Puchar Warmii Lutry 2014 – Talenty są, jak je rozwinąć i… zatrzymać?

Dwuetapowy XXIX Międzynarodowy Wyścig Kolarski dokoła Jeziora Luterskiego o Puchar Warmii stał się w ostatnich latach najważniejszą imprezą cyklistów w regionie. Etapy są jednocześnie mistrzostwami okręgu w jeździe indywidualnej na czas i ze startu wspólnego. Reprezentanci Warmii i Mazur walczyli więc w ten weekend o podwójną stawkę. Trzeba przyznać, że jak nasze warunki zjawiło się sporo kolarzy spoza województwa i gości z Kaliningradu.

I okazali się oni wymagającymi przeciwnikami, bowiem jedyną zawodniczką, która wygrała czasówkę w klasyfikacji Pucharu Warmii była Marta Jaskulska z Biskupca. Wygrał też Aleksandr Fadiejew, który ma licencję WMKS Olsztyn, ale przecież nie jest mieszkańcem naszego regionu. Natomiast wśród triumfatorów czasówki znaleźli się kolarze, związani z województwem, ale reprezentujący inne kluby m. in. Zuzanna Skubaja, Sandra Czaplicka czy Adrian Mrówka.

Mistrzami okręgu w jeździe indywidualnej na czas zostali: w kategorii żak: Filip Rabizio (Bartoszyce) i Julia Nowosielska (Bartoszyce), w kategorii młodzik: Marta Jaskulska (Warmia Biskupiec) i Dawid Łysak (Warmia Biskupiec), w kategorii juniorów młodszych: Natalia Zysk (MSR Mrągowo) i Dawid Burczak (Warmia Biskupiec), w kategorii juniorów: Klaudia Kmiołek (Warmia Biskupiec) i Mateusz Pachucki (Warmia Biskupiec) w kategorii elita: Aleksander Fadiejew (WMKS Olsztyn)

W niedzielę (10 sierpnia) odbyły sie wyścigi ze startu wspólnego. Sytuacja niewiele się zmieniła. Nasi walczyli ambitnie, ale konkurenci w większości przypadków okazali sie nieosiągalni. W klasyfikacji generalnej Pucharu Warmii z kolarzy naszego okręgu zwyciężyli: Marta Jaskulska (Warmia Biskupiec) i Paweł Skrzeszewski (WMKS Olsztyn). Wygrała też młodzież rodem z Warmii i Mazur, o której już wspominaliśmy przy okazji czasówki. Klasyfikację drużynową wygrali reprezentanci Kaliningradu przed WMKS Olsztyn i Stala Grudziądz.

Mistrzami okrągu w wyścigu ze startu wspólnego zostali:kat. żak: Bartosz Nalepa (MSR Mrągowo) i Juilia Nowosielska (Bartoszyce). kat. młodzik: Dawid Łysak i Marta Jaskulska (oboje Warmia Biskupiec), kat. junior młodszy: Paweł Kostrubski (Warmia Biskupiec) i Natalia Zysk (MSR Mrągowo), kat. junior: Mateusz Pachucki (Warmia Biskupiec), Klaudia Kmiołek (Warmia Kmiołek), kat. elita: Paweł Skrzeszewski (WMKS OLsztyn).

{AdmirorGallery}lutry11{/AdmirorGallery}

Puchar Warmii (I etap – jazda na czas)

