Puchar Wójta Gminy Miłki 2012 – Przyjechał nawet Adam Wadecki

W niedzielę odbył się II etap Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego o Puchar Wójta Gminy Miłki. Trasa trochę inna niż w sobotę, obsada też się zmieniła. Na pewno niespodzianka było pojawienie się wśród startujących Adama Wadeckiego z zawodowej grupy BDC. Wprawdzie nie walczył o zwycięstwo, ale jego obecność z pewnością zmobilizowała pozostałych. W Masterach M60 klasyfikację generalną wygrał Roman Wieczorek (Rant Bartoszyce), a niedzielny etap w M30 Andrzej Głowacki z WMKS Olsztyn. W młodzieżowych kategoriach niewiele się zmieniło od soboty. Kilka klasyfikacji wygrali kolarze z Bartoszyc, wśród juniorów triumfował Piotr Skrzeszewski (Warmia Biskupiec). II etap elity wygrał Bartosz Głowacki (WMKS), ale nie wystarczyło to do zwycięstwa w „generalce”

 

Wyniki

kat: Amator (1993-1982) Dystans 88 km Vśr.= 41,50 km/h

II etap

1 Lewandowski Kamil KK Koliber 02:07:13

2 Kieblesz Piotr KK Żoliber    02:15:33

3 Kizhuk Pavel TM Grodno Team 02:15:33

4 Michałowski Piotr KS Sokół Sokółka 02:15:37

5 Karpuk Aliaksand Grodno Team 02:25:19

Klasyfikacja generalna

1 Lewandowski Kamil KK Koliber 04:00:59

2 Kieblesz Piotr KK Koliber 04:11:05

3 Kizhuk Pavel TM Grodno Team 04:11:07

4 Karpuk Aliaksand TM Grodno Team 04:24:31

5 Michałowski Piotr KS Sokół Sokółka 04:17:37

kat: Masters M-30 (1982-1973) Dystans 88 km Vśr.= 41,06 km/h

II etap 

1 Głowacki Andrzej WMKS Olsztyn 02:08:34

2 Matusiak Sylwester Świat Rowerów 02:10:19

3 Mourygin Andrei TM Grodno Team 02:10:19

4 Fiedorowicz Piotr TK MASTERS Giżycko 02:10:19

5 Muryhin Viktar TM Grodno Team 02:10:19

6 Skibko Tomasz UKS Wygoda Białystok 02:15:44

7 Wróbel Wojciech Daniello Sportswear 02:15:44

8 Wcisłak Mariusz STC Sokołów 02:23:40

Klasyfikacja generalna

1 Matusiak Sylwester Świat Rowerów 04:03:49

2 Muryhin Viktor TM Grodno Team 04:03:53

3 Mourygin Andrei TM Grodno Team 04:05:47

4 Głowacki Andrzej WMKS Olsztyn 04:04:02

5 Fiedorowicz Piotr TK MASTERS Giżycko 04:05:47

6 Wróbel Wojciech Daniello Sportswear 04:11:21

7 Skibko Tomasz UKS Wygoda Białystok 04:11:24

8 Wcisłak Mariusz STC Sokołów 04:26:05

kat: Masters M-40 (1972-1963) Dystans 77 km  Vśr.= 39,86 km/h

II etap

1 Brunke Leszek LIDER Sztum 01:55:54

2 Czyżkowski Tomasz Pllania Rating Team Otwock 01:55:55

3 Kulas Marek WKS Flota Gdynia 01:56:24

4 Bułatecki Wojciech TK MASTERS Giżycko 01:56:24

5 Strzecki Piotr KS Lechia Gdańsk 01:56:24

6 Przybyszewski Paweł Daniello Test Team 01:56:24

7 Grajewski Jerzy TK MASTERS Giżycko 01:56:24

8 Kozłowski Andrzej KS Wilanów 01:56:24

9 Cegłowski Jacek KLKS LIDER Sztum 01:56:24

10 Prętczyński Sylwester STC Sokołów 01:56:24

11 Golub Dariusz Ełk 01:56:24

12 Piliutkevich Witali Grodno Team 02:01:02

13 Obrycki Zbigniew Łomża 02:01:08

Klasyfikacja generalna

1 Czyżkowski Tomasz Pllania Rating Team Otwock 03:52:04

2 Brunke Leszek LIDER Sztum 03:52:54

3 Kulas Marek WKS Flota Gdynia 03:53:24

4 Przybyszewski Paweł Daniello Test Team 03:53:24

