V OGÓLNOPOLSKI WYŚCIG MTB SUSZ 2014 (FOTO) – Michał Wyżlic ograł rywali

W niedziele (24 sierpnia) odbył się w Suszu V Ogólnopolski Wyścig MTB. Organizatorzy zaproponowali uczestnikom dwa dystanse: Mega (70 km) i Mini (37 km). Na dłuższej trasie klasę pokazał Michał Wyżlic z Lubawy, który na mecie wyprzedził o 10 sekund trójkę rywali. W dziesiątce byli jeszcze: Roman Styczeń z Elbląga i Łukasz Dudko z Dywit. Próbę mini wygrał Tomasz Rzeszutek (Sierakowice), trzeci był Tomasz Olender z Lubawy.

Kategorię M4 zdominował Tadeusz Piątkowski z Nowego Miasta Lubawskiego, a najlepsza a pań z Warmii i Mazur okazała się Ilona Sobieska z Pasłęka – trzecia w klasyfikacji. Wyścig bardzo interesujący na bardzo ciekawych, urozmaiconych trasach. Dodatkowa atrakcja to udział młodziezy.

Mega (dystans 70 km)

Open

1 WYZLIC MICHAŁ LUBAWA BDC RETRO MTB TEAM POLSKA 1981 M3 1 02:21:49 1

2 ROGOWSKI JACEK KOŚCIERZYNA KSR KOŚCIERZYNA POLSKA 1971 M4 1 02:21:59 2

3 WOŹNIAK WOJCIECH HOTEL CZTERY BRZOZY GDAŃSK POLSKA 1985 M2 1 02:21:59 3

4 GRUDZIEŃ KRZYSZTOF USTROŃ MOKATE LOYD POLSKA 1976 M3 2 02:21:59 4

5 RZESZUTEK PIOTR SIERAKOWICE HOTEL CZTERY BRZOZY GDAŃSK POLSKA 1995 M1 1 02:25:01 5

6 MROZOWICZ CEZARY GDYNIA MĘŻCZYZNA POLSKA 1978 M3 3 02:26:26 6

7 KOSTUCH MICHAŁ ZAMEK KISZEWSKI KSR KOŚCIERZYNA POLSKA 1978 M3 4 02:26:51 7

8 URBANOWICZ PIOTR 0 PRABUCKIE CENTRUM KULTURY I SPORTU POLSKA 1973 M4 2 02:26:51 8

9 STYCZEŃ ROMAN ELBLĄG KM BIKE ELBLĄG POLSKA 1971 M4 3 02:27:19 9

10 DUDKO ŁUKASZ DYWITY GOODONEGROUP.COM POLSKA 1982 M3 5 02:29:25 10

……………………………………………….

12 MĘZIŃSKI BARTEK OLSZTYN FINISHER.PL POLSKA 1985 M2 2 02:33:52 12

15 TOMASZEWSKI LESZEK ELBLĄSKA GRUPA ROWEROWA „STOP” POLSKA 1959 M5 2 02:37:21 15

21 MILEWSKI PAWEŁ OLSZTYN AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA POLSKA 1991 M2 3 02:47:33 21

24 KOWALKOWSKI MICHAŁ LUBAWA TERIA LUBAWA POLSKA 1956 M5 4 02:51:24 24

26 SKWARSKI WITOLD OLSZTYN AUTO LAND POLSKA 1959 M5 5 02:53:46 26

30 AUGUSTYNIAK MARIUSZ SUSZ UKS TRS SUSZ POLSKA 1974 M4 7 02:55:34 30

31 MAZINSKI ZBIGNIEW MTB SUSZ-ROLMAX SUSZ POLSKA 1968 M4 8 02:55:40 31

32 KISIEL MARIUSZ IŁAWA POLSKA 1986 M2 5 02:56:49 32

34 PARADOWSKI GRZEGORZ ELBLĄG POLSKA 1965 M