kat: Żak (2002-2003), dyst. 5 km

1 Dudin Danil Kaliningrad 0:08:31

2 Gladkov Rodion Kaliningrad 0:08:31

3 Orehov Maxim Kaliningrad 0:08:44

4 Mika Hubert UKS COPERNICUS Toruń 0:08:50

5 Kondratiuk Denis Kaliningrad 0:08:53

6 Rabizo Filip Bartoszyce 0:08:54

7 Prochorov Wladislav Kaliningrad 0:09:08

8 Nalepa Bartosz MSR Mrągowo 0:09:19

9 Grotkowski Michał LKK WARMIA Biskupiec 0:09:40

10 Ordoński Jakub UKS COPERNICUS Toruń 0:09:51

11 Korniak Szymon UKS COPERNICUS Toruń 0:09:54

12 Kodź Jakub MSR Mrągowo 0:10:30

13 Purzycki Jakub MSR Mrągowo 0:10:40

II etap dyst. 21 km

1 Orehov Maxim Kaliningrad 0:35:31

2 Dudin Danil Kaliningrad 0:35:31

3 Gladkov Rodion Kaliningrad 0:35:31

4 Prochorov Wladislav Kaliningrad 0:35:31

5 Nalepa Bartosz MSR Mrągowo 0:35:47

6 Rabizo Filip UKS Przyjaźń Bartoszyce 0:35:58

7 Mika Hubert UKS COPERNICUS Toruń 0:35:58

8 Korniak Szymon UKS COPERNICUS Toruń 0:35:58

9 Kondratiuk Denis Kaliningrad 0:36:47

10 Grotkowski Michał LKK WARMIA Biskupiec 0:39:22

11 Ordoński Jakub UKS COPERNICUS Toruń 0:39:35

12 Kodź Jakub MSR Mrągowo 0:40:10

13 Purzycki Jakub MSR Mrągowo 0:41:35

Klasyfikacja generalna

1 Dudin Danil Kaliningrad 0:44:02

2 Gladkov Rodion Kaliningrad 0:44:02

3 Orehov Maxim Kaliningrad 0:44:15

4 Prochorov Wladislav Kaliningrad 0:44:39

5 Mika Hubert UKS COPERNICUS Toruń 0:44:48

6 Nalepa Bartosz MSR Mrągowo 0:45:27

7 Korniak Szymon UKS COPERNICUS Toruń 0:45:52

8 Kondratiuk Denis Kaliningrad 0:46:06

9 Rabizo Filip UKS Przyjaźń Bartoszyce 0:46:38

10 Grotkowski Michał LKK WARMIA Biskupiec 0:48:16

11 Kodź Jakub MSR Mrągowo 0:49:03

12 Ordoński Jakub UKS COPERNICUS Toruń 0:49:26

13 Purzycki Jakub MSR Mrągowo 0:52:05

kat: Żaczka (2002-2003), dyst. 5 km

1 Wankiewicz Olga UKS COPERNICUS Toruń 00:08:53

2 Nowosielska Julia Bartoszyce 00:08:55

3 Ruszczyk Klaudia WMKS Olsztyn 00:10:13

4 Kaczmarczyk Natalia WMKS Olsztyn 00:11:01

5 Feofanova Ekateryna Djusza-8 Kaliningrad 00:11:16

II etap dyst. 21 km

1 Wankiewicz Olga UKS COPERNICUS Toruń 0:34:31

2 Nowosielska Julia Bartoszyce 0:34:31

3 Feofanova Ekateryna Djusza-8 Kaliningrad 0:34:58

4 Ruszczyk Klaudia WMKS Olsztyn 0:39:50

5 Kaczmarczyk Natalia WMKS Olsztyn 0:39:50

Klasyfikacja generalna

1 Wankiewicz Olga UKS COPERNICUS Toruń 0:43:24

2 Nowosielska Julia Bartoszyce 0:43:26

3 Feofanova Ekateryna Djusza-8 Kaliningrad 0:46:14

4 Ruszczyk Klaudia WMKS Olsztyn 0:50:03

5 Kaczmarczyk Natalia WMKS Olsztyn 0:50:51

kat: Młodziczka (2001-00), dyst. 5 km

1 Jaskulska Marta LKK WARMIA Biskupiec 00:08:15

2 Niedźwiedzka Kamila WMKS Olsztyn 00:08:25

3 Grygas Emilia LKK WARMIA Biskupiec 00:08:30

4 Wieremiejczyk Kamila WMKS Olsztyn 00:08:38

5 Ustyugova Maria Kaliningrad 00:09:04

6 Tyszko Paulina LUKK Ełk 00:09:11

7 Steć Eliza OSiR Sokołów Podlaski 00:09:28

8 Stapel Weronika Bartoszyce 00:10:04

II etap dyst. 21 km

1 Jaskulska Marta LKK WARMIA Biskupiec 0:34:31

2 Grygas Emilia LKK WARMIA Biskupiec 0:34:31

3 Wieremiejczyk Kamila WMKS Olsztyn 0:34:31

4 Niedźwiedzka Kamila WMKS Olsztyn 0:34:31

5 Ustyugova Maria Kaliningrad 0:34:45

6 Steć Eliza OSiR Sokołów Podlaski 0:34:54

7 Tyszko Paulina LUKK Ełk 0:35:08

Klasyfikacja generalna