5 Strzecki Piotr KS Lechia Gdańsk 03:53:24

6 Grajewski Jerzy TK MASTERS Giżycko 03:53:24

7 Kozłowski Andrzej KS Wilanów 03:53:24

8 Bułatecki Wojciech TK MASTERS Giżycko 03:53:24

9 Cegłowski Jacek KLKS LIDER Sztum 03:53:24

10 Prętczyński Sylwester STC Sokołów 03:53:24

11 Piliutkevich Witali Grodno Team 04:05:46

kat: Masters M-50 (1962-1953) Dystans 77 km Vśr.= 40,20 km/h

II etap

1 Pyzikowski Cezary LKK Lublin 01:54:54

2 Michalak Lechosław GKK Mazowsze Opty 01:54:54

3 Bladowski Roman LIDER Sztum 01:54:54

4 Makowski Damian Ruda Śląska 01:54:54

5 Lenkowski Krzysztof Wrocławski Klub Kolarski 01:56:24

6 Dobrzyn Zenon Giżycko 01:56:24

7 Molfa Marek KS LECHIA Gdańsk 01:56:24

8 Sorbian Marek BSC Bliżyn 02:03:00

9 Wróblewski Janusz LUKS Przyjaźń Bartoszyce 02:03:00

10 Czarkowski Kazimierz Ostrów Maz. 02:08:48

11 Lenkiewicz Ryszard TK MASTERS Giżycko 02:09:31

12 Gudan Czesław TK MASTERS Giżycko 02:26:18

Klasyfikacja generalna

1 Pyzikowski Cezary LKK Lublin 03:51:54

2 Bladowski Roman LIDER Sztum 03:51:54

3 Michalak Lechosław GKK Mazowsze Opty 03:51:54

4Lenkowski Krzysztof Wrocławski Klub Kolarski   03:53:24

5 Makowski Damian Ruda Śląska 03:51:54

6 Molfa Marek KS LECHIA Gdańsk 03:53:24

7 Sorbian Marek BSC Bliżyn 02:04:41

8 Czarkowski Kazimierz Ostrów Maz. 04:13:32

9 Wróblewski Janusz LUKS Przyjaźń Bartoszyce 04:15:35

10 Lenkiewicz Ryszard TK MASTERS Giżycko 04:22:06

11 Gudan Czesław TK MASTERS Giżycko 04:51:19

kat: Masters M-60 (1952-1943) Dystans 55 km Vśr.= 38,23 km/h

II etap

1 Janiak Bogusław LKKG Lublin 01:26:19

2 Niespodziany Zbigniew Naftokor Gdańsk 01:26:48

3 Grabowski Edmund Naftokor Gdańsk 01:26:48

4 Tramś Grzegorz BDC Banaszek Duda 01:26:48

5 Rogalski Jerzy Leszno 01:26:48

6 Babicz Krzysztof Legia Masters 01:26:48

7Szczepanik Andrzej ROLMET Kazimierza Wielka 01:26:56

8 Wieczorek Roman BKK Rant Bartoszyce 01:27:22

9 Karakula Michał STC Sokołów Podlaski 01:35:37

10 Rączka Wiesław niesrzeszony 01:36:46

11 Czerwiński Wiktor KLKS Lider Sztum 01:36:46

12 Markowski Alfred Mrągowo 01:36:48

13 Rubtsov Victor LUK Baltika 01:44:40

Klasyfikacja generalna

1 Wieczorek Roman BKK Rant Bartoszyce 03:03:07

2 Niespodziany Zbigniew Naftokor Gdańsk 03:04:28

3 Grabowski Edmund Naftokor Gdańsk 03:04:28

4 Tramś Grzegorz BDC Banaszek Duda 03:04:28

5 Rogalski Jerzy Leszno 03:04:28

6 Szczepanik Andrzej ROLMET Kazimierza Wielka 03:04:36

7 Babicz Krzysztof Legia Masters 03:04:28

8 Karakula MichałSTC Sokołów Podlaski 03:16:31

9 Rączka Wiesław niesrzeszony 03:17:43

10 Czerwiński Wiktor KLKS Lider Sztum 03:21:32

11 Janiak Bogusław LKKG Lublin 03:11:12

kat: Masters M-70 (1942 i starsi) Dystans 44 km Vśr.= 35,47 km/h

II etap

1 Szemraj Jerzy Piekary Śląskie 01:14:25

2 Samol Zdzisław ASTROMAL Leszno 01:14:27

3 Szpilczyński Witold LTC Lublin 01:14:29

4 Pośpiech Tadeusz WKS Legia Masters Warszawa 01:15:28

5 Grabowski Stanisław Serock 01:15:28

6 Jastrzębski Janusz TK MASTERS Giżycko 01:15:28

7 Dobrenko Mieczysław     KLKS „Lider” Sztum 01:15:28

