Puchar Warmii z mistrzowskim tłem – Szanujmy tradycje

Na szosach koło Barczewa i wokół jeziora Luterskiego rozegrano w ten weekend dwuetapowy wyścig kolarski o Puchar Warmii, jedną z nielicznych imprez o długiej tradycji, którą starają się podtrzymać działacze tej dyscypliny w regionie. Były to jednocześnie mistrzostwa województwa na rok 2001 w dwóch konkurencjach. W sobotę kolarze rywalizowali w jeździe indywidualnej na czas, natomiast w niedzielę ścigali sie ze startu wspólnego.

 

Przede wszystkim słowa uznania należą się tym osobom, które starają się organizować imprezy w naszym regionie. Mamy piekne tradycje, jest sporo mlodzieży, warto by zaprezentowała się na wlasnych szosach. Co do wyścigu frekwencja nie była najwyższa. Jedynie w kategoriach młodzików i juniorów młodszych można było uformować peleton. W juniorach i elicie zaledwie kilku zawodników. Szkoda, bo trzeba przeciez docenić wysiłek organizatorów.

W niedzielnym wyścigu warto zwrócic uwagę na postawę juniorów, którzy wystartowali z elitą i uciekli starszym rywalom wspólnie osiągając metę. Oczywiście główna siłą Pucharu Warmii jest młodzież. Cieszymy się, że mimo trudnej sytuacji z powodzeniem rozwijaja się sekcje w Biskupcu, Bartoszycach, Morągu,Mrągowie i Nawiadach, Barczewie i Lubawie. Na wyścigu zjawili się (głównie zawodniczki)kolarze, którzy tu uczyli sie abecadła w tej dyscyplinie, a teraz reprezentują inne klubu. Chętnie jednak wpadają na Warmię, bo to ich ziemia.

 

Jazda indywidualna na czas (Barczewo)


Kategoria żaczka (1999-2000) dystans 3,5 km

1 Komsta Anna  LKK WARMIA BISKUPIEC 0:07:28

2 Grygas Emilia  Lukk Potorscy TSB Barczewo 0:08:08

3 Kaczyńska Hanna Lukk Potorscy TSB Barczewo 0:08:50

 

Kategoria żak (1999-2000) dystans 3,5 km

1 Nalepa Michał  MSR Mrągowo 0:06:18

2 Łokuciejewski Maksymilian  UKS Przyjaźń Bartoszyce 0:06:41

3 Kaczyński Michał  MSR Mrągowo 0:07:10

4 Balcer Bartosz  Lukk Potorscy TSB Barczewo 0:07:11

5 Przybyłek Karol  UKS Przyjaźń Bartoszyce 0:07:14

6 Rohde Olivier  MSR Mrągowo 0:07:25

7Szałachowski Wojciech MSR Mrągowo 0:07:31

8Żarnoch Piotr MSR Mrągowo 0:07:39

9 Burczak Dawid  LKK WARMIA Biskupiec 0:07:41

10 Buśko Michał UKS Przyjaźń Bartoszyce 0:07:50

11 Przyborowski Hubert MSR Mrągowo 0:07:52

12 Pachucki Filip  MSR Mrągowo 0:07:54

13 Chrześcijański Bartłomiej Bartoszycki Klub Kolarski Rant 0:08:11

14 Luks Daniel  Lukk Potorscy TSB Barczewo 0:09:08

 

Kategoria młodziczka (1997-1998) dystans 6 km

1 Kaczmarczyk Karolina ORLIK Nawiady  0:11:21

2 Skubaja Zuzanna  LKK Ziemia Lubawska  0:11:27

3 Kmiołek Klaudia   LKK WARMIA Biskupiec  0:12:05

4 Rolka Katarzyna  ORLIK Nawiady  0:12:19

5 Stańczak Patrycja LKK WARMIA Biskupiec  0:12:38

6 Lipiejko Karolina   UKS Przyjaźń Bartoszyce  0:13:35

 