1 Jaskulska Marta LKK WARMIA Biskupiec 0:42:46

2 Niedźwiedzka Kamila WMKS Olsztyn 0:42:56

3 Grygas Emilia LKK WARMIA Biskupiec 0:43:01

4 Wieremiejczyk Kamila WMKS Olsztyn 0:43:09

5 Ustyugova Maria Kaliningrad 0:43:49

6 Tyszko Paulina LUKK Ełk 0:44:19

7 Steć Eliza OSiR Sokołów Podlaski 0:44:22

kat: Młodzik (2001-00), dyst. 5 km

1 Yatsenko Ivan Kaliningrad 00:07:09

2 Łysak Dawid LKK WARMIA Biskupiec 00:07:26

3 Bleishvits Konstantin Kaliningrad 00:07:37

4 Belyakov Sergey Kaliningrad 00:07:41

5 Chodań Maciej LKK WARMIA Biskupiec 00:07:52

6 Sobotka Mateusz OSiR Sokołów Podlaski 00:07:55

7 Dąbrowski Krystian UKS COPERNICUS Obrowo Toruń 00:07:56

8 Gritsenko Maxim Kaliningrad 00:08:09

9 Jagielski Adam UKS COPERNICUS Obrowo Toruń 00:08:13

10 Szałachowski Wojciech MSR Mrągowo 00:08:16

11 Ivanov Dmtriy Kaliningrad 00:08:24

12 Kowalski Miłosz UKS COPERNICUS Obrowo Toruń 00:08:27

13 Rutkowski Jakub UKS COPERNICUS Obrowo Toruń 00:08:28

14 Fiedorowicz Sebastian TK MASTERS Giżycko 00:08:31

15 Niewiarowski Jakub WYGODA Białystok 00:08:31

16 Kmiołek Krystian LKK WARMIA Biskupiec 00:08:48

17 Pogorzelski Sebastian MSR Mrągowo 00:08:58

18 Makarov Stepan Kaliningrad 00:09:02

19 Drzymkowski Michał LUKK Ełk 00:09:16

20 Gomoła Szymon Bartoszyce 00:09:26

21 Ruszczyk Rafał WMKS Olsztyn 00:09:34

II etap dyst. 21 km

1 Łysak Dawid LKK WARMIA Biskupiec 0:30:40

2 Chodań Maciej LKK WARMIA Biskupiec 0:30:40

3 Szałachowski Wojciech MSR Mrągowo 0:30:40

4 Yatsenko Ivan Kaliningrad 0:30:40

5 Belyakov Sergey Kaliningrad 0:30:40

6 Jagielski Adam UKS COPERNICUS Obrowo Toruń 0:30:40

7 Bleishvits Konstantin Kaliningrad 0:30:40

8 Dąbrowski Krystian UKS COPERNICUS Obrowo Toruń 0:30:40

9 Sobotka Mateusz OSiR Sokołów Podlaski 0:30:40

10 Gritsenko Maxim Kaliningrad 0:30:40

11 Ivanov Dmtriy Kaliningrad 0:30:48

12 Niewiarowski Jakub WYGODA Białystok 0:30:48

13 Rutkowski Jakub UKS COPERNICUS Obrowo Toruń 0:30:48

14 Fiedorowicz Sebastian TK MASTERS Giżycko 0:30:48

15 Makarov Stepan Kaliningrad 0:30:55

16 Kowalski Miłosz UKS COPERNICUS Obrowo Toruń 0:32:32

17 Chabowski Adam CR Olsztyński Klub Kolarski 0:33:00

18 Kmiołek Krystian LKK WARMIA Biskupiec 0:33:03

19 Pogorzelski Sebastian MSR Mrągowo 0:33:06

20 Szerszeń Mateusz CR Olsztyński Klub Kolarski 0:33:35

21 Gomoła Szymon UKS Przyjaźń Bartoszyce 0:34:40

22 Ruszczyk Rafał WMKS Olsztyn 0:34:42

23 Smoliński Filip CR Olsztyński Klub Kolarski 0:34:43

24 Drzymkowski Michał LUKK Ełk 0:36:49

Klasyfikacja generalna

1 Yatsenko Ivan Kaliningrad 0:37:49

2 Łysak Dawid LKK WARMIA Biskupiec 0:38:06

3 Bleishvits Konstantin Kaliningrad 0:38:17

4 Belyakov Sergey Kaliningrad 0:38:21

5 Chodań Maciej LKK WARMIA Biskupiec 0:38:32

6 Sobotka Mateusz OSiR Sokołów Podlaski 0:38:35

7 Dąbrowski Krystian UKS COPERNICUS Obrowo Toruń 0:38:36

8 Gritsenko Maxim Kaliningrad 0:38:49

9 Jagielski Adam UKS COPERNICUS Obrowo Toruń 0:38:53

10 Szałachowski Wojciech MSR Mrągowo 0:38:56

11 Ivanov Dmtriy Kaliningrad 0:39:12

12 Rutkowski Jakub UKS COPERNICUS Obrowo Toruń 0:39:16

13 Fiedorowicz Sebastian TK MASTERS Giżycko 0:39:19

14 Niewiarowski Jakub WYGODA Białystok 0:39:19

