Supermaraton Jeziorak Tour 2012 – Jedni walczą do upadłego, inni się bawią…

Supermaraton Jeziorak Tour był ostatnią imprezą kolejnego cyklu wyścigów rowerowych mijającego sezonu. Odbyło się ich trzynaście – pierwsza w kwietniu, a potem następne w miesiącach letnich. Ta oferta przewidziana jest dla zawodników zarówno wyczynowych, jak i amatorów o odpowiednim zaawansowaniu kondycyjnym oraz dla osób preferujących spokojną ale długodystansową jazdę na rowerze. W Iławie, a ścisłe w okolicach Strzałkowa odbył się finał (klasyfikacje końcową przedstawimy niebawem), który decydował o kolejności w całym sezonie. Emocji więc nie zabrakło, zwłaszcza przeżyli je liderzy poszczególnych grup.

Trasa Maratonu wiodła w najbliższej okolicy  Jezioraka, a uczestnicy rywalizowali na trzech dystansach: 75 km (MINI), 150 km (MEGA) i 225 km (GIGA), dodatkowo odbył się wyścig rodzinny – 20 km
Organizatorem imprezy byli: Iławskie Stowarzyszenie Rowerowe BICYKL oraz Iławskie Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji.

Wyniki uwzględniające wszystkie grupy pod względem wielu i zaawansowania

Giga Open

1 KRZYSZTOF KRYCZKA 1993  gigaM2s  ŻYRARDÓW  06:07:15.07      

2 GRZEGORZ STOLAREK  1968  gigaM4s  ŁASK 06:07:15.35      

3 KRZYSZTOF KARCZEWSKI 1972 gigaM3s GDANSK 06:09:14.74       
………………………………………………………………………………………………….

40  ROBERT NEUGEBAUER 1943 gigaM6i IŁAWA 10:37:01.23

Giga

M6

1  ROBERT NEUGEBAUER    1943 gigaM6i IŁAWA 10:37:01.23

Mega

Open

Mężczyźni

1 RAFAŁ DYKCIK 1961 megaM5s  BORZĘCICZKI 04:15:46.01           

2 MIROSŁAW MIKOS  1972 megaM3s WARSZAWA 04:17:46.69       

3 WOJCIECH DWORCZYK 1976  megaM3s TORUŃ 04:23:19.36

…………………………………………………

6 RADOSŁAW KIEJDO 1977 megaM3s   ELBLĄG 04:25:57.86

11 KAROL TOMASZEWSKI 1979 mega M3s OLSZTYN 04:28:48.05

17 SEBASTIAN WOLIŃSKI 197 mega M3s ELBLAG 04:34:19.87

18 SEBASTIAN NIŻNIK 1983 mega M2s ELBLĄG 04:40:11.70

37 MARIAN MACIEJEWSKI        1957 mega M5s IŁAWA 05:10:46.91

Mega

M5s

1 RAFAŁ DYKCIK 1961 mega M5s BORZĘCICZKI 04:15:46.01           

2 MARIAN KOŁODZIEJSKI 1960 mega M5s DZIERŻONIÓW 04:29:53.73         

3 WIESŁAW  SUCHOGÓRSKI 1958 mega M5s GORZÓW WLKP. 04:33:48.95

……………………………………………….

8 MARIAN MACIEJEWSKI  1957 mega M5s IŁAWA 05:10:46.91

M3s

1 MIROSŁAW  MIKOS 1972 mega M3s WARSZAWA 04:17:46.69    

2 WOJCIECH   DWORCZYK 1976 mega M3s TORUŃ 04:23:19.36     

3 RADOSŁAW KIEJDO 1977 mega M3s ELBLĄG 04:25:57.86

……………………………………………………………

6 KAROL TOMASZEWSKI  1979 mega M3s OLSZTYN 04:28:48.05

9 SEBASTIAN WOLIŃSKI 197    mega M3s ELBLAG 04:34:19.87

M2s

1 SEBASTIAN NIŻNIK 1983 mega M2s ELBLĄG 04:40:11.70  

2 ADAM KOWALSKI 1982 mega M2s GDAŃSK 04:40:26.27  

3 MATEUSZ TRZECIAKOWSKI 1985 mega M2s SOLEC KUJAWSKI  05:06:21.82

Mini

Mężczyżni

Open

1 MIROSŁAW ROMIK 1960 miniM5s KĘTY 01:59:13.27   

2 MATEUSZ KUDYK 1996  miniM1s IŁAWA 02:04:32.21   

3 MAREK SKRZYPCZAK 1979 miniM3s PRZYSIERSK 02:07:31.47

…………………………………………………………..