Kategoria młodzik (1997-1998) dystans 6 km

1 Rydel Marek  LKK Warmia Biskupiec 0:10:10

2 Mrówka Adrian  UKS Przyjaźń Bartoszyce  0:10:47

3 Maliszewski Damian  UKS Przyjaźń Bartoszyce  0:10:50

4 Pachucki Mateusz  LKK Warmia Biskupiec  0:10:56

5 Kowalczyk Bartłomiej  LUKS OLIPMIJCZYK PAGED MORĄG 0:11:09

6 Kostrubski Paweł  LKK Warmia Biskupiec  0:11:19

7 Sarna Brajan UKS Przyjaźń Bartoszyce  0:11:20

8 Charkot Hubert UKS Przyjaźń Bartoszyce  0:11:23

9 Skopnik Błażej  MSR Mrągowo  0:11:26

10 Chudaś Adrian LUKS OLIPMIJCZYK PAGED MORĄG  0:11:38

11Tymcio Piotr  Bartoszycki Klub Kolarski Rant  0:11:42

12 Klucznik Bartłomiej UKS Przyjaźń Bartoszyce 0:11:47

13 Dębniak Adrian  UKS Przyjaźń Bartoszyce  0:11:49

14 Rajch Bartłomiej  MSR Mrągowo  0:11:50

15Jaśkiewicz Patryk  LKK Warmia Biskupiec  0:11:56

16 Pól Bartosz  UKS Przyjaźń Bartoszyce  0:12:05

17 Szypcio Paweł  UKS Przyjaźń Bartoszyce 0:12:09

18 Kaliszuk Wojciech UKS Przyjaźń Bartoszyce  0:12:39

19 Piekara Flukadiusz Bartoszycki Klub Kolarski Rant 0:12:40

20 Gudz Krzysztof  UKS Przyjaźń Bartoszyce  0:12:50

21 Romaniuk Jakub MSR Mrągowo  0:12:50

22 Michalski Damian  MSR Mrągowo 0:13:03

23 Purgacz Karol  MSR Mrągowo 0:13:15

24 Dołżycki Bartłomiej  MSR Mrągowo  0:13:30

25 Romańczuk Przemysław Bartoszycki Klub Kolarski Rant  0:13:57

26 Długokęcki Miłosz  MSR Mrągowo  0:14:02

 

Kategoria juniorka młodsza (1995-1996) dystans 11 km

1 Dziuba Bogumiła  LKK WARMIA Biskupiec  0:18:26

2 Stańczak Aleksandra   LKK WARMIA Biskupiec 0:19:16

3 Wróbeł Magdalena  ORLIK Nawiady 0:19:29

4 Syczewska Marlena  LKK WARMIA Biskupiec  0:19:56

5 Worm Izabela  UK KOLARSKI Prostyki  0:23:00

6 Nowosielka Angelika  UKS Przyjaźń Bartoszyce  0:23:01

 

Kategoria kobiety Open (1994 i starsze ) dystans 11 km

1 Wasiuk Olga   DOZ-Szopkop  Tramwajarz Łódź  0:17:52

2 Kopińska Monika   LKK WARMIA  Biskupiec  0:18:08

3 Menzińska Paulina    KK BCM NOWATEX UZDROWISKO  0:18:30

4 Biedrzycka Agnieszka  DOZ-Szopkop Tramwajarz Łódź 0:19:05

5 Balcerek Agata  LKK WARMIA Biskupiec  0:19:20

 

Kategoria junior młodszy (1995-1996) dystans 11 km

 1 Karczmarski Bartek ORLIK Nawiady 0:17:18

2 Głąbiński Bogusz ORLIK Nawiady 0:17:27

3 Kowalczyk Krystian  MSR Mrągowo 0:17:34

4 Mastalerz Mateusz KS „OLIMPIJCZYK” Końskie 0:17:37

5 Ostromecki Marcin UKS Przyjaźń Bartoszyce 0:18:02

6 Gniady Piotr  MSR Mrągowo  0:18:05

7 Grudek Karol  MSR Mrągowo  0:18:09

8 Perkowski Damian  UKK Prostki  0:18:10

9 Wielosznski Szymon Bartoszycki Klub Kolarski Rant 0:18:23

10 Godziuk Grzegorz MSR Mrągowo 0:18:35

11 Daniel Arkadiusz MSR Mrągowo  0:18:45

12 Pezowicz Paweł UKS Przyjaźń Bartoszyce 0:18:48

13 Żarnoch Wojciech MSR Mrągowo  0:18:58

14 Haczykowski Michał MSR Mrągowo  0:19:32

15 Romańczuk Sławomir  Bartoszycki Klub Kolarski Rant 0:20:53

16 Rzemiński Sebastian  ORLIK Nawiady  0:23:25

 