15 Makarov Stepan Kaliningrad 0:39:57

16 Kowalski Miłosz UKS COPERNICUS Obrowo Toruń 0:40:59

17 Kmiołek Krystian LKK WARMIA Biskupiec 0:41:51

18 Pogorzelski Sebastian MSR Mrągowo 0:42:04

19 Gomoła Szymon ALKS STAL Ocetix Iglotex Grudziądz 0:44:06

20 Ruszczyk Rafał WMKS Olsztyn 0:44:16

21 Drzymkowski Michał LUKK Ełk 0:46:05

kat: Juniorka młodsza (1998-1999), dyst. 10 km

1 Czaplicka Sandra ALKS STAL Ocetix Iglotex Grudziądz 00:15:44

2 Zysk Natalia MSR Mrągowo 00:15:50

3 Kamieniecka Maria MSR Mrągowo 00:15:53

4 Nasiłowska Sylwia OSiR Sokołów Podlaski 00:15:58

5 Urban Katarzyna MAYDAY Team START Lublin 00:15:59

5 Makarewicz Katarzyna MAYDAY Team START Lublin 00:15:59

7 Stańczak Patrycja LKK WARMIA Biskupiec 00:16:43

8 Bałdyga Magdalena LKK Warmia Biskupiec 00:17:33

9 Kuszyńska Lidia LUKK Ełk 00:17:36

II etap dystans 42 km

1 Makarewicz Katarzyna MAYDAY Team START Lublin 01:06:01

2 Czaplicka Sandra ALKS STAL Ocetix Iglotex Grudziądz 01:06:01

3 Zysk Natalia MSR Mrągowo 01:11:13

4 Kamieniecka Maria MSR Mrągowo 01:11:13

5 Urban Katarzyna MAYDAY Team START Lublin 01:11:13

6 Stańczak Patrycja LKK WARMIA Biskupiec 01:11:13

7 Kuszyńska Lidia LUKK Ełk 01:11:13

8 Bałdyga Magdalena LKK Warmia Biskupiec 01:11:13

9 Nasiłowska Sylwia OSiR Sokołów Podlaski 01:11:23

Klasyfikacja generalna

1 Czaplicka Sandra ALKS STAL Ocetix Iglotex Grudziądz 1:21:45

2 Makarewicz Katarzyna MAYDAY Team START Lublin 1:22:00

3 Zysk Natalia MSR Mrągowo 1:27:03

4 Kamieniecka Maria MSR Mrągowo 1:27:06

5 Urban Katarzyna MAYDAY Team START Lublin 1:27:12

6 Nasiłowska Sylwia OSiR Sokołów Podlaski 1:27:21

7 Stańczak Patrycja LKK WARMIA Biskupiec 1:27:56

8 Bałdyga Magdalena LKK Warmia Biskupiec 1:28:46

9 Kuszyńska Lidia LUKK Ełk 1:28:49

kat: Kobiety Juniorka (1997-96), dyst. 10 km

1 Skubaja Zuzanna MKS EMDEK Bydgoszcz 00:14:26

2 Bakuła Anna MKS EMDEK Bydgoszcz 00:14:53

3 Kmiołek Klaudia LKK WARMIA Biskupiec 00:15:37

II etap dyst.42 km

1 Skubaja Zuzanna MKS EMDEK Bydgoszcz 01:06:09

2 Bakuła Anna MKS EMDEK Bydgoszcz 01:11:13

3 Kmiołek Klaudia LKK WARMIA Biskupiec 01:11:13

Klasyfikacja generalna

1 Skubaja Zuzanna MKS EMDEK Bydgoszcz 1:20:35

2 Bakuła Anna MKS EMDEK Bydgoszcz 1:26:06

3 Kmiołek Klaudia LKK WARMIA Biskupiec 1:26:50

kat: Junior młodszy (1998-1999), dyst. 10 km

1 Vavilov Ivan Kaliningrad 00:13:17

2 Bodnarchuk Nikita Kaliningrad 00:13:38

3 Burczak Dawid LKK Warmia Biskupiec 00:13:44

4 Rajch Bartłomiej MSR Mrągowo 00:14:09

5 Kulik Danil Kaliningrad 00:14:12

6 Klucznik Bartłomiej ALKS STAL Ocetix Iglotex Grudziądz 00:14:18

7 Okuniewski Sebastian ALKS STAL Ocetix Iglotex Grudziądz 00:14:20

8 Nalepa Michał MSR Mrągowo 00:14:24

9 Przybylski Dawid WMKS Olsztyn 00:14:26

10 Proskurovskiy Aleksyei Kaliningrad 00:14:26

11 Kadłubowski Krzysztof UKS WYGODA Białystok 00:14:27

12 Kostrubski Paweł LKK „Warmia” Biskupiec 00:14:34

13 Kolesov Aleksey Kaliningrad 00:14:48

14 Lapaev Ivan Djusz-8 Kaliningrad 00:14:50

15 Vasilev Vadim Kaliningrad 00:14:51

16 Dunaj Piotr WMKS Olsztyn 00:14:57

17 Mozolewski Jakub UKS WYGODA Białystok 00:15:27

18 Krysiewicz Piotr UKS WYGODA Białystok 00:15:35

19 Gosko Mochał LUKK Ełk 00:15:52