8 Janczewski Jan Lubin 01:29:42

9 Stanisławek Wacław Warszawa 01:32:28

10 Lewońko Tadeusz SMOLBUD Giżycko 01:48:27

Klasyfikacja generalna

1 Samol Zdzisław ASTROMAL Leszno 02:21:58

2 Szemraj Jerzy Piekary Śląskie 02:21:56

3 Jastrzębski Janusz TK MASTERS Giżycko  02:23:05

4 Pośpiech Tadeusz WKS Legia Masters Warszawa 02:23:05

5 Szpilczyński Witold LTC Lublin 02:24:15

6 Grabowski Stanisław Serock 02:25:14

7 Dobrenko Mieczysław  KLKS „Lider” Sztum 02:25:17

8 Janczewski Jan Lubin  02:51:37

9 Stanisławek Wacław Warszawa 02:54:48

10 Lewońko Tadeusz SMOLBUD Giżycko 03:40:32

kat: Masters Kobiety Dystans 44 km Vśr.= 34,98 km/h

II etap

1 Brzęczek Bogumiła Kolarstwo Masters PL 01:15:28

2 Buchowiecka Monika WMKS Olsztyn 01:15:28

3 Shishova Irina LUK Balitika Kaliningrad 01:24:13

Klasyfikacja generalna

1 Brzęczek Bogumiła Kolarstwo Masters PL 02:23:25

2 Buchowiecka Monika WMKS Olsztyn 02:23:25

Wyścigi grup młodzieżowych

kat: Żaczka (2000-2001) Dystans 11 km Vśr.= 32,48 km/h

II etap

1 Wawer Łucja UKK Prostki Prim Ełk 00:20:19

Klasyfikacja generalna

1 Wawer Łucja UKK Prostki Prim Ełk 01:01:31

kat: Młodziczka (1998-99) Dystans 33 km Vśr.= 35,55 km/h

II etap

1 Lipiejko Karolina UKS Przyjaźń Bartoszyce 00:55:41

2 Bałdyga Magdalena UKK Prostki 00:55:41

3 Czaplicka Sandra UKS Przyjaźń Bartoszyce 00:57:13

4 Kamrowska Marta LIDER Sztum 00:58:42

5 Stańczak Patrycja LKK WARMIA Biskupiec 01:03:51

Klasyfikacja generalna

1 Lipiejko Karolina UKS Przyjaźń Bartoszyce 02:02:00

2 Bałdyga Magdalena UKK Prostki 02:02:09

3 Czaplicka Sandra UKS Przyjaźń Bartoszyce 02:03:32

4 Kamrowska Marta LIDER Sztum 02:05:01

kat: Juniorka młodsza (1996-97) Dystans 33 km Vśr.= 35,55 km/h

II etap

1 Nowosielska Angelika UKS Przyjaźń Bartoszyce 00:55:41

2 Kmiołek Klaudia LKK WARMIA Biskupiec 00:57:13

Klasyfikacja generalna

1 Nowosielska Angelika UKS Przyjaźń Bartoszyce 02:02:00

kat: Kobiety Open (1995 i starsze) Dystans 55 km Vśr.= 38,32 km/h

II etap

1 Kopińska Monika LKK WARMIA Biskupiec 01:26:07

2 Stańczak Aleksandra LKK WARMIA Biskupiec 01:26:07

Klasyfikacja generalna

1 Stańczak Aleksandra LKK WARMIA Biskupiec 03:08:02

kat: Żak (2000-2001) Dystans 11 km Vśr.= 33,99 km/h

II etap

1 Wróbel Michał LIDER Sztum 00:19:25

2 Pawlak Wiktor Olsztyński Klub Kolarski 00:19:28

3 Galanty Antoni SMOLBUD Giżycko 00:21:36

4 Krześcijański Bartłomiej BKK RANT Bartoszyce 00:21:36

Klasyfikacja generalna

1 Wróbel Michał LIDER Sztum 00:51:39

2 Pawlak Wiktor Olsztyński Klub Kolarski 00:51:42

kat: Młodzik (1998-99) Dystans 33 km Vśr.= 36,05 km/h

II etap 

1 Klucznik Bartłomiej MDK UKS Przyjaźń Bartoszyce 00:54:55

2 Skopnik Błażej MSR Mrągowo 00:54:55

3 Piotrowski Mateusz BKK RANT Bartoszyce 00:54:55

4 Rajch Bartłomiej MSR Mrągowo 00:54:55

5 Burczak Dawid LKK WARMIA Biskupiec 00:54:55

6 Krzysztof Kaczmaryk LKK WARMIA Biskupiec 00:54:55

7 Nalepa Michał MSR Mrągowo 00:54:55

8 Kostrubski Paweł LKK WARMIA Biskupiec 00:54:55

9 Skoczyński Mateusz LIDER Sztum 00:54:55

10 Piekara Arkadiusz BKK RANT Bartoszyce 00:54:55

