Reprezentanci Bartoszyc brylowali na torze – W Pruszkowie dwa w jednym

W Pruszkowie odbyły się zawody w kolarstwie torowym z udziałem reprezentantów Warmii i Mazur. W naszej ekipie znaleźli się zawodnicy MDK Przyjaźń Bartoszyce, MSR Mrągowo i Warmii Biskupiec. Impreza obejmowała rywalizacje w międzywojewódzkich mistrzostwach młodzików oraz zawodach pod hasłem „Szukamy następców olimpijczyków”. Wiele konkurencji pokrywało się, ale były prowadzone oddzielne klasyfikacje i to uwzględniamy. Znakomicie wypadli kolarze LUKS MDK Przyjaźń Bartoszyce ze swoimi liderami: Karoliną Lipiejko i Bartłomiejem Klucznikiem, którzy wrócili z naręczem medali.

 

Zawodnicy Przyjaźni pod okiem trenera Sebastiana Krawczyka niedawno byli na krótkim rekonesansie w Pruszkowie. Jak widać dwudniowa konsultacja przyniosła znakomite efekty. Nie mamy wprawdzie w regionie toru kolarskiego, ale niektórzy zawodnicy wykazują spore predyspozycje. Są w takim wieku, że próbują swych sil w różnych specjalnościach. Czas pokaże w których czują się najlepiej. Na razie cieszymy się z ich sukcesów, tym bardziej, że zdobyli sporo punktów do klasyfikacji współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży, a to oznacza większą dotację z ministerstwa dla sportu na Warmii i Mazurach.

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

250M ZE STARTU LOTNEGO MŁODZIKÓW

1 KLUCZNIK BARTŁOMIEJ LUKS PRZYJAŹŃ BARTOSZYCE 15:882

2 ZAŁUSKA JAKUB LUKS TRÓJKA PIASECZNO 16:182

3 ZAŁUSKA DAMIAN LUKS TRÓJKA PIASECZNO 16:265

4 ZARĘBA MACIEJ KS OLIMPIC PIASECZNO 16:610

5 KOSTRUBSKI PAWEŁ LKK WARMIA BISKUPIEC 16:709

6 FRĄCKIEWICZ PIOTR UKK BDC HURAGAN WOŁOMIN 16:715

………………………………………………………………………………………………………………………..