20 Głaskow Iwan Kaliningrad 00:15:52

II etap dyst. 63 km

1 Klucznik Bartłomiej ALKS STAL Ocetix Iglotex Grudziądz 1:28:30

2 Vasilev Vadim Kaliningrad 1:28:30

3 Kulik Danil Kaliningrad 1:28:30

4 Bodnarchuk Nikita Kaliningrad 1:28:30

5 Kostrubski Paweł LKK „Warmia” Biskupiec 1:28:30

6 Rajch Bartłomiej MSR Mrągowo 1:28:30

7 Nalepa Michał MSR Mrągowo 1:28:30

8 Proskurovskiy Aleksyei Kaliningrad 1:28:30

9 Kadłubowski Krzysztof UKS WYGODA Białystok 1:28:30

10 Mozolewski Jakub UKS WYGODA Białystok 1:28:30

11 Kolesov Aleksey Kaliningrad 1:28:30

12 Burczak Dawid LKK Warmia Biskupiec 1:28:30

13 Lapaev Ivan Djusz-8 Kaliningrad 1:28:30

14 Dunaj Piotr WMKS Olsztyn 1:28:32

15 Okuniewski Sebastian ALKS STAL Ocetix Iglotex Grudziądz 1:28:32

16 Przybylski Dawid WMKS Olsztyn 1:28:32

17 Vavilov Ivan Kaliningrad 1:28:32

18 Głaskow Iwan Kaliningrad 1:35:32

Klasyfikacja generalna

1 Vavilov Ivan Kaliningrad 1:41:49

2 Bodnarchuk Nikita Kaliningrad 1:42:08

3 Burczak Dawid LKK Warmia Biskupiec 1:42:14

4 Rajch Bartłomiej MSR Mrągowo 1:42:39

5 Kulik Danil Kaliningrad 1:42:42

6 Klucznik Bartłomiej ALKS STAL Ocetix Iglotex Grudziądz 1:42:48

7 Okuniewski Sebastian ALKS STAL Ocetix Iglotex Grudziądz 1:42:52

8 Nalepa Michał MSR Mrągowo 1:42:54

9 Proskurovskiy Aleksyei Kaliningrad 1:42:56

10 Kadłubowski Krzysztof UKS WYGODA Białystok 1:42:57

11 Przybylski Dawid WMKS Olsztyn 1:42:58

12 Kostrubski Paweł LKK „Warmia” Biskupiec 1:43:04

13 Kolesov Aleksey Kaliningrad 1:43:18

14 Lapaev Ivan Djusz-8 Kaliningrad 1:43:20

15 Vasilev Vadim Kaliningrad 1:43:21

16 Dunaj Piotr WMKS Olsztyn 1:43:29

17 Mozolewski Jakub UKS WYGODA Białystok 1:43:57

18 Głaskow Iwan Kaliningrad 1:51:24

kat: Junior (1996-1997), dyst. 14 km

1 Mrówka Adrian ALKS STAL Ocetix Iglotex Grudziądz 00:18:54

2 Gąsiorowski Mariusz ALKS STAL Ocetix Iglotex Grudziądz 00:19:06

3 Głąbiński Bogusz ALKS STAL Ocetix Iglotex Grudziądz 00:19:26

4 Zieliński Marceli ALKS STAL Ocetix Iglotex Grudziądz 00:19:26

5 Karaś Patryk ALKS STAL Ocetix Iglotex Grudziądz 00:19:45

6 Baranowski Paweł ALKS STAL Ocetix Iglotex Grudziądz 00:20:04

7 Pachucki Mateucz LKK WARMIA Biskupiec 00:20:38

8 Sowiński Artur Belta Team Gdańsk 00:20:52

9 Perkowski Damian UKS Wygoda Białystok 00:21:38

10 Chudek Dawid WMKS Olsztyn 00:21:50

11 Łopato Michał UKS Wygoda Białystok 00:22:06

12 Zimnoch Marcin UKS Wygoda Białystok 00:22:13

13 Wasilewski Wojciech MKS EMDEK Bydgoszcz 00:23:20

14 Naumov M axim Kaliningrad 00:23:47

15 Kruczkowski Jakub MKS EMDEK Bydgoszcz 00:25:30

16 Knaus Maxim Kaliningrad 00:26:05

II etap dyst. 84 km

1 Gąsiorowski Mariusz ALKS STAL Ocetix Iglotex Grudziądz 1:45:08

2 Baranowski Paweł ALKS STAL Ocetix Iglotex Grudziądz 1:48:03

3 Karaś Patryk ALKS STAL Ocetix Iglotex Grudziądz 1:48:03

4 Mrówka Adrian ALKS STAL Ocetix Iglotex Grudziądz 1:48:03

5 Pachucki Mateucz LKK WARMIA Biskupiec 1:48:03

6 Głąbiński Bogusz ALKS STAL Ocetix Iglotex Grudziądz 1:48:08

8 Łopato Michał UKS Wygoda Białystok 1:48:08

9 Sowiński Artur Belta Team Gdańsk 1:48:08

10 Perkowski Damian UKS Wygoda Białystok 1:48:08

11 Chudek Dawid WMKS Olsztyn 1:48:08

12 Zimnoch Marcin UKS Wygoda Białystok 1:52:01