Kategoria junior (1993-1994) dystans 17 km

1 Modzelewski Artur  LKK WARMIA Biskupiec 0:23:24

2 Skrzeszewski Piotr  LKK WARMIA Biskupiec 0:23:42

3 Suchocki Wojciech LKK WARMIA Biskupiec 0:24:01

4 Gotowicki Damian  LUKS OLIPMIJCZYK PAGED MORĄG 0:24:51

 

Kategoria Elita (1992 i starsi) dystans 17 km

 1 Syrojć Radosław WMKS Olsztyn 0:22:54

2 Skrzeszewski Paweł Legia Felt  0:23:56

3 Badura Patryk OKS WARMIA I MAZURY W OLSZTYNIE  0:24:47

 

Kategoria Masters (1981 i starsi) dystans 17 km

1 Brunke Leszek Niezrzeszony 0:23:27

2 Rychter Wiesław  Buchalter Elbląg 0:24:29

3 Łętowski Jerzy  KS „LECHIA” Gdańsk 0:25:28

4 Grajewski Jerzy TKM Giżycko 0:26:06

5 Strzecki Piotr KS „LECHIA” Gdańsk 0:27:15

6 Skubaja Tomasz LKK Ziemia Lubawska 0:27:40

7 Wieczorek Roman Bartoszycki Klub Kolarski Rant 0:28:04

8 Wasilewski Sebastian Bartoszycki Klub Kolarski Rant 0:29:29

9 Drobnica Andrzej TKM Giżycko 0:29:37

10 Wroblewski Janusz  UKS Przyjaźń Bartoszyce 0:31:18

 

Wyścig ze startu wspólnego Dokoła Jeziora Luterskiego

 

Kategoria żak (1999-2000) dystans 21 km

1 Nalepa Michał MSR Mrągowo 0:33:57

2 Łokuciejewski Maksymiljan UKS Przyjaźń Bartoszyce 0:34:15

3 Szymborewicz Adam KS Sokół Sokółka 0:36:40

4 Przybyłek Karol UKS Przyjaźń Bartoszyce 0:37:40

5 Szałachowski Wojciech MSR Mrągowo 0:38:28

6 Buśko Michał UKS Przyjaźń Bartoszyce 0:38:29

7 Kaczyński Michał MSR Mrągowo 0:38:55

8 Radtke Jakub Tan – Viet GTS Łęgowo 0:41:12

9 Rohde Olivier MSR Mrągowo 0:41:13

10 Przyborowski Hubert MSR Mrągowo 0:43:56

 

Kategoria żaczka (1999-2000) dystans 21 km

1 Komsta Anna LKK WARMIA BISKUPIEC 0:40:34

 

Kategoria młodziczka (1997-1998) dystans 21 km

1 Skubaja Zuzanna LKK Ziemia Lubawska 0:33:04

2 Kaczmarczyk Karolina ORLIK Nawiady 0:33:18

3 Rolka Katarzyna ORLIK Nawiady 0:33:18

4 Kmiołek Klaudia LKK WARMIA Biskupiec 0:33:34

5 Stańczak Patrycja LKK WARMIA Biskupiec 0:35:57

6 Lipiejko Karolina UKS Przyjaźń Bartosztce 0:39:34

 

Kategoria juniorka młodsza (1995-1996) dystans 42 km

1 Dziuba Bogumiła LKK WARMIA Biskupiec 1:06:21

2 Stańczak Aleksandra LKK WARMIA Biskupiec 1:06:21

3 Wróbel Magdalena ORLIK Nawiady 1:06:21

4 Nowosielka Angelika UKS Przyjaźń Bartosztce 1:17:31

 