11 Pól Bartosz MDK UKS Przyjaźń Bartoszyce 00:54:55

12 Pazik Patryk UKS Przyjaźń Bartoszyce 00:54:55

13 Okuniewski Sebastian MDK UKS Przyjaźń Bartoszyce 00:54:55

14 Balcer Bartłomiej LKK WARMIA Biskupiec 00:54:55

15 Niewdana Szymon LIDER Sztum 00:55:05

16 Piliutkevich Uladzislau Grodno Team 00:57:45

Klasyfikacja generalna

1 Klucznik Bartłomiej MDK UKS Przyjaźń Bartoszyce 01:57:59

2 Skopnik Błażej MSR Mrągowo 01:57:59

3 Piotrowski Mateusz BKK RANT Bartoszyce 01:57:59

4 Rajch Bartłomiej MSR Mrągowo 01:57:59

5 Nalepa Michał MSR Mrągowo 01:57:59

6 Pazik Patryk UKS Przyjaźń Bartoszyce 01:57:59

7 Skoczyński Mateusz LIDER Sztum 01:57:59

8 Piekara Arkadiusz BKK RANT Bartoszyce 02:01:14

9 Okuniewski Sebastian MDK UKS Przyjaźń Bartoszyce 02:01:14

10 Niewdana Szymon LIDER Sztum 02:01:33

11 Pól Bartosz MDK UKS Przyjaźń Bartoszyce 02:01:34

12 Piliutkevich Uladzislau Grodno Team 02:03:44

kat: Junior młodszy (1996-97) Dystans 55 km Vśr.= 41,02 km/h

II etap

1 Stawnichuk Ivan LUK Kaliningrad 01:20:26

2 Ostromecki Marcin UKS Przyjaźń Bartoszyce 01:20:28

3 Baranowski Paweł MDK UKS Przyjaźń Bartoszyce 01:23:31

4 Godziuk Grzegorz MSR Mrągowo 01:23:31

5 Oktaba Paweł SMOLBUD Giżycko 01:23:31

6 Lost Michaił LUK Kaliningrad 01:26:07

7 Mrówka Adrian MDK UKS Przyjaźń Bartoszyce 01:26:07

8 Perkowski Damian UKS Prostki 01:26:07

Klasyfikacja generalna

1 Mrówka Adrian MDK UKS Przyjaźń Bartoszyce 02:55:46

2 Perkowski Damian UKS Prostki 02:55:49

3 Ostromecki Marcin UKS Przyjaźń Bartoszyce 02:56:43

4 Godziuk Grzegorz MSR Mrągowo 02:57:05

5 Oktaba Paweł SMOLBUD Giżycko 02:57:06

6 Baranowski Paweł MDK UKS Przyjaźń Bartoszyce 02:57:15

kat: Junior (1994-95) Dystans 55 km Vśr.= 41,85 km/h

1 Skrzeszewski Piotr LKK WARMIA Biskupiec 02:06:10

2 Suchocki Wojciech LKK WARMIA Biskupiec 02:21:15

3 Kowalczyk Krystian LKK WARMIA Biskupiec 02:21:21

Klasyfikacja generalna

1 Skrzeszewski Piotr LKK WARMIA Biskupiec 04:31:40

2 Suchocki Wojciech LKK WARMIA Biskupiec 04:46:45

3 Kowalczyk Krystian LKK WARMIA Biskupiec 05:02:57

kat: Elita (1993 i starsi) Dystans 55 km Vśr.= 41,85 km/h

II etap

1 Grochowski Bartosz WMKS Olsztyn Olsztyn 02:06:10

2 Owsian Arkadiusz KS POGOŃ Mostostal Puławy 02:06:10

3 Skrzeszewski Paweł WMKS Olsztyn 02:06:10

4 Baranek Paweł MBIKE TEAM MATARHON 02:06:10

5 Modzelewski Artur Warmia Biskupiec 02:06:10

6 Belkin Vladimir WMKS Olsztyn 02:06:10

7 Kwiatek Wojciech niestowarzyszony 02:06:10

8 Sułecki Andrzej niestowarzyszony 02:06:10

9 Wadecki Adam BDC Marcol 02:06:10

Klasyfikacja generalna

1 Owsian Arkadiusz KS POGOŃ Mostostal Puławy 04:24:38

2 Belkin Vladimir WMKS Olsztyn 04:24:44

3 Grochowski Bartosz WMKS Olsztyn Olsztyn 04:25:17

4 Baranek Paweł MBIKE TEAM MATARHON 04:25:31

5 Modzelewski Artur Warmia Biskupiec 04:25:31

6 Sułecki Andrzej niestowarzyszony 04:27:47

7 Skrzeszewski Paweł WMKS Olsztyn 04:31:51

8 Kwiatek Wojciech niestowarzyszony 04:31:51

Fot, na szosie

 

 

 

 

 

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x