13 Zieliński Marceli ALKS STAL Ocetix Iglotex Grudziądz 1:52:49

Klasyfikacja generalna

1 Gąsiorowski Mariusz ALKS STAL Ocetix Iglotex Grudziądz 2:04:14

2 Mrówka Adrian ALKS STAL Ocetix Iglotex Grudziądz 2:06:57

3 Głąbiński Bogusz ALKS STAL Ocetix Iglotex Grudziądz 2:07:34

4 Karaś Patryk ALKS STAL Ocetix Iglotex Grudziądz 2:07:48

5 Baranowski Paweł ALKS STAL Ocetix Iglotex Grudziądz 2:08:07

6 Pachucki Mateucz LKK WARMIA Biskupiec 2:08:41

8 Sowiński Artur Belta Team Gdańsk 2:09:00

9 Perkowski Damian UKS Wygoda Białystok 2:09:46

10 Chudek Dawid WMKS Olsztyn 2:09:58

11 Łopato Michał UKS Wygoda Białystok 2:10:14

12 Zieliński Marceli ALKS STAL Ocetix Iglotex Grudziądz 2:12:15

13 Zimnoch Marcin UKS Wygoda Białystok 2:14:14

kat: Elita (1995 i starsi) dyst. 14km

1 Fadeev Aleksandr WMKS Olsztyn 00:18:10

2 Korc Artur Kross C.R. Olsztyn 00:18:45

3 Sobieraj Przemysław WMKS Olsztyn 00:19:12

4 Skrzeszewski Paweł WMKS Olsztyn 00:19:23

5 Belkin Vladimir WMKS Olsztyn 00:19:31

6 Krzywy Krzysztof Hotel Cztery Brzozy Gdańsk 00:19:51

7 Skrzeszewski Piotr WMKS Olsztyn 00:20:36

8 Suchocki Wojciech WMKS Olsztyn 00:22:24

II etap dyst. 84 km

1 Skrzeszewski Paweł WMKS Olsztyn 1:45:08

2 Belkin Vladimir WMKS Olsztyn 1:48:03

3 Sobieraj Przemysław WMKS Olsztyn 1:48:03

4 Korc Artur Kross C.R. Olsztyn 1:48:03

5 Krzywy Krzysztof Hotel Cztery Brzozy Gdańsk 1:48:03

6 Fadeev Aleksandr WMKS Olsztyn 1:48:03

7 Polezhaev Valerii LUK Baltika Kalingrad 1:48:08

8 Skrzeszewski Piotr WMKS Olsztyn 1:48:08

9 Suchocki Wojciech WMKS Olsztyn 1:48:08

10 Mikhailov Gennadii LUK Baltika Kalingrad 1:48:23

Klasyfikacja generalna

1 Skrzeszewski Paweł WMKS Olsztyn 2:04:31

2 Fadeev Aleksandr WMKS Olsztyn 2:06:13

3 Korc Artur Kross C.R. Olsztyn 2:06:48

4 Sobieraj Przemysław WMKS Olsztyn 2:07:15

5 Belkin Vladimir WMKS Olsztyn 2:07:34

6 Krzywy Krzysztof Hotel Cztery Brzozy Gdańsk 2:07:54

7 Skrzeszewski Piotr WMKS Olsztyn 2:08:44

8 Suchocki Wojciech WMKS Olsztyn 2:10:32

kat: Masters (1984 i starsi), dyst. 14 km

1 Brunke Leszek Hotel Cztery Brzozy Gdańsk 00:19:47

2 Sargalski Jacek ALKS STAL Ocetix Iglotex Grudziądz 00:20:13

3 Dvorjanchikov Vladimir LUK „Baltika” Kaliningrad 00:20:51

4 Makarewicz Jarosław May Day Lublin 00:20:54

5 Fiedorowicz Piotr TK MASTERS Giżycko 00:21:11

6 Fadeev Sergey LUK „Baltika” Kaliningrad 00:21:13

7 Osiak Rafał KS Auto-Szyby Glass-Partner Grudziadz 00:21:19

8 Grajewski Jerzy TK MASTERS Giżycko 00:22:01

9 Żelazowski Sebastian Dywity 00:22:05

10 Szepietowski Michał Kętrzyn 00:22:12

11 Burczak Wiesław LKK WARMIA Biskupiec 00:22:19

12 Łazarczyk Marcin Kętrzyn 00:22:50

13 Teszner Klaus Biskupiec 00:23:10

14 Żelazowska Karolina Dywity 00:25:27

15 Gudan Czesław TK MASTERS Giżycko 00:27:16

II etap dyst. 63 km

pk Sargalski Jacek ALKS STAL Ocetix Iglotex Grudziądz 1:25:03

1 Brunke Leszek Hotel Cztery Brzozy Gdańsk 1:25:03

2 Fiedorowicz Piotr TK MASTERS Giżycko 1:25:03

3 Makarewicz Jarosław May Day Lublin 1:25:03

4 Dvorjanchikov Vladimir LUK „Baltika” Kaliningrad 1:25:03

5 Szepietowski Michał Kętrzyn 1:25:03

6 Osiak Rafał KS Auto-Szyby Glass-Partner Grudziadz 1:25:03

7 Grajewski Jerzy TK MASTERS Giżycko 1:25:03