5 ALAN WRONISZ 1991 mini M2s OLSZTYN 02:07:50.69

6 SYLWESTER WIERZBOWSKI 1976 mini M3s MORĄG 02:07:55.32

16 JAN KUDYK 1968 mini M4s IŁAWA 02:10:24.29

19 SŁAWOMIR SZCZAWIŃSKI 1970 mini M4s LUBAWA 02:10:55.18

20 WOJTEK SZCZAWIŃSKI      1995 miniM1s LUBAWA 02:10:55.99

29 SŁAWOMIR TRUSZKOWSKI 1981 mini M3s DOBROCIN 02:13:59.30

30 KORNEL FURMAN 1993 mini M2s SUSZ 02:14:14.48

31 KRZYSZTOF GAĆKOWSKI 1959 mini M5s IŁAWA 02:14:16.62

36  TOMASZ OLENDER 1995 miniM1i LUBAWA 02:15:31.42

37 ZBIGNIEW TOMASZEWSKI 1954 mini M5s PASŁĘK 02:16:08.26

42 MICHAŁ KOWALKOWSKI 1956 mini M5s LUBAWA 02:17:39.80

43 DARIUSZ KACZMARCZYK 1978 mini M3s OLSZTYN 02:18:16.32

47 HENRYK DEMBIŃSKI 1958 mini M5s IŁAWA 02:21:04.06

52 PRZEMYSŁAW KUŁAKOWSKI 1977 mini M3s MORĄG 02:24:12.21

60 MIŁOSZ UKLEJA 1985 mini M2s LUBAWA 02:27:27.29

62 CEZARY JAKUBOWSKI 1961 mini M5s LUBAWA 02:29:36.07

64 TOMASZ SZRAMKA 1981 mini M3s   IŁAWA 02:30:50.70

65 JACEK CZERNIAKOWSKI 1985 mini M2s MORĄG 02:30:57.61

74 JERZY TYLMANN 1944 mini M6 LUBAWA 02:36:45.88

75 ROBERT GALIK 1964 mini M4s ZALEWO 02:37:20.68

79 ALFRED MARKOWSKI 1948 mini M6s MRĄGOWO    02:38:19.25

80 ZYGMUNT MITURA 1957 miniM5i SUSZ 02:38:27.11

81 WITOLD LEMBOWICZ 1975 mini M3s IŁAWA 02:39:14.22

94 PAWEŁ JAKUBOWSKI 1990 miniM2i LUBAWA 02:44:57.6

96  LESZEK HYPŚ 1962 mini M4s OLSZTYN 02:46:09.89

97 WIESŁAW BANAS 1959   miniM5i SUSZ 02:46:28.28

99 PATRYK CICHOWSKI 1998 miniM1i IŁAWA 02:50:19.81

100  MICHAŁ JARLIŃSKI 1999 miniM1i IŁAWA 02:50:20.01

101 ROMAN WAŚNIEWSKI 1954 miniM5i IŁAWA 02:50:39.04

103 ARTUR FOLGA 1971   miniM4i IŁAWA 02:51:47.44

117 DANIEL MIŚ 1978 miniM3i OLSZTYN 03:01:57.88

125 TOMASZ LESZEK 1961 miniM5i IŁAWA 03:15:05.30

127 BOGDAN PIEŚLAK 1957 mini M5s OLSZTYN 03:20:53.28

131 MACIEJ REUT 1997  miniM1i IŁAWA 03:32:34.20

134 MACIEJ SZYMAŃSKI 1995 miniM1i ILAWA 03:36:38.68

M6s

1 PIOTR JAKUBOWSKI 1949 mini M6s GORZÓW WLKP. 02:07:41.43           

2 ZBIGNIEW SPALTENSTEIN   1948 mini M6s GORZÓW WLKP.02:10:39.69 

3 JÓZEF WOŁOSZYN 1949 mini M6s WARSZAWA 02:16:56.77

………………………………………………………

10 JERZY TYLMANN 1944 mini M6 LUBAWA 02:36:45.88             

11 ALFRED MARKOWSKI 1948 mini M6s MRĄGOWO    02:38:19.25

M5s

