buczyńska-Orłowska Danuta FK5 Dywity WKR FAN Team 01:49:21

FKJ

1 Patalon Agata FKJ Nowe Miasto Lubawskie GKL-AGA TEAM 01:24:34

FK1

2 Worm Izabela FK1 Ełk MTB EŁK PROSTKI 01:28:34

FK3

1 Gorczak-Cała Lucyna FK3 Mrągowo Luz Grupa 01:24:33

FK4

4 Świątek Elżbieta FK4 Bartoszyce Rant Bartoszyce 01:34:33

FK5

5 Buczyńska-Orłowska Danuta FK5 Dywity WKR FAN Team 01:49:21

Fit

Mężczyźni

Open

1 Karczmarski Bartosz FM1 Szczytno 01:05:56

8 Bałdyga Patyrk FM1 MTB EŁK PROSTKI 01:10:57

9 Zieliński Krzysztof FM3 Olsztyn 01:11:00

12 Suświłło Tomasz FM4 Barczewo Olsztyn-Nawigator 01:11:09

25 Gajdziński Marcin FM1 Prostki MTB EŁK PROSTKI 01:13:41

31 Wawrzyniak Mateusz FM1 OLSZTYN Olsztyn-Nawigator 01:15:33

36 Świątek Artur FM4 Bartoszyce Rant Bartoszyce 01:15:42

37 Łabuć Norbert FM3 Rogóż 01:16:10

40 Szczawiński Wojciech FM1 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 01:16:14

43 Bartoszewicz Tomasz FM3 Olsztyn WDL.PL Team 01:16:51

45 Jarczyk Tomasz FM3 Olsztyn 01:17:19

55 Grotkowski Radek FM3 Pasym 01:18:33

59 Bałdyga Stanisław FM5 Szczytno 01:18:42

72 Pawlaczyk Piotr FM1 Szczytno 01:19:50

74 Tworkowski Wojciech FM3 Szczytno Drużyna szpiku 01:20:01

81Wróblewski Łukasz FM2 Olsztyn 01:20:30

82 Paszczyk Mariusz FM4 Ełk MTB EŁK PROSTKI 01:20:56

83 Szczawiński Sławomir FM4 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 01:20:57

86 Wałkuski Piotr FM3 Szczytno ŚWITEŹ SZCZYTNO 01:21:31

91 Skutnik Sławomir FM4 Ełk MTB EŁK PROSTKI 01:21:43

92 Dąbkowski Michał FM2 Olsztyn MTB OLSZTYN TEAM 01:22:01

97 Guzewicz Artur FM2 Olsztyn MTB OLSZTYN TEAM 01:22:27

105 Markowski Rafał FM3 Mrągowo Luz Grupa 01:23:22

108 Orłowski Jan FM5 Dywity WKR FAN Team 01:23:45

112 Jakubowski Cezary FM5 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 01:24:43

115 Wojtal Zbigniew FM6 Olsztyn Lataj.pl 01:25:07

117 Jarema Adam FM3 Olsztyn 01:25:20

137 Gaweł Andrzej FM5 Olsztyn 01:27:51

138 Gęsicki Mariusz FM4 Szczytno 01:27:57

144 Leska Zygfryd FM6 Szczytno 01:29:01

147 Sujka Mirosław FM5 Olsztyn Lataj.pl 01:29:15

154 Muszyński Tomasz FM3 Olsztyn 01:31:05

157 Malanowski Damian FM1 Pasym 01:31:21

160 Cichocki Maciej FM3 Olsztyn 01:31:45

164 Gajdziński Dariusz FM4 Prostki Pal-Mar 01:32:30

165 Markowski Alfred FM6 Mrągowo 01:32:31

189 Chełmiński Grzegorz FM2 Szczytno 01:41:49

190 Jermakow Wojciech FM3 Olsztyn 01:42:26

192 Szubielski Wiesław FM5 Jonkowo 01:42:59

198 Wołk Paweł FM3 Olsztynek 01:45:32

209 Chojnacki Leon FM6 Działdowo 01:50:57

217 Podgródny Andrzej FM4 Olsztyn WKR FAN Team 02:36:38

FM1

1 Karczmarski Bartosz FM1 Szczytno 01:05:56

3 Bałdyga Patyrk FM1 MTB EŁK PROSTKI 01:10:57

5 Gajdziński Marcin FM1 Prostki MTB EŁK PROSTKI 01:13:41

7 Wawrzyniak Mateusz FM1 OLSZTYN Olsztyn-Nawigator 01:15:33

8 Szczawiński Wojciech FM1 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 01:16:14