8 Łazarczyk Marcin Kętrzyn 1:25:03

9 Burczak Wiesław LKK WARMIA Biskupiec 1:25:03

10 Gadomski Mariusz BKK Rant Bartoszyce 1:30:20

11 Teszner Klaus Biskupiec 1:30:20

12 Józkowicz Michał MGLKS Błękitni Mexller Koziegłowy 1:30:20

13 Eronin Mikhail LUK „Baltika” Kaliningrad 1:36:19

14 Wróblewski Janusz LUKS Przyjaźń Bartoszyce 1:38:02

15 Gudan Czesław TK MASTERS Giżycko +1 okr.

Klasyfikacja generalna

1 Brunke Leszek Hotel Cztery Brzozy Gdańsk 1:44:50

2 Dvorjanchikov Vladimir LUK „Baltika” Kaliningrad 1:45:54

3 Makarewicz Jarosław May Day Lublin 1:45:57

4 Fiedorowicz Piotr TK MASTERS Giżycko 1:46:14

5 Osiak Rafał KS Auto-Szyby Glass-Partner Grudziadz 1:46:22

6 Grajewski Jerzy TK MASTERS Giżycko 1:47:04

7 Szepietowski Michał Kętrzyn 1:47:15

8 Burczak Wiesław LKK WARMIA Biskupiec 1:47:22

9 Łazarczyk Marcin Kętrzyn 1:47:53

10 Teszner Klaus Biskupiec 1:53:30

11 Eronin Mikhail LUK „Baltika” Kaliningrad 2:01:46

12 Gudan Czesław TK MASTERS Giżycko 2:18:46

pk Sargalski Jacek Grudziądz 1:45:16

Klasyfikacja drużynowa

1 Kaliningrad 41

2 WMKS Olsztyn 27

3 ALKS STAL Ocetix Iglotex Grudziądz 25

4 LKK WARMIA Biskupiec 22

5 MKS EMDEK Bydgoszcz 12

6 MAYDAY Team START Lublin 9

7 MSR Mrągowo 7

7 Hotel Cztery Brzozy Gdańsk 7

9 Djusza-8 Kaliningrad 5

9 LUK „Baltika” Kaliningrad 5

11 UKS COPERNICUS Toruń 3

11 Kross C.R. Olsztyn 3

13 TK MASTERS Giżycko 2

14 KS Auto-Szyby Glass-Partner Grudziadz 1

{AdmirorGallery}lutry12{/AdmirorGallery}

Fot. Grzegorz Chotkiewicz/MSR Mrągowo

Mistrzostwa okręgu w jeździe na czas

kat: Żak (2002-2003), dyst. 5 km

1 Rabizo Filip Bartoszyce 0:08:54

2 Nalepa Bartosz MSR Mrągowo 0:09:19

3 Grotkowski Michał LKK WARMIA Biskupiec 0:09:40

4 Kodź Jakub MSR Mrągowo 0:10:30

5 Purzycki Jakub MSR Mrągowo 0:10:40

kat: Żaczka (2002-2003), dyst. 5 km

1 Nowosielska Julia Bartoszyce 00:08:55

2 Ruszczyk Klaudia WMKS Olsztyn 00:10:13

3 Kaczmarczyk Natalia WMKS Olsztyn 00:11:01

kat: Młodziczka (2001-00), dyst. 5 km

1 Jaskulska Marta LKK WARMIA Biskupiec 00:08:15

2 Niedźwiedzka Kamila WMKS Olsztyn 00:08:25

3 Grygas Emilia LKK WARMIA Biskupiec 00:08:30

4 Wieremiejczyk Kamila WMKS Olsztyn 00:08:38

5 Tyszko Paulina LUKK Ełk 00:09:11

6 Stapel Weronika Bartoszyce 00:10:04

kat: Młodzik (2001-00), dyst. 5 km

1 Łysak Dawid LKK WARMIA Biskupiec 00:07:26

2 Chodań Maciej LKK WARMIA Biskupiec 00:07:52

3 Szałachowski Wojciech MSR Mrągowo 00:08:16

4 Fiedorowicz Sebastian TK MASTERS Giżycko 00:08:31

5 Kmiołek Krystian LKK WARMIA Biskupiec 00:08:48

6 Pogorzelski Sebastian MSR Mrągowo 00:08:58

7 Drzymkowski Michał LUKK Ełk 00:09:16

8 Gomoła Szymon Bartoszyce 00:09:26

9 Ruszczyk Rafał WMKS Olsztyn 00:09:34

kat: Juniorka młodsza (1998-1999), dyst. 10 km

1 Zysk Natalia MSR Mrągowo 00:15:50

2 Kamieniecka Maria MSR Mrągowo 00:15:53

3 Stańczak Patrycja LKK WARMIA Biskupiec 00:16:43

4 Bałdyga Magdalena LKK Warmia Biskupiec 00:17:33

5 Kuszyńska Lidia LUKK Ełk 00:17:36

kat: Kobiety Juniorka (1997-96), dyst. 10 km

1 Kmiołek Klaudia LKK WARMIA Biskupiec 00:15:37

kat: Junior młodszy (1998-1999), dyst. 10 km

1 Burczak Dawid LKK Warmia Biskupiec 00:13:44

2 Rajch Bartłomiej MSR Mrągowo 00:14:09

