SK bank Mazovia MTB Marathon Józefów 2015 – Nie zawsze się wygrywa…

Kolejnym etapem cyklu MTB Mazovia była podwarszawska miejscowość Józefów. Zjechało tam w niedzielę (26 kwietnia) ponad 1000 cyklistów, w tym oczywiście grupa warmińsko-mazurska, która tym razem nie odniosła tak spektakularnych sukcesów. W wyścigu Mega trzecie miejsce zajął Grzegorz Maleszka, na tym samym dystansie wśród pan czwarta była Anna Ostrowska. W Fit Anna Kołatka z Iławy zajęła 6 miejsce.

Wyniki

Mega

Kobiety

Open

1 Kłosowska Izabela MK1 Białystok BLU Cersanit Team Refleks 01:47:01

2 Gumieniak Joanna MK2 Warszawa Bike Atelier Team 01:54:33

3 Sołtys Zofia MK4 Warszawa CST – VELMAR – MERIDA TEAM 01:56:34

4 Ostrowska Anna MK4 Chorzele KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 01:57:32

5 Żur Monika MK1 Skamielna Biała 4f e-vive Racing Team 02:02:36

6 Szałaj Marta MK2 Warszawa TrackCycling.pl 02:03:08

………………………………………………

10 Sobieska Ilona MK2 Pasłęk HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 02:08:21

11 Łukaszewicz Olga MK2 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 02:09:15

13 Zaniewska Iwona MK4 Olsztyn Centrum Medyczne Zaniewska 02:12:46

15 Sosnowska-Dłoniak Jolanta MK4 Bogdany KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 02:14:21

16 Plaszewska Aneta MK2 Olsztyn PZU Sport Team 02:16:01

32 Adryjanek Angelika MK2 Olsztyn 03:18:45

Mężczyźni

Open

1 Niechwiedowicz Paweł MM2 Białystok BLU Cersanit Team Refleks 01:32:22

2 Karczmarek Maciek MM1 Izabelin APS POLSKA COZMOBIKE 01:32:35

3 Maleszka Grzegorz MM3 Olsztyn RENAULT TEAM 01:32:36

4 Borowicz Bartek MM2 Warszawa APS POLSKA COZMOBIKE 01:32:37

5 Majewski Tomasz MM4 KOBYŁKA-Boguty Retro Rowery Duda Team 01:32:38

6 Kurstak Jakub MM3 Białystok Bliska Team 01:32:39

………………………………………………..

11 Ciunel Paweł MM1 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 01:35:00

18 Tumaniec Dariusz MM3 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 01:38:41

24 Zalewski Pawel MM3 Ełk PT Mazury Team 01:40:23

27 Skorobogaty Rafał MM2 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 01:41:38

28 Romanow Marcin MM3 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 01:41:48

31 Gamza Rafał MM3 Szczytno KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 01:41:58

53 Świerczyński Marcin MM2 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 01:46:02