7 PAZIK PATRYK LUKS PRZYJAŹŃ BARTOSZYCE 16:798

8 KACZMARCZYK KRZYSZTOF LKK WARMIA BISKUPIEC 16:881

11 BALCER BARTŁOMIEJ LKK WARMIA BISKUPIEC 17:224

14 SKOPNIK BŁAŻEJ MSR MRĄGOWO 17:717

17 RAJCH BARTŁOMIEJ MSR MRĄGOWO 17:978

21 BURCZAK DAWID LKK WARMIA BISKUPIEC 18:440

22 PÓŁ BARTOSZ LUKS PRZYJAŹŃ BARTOSZYCE 18:764

27 KALISZUK WOJCIECH LUKS PRZYJAŹŃ BARTOSZYCE 19:330

28 ŁOKUCIEJEWSKI MAKSYM LUKS PRZYJAŹŃ BARTOSZYCE 19:633

WYŚCIG PUNKTOWY MŁODZIKÓW

1 JURASZ JAKUB GKK OPTY MAZOWSZE GRODZISK MAZ. 35

2 ZAŁUSKA JAKUB LUKS TRÓJKA PIASECZNO 16

3 KAROLONEK ALBERT UKK BDC HURAGAN WOŁOMIN 6

4 PAZIK PATRYK LUKS PRZYJAŹŃ BARTOSZYCE 6

5 SKOPNIK BŁAŻEJ MSR MRĄGOWO 1

6 RAJCH BARTŁOMIEJ MSR MRĄGOWO

………………………………………………………………………………………………

14 BURCZAK DAWID LKK WARMIA BISKUPIEC

16 KACZMARCZYK KRZYSZTOF LKK WARMIA BISKUPIEC

200M ZE STARTU LOTNEGO MŁODZICZEK

1 LIPIEJKO KAROLINA LUKS PRZYJAŹŃ BARTOSZYCE 15:133

2 MASTALERZ WIKTORIA MSR MRĄGOWO 15:585

3 PIĄTKOWSKA WERONIKA LUKS DWÓJKA STRYKÓW 15:616

4 ZYSK NATALIA MSR MRĄGOWO 16:240

5 CZAPLICKA SANDRA LUKS PRZYJAŹŃ BARTOSZYCE 16:452

6 STAŃCZAK PATRYCJA LKK WARMIA BISKUPIEC 16:857

FINAŁ SPRINTU MŁODZICZEK

1 LIPIEJKO KAROLINA LUKS PRZYJAŹŃ BARTOSZYCE

2 ZYSK NATALIA MSR MRĄGOWO

3 CZAPLICKA SANDRA LUKS PRZYJAŹŃ BARTOSZYCE

4 MASTALERZ WIKTORIA MSR MRĄGOWO

2000M INDYWIDUALNIE MŁODZIKÓW

1 ZAŁUSKA JAKUB LUKS TRÓJKA PIASECZNO 2:35:494

2 KLUCZNIK BARTŁOMIEJ LUKS PRZYJAŹŃ BARTOSZYCE 2:37:555

3 PAZIK PATRYK LUKS PRZYJAŹŃ BARTOSZYCE 2:39:170

4 ZAŁUSKA DAMIAN LUKS TRÓJKA PIASECZNO 2:39:903

5 JURASZ JAKUB GKK OPTY MAZOWSZE GRODZISK MAZ. 2:40:262

6 KOSTRUBSKI PAWEŁ LKK WARMIA BISKUPIEC 2:44:800

…………………………………………………………………………………………………….