3 Nalepa Michał MSR Mrągowo 00:14:24

4 Przybylski Dawid WMKS Olsztyn 00:14:26

5 Kostrubski Paweł LKK „Warmia” Biskupiec 00:14:34

6 Dunaj Piotr WMKS Olsztyn 00:14:57

7 Gosko Mochał LUKK Ełk 00:15:52

kat: Junior (1996-1997), dyst. 14 km

7 Pachucki Mateusz LKK WARMIA Biskupiec 00:20:38

10 Chudek Dawid WMKS Olsztyn 00:21:50

kat: Elita (1995 i starsi) dyst. 14 km

1 Fadeev Aleksandr WMKS Olsztyn 00:18:10

2 Korc Artur Kross C.R. Olsztyn 00:18:45

3 Sobieraj Przemysław WMKS Olsztyn 00:19:12

4 Skrzeszewski Paweł WMKS Olsztyn 00:19:23

5 Belkin Vladimir WMKS Olsztyn 00:19:31

6 Skrzeszewski Piotr WMKS Olsztyn 00:20:36

7 Suchocki Wojciech WMKS Olsztyn 00:22:24

{AdmirorGallery}lutry13{/AdmirorGallery}

Mistrzostwa okręgu  w wyścigu ze startu wspólnego

Żak dyst. 21 km

1 Nalepa Bartosz MSR Mrągowo 0:35:47

2 Rabizo Filip UKS Przyjaźń Bartoszyce 0:35:58

3 Grotkowski Michał LKK WARMIA Biskupiec 0:39:22

4 Kodź Jakub MSR Mrągowo 0:40:10

5 Purzycki Jakub MSR Mrągowo 0:41:35

Żaczka dyst. 21 km

1 Nowosielska Julia Bartoszyce 0:34:31

2 Ruszczyk Klaudia WMKS Olsztyn 0:39:50

3 Kaczmarczyk Natalia WMKS Olsztyn 0:39:50

Młodziczka dyst. 21 km

1 Jaskulska Marta LKK WARMIA Biskupiec 0:34:31

2 Grygas Emilia LKK WARMIA Biskupiec 0:34:31

3 Wieremiejczyk Kamila WMKS Olsztyn 0:34:31

4 Niedźwiedzka Kamila WMKS Olsztyn 0:34:31

5 Tyszko Paulina LUKK Ełk 0:35:08

Młodzik dyst. 21 km

1 Łysak Dawid LKK WARMIA Biskupiec 0:30:40

2 Chodań Maciej LKK WARMIA Biskupiec 0:30:40

3 Szałachowski Wojciech MSR Mrągowo 0:30:40

4 Fiedorowicz Sebastian TK MASTERS Giżycko 0:30:48

5 Chabowski Adam CR Olsztyński Klub Kolarski 0:33:00

6 Kmiołek Krystian LKK WARMIA Biskupiec 0:33:03

7 Pogorzelski Sebastian MSR Mrągowo 0:33:06

8 Szerszeń Mateusz CR Olsztyński Klub Kolarski 0:33:35

9 Gomoła Szymon UKS Przyjaźń Bartoszyce 0:34:40

10 Ruszczyk Rafał WMKS Olsztyn 0:34:42

11 Smoliński Filip CR Olsztyński Klub Kolarski 0:34:43

12 Drzymkowski Michał LUKK Ełk 0:36:49

Juniorka młodsza dyst. 42 km

1 Zysk Natalia MSR Mrągowo 01:11:13

2 Kamieniecka Maria MSR Mrągowo 01:11:13

3 Stańczak Patrycja LKK WARMIA Biskupiec 01:11:13

4 Kuszyńska Lidia LUKK Ełk 01:11:13

5 Bałdyga Magdalena LKK Warmia Biskupiec 01:11:13

Juniorka dyst.42 km

1 Kmiołek Klaudia LKK WARMIA Biskupiec 01:11:13

Junior młodszy dyst. 63 km

1 Kostrubski Paweł LKK „Warmia” Biskupiec 1:28:30

2 Rajch Bartłomiej MSR Mrągowo 1:28:30

3 Nalepa Michał MSR Mrągowo 1:28:30

4 Burczak Dawid LKK Warmia Biskupiec 1:28:30

5 Dunaj Piotr WMKS Olsztyn 1:28:32

6 Przybylski Dawid WMKS Olsztyn 1:28:32

Junior dyst. 84 km

1 Pachucki Mateusz LKK WARMIA Biskupiec 1:48:03

2 Chudek Dawid WMKS Olsztyn 1:48:08

Elita dyst. 84 km

1 Skrzeszewski Paweł WMKS Olsztyn 1:45:08

2 Belkin Vladimir WMKS Olsztyn 1:48:03

3 Sobieraj Przemysław WMKS Olsztyn 1:48:03

4 Korc Artur Kross C.R. Olsztyn 1:48:03

5 Fadeev Aleksandr WMKS Olsztyn 1:48:03

6 Skrzeszewski Piotr WMKS Olsztyn 1:48:08

7 Suchocki Wojciech WMKS Olsztyn 1:48:08

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

bartoszyce Biskupiec Ełk giżycko Kolarstwo Mrągowo Olsztyn

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x