1 MIROSŁAW ROMIK 1960 mini M5s KĘTY 01:59:13.27    

2 WŁODZIMIERZ CZYŻNIEWSKI 1953 mini M5s TORUŃ 02:09:38.29            

3 KAZIMIERZ WYBRAŃSKI  1957 mini M5s BYDGOSZCZ 02:09:48.65

…………………………………………………

8 KRZYSZTOF GAĆKOWSKI 1959 mini M5s IŁAWA 02:14:16.62

11 ZBIGNIEW TOMASZEWSKI 1954 mini M5s PASŁĘK 02:16:08.26  

12 MICHAŁ KOWALKOWSKI 1956  mini M5s LUBAWA 02:17:39.80

13 HENRYK DEMBIŃSKI 1958 mini M5s IŁAWA 02:21:04.06

15 CEZARY JAKUBOWSKI 1961 mini M5s LUBAWA 02:29:36.07

27 BOGDAN PIEŚLAK 1957 mini M5s OLSZTYN 03:20:53.28

M4s

1 ZBIGNIEW KOWALCZYK 1968 mini M4s ŁASK 02:09:31.12      

2 MAREK SZEWCZYK 1969 mini M4s BELSK DUŻY 02:09:37.21  

3 MIROSŁAW ANTCZAK 1963 mini M4s SŁOWIK 02:09:40.87

………………………………………………………………..
5 JAN KUDYK 1968 mini M4s IŁAWA   02:10:24.29        

6   SŁAWOMIR SZCZAWIŃSKI 1970 mini M4s   LUBAWA 02:10:55.18

15 ROBERT GALIK 1964 mini M4s ZALEWO 02:37:20.68

17 LESZEK HYPŚ 1962 mini M4s OLSZTYN 02:46:09.89

M3s

1 MAREK SKRZYPCZAK 1979 mini M3s PRZYSIERSK 02:07:31.47

2 SYLWESTER WIERZBOWSKI 1976 mini M3s MORĄG 02:07:55.32

3 ROBERT LEWANDOWSKI 1974 mini M3s TORUŃ 02:09:36.68

…………………………………………………………..
5 SŁAWOMIR TRUSZKOWSKI 1981 mini M3s DOBROCIN 02:13:59.30          

7 DARIUSZ KACZMARCZYK 1978 mini M3s OLSZTYN 02:18:16.32

12 PRZEMYSŁAW KUŁAKOWSKI 1977 mini M3s MORĄG 02:24:12.21         

14 TOMASZ SZRAMKA 1981 mini M3s   IŁAWA 02:30:50.70           

15 WITOLD LEMBOWICZ 1975 mini M3s IŁAWA 02:39:14.22

M2s

1 ALAN WRONISZ 1991 mini M2s OLSZTYN 02:07:50.69  

2 BARTOSZ KRAWCZYK 1988 mini M2s TRZEBIATÓW    02:13:36.10           

3 JAKUB KUBIŃSKI 1987 mini M2s OSIELSKO 02:13:47.88

………………………………………………………………………………….   
4 KORNEL FURMAN 1993 mini M2s SUSZ 02:14:14.48      

6 MIŁOSZ UKLEJA 1985 mini M2s LUBAWA 02:27:27.29  

7 JACEK CZERNIAKOWSKI 1985 mini M2s MORĄG 02:30:57.61

M1s

1 MATEUSZ KUDYK 1996 miniM1s IŁAWA 02:04:32.21

2 MATEUSZ WASILEWSKI 1995 mini M1s SŁUBICE 02:10:10.44              

3 WOJTEK SZCZAWIŃSKI 1995 miniM1s LUBAWA 02:10:55.99

M5i

1 EUGENIUSZ TYMCZUK 1956 miniM5i CHOSZCZNO 02:13:40.72

2 JANUSZ ZABIELSKI 1956 miniM5i TORUŃ       02:20:34.21        

3 ZYGMUNT MITURA 1957 miniM5i SUSZ 02:38:27.11

………………………………………………….