Kategoria młodzik (1997-1998) dystans 42 km

1 Muśko Patryk UKS Wygoda Białystok 1:06:17

2 Skopnik Błażej MSR Mrągowo 1:06:21

3 Szopa Grzegorz MKS JURAND Ciechanów 1:06:21

4 Mrówka Adrian UKS Przyjaźń Bartoszyce 1:06:21

5 Gudz Krzysztof UKS Przyjaźń Bartoszyce 1:06:21

6 Rydel Marek LKK Warmia Biskupiec 1:06:21

7 Maliszewski Damian UKS Przyjaźń Bartoszyce 1:06:21

8 Klucznik Bartłomiej UKS Przyjaźń Bartoszyce 1:06:21

9 Sarna Brajan UKS Przyjaźń Bartoszyce 1:06:21

10 Kowalczyk Bartłomiej LUKS OLIPMIJCZYK PAGED MORĄG 1:06:21

11 Pachucki Mateusz LKK Warmia Biskupiec 1:06:21

12 Dębniak Adrian UKS Przyjaźń Bartoszyce 1:06:21

13 Charkot Hubert UKS Przyjaźń Bartoszyce 1:06:32

14 Zimnoch Marcin UKS Wygoda Białystok 1:06:38

15 Chudaś Adrian LUKS OLIPMIJCZYK PAGED MORĄG 1:06:40

16 Rajch Bartłomiej MSR Mrągowo 1:06:55

17 Łysik Damian KS Sokół Sokółka 1:07:29

18 Kadłubowski Krzysztof UKS Wygoda Białystok 1:07:29

19 Pól Bartosz UKS Przyjaźń Bartoszyce 1:08:23

20  Tymcio Piotr Bartoszycki Klub Kolarski Rant 1:08:31

21 Romaniuk Jakub MSR Mrągowo 1:08:32

22 Chmielowiec Maciej LUKK Lider Sokółka 1:08:43

23 Szypcio Paweł UKS Przyjaźń Bartoszyce 1:08:54

24 Kolesov Aleksei Kaliningrad 1:09:00

25 Chrzanowski Szymon LUKK Lider Sokółka 1:10:00

26 Kostrubski Paweł LKK Warmia Biskupiec 1:14:28

27 Piekara Arkadiusz Bartoszycki Klub Kolarski Rant 1:14:45

28 Jaśkiewicz Patryk LKK Warmia Biskupiec 1:16:51

29 Kaliszuk Wojciech UKS Przyjaźń Bartoszyce 1:16:51

30 Pazik Patryk UKS Przyjaźń Bartoszyce 1:16:51

31 Purgacz Karol MSR Mrągowo 1:17:31

32 Michalski Damian MSR Mrągowo 1:19:04

33 Dołżycki Bartłomiej MSR Mrągowo 1:19:15

34  Romańczuk Przemysław Bartoszycki Klub Kolarski Rant 1:26:18

35 Długokęcki Miłosz MSR Mrągowo 1:26:18

 

Kobiety Kategoria Open (1994 i starsze) dystans 63 km

1 Menzińska Paulina KK BCM NOWATEX UZDROWISKO 1:31:28

2 Mitkowska Natalia ALKS STAL Grudziądz 1:31:31

3 Kopińska Monika LKK WARMIA Biskupiec 1:32:07

4  Wasiuk Olga DOZ-Szopkop Tramwajarz Łódź 1:32:07

5 Kizerwetter-Swita Magda ALKS STAL Grudziądz 1:32:07

6 147 Cywińska Paulina ALKS STAL Grudziądz 1:32:19

7 Kirpsza Katarzyna KS Sokół Sokółka 1:32:19

8 Kłosowska Izabela UKS Wygoda Białystok 1:32:31

9 Sędek Klaudia Sulejówek 1:32:31

10 Kardas Aleksandra ALKS STAL Grudziądz 1:33:00

11 Biedrzycka Agnieszka DOZ-Szopkop Tramwajarz Łódź 1:38:15

12 Balcerek Agata LKK WARMIA Biskupiec 1:38:15

 