8 BURCZAK DAWID LKK WARMIA BISKUPIEC 2:46:188

9 KACZMARCZYK KRZYSZTOF LKK WARMIA BISKUPIEC 2:47:036

13 RAJCH BARTŁOMIEJ MSR MRĄGOWO 2:50:297

18 SKOPNIK BŁAŻEJ MSR MRĄGOWO 2:53:171

19 BALCER BARTŁOMIEJ LKK WARMIA BISKUPIEC 2:55:560

20 KALISZUK WOJCIECH LUKS PRZYJAŹŃ BARTOSZYCE 2:57:126

21 NALEPA MICHAŁ MSR MRĄGOWO 2:57:261

23 ŁOKUCIEJEWSKI MAKSYM LUKS PRZYJAŹŃ BARTOSZYCE 3:02:880

24 PÓŁ BARTOSZ LUKS PRZYJAŹŃ BARTOSZYCE 3:03:509

1000M INDYWIDUALNNIE MŁODZICZEK

1 CZAPLICKA SANDRA LUKS PRZYJAŹŃ BARTOSZYCE 1:29:342

2 LIPIEJKO KAROLINA LUKS PRZYJAŹŃ BARTOSZYCE 1:30:558

3 ZYSK NATALIA MSR MRĄGOWO 1:32:567

4 STAŃCZAK PATRYCJA LKK WARMIA BISKUPIEC 1:34:390

5 MASTALERZ WIKTORIA MSR MRĄGOWO 1:34:503

6 POPŁOŃSKA MARLENA ULKS JÓZEFINA ŻABIA WOLA 1:46:547

500M ZE STARTU ZATRZYMANEGO MŁODZIKÓW

1 KLUCZNIK BARTŁOMIEJ LUKS PRZYJAŹŃ BARTOSZYCE 37:455

2 ZAŁUSKA JAKUB LUKS TRÓJKA PIASECZNO 38:783

3 ZAŁUSKA DAMIAN LUKS TRÓJKA PIASECZNO 39:038

4 ZARĘBA MACIEJ KS OLIMPIC PIASECZNO 39:249

5 PAZIK PATRYK LUKS PRZYJAŹŃ BARTOSZYCE 39:880

6 POMASKI MATEUSZ UKK BDC HURAGAN WOŁOMIN 39:910

…………………………………………………………………………………………………………………

7 KOSTRUBSKI PAWEŁ LKK WARMIA BISKUPIEC 40:000

10 KACZMARCZYK KRZYSZTOF LKK WARMIA BISKUPIEC 40:137

13 SKOPNIK BŁAŻEJ MSR MRĄGOWO 41:016

14 BURCZAK DAWID LKK WARMIA BISKUPIEC 41:231

16 RAJCH BARTŁOMIEJ MSR MRĄGOWO 41:490

18 BALCER BARTŁOMIEJ LKK WARMIA BISKUPIEC 42:635

19 KALISZUK WOJCIECH LUKS PRZYJAŹŃ BARTOSZYCE 42:834

25 PÓŁ BARTOSZ LUKS PRZYJAŹŃ BARTOSZYCE 43:606

26 NALEPA MICHAŁMSR MRĄGOWO 44:157

31 ŁOKUCIEJEWSKI MAKSYM LUKS PRZYJAŹŃ BARTOSZYCE 46:750

200M ZE STARTU ZATRZYMANEGO MŁODZICZEK

1 LIPIEJKO KAROLINA LUKS PRZYJAŹŃ BARTOSZYCE 23:740

2 CZAPLICKA SANDRA LUKS PRZYJAŹŃ BARTOSZYCE 24:007

3 STAŃCZAK PATRYCJA LKK WARMIA BISKUPIEC 25:393

4 MASTALERZ WIKTORIA MSR MRĄGOWO 25:937

5 ZYSK NATALIA MSR MRĄGOWO 27:405

6 POPŁOŃSKA MARLENA ULKS JÓZEFINA ŻABIA WOLA 29:377

2000M DRUŻYNOWO MŁODZIKÓW

1 LUKS TRÓJKA PIASECZNO 2:37:464

2 LUKS PRZYJAŹŃ BARTOSZYCE (KLUCZNIK BARTŁOMIEJ,KALISZUK WOJCIECH, PAZIK PATRYK)

2:38:581

3 GKK OPTY GRODZISK MAZ 1 2:39:321

……………………………………………………………………………………..

5 LKK WARMIA BISKUPIEC (KOSTRUBSKI PAWEŁ,KACZMARCZYK KRZYSZTOF, BURCZAK DAWID) 2:44:037

6 MSR MRĄGOWO (RAJCH BARTŁOMIEJ, NALEPA MICHAŁ, SKOPNIK BŁAŻEJ) 2:50:417

SZUKAMY NASTĘPCÓW OLIMPIJCZYKÓW

250M ZE STARTU LOTNEGO MŁODZIKÓW

1 KLUCZNIK BARTŁOMIEJ LUKS PRZYJAŹŃ BARTOSZYCE 15:882

2 ZAŁUSKA JAKUB LUKS TRÓJKA PIASECZNO 16:182

3 ZAŁUSKA DAMIAN LUKS TRÓJKA PIASECZNO 16:265

4 ZARĘBA MACIEJ KS OLIMPIC PIASECZNO 16:610

5 KOSTRUBSKI PAWEŁ LKK WARMIA BISKUPIEC 16:709

6 FRĄCKIEWICZ PIOTR UKK BDC HURAGAN WOŁOMIN 16:715

………………………………………………………………………………………………………………………..

7 PAZIK PATRYK LUKS PRZYJAŹŃ BARTOSZYCE 16:798

8 KACZMARCZYK KRZYSZTOF LKK WARMIA BISKUPIEC 16:881

11 BALCER BARTŁOMIEJ LKK WARMIA BISKUPIEC 17:224

14 SKOPNIK BŁAŻEJ MSR MRĄGOWO 17:717

17 RAJCH BARTŁOMIEJ MSR MRĄGOWO 17:978

21 BURCZAK DAWID LKK WARMIA BISKUPIEC 18:440

22 PÓŁ BARTOSZ LUKS PRZYJAŹŃ BARTOSZYCE 18:764

27 KALISZUK WOJCIECH LUKS PRZYJAŹŃ BARTOSZYCE 19:330

28 ŁOKUCIEJEWSKI MAKSYM LUKS PRZYJAŹŃ BARTOSZYCE 19:633

WYŚCIG PUNKTOWY MŁODZIKÓW

1 JURASZ JAKUB GKK OPTY MAZOWSZE GRODZISK MAZ. 35

2 ZAŁUSKA JAKUB LUKS TRÓJKA PIASECZNO 16

3 KAROLONEK ALBERT UKK BDC HURAGAN WOŁOMIN 6

4 PAZIK PATRYK LUKS PRZYJAŹŃ BARTOSZYCE 6

5 SKOPNIK BŁAŻEJ MSR MRĄGOWO 1

6 RAJCH BARTŁOMIEJ MSR MRĄGOWO

………………………………………………………………………………………………

14 BURCZAK DAWID LKK WARMIA BISKUPIEC

16 KACZMARCZYK KRZYSZTOF LKK WARMIA BISKUPIEC

200M ZE STARTU LOTNEGO MŁODZICZEK

1 NOWOSIELSKA ANGELIKA LUKS PRZYJAŹŃ BARTOSZYCE 15:067

2 LIPIEJKO KAROLINA LUKS PRZYJAŹŃ BARTOSZYCE 15:133

3 MASTALERZ WIKTORIA MSR MRĄGOWO 15:585

4 PIĄTKOWSKA WERONIKA LUKS DWÓJKA STRYKÓW 15:616

5 ZYSK NATALIA MSR MRĄGOWO 16:240

6 CZAPLICKA SANDRA LUKS PRZYJAŹŃ BARTOSZYCE 16:452

……………………………………………………………………………………………………………..

