SK Bank Mazovia MTB Marathon Mrozy 2015 – Andrzej Poczopko o sekundę wolniejszy

W Mrozach odbył się w niedzielę (24 maja) kolejny etap cyklu wyścigów MTB SK Bank Mazovia Marathon. Zjawiło się prawie 800 cyklistów w tym grupa z Warmii i Mazur. Nie była to rekordowa liczba. W najbardziej prestiżowym wyścigu Giga Andrzej Poczopko (Kross Centrum Rowerowe Olsztyn) zajął drugie miejsce o sekundę za zwycięzcą Bartoszem Owczarkiem z Warszawy.

Drugie miejsca zajęli także w Fit Łucja Wawer (Prostki) i w Hobby Luiza Wawer (Prostki). Czwarta w Fit była Anna Kołatka z Iławy a siódmy w Giga Piotr Wiśniewski z Ełku.

Wyniki

Giga

Mężczyźni

Open

1 Owczarek Bartosz GM2 Warszawa TRW Cloudware Team 03:05:48

2 Poczopko Andrzej GM3 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 03:05:49

3 Ziółkowski Jarosław GM3 ŁÓDZ KETTLER TEAM 03:10:03

4 Cacko Kacper GM2 Warszawa APS POLSKA COZMOBIKE 03:11:46

5 Oleszkiewicz Arkadiusz GM2 Warszawa APS POLSKA COZMOBIKE 03:12:23

6 Typkiewicz Adrian GM1 Kraków GORANGA TEAM 03:12:38

……………………………………………………………………….

7 Wiśniewski Piotr GM3 Ełk PT Mazury Team 03:12:39

12 Piątkowski Tadeusz GM4 Nowe Miasto Lubawskie Retro Rowery Duda Team 03:17:45

14 Dłoniak Sławomir GM5 Bogdany KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 03:17:49

25 Kollender Paweł GM4 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 03:31:37

39 Maliszewski Jerzy GM5 Olsztyn Michelin Team 03:42:45

40 Skwarski Witold GM5 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 03:44:19

44 Sokołowski Arkadiusz GM4 Olsztyn Michelin Team 03:51:50

Mega

Kobiety

Open

1 Pakulska Katarzyna MK1 Gostynin TRW Cloudware Team 01:49:32

2 Ostrowska Anna MK4 Chorzele KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 01:53:50

3 Gumieniak Joanna MK2 Warszawa Bike Atelier Team 01:57:47

4 Perzanowska Karolina MK1 Mińsk Mazowiecki KETTLER TEAM 01:58:16

5 Uroda-Hampelska Agnieszka MK3 Częstochowa Orbea Polsport Group 02:02:55

6 Kur Joanna MK1 Kobyłka Prolog Jabłonna 02:03:37

…………………………………………………

8 Zaniewska Iwona MK4 Olsztyn Centrum Medyczne Zaniewska 02:06:46

9 Łukaszewicz Olga MK2 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 02:09:31

11 Sobieska Ilona MK2 Pasłęk HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 02:13:51

13 Chmielewska Magda MK1 Kętrzyn 02:17:30

Mężczyźni

Open

1 Grędziński Bartosz MM1 Mława Retro Rowery Duda Team 01:35:59

2 Wožnica Łukasz MM1 Sulejówek TRW Cloudware Team 01:36:01

3 Jusiński Adrian MM2 Tłuszcz TRW Cloudware Team 01:36:04

4 Borowicz Bartek MM2 Warszawa APS POLSKA COZMOBIKE 01:36:05

5 Glanz Michał MM1 Warszawa Retro Rowery Duda Team 01:36:47

6 Staniszewski Olek MM1 Wiązowna SuperDrob Bike Team 01:37:09

………………………………………………………………….

7 Olender Tomasz MM1 Lubawa Retro Rowery Duda Team 01:37:10

23 Szczygielski Pawel MM2 Szczytno 01:42:10

25 Zalewski Pawel MM3 Ełk PT Mazury Team 01:43:23

30 Skorobogaty Rafał MM2 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 01:43:38

32 Świerczyński Marcin MM2 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 01:43:43