Kategoria junior młodszy (1995-1996) dystans 63 km

1 Oktaba Paweł SMOL – BUD GIŻYCKO 1:32:07

2 Kowalczyk Krystian MSR Mrągowo 1:32:07

3 Grudek Karol MSR Mrągowo 1:32:07

4 Krasnodębski Artur ALKS STAL ELPA Grudziądz 1:32:07

5 Głąbiński Bogusz ORLIK Nawiady 1:32:07

6 Pezowicz Paweł UKS Przyjaźń Bartoszyce 1:32:07

7 Łopato Michał UKS Wygoda Białystok 1:32:07

8 Ostromecki Marcin UKS Przyjaźń Bartoszyce 1:32:07

9 Haczykowski Michał MSR Mrągowo 1:32:07

10 Bondai Nikowai Kalingrad 1:32:07

11 Gniady Piotr MSR Mrągowo 1:32:07

12 Mastalerz Mateusz KS „OLIMPIJCZYK” Końskie 1:32:07

13 Karczmarski Bartek ORLIK Nawiady 1:32:12

14 Bondaryk Paweł KS Sokół Sokółka 1:32:19

15 7 Suszko Łukasz UKS Wygoda Białystok 1:32:19

16 Żarnoch Wojciech MSR Mrągowo 1:32:19

17 Perkowski Damian UKK Prostki 1:32:19

18 Daniel Arkadiusz MSR Mrągowo 1:32:31

19 Godziuk Grzegorz MSR Mrągowo 1:32:35

20 Sitek Ryszard Tan – Viet GTS Łęgowo 1:32:52

21 Wieloszyński Szymon Bartoszycki Klub Kolarski Rant 1:33:40

22 Romańczuk Sławomir Bartoszycki Klub Kolarski Rant 1:52:19

 

Kategoria junior (1993-1994) dystans 105 km

1 Suchocki Wojciech LKK WARMIA Biskupiec 2:16:57

2 Skrzeszewski Piotr LKK WARMIA Biskupiec 2:16:57

3 Modzelewski Artur LKK WARMIA Biskupiec 2:16:57

 

Kategoria Elita (1992 i starsi) dystans 105 km

1 Kirpsza Jacek AKTIO GROUP ” POGOŃ” Mostostal 2:20:09

2  Tomkiewicz Jakub Legia Felt 2:20:09

3  Syrojć Radosław WMKS Olsztyn 2:20:09

4 Kołakowski Dariusz Legia Felt 2:20:09

5 Kieblesz Piotr KK Panorama – Warszawa 2:20:09

6 Lesiński Marcin MKK OLSH TEAM Maków Maz. 2:20:09

7 Badura Patryk OKS WARMIA I MAZURY W OLSZTYN2IE:20:13

8 Skrzeszewski Paweł Legia Felt 2:20:16

 

Kategoria Masters (1981 i starsi) dystans 84 km 

1 Czarnecki Paweł MKK OLSH Team 1:50:56

2 Brunke Leszek Niezrzeszony 1:50:56

3 Łętowski Jerzy KS „LECHIA” Gdańsk 1:50:58

4 Skubaja Tomasz LKK Ziemia Lubawska 1:50:58

5 Grajewski Jerzy TKM Giżycko 1:50:58

6 Strzecki Piotr KS „LECHIA” Gdańsk 1:50:58

7 Miedzicki Adam Niezrzeszony 1:57:57

8 Sędek Tomasz Niezrzeszony 2:04:02

9 Wieczorek Roman Bartoszycki Klub Kolarski Rant 2:04:02

10 Drobnica Andrzej TKM Giżycko 2:07:29

11 Pawlak Krzysztof Niezrzeszony 2:07:30

12 Polkowski Jarosław Niezrzeszony 2:07:30

13 Wróblewski Janusz UKS Przyjaźń Bartosztce 2:20:05

 