7 STAŃCZAK PATRYCJA LKK WARMIA BISKUPIEC 16:857

FINAŁ SPRINTU MŁODZICZEK

1 LIPIEJKO KAROLINA LUKS PRZYJAŹŃ BARTOSZYCE

2 ZYSK NATALIA MSR MRĄGOWO

3 CZAPLICKA SANDRA LUKS PRZYJAŹŃ BARTOSZYCE

4 MASTALERZ WIKTORIA MSR MRĄGOWO

2000M INDYWIDUALNIE MŁODZIKÓW

1 ZAŁUSKA JAKUB LUKS TRÓJKA PIASECZNO 2:35:494

2 KLUCZNIK BARTŁOMIEJ LUKS PRZYJAŹŃ BARTOSZYCE 2:37:555

3 PAZIK PATRYK LUKS PRZYJAŹŃ BARTOSZYCE 2:39:170

4 ZAŁUSKA DAMIAN LUKS TRÓJKA PIASECZNO 2:39:903

5 JURASZ JAKUB GKK OPTY MAZOWSZE GRODZISK MAZ. 2:40:262

6 KOSTRUBSKI PAWEŁ LKK WARMIA BISKUPIEC 2:44:800

…………………………………………………………………………………………………….

8 BURCZAK DAWID LKK WARMIA BISKUPIEC 2:46:188

9 KACZMARCZYK KRZYSZTOF LKK WARMIA BISKUPIEC 2:47:036

13 RAJCH BARTŁOMIEJ MSR MRĄGOWO 2:50:297

18 SKOPNIK BŁAŻEJ MSR MRĄGOWO 2:53:171

19 BALCER BARTŁOMIEJ LKK WARMIA BISKUPIEC 2:55:560

20 KALISZUK WOJCIECH LUKS PRZYJAŹŃ BARTOSZYCE 2:57:126

21 NALEPA MICHAŁ MSR MRĄGOWO 2:57:261

23 ŁOKUCIEJEWSKI MAKSYM LUKS PRZYJAŹŃ BARTOSZYCE 3:02:880

24 PÓŁ BARTOSZ LUKS PRZYJAŹŃ BARTOSZYCE 3:03:509

1000M INDYWIDUALNNIE MŁODZICZEK

1 CZAPLICKA SANDRA LUKS PRZYJAŹŃ BARTOSZYCE 1:29:342

2 NOWOSIELSKA ANGELIKA LUKS PRZYJAŹŃ BARTOSZYCE 1:29:678

3 PIĄTKOWSKA WERONIKA LUKS DWÓJKA STRYKÓW 1:29:768

4 LIPIEJKO KAROLINA LUKS PRZYJAŹŃ BARTOSZYCE 1:30:558

5 ZYSK NATALIA MSR MRĄGOWO 1:32:567

6 STAŃCZAK PATRYCJA LKK WARMIA BISKUPIEC 1:34:390

………………………………………………………………………………………….