55 Poczopko Andrzej MM3 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 01:46:28

58 Kollender Paweł MM4 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 01:46:31

63 Sułkiewicz Marcin MM4 Olsztyn LIBRO Cycling Team 01:47:05

65 Guzewicz Artur MM2 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 01:47:07

71 Piechowski Zdzisław MM2 Ełk PT Mazury Team 01:47:41

95 Rogucki Robert MM4 Ełk PT Mazury Team 01:51:33

96 Kuczyński Tomasz MM0 Ełk MTB EŁK PROSTKI 01:51:34

101 Horszwald Wiktor MM2 Olsztyn Michelin Team 01:51:50

111 Wawrzyniak Sławomir MM5 OLSZTYN KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 01:53:45

120 Korc Artur MM3 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 01:54:28

133 Czetyrko Grzegorz MM1 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 01:54:47

137 Wyżlic Michał MM2 Lubawa Retro Rowery Duda Team 01:54:57

138 Marzec Piotr MM2 Bartoszyce Rant Bartoszyce 01:55:15

143 Kozioł Marcin MM3 Dywity-Olsztyn 01:55:38

162 Wiszniewski Mateusz MM2 Mrągowo WTW Poland Team 01:57:09

168 Iwaniuk Bartosz MM2 Olsztyn Michelin Team 01:57:41

175 Piotrowski Tomasz MM3 Olsztyn Centrum Medyczne Zaniewska 01:58:46

183 Mulkowski Piotr MM2 Olsztyn Mag Olsztyn 02:00:37

191 Gesek Mirosław MM3 OLSZTYN Michelin Team 02:01:02

192 Langowski Mariusz MM3 Olsztyn Mag Olsztyn 02:01:06

199 Mikielski Witold MM2 Olsztynek Bliska Team 02:01:3

202 Zdziarski Jakub MM0 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 02:02:03

218 Milewski Jacek MM4 KIEŹLINY LIBRO Cycling Team 02:03:08

248 Stańczuk Lech MM7 Olsztyn Michelin Team 02:06:42

253 Frej Przemysław MM2 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 02:07:10

263 Dłoniak Sławomir MM5 Bogdany KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 02:07:47

278 Ziółkowski Grzegorz MM2 Kętrzyn 02:09:40

279 Zduńczyk Dariusz MM3 Słupy PZU Sport Team 02:09:50

287 Szczepański Artur MM3 Dorotowo 02:10:05

288 Szafrański Marcin MM2 Stawiguda KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 02:10:06

298 Bogucki Bartosz MM2 Olsztyn Michelin Team 02:12:09

299 Mieszkuniec Jakub MM3 Otwock Luz Grupa Mrągowo 02:12:13

367 Skwarski Witold MM5 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 02:27:46

371 Sirocki Rafał MM2 Olsztyn 02:28:47

377 Kowalski Mariusz MM2 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 02:29:55

Fit

Kobiety

Open

1 Stępniewska Adrianna FK0 Opoczno 01:02:54

2 Kubiak Ewa FK2 LOYALTY POINT RACING TEAM (powered by MINI) 01:03:37

3 Kwaśniewska Justyna FK3 Warszawa 01:04:58

4 Makulska Joanna FK1 Ciechanów Ciechanów Racing Team 01:05:06

5 Wawer Łucja FK0 Prostki Argema.pl 01:05:28

6 Kołatka Anna FK0 Iława SSP `ORKA` IŁAWA 01:05:30

………………………………………….

13 Paszczyk Katarzyna FK4 Elk MTB TEAM EŁK 01:07:58

15 Nagolska Monika FK2 EŁK 01:10:19

49 Poczopko Aurelia FK3 Olsztyn 01:21:40

52 Jeżewska Elżbieta FK2 Ełk 01:23:35

54 Milewska Beata FK3 KIEŹLINY LIBRO Cycling Team 01:24:56

74 Zentarska Anita FK3 Iława 01:32:12

Mężczyźni

Open

1 Kaniewski Rafał FM1 Marki TRW Cloudware Team 00:50:33

2 Pięta Paweł FM2 Zabrze RAFAKO MTB TEAM 00:50:36

3 Miszczuk Andrzej FM3 LUBLIN Inżynieria Rowerowa 00:50:37

4 Rumsicki Karol FM1 Otwock Warszawski Klub Kolarski 00:51:01

5 Płoski Adam FM2 Ciechanów SK BANK TEAM 00:51:25

6 Krakowiak Piotr FM3 Legionowo Zamana Group 00:51:26

…………………………………………………………….

13 Leska Zygfryd FM7 Szczytno KRĘCIOŁY SZCZYTNO 00:53:23

21 Kowalewski Przemysław FM3 Ostróda szukam drużyny 00:55:41

22 Sieński Krzysztof FM1 Działdowo SK BANK TEAM 00:55:50

26 Dzik Szymon FMJ Iława SSP `ORKA` IŁAWA 00:55:57

36 Tworkowski Wojciech FM3 Szczytno Retro Rowery Duda Team 00:57:22

41 Gajdziński Dariusz FM4 Prostki MTB EŁK PROSTKI 00:57:35

44 Parzych Mariusz FM4 LIDZBARK WARMIŃSKI OLSH Paramedyk PKMTB 00:57:47

45 Rawdanowicz Dominik FM2 Ostróda Kubica Fun Ostróda 00:57:47

47 Rawdanowicz Paweł FM3 Samborowo Kubica Fan Ostroda 00:58:12

48 Bałdyga Stanisław FM5 Szczytno 00:58:13

50 Kuszpa Wojtek FM1 Szczytno SK BANK TEAM 00:58:29

52 Paszczyk Mariusz FM3 Ełk MTB TEAM EŁK 00:59:28

72 Guzewicz Radosław FM3 Ełk MTB EŁK PROSTKI 01:00:58

91 Walczak Marcin FM2 Bartoszyce Rant Bartoszyce 01:01:49

99 Gryn Szymon FMJ MTB EŁK PROSTKI 01:02:08

104 Lis Hubert FM0 Szczytno MYBIKE.PL 01:02:25

112 Byszewski Łukasz FM2 Olsztyn 01:03:05

128 Żebrowski Robert FM3 Ostróda Kubica Fan Ostróda 01:04:07

134 Jarema Adam FM3 Olsztyn 01:04:50

138 Postój Andrzej FM5 Olsztyn 01:05:14

141 Supiński Janusz FM5 Prostki MTB EŁK PROSTKI 01:05:25

170 Dzik Witold FM4 Iława SSP `ORKA` IŁAWA 01:07:00

191 Dąbkowski Michał FM1 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 01:08:12

200 Tkaczyk Maciej FM3 Ostróda 01:09:03

207 Oryszczak Szymon FM2 Olsztyn Michelin Team 01:09:33

208 Romanowicz Krzysztof FM4 Gutkowo Michelin Team 01:09:34

226 Ratajczak Andrzej FM5 Olsztyn GALUX-OLSZTYN-GALANTERIA & BAGAŻ 01:11:24

248 Jeżewski Dariusz FM2 Ełk 01:12:57

267 Piotrowski Cezary FM1 Olsztyn Centrum Medyczne Zaniewska 01:14:15

308 Szulc Adam FM2 Olsztyn Michelin Team 01:19:16

346 Chojnacki Leon FM7 Działdowo Lirene Bike Team 01:27:46

355 Mytych Ryszard FM7 Elbląg AUTO LAND 01:32:06

Hobby

Kobiety

Open

27 Sokołowska Kaja HK1 Olsztyn 00:29:15

Mężczyźni

Open

6 Ratajczak Dominik HM3 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 00:17:17

26 Sokołowski Mikołaj HM2 Olsztyn 00:22:13

62 Zieliński Wojciech HM2 Olsztyn WSKG Like Bike Kenda Team 00:29:38

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Dywity Działdowo Ełk Kolarstwo Lidzbark Warmiński Olsztyn Olsztynek Prostki Szczytno

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x