Klasyfikacja drużynowa

1 LKK WARMIA Biskupiec 23

2 MSR Mrągowo 14

3 ORLIK Nawiady 13

4 ALKS STAL Grudziądz 11

5 UKS Przyjaźń Bartosztce 8

Legia Felt 8

7 LKK Ziemia Lubawska 7

UKS Wygoda Białystok 7

KK BCM NOWATEX UZDROWISKO 7

SMOL – BUD GIŻYCKO 7

AKTIO GROUP ” POGOŃ” Mostostal 7

12 MKS JURAND Ciechanów 4

WMKS Olsztyn 4

14 DOZ-Szopkop Tramwajarz Łódź 3

15 KK Panorama – Warszawa 2

16 MKK OLSH TEAM Maków Maz. 1

 

Klasyfikacja generalna ogólnopolskiego wyścigu o Puchar Warmii (jazda na czas – Barczewo plus wyścig ze startu wspólnego dokoła Jeziora Luterskiego)

 

Kategoria żak (1999-2000)

1 Nalepa Michał MSR Mrągowo 0:40:15

2 Łokuciejewski Maksymiljan UKS Przyjaźń Bartoszyce 0:40:56

3 Przybyłek Karol UKS Przyjaźń Bartoszyce 0:44:54

4 Szałachowski Wojciech MSR Mrągowo 0:45:59

5 Kaczyński Michał MSR Mrągowo 0:46:05

6 Buśko Michał UKS Przyjaźń Bartoszyce 0:46:19

7 Rohde Olivier MSR Mrągowo 0:48:38

8 Przyborowski Hubert MSR Mrągowo 0:51:48

 

Kategoria żaczka (1999-2000)

1 Komsta Anna LKK WARMIA BISKUPIEC 0:48:02

 

Kategoria młodziczka (1997-1998)

1 Skubaja Zuzanna LKK Ziemia Lubawska 0:44:31

2 Kaczmarczyk Karolina ORLIK Nawiady 0:44:39

3 Rolka Katarzyna ORLIK Nawiady 0:45:37

4 Kmiołek Klaudia LKK WARMIA Biskupiec 0:45:39

5 Stańczak Patrycja LKK WARMIA Biskupiec 0:48:35

6 Lipiejko Karolina UKS Przyjaźń Bartoszyce 0:53:09

 

Kategoria juniorka młodsza (1995-1996)

1 Dziuba Bogumiła LKK WARMIA Biskupiec 1:24:47

2 Stańczak Aleksandra LKK WARMIA Biskupiec 1:25:37

3 Wróbel Magdalena ORLIK Nawiady 1:25:50

4 Nowosielka Angelika UKS Przyjaźń Bartoszyce 1:40:32

 

Kategoria młodzik (1997-1998)

1 Rydel Marek LKK Warmia Biskupiec 1:16:31

2 Mrówka Adrian UKS Przyjaźń Bartoszyce 1:17:08

3 Maliszewski Damian UKS Przyjaźń Bartoszyce 1:17:11

4 Pachucki Mateusz LKK Warmia Biskupiec 1:17:17

5 Kowalczyk Bartłomiej LUKS OLIPMIJCZYK PAGED MORĄG1:17:30

6 Sarna Brajan UKS Przyjaźń Bartoszyce 1:17:41

7 Skopnik Błażej MSR Mrągowo 1:17:47

8  Charkot Hubert UKS Przyjaźń Bartoszyce 1:17:55

9  Klucznik Bartłomiej UKS Przyjaźń Bartoszyce 1:18:08

10 Dębniak Adrian UKS Przyjaźń Bartoszyce 1:18:10

11 Chudaś Adrian LUKS OLIPMIJCZYK PAGED MORĄG1:18:18

12 Rajch Bartłomiej MSR Mrągowo 1:18:45

13 Gudz Krzysztof UKS Przyjaźń Bartoszyce 1:19:11

14 Tymcio Piotr Bartoszycki Klub Kolarski Rant 1:20:13

15 Pól Bartosz UKS Przyjaźń Bartoszyce 1:20:28

16 Szypcio Paweł UKS Przyjaźń Bartoszyce 1:21:03

17 Romaniuk Jakub MSR Mrągowo 1:21:22

18 Kostrubski Paweł LKK Warmia Biskupiec 1:25:47

19 Piekara Arkadiusz Bartoszycki Klub Kolarski Rant 1:27:25

20 Jaśkiewicz Patryk LKK Warmia Biskupiec 1:28:47

21 Kaliszuk Wojciech UKS Przyjaźń Bartoszyce 1:29:30

22 Purgacz Karol MSR Mrągowo 1:30:46

23 Michalski Damian MSR Mrągowo 1:32:07

24 Dołżycki Bartłomiej MSR Mrągowo 1:32:45

25 Romańczuk Przemysław Bartoszycki Klub Kolarski Rant 1:40:15

26 Długokęcki Miłosz MSR Mrągowo 1:40:20

 