10 Pawlaczyk Piotr FM1 Szczytno 01:19:50

17 Malanowski Damian FM1 Pasym 01:31:21

FM2

11 Wróblewski Łukasz FM2 Olsztyn 01:20:30

12 Dąbkowski Michał FM2 Olsztyn MTB OLSZTYN TEAM 01:22:01

13 Guzewicz Artur FM2 Olsztyn MTB OLSZTYN TEAM 01:22:27

22 Chełmiński Grzegorz FM2 Szczytno 01:41:49

FM3

2 Zieliński Krzysztof FM3 Olsztyn 01:11:00

9 Łabuć Norbert FM3 Rogóż 01:16:10

12 Bartoszewicz Tomasz FM3 Olsztyn WDL.PL Team 01:16:51

13 Jarczyk Tomasz FM3 Olsztyn 01:17:19

18 Grotkowski Radek FM3 Pasym 01:18:33

25 Tworkowski Wojciech FM3 Szczytno Drużyna szpiku 01:20:01

27 Wałkuski Piotr FM3 Szczytno ŚWITEŹ SZCZYTNO 01:21:31

34 Markowski Rafał FM3 Mrągowo Luz Grupa 01:23:22

39 Jarema Adam FM3 Olsztyn 01:25:20

57 Muszyński Tomasz FM3 Olsztyn 01:31:05

58 Cichocki Maciej FM3 Olsztyn 01:31:45

68 Jermakow Wojciech FM3 Olsztyn 01:42:26

73 Wołk Paweł FM3 Olsztynek 01:45:32

FM4

1 Suświłło Tomasz FM4 Barczewo Olsztyn-Nawigator 01:11:09

9 Świątek Artur FM4 Bartoszyce Rant Bartoszyce 01:15:42

17 Paszczyk Mariusz FM4 Ełk MTB EŁK PROSTKI 01:20:56

18 Szczawiński Sławomir FM4 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 01:20:57

21 Skutnik Sławomir FM4 Ełk MTB EŁK PROSTKI 01:21:43

27 Gęsicki Mariusz FM4 Szczytno 01:27:57

33 Gajdziński Dariusz FM4 Prostki Pal-Mar 01:32:30

43 Podgródny Andrzej FM4 Olsztyn WKR FAN Team 02:36:38

FM5

9 Bałdyga Stanisław FM5 Szczytno 01:18:42

15 Orłowski Jan FM5 Dywity WKR FAN Team 01:23:45

17 Jakubowski Cezary FM5 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 01:24:43

19 Gaweł Andrzej FM5 Olsztyn 01:27:51

20 Sujka Mirosław FM5 Olsztyn Lataj.pl 01:29:15

27 Szubielski Wiesław FM5 Jonkowo 01:42:59

FM6

2 Wojtal Zbigniew FM6 Olsztyn Lataj.pl 01:25:07

3 Leska Zygfryd FM6 Szczytno 01:29:01

5 Markowski Alfred FM6 Mrągowo 01:32:31

8 Chojnacki Leon FM6 Działdowo 01:50:57

Hobby

Kobiety

Open

4 Stachowicz Natalia HK3 Ostróda YOONA MTB 00:15:38

HK3

2 Stachowicz Natalia HK3 Ostróda YOONA MT  00:15:38

Hobby

Mężczyźni

Open

1 Nalepa Michał HM3 Mrągowo MSR Mrągowo 00:12:09

5 Szałachowski Wojciech HM3 Mrągowo MSR Mrągowo 00:13:18

13 Nalepa Bartosz HM1 Mrągowo MSR Mrągowo 00:15:07

27 Żegunia Jakub HM2 Ostróda YOONA MTB 00:16:16

28 Sawicki Kostek HM2 Olsztyn 00:16:29

39 Smoliński Michał HM2 Olsztyn 00:18:09

55 Trzciński Franciszek HM1 Szczytno 00:23:05

56 Trzciński Tymon HM1 Szczytno 00:23:29

HM1

2 Nalepa Bartosz HM1 Mrągowo MSR Mrągowo 00:15:07

14 Trzciński Franciszek HM1 Szczytno 00:23:05

15 Trzciński Tymon HM1 Szczytno 00:23:29

HM2

8 Żegunia Jakub HM2 Ostróda YOONA MTB 00:16:16

9 Sawicki Kostek HM2 Olsztyn 00:16:29

14 Smoliński Michał HM2 Olsztyn 00:18:09

HM3

1 Nalepa Michał HM3 Mrągowo MSR Mrągowo 00:12:09

5 Szałachowski Wojciech HM3 Mrągowo MSR Mrągowo 00:13:18

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x