7 MASTALERZ WIKTORIA MSR MRĄGOWO 1:34:503

500M ZE STARTU ZATRZYMANEGO MŁODZIKÓW

1 KLUCZNIK BARTŁOMIEJ LUKS PRZYJAŹŃ BARTOSZYCE 37:455

2 ZAŁUSKA JAKUB LUKS TRÓJKA PIASECZNO 38:783

3 ZAŁUSKA DAMIAN LUKS TRÓJKA PIASECZNO 39:038

4 ZARĘBA MACIEJ KS OLIMPIC PIASECZNO 39:249

5 PAZIK PATRYK LUKS PRZYJAŹŃ BARTOSZYCE 39:880

6 POMASKI MATEUSZ UKK BDC HURAGAN WOŁOMIN 39:910

…………………………………………………………………………………………………………………

7 KOSTRUBSKI PAWEŁ LKK WARMIA BISKUPIEC 40:000

10 KACZMARCZYK KRZYSZTOF LKK WARMIA BISKUPIEC 40:137

13 SKOPNIK BŁAŻEJ MSR MRĄGOWO 41:016

14 BURCZAK DAWID LKK WARMIA BISKUPIEC 41:231

16 RAJCH BARTŁOMIEJ MSR MRĄGOWO 41:490

19 BALCER BARTŁOMIEJ LKK WARMIA BISKUPIEC 42:635

20 KALISZUK WOJCIECH LUKS PRZYJAŹŃ BARTOSZYCE 42:834

26 PÓŁ BARTOSZ LUKS PRZYJAŹŃ BARTOSZYCE 43:606

27 NALEPA MICHAŁMSR MRĄGOWO 44:157

32 ŁOKUCIEJEWSKI MAKSYM LUKS PRZYJAŹŃ BARTOSZYCE 46:750

2000M DRUŻYNOWO MŁODZIKÓW

1 LUKS TRÓJKA PIASECZNO 2:37:464

2 LUKS PRZYJAŹŃ BARTOSZYCE (KLUCZNIK BARTŁOMIEJ,KALISZUK WOJCIECH, PAZIK PATRYK)

2:38:581

3 GKK OPTY GRODZISK MAZ 1 2:39:321

……………………………………………………………………………………..

5 LKK WARMIA BISKUPIEC (KOSTRUBSKI PAWEŁ,KACZMARCZYK KRZYSZTOF, BURCZAK DAWID) 2:44:037

6 MSR MRĄGOWO (RAJCH BARTŁOMIEJ, NALEPA MICHAŁ, SKOPNIK BŁAŻEJ) 2:50:417

200M ZE STARTU ZATRZYMANEGO MŁODZICZEK

1 LIPIEJKO KAROLINA LUKS PRZYJAŹŃ BARTOSZYCE 23:740

2 CZAPLICKA SANDRA LUKS PRZYJAŹŃ BARTOSZYCE 24:007

3 NOWOSIELSKA ANGELIKA LUKS PRZYJAŹŃ BARTOSZYCE 24:815

4 STAŃCZAK PATRYCJA LKK WARMIA BISKUPIEC 25:393

5 MASTALERZ WIKTORIA MSR MRĄGOWO 25:937

6 SKODOWSKA ANGELIKA UKK BDC HURAGAN WOŁOMIN 25:944

……………………………………………………………………………..

7 ZYSK NATALIA MSR MRĄGOWO 27:405

250M ZE STARTU LOTNEGO JUNIORÓW MŁODSZYCH

1 MIKOŁAJCZYK DAMIAN LUKS DWÓJKA STRYKÓW 15:696

2 BARANOWSKI SEBASTIAN LUKS DWÓJKA STRYKÓW 15:771

3 SOLIŃSKI PATRYK GKK OPTY MAZOWSZE GRODZISK MAZ. 15:938

4 NESTEROWICZ PIOTR WKK WARSZAWA 16:034

5 MRÓWKA ADRIAN LUKS PRZYJAŹŃ BARTOSZYCE 16:408

6 GRUDEK KAROL MSR MRĄGOWO 16:610

…………………………………………………………………………………………………….

7 DANIEL ARKADIUSZ MSR MRĄGOWO 17:577

WYŚCIG SCRATCH JUNIORÓW MŁODSZYCH

1 SOLIŃSKI PATRYK GKK OPTY MAZOWSZE GRODZISK MAZ.

2 NESTEROWICZ PIOTR WKK WARSZAWA

3 BARANOWSKI SEBASTIAN LUKS DWÓJKA STRYKÓW

4 MRÓWKA ADRIAN LUKS PRZYJAŹŃ BARTOSZYCE

5 GRUDEK KAROL MSR MRĄGOWO

6 DANIEL ARKADIUSZ MSR MRĄGOWO

SPRINT DRUŻYNOWY MŁODZIKÓW

1 UKK BDC HURAGAN WOŁOMIN 57:403

2 MSR MRĄGOWO (RAJCH BARTŁOMIEJ NALEPA MICHAŁ SKOPNIK BŁAŻEJ) 1:00:367

3 LUKS PRZYJAŹŃ BARTOSZYCE(ŁOKUCIEJEWSKI MAKSYM, PÓŁ BARTOSZ, KALISZUK WOJCIECH) 1:02:857

500M ZE STARTU ZATRZYMANEGO JUNIORÓW MŁODSZYCH

1 BARANOWSKI SEBASTIAN LUKS DWÓJKA STRYKÓW 37:208

2 NESTEROWICZ PIOTR WKK WARSZAWA 38:632

3 GRUDEK KAROL MSR MRĄGOWO 39:125

4 MRÓWKA ADRIAN LUKS PRZYJAŹŃ BARTOSZYCE 39:500

5 MIKOŁAJCZYK DAMIAN LUKS DWÓJKA STRYKÓW 39:582

6 DANIEL ARKADIUSZ MSR MRĄGOWO 40:699

Fot. kolarski.pl

 

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x