6 WIESŁAW BANAS 1959 miniM5i SUSZ 02:46:28.28

8 ROMAN WAŚNIEWSKI 1954 miniM5i IŁAWA 02:50:39.04

11 TOMASZ LESZEK 1961 miniM5i IŁAWA 03:15:05.30

M4i

1 DARIUSZ GRZYMISŁAWSKI  1967 miniM4i MUROWANA GOŚLINA 02:26:41.84

2 ARTUR FOLGA 1971 miniM4i IŁAWA 02:51:47.44          

3 PIOTR PROSZOWSKI 1971 miniM4i   PORAJ 02:53:53.76

M3i

1 JANUSZ DRĄŻKOWSKI 1977 miniM3i TORUŃ 02:39:26.65    

2 PRZEMYSŁAW GRUCA 1975 miniM3i KOBYLANKA 02:40:20.75         

3 ŁUKASZ PRYKOWSKI 1979 miniM3i ŁÓDŹ    02:45:00.45

………………………………………………….

6 DANIEL MIŚ 1978 miniM3i OLSZTYN 03:01:57.88

M2i

1 PAWEŁ JAKUBOWSKI 1990 miniM2i LUBAWA 02:44:57.60      

2 KRZYSZTOF ZIELIŃSKI 1984 miniM2i TORUŃ 03:02:52.63

M1i

1 RAFAŁ GRZYMISŁAWSKI 1994 miniM1i MUROWANA GOŚLINA 02:12:11.62

2 TOMASZ OLENDER 1995  miniM1i LUBAWA 02:15:31.42             

3 PATRYK CICHOWSKI 1998 miniM1i IŁAWA 02:50:19.81

………………………………………………….      
4 MICHAŁ JARLIŃSKI 1999 miniM1i IŁAWA 02:50:20.01  

6 MACIEJ REUT 1997 miniM1i IŁAWA 03:32:34.20

7 MACIEJ SZYMAŃSKI 1995 miniM1i   ILAWA 03:36:38.68

K4s

1 URSZULA REGEL 1968 miniK4s KURZĘTNIK 02:36:20.34        

2 GRAŻYNA BUZANOWSKA 1962 miniK4s BRZEŚĆ KUJAWSKI    03:04:47.47

K5i

1 BOGUMIŁA PIÓRKOWSKA 1960 miniK5i SIERPC 02:49:53.89

2 GRAŻYNAWRÓBEL 1952 miniK5i PĘPOWO 03:05:09.22            

3 ELŻBIETA BURACZYŃSKA 1956 miniK5i OLEŚNICA 03:13:39.04

……………………………………………………..

4 BOGUMIŁA BANAS 1960 miniK5i SUSZ 03:15:47.22

Wyścig Rodzinny

Open

1  MACIEJ BĄCZKOWSKI 1978 rodzinnyMszosa I BYDGOSZCZ     00:32:20.70     

2  MICHAŁ BĄCZKOWSKI 1982  rodzinnyMszosa I BYDGOSZCZ 00:32:21.03     

3  SZYMON DZIK 2000 rodzinnyMinny I IŁAWA 00:37:19.48

………………………………………………………………….
4  EUGENIUSZ   LOEWNAU   1964 rodzinnyMinny I OLSZTYN     00:37:44.85        

6  DANIEL LOEWNAU 1993 rodzinnyMinny I    OLSZTYN 00:45:19.82           

7  NATALIA NIKIEL 1997 rodzinnyKszosa I SUSZ 00:46:51.60       

8  KRZYSZTOF  NIKIEL 1975 rodzinnyMinny I SUSZ 00:46:51.60

9  WITOLD DZIK 1967 rodzinnyMinny I IŁAWA 00:48:01.64           

10 ZBIGNIEW RAFALSKI 1960 rodzinnyMinny I ILAWA 00:49:12.49

11  MARZENNA  RAFALSKA  1963 rodzinnyKinny I ILAWA 00:51:52.11       

14  ROBERT JANIK 1964 rodzinnyMinny I LUBOMINO 00:53:17.89

15  ANNA JANIK 1981 rodzinnyKinny I LUBOMINO 00:53:18.67

16  ALEKSANDER JANIK 2000 rodzinnyMinny I LUBOMINO 00:53:18.84    

17 JULIA KEMPIŃSKA 2000 rodzinnyKszosa I IŁAWA 01:01:19.65

18ALICJA LEŚNIAK-KEMPIŃSKA 1977 rodzinnyKszosa I IŁAWA 01:03:46.07

19 KRZYSZTOF KEMPIŃSKI 1976 rodzinnyMszosa I IŁAWA 01:03:46.80

 

 

 

 

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x