V Ogólnopolski Wyścig MTB Susz 2014 – Ani cienia komercji…

24 sierpnia na terenach wokół Plaży Miejskiej w Suszu odbędzie się V Ogólnopolski Wyścig MTB. Impreza wzbudziła zrozumiałe zainteresowanie, bo ta forma spędzania wolnego czasu jest w ostatnich dniach prawdziwym hitem. Ale jako to bywa coraz większa popularność zaczyna stwarzać podziały i często czysta rekreacja przeradza się w komercję. Chcąc tego uniknąć organizatorzy dokonali wszelkich korekt, by zadowolić uczestników.

{AdmirorGallery}susz998{/AdmirorGallery}

Wysokość wpisowego została obniżona z 60 do 30 zł.(dystanse: Mega i Mini zarówno kobiet jak i mężczyzn). Usunięto z pierwotnego regulaminu nagrody finansowe zarówno za zajęcie miejsc od I do II jak i wygrane premie górskie. Nagrody rzeczowe zostaną rozlosowane wśród wszystkich uczestników. Organizatorzy ze zrozumieniem przyjęli sugestie potencjalnych uczestników i stąd wspomniane zmiany. Mamy nadzieje, że wszyscy będą zadowoleni. Najważniejsza jest satysfakcja z przebytego dystansu.

{AdmirorGallery}susz754{/AdmirorGallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Kolarstwo Susz

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x