Kategoria junior młodszy (1995-1996)

1 Karczmarski Bartek ORLIK Nawiady 01:49:30

2 Głąbiński Bogusz ORLIK Nawiady 01:49:34

3 Kowalczyk Krystian MSR Mrągowo 01:49:41

4 Mastalerz Mateusz KS „OLIMPIJCZYK” Końskie 01:49:44

5 Ostromecki Marcin UKS Przyjaźń Bartosztce 01:50:09

6 Gniady Piotr MSR Mrągowo 01:50:12

7 Grudek Karol MSR Mrągowo 01:50:16

8 Perkowski Damian UKK Prostki 01:50:29

9 Pezowicz Paweł UKS Przyjaźń Bartosztce 01:50:55

10 Godziuk Grzegorz MSR Mrągowo 01:51:10

11 Daniel Arkadiusz MSR Mrągowo 01:51:16

12 Żarnoch Wojciech MSR Mrągowo 01:51:17

13 Haczykowski Michał MSR Mrągowo 01:51:39

14 Wieloszyński Szymon Bartoszycki Klub Kolarski Rant 01:52:03

15 Romańczuk Sławomir Bartoszycki Klub Kolarski Rant 02:13:12

 

Kategoria Kobiety Open (1994 i starsze)

1 Menzińska Paulina KK BCM NOWATEX UZDROWISKO 1:49:58

2 Wasiuk Olga DOZ-Szopkop Tramwajarz Łódź 1:49:59

3 Kopińska Monika LKK WARMIA Biskupiec 1:50:15

4 Biedrzycka Agnieszka DOZ-Szopkop Tramwajarz Łódź 1:57:20

5 Balcerek Agata LKK WARMIA Biskupiec 1:57:35

 

Kategoria junior (1994-1993)

1 Modzelewski Artur LKK WARMIA Biskupiec 2:40:21

2 Skrzeszewski Piotr LKK WARMIA Biskupiec 2:40:39

3 Suchocki Wojciech LKK WARMIA Biskupiec 2:40:58

 

Kategoria Elita (1992 i starsi)

1 Syrojć Radosław WMKS Olsztyn 2:43:03

2 Skrzeszewski Paweł Legia Felt 2:44:12

3 Badura Patryk OKS WARMIA I MAZURY W OLSZTYN 2:45:00

 

Kategoria Masters (1901 i starsi)

1 Brunke Leszek Niezrzeszony 2:14:23

2  Łętowski Jerzy KS „LECHIA” Gdańsk 2:16:26

3 Grajewski Jerzy TKM Giżycko 2:17:04

4 Strzecki Piotr KS „LECHIA” Gdańsk 2:18:13

5 Skubaja Tomasz LKK Ziemia Lubawska 2:18:38

6 Wieczorek Roman Bartoszycki Klub Kolarski Rant 2:32:06

7 Drobnica Andrzej TKM Giżycko 2:37:06

8 Wróblewski Janusz UKS Przyjaźń Bartosztce 2:51:23

 

Klasyfikacja drużynowa Pucharu Warmii i Mazur

1 LKK WARMIA Biskupiec 32

2 ORLIK Nawiady 23

3 UKS Przyjaźń Bartosztce 14

4 LKK Ziemia Lubawska 7

5 DOZ-Szopkop Tramwajarz Łódź 6

6 KK BCM NOWATEX UZDROWISKO 5

MSR Mrągowo 5

8 WMKS Olsztyn 4

9 KS „OLIMPIJCZYK” Końskie 3

10 LUKS OLIPMIJCZYK PAGED MORĄG 2

Legia Felt 2 

 

 

 

 

 

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x