39 Zieliński Krzysztof MM3 Olsztyn WSKG Like Bike Kenda Team 01:45:01

48 Młynarczyk Marcin MM3 Mrągowo MKK-Korba 01:46:55

53 Piechowski Zdzisław MM2 Ełk PT Mazury Team 01:48:22

67 Zagożdżon Witold MM5 NIDZICA KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 01:51:30

74 Rogucki Robert MM4 Ełk PT Mazury Team 01:52:11

78 Kuczyński Tomasz MM0 Ełk MTB EŁK PROSTKI 01:52:59

83 Rutkowski Grzegorz MM2 Reszel LIBRO Cycling Team 01:53:22

91 Kulik Ryszard MM3 Ełk PT Mazury Team 01:54:52

106 Piekarski Paweł MM3 Olsztyn Michelin Team 01:57:29

128 Bielski Marcin MM2 Mrągowo MKK-Korba 02:00:02

138 Piotrowski Tomasz MM3 Olsztyn Centrum Medyczne Zaniewska 02:01:34

153 Sułkiewicz Marcin MM4 Olsztyn LIBRO Cycling Team 02:03:27

156 Szczepański Artur MM3 Dorotowo 02:03:44

157 Doburzyński Romuald MM4 Olsztyn Michelin Team 02:04:29

164 Wielga Andrzej MM3 Olsztyn 02:05:31

165 Stańczuk Lech MM7 Olsztyn Michelin Team 02:05:33

179 Byszewski Łukasz MM2 Olsztyn 02:08:24

183 Romanowski Jarosław MM3 BARTĄG Michelin Team 02:09:18

196 Milewski Jacek MM4 KIEŹLINY LIBRO Cycling Team 02:12:08

201 Kowalski Mariusz MM2 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 02:15:30

210 Dąbkowski Michał MM1 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 02:18:17

Fit

Kobiety

Open

1 Stępniewska Adrianna FK0 Opoczno 01:17:10

2 Wawer Łucja FK0 Prostki Argema.pl 01:22:18

3 Fijarczyk Ewa FK3 Legionowo Wieliszew Heron Team 01:23:24

4 Kołatka Anna FK0 Iława SSP `ORKA` IŁAWA 01:23:57

5 Kuszmider Magdalena FK1 Legionowo New Age Fitness – SklepRowerowy.pl 01:24:01

6 Petry Maja FK4 Milanowek CROSSLADEN.DE 01:24:04

………………………………………….

7 Paszczyk Katarzyna FK4 Elk MTB TEAM EŁK 01:25:34

38 Milewska Beata FK3 KIEŹLINY LIBRO Cycling Team 01:39:17

43 Adryjanek Angelika FK2 Olsztyn 01:41:08

48 Poczopko Aurelia FK3 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 01:41:43

57 Zentarska Anita FK3 Iława 01:46:44

71 Wutkowska Anna FK1 Olsztyn 02:00:50

Mężczyźni

Open

1 Mucha Mikołaj FM2 Piaseczno Lirene Bike Team 01:07:21

2 Rumsicki Karol FM1 Otwock Warszawski Klub Kolarski 01:07:29

3 Krakowiak Piotr FM3 Legionowo Zamana Group 01:07:30

4 Zalewski Robert FM3 Warszawa Bike Atelier Team 01:07:32

5 Pięta Paweł FM2 Zabrze RAFAKO MTB TEAM 01:07:35

6 Płoski Adam FM2 Ciechanów SK BANK TEAM 01:07:46

……………………………………………..

8 Kuszpa Wojtek FM1 Szczytno SK BANK TEAM 01:09:09

25 Kowalewski Przemysław FM3 Ostróda Kubica Fan Ostróda 01:11:18

34 Sieński Krzysztof FM1 Działdowo SK BANK TEAM 01:13:09

35 Dzik Szymon FMJ Iława SSP `ORKA` IŁAWA 01:13:13

36 Paszczyk Mariusz FM3 Ełk MTB TEAM EŁK 01:13:15

37 Bałdyga Stanisław FM5 Szczytno 01:13:18

48 Gajdziński Dariusz FM4 Prostki MTB EŁK PROSTKI 01:15:23

51 Parzych Mariusz FM4 LIDZBARK WARMIŃSKI OLSH Paramedyk PKMTB 01:15:31

53 Fitas Mariusz FM3 Ełk MTB EŁK PROSTKI 01:15:51

54 Lis Hubert FM0 Szczytno MYBIKE.PL 01:16:14

79 Tarnicki Ireneusz FM2 Mrągowo MKK-Korba 01:19:07

100 Postój Andrzej FM5 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 01:21:28

103 Wojtal Zbyszek FM7 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 01:22:02

117 Guzewicz Radosław FM3 Ełk MTB EŁK PROSTKI 01:24:07

120 Wilków Marek FM3 Ostróda Kubica Fan Ostróda 01:24:25

131 Piotrowski Cezary FM1 Olsztyn Centrum Medyczne Zaniewska 01:25:22

133 Gurzyński Dariusz FM3 Szczytno Bel Polska MTB Chorzele 01:25:34

143 Tkaczyk Maciej FM3 Ostróda 01:26:47

148 Kulesza Mikołaj FM0 Olsztyn Centrum Medyczne Zaniewska 01:28:01

149 Kapela Łukasz FM2 olsztyn WKR FAN Team 01:28:03

161 Ratajczak Andrzej FM5 Olsztyn Mag Olsztyn 01:29:42

165 Leska Zygfryd FM7 Szczytno KRĘCIOŁY SZCZYTNO 01:30:23

201 Młynarczyk Tomasz FM2 Mrągowo 01:35:21

216 Chojnacki Leon FM7 Działdowo Lirene Bike Team 01:38:04

Hobby

Kobiety

Open

1 Sierhej Zuzanna HK4 Stanisławów V-MAX MOSiR Mińsk Mazowiecki 00:18:51

2 Wawer Luiza HK4 PROSTKI Argema.pl 00:19:15

3 Rusek Marta HK4 Warszawa 00:20:36

4 Teper Zofia HK3 Nowa Wieś WSKG Like Bike Kenda Team 00:21:32

5 Oszkiel Milena HK4 Seroki-Parcela 00:21:39

6 Chrzanowska Maria HK3 Grodzisk Mazowiecki Trezado BikeTires.pl 00:21:59

Mężczyźni

Open

1 Lach Kamil HM4 Wołomin UKK. Huragan Wołomin 00:17:55

2 Cywiński Mateusz HM4 Lublin Trezado BikeTires.pl 00:17:56

3 Kot Julian HM4 Warszawa BDC NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki 00:17:57

4 Gieryk Kacper HM4 Kcynia MKS Emdek Bydgoszcz 00:17:58

5 Gajewski Dominik HM4 SK BANK TEAM 00:18:01

6 Ratajczak Dominik HM3 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 00:18:10

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Działdowo Ełk Kolarstwo lubawa Mrągowo Olsztyn Prostki sport powszechny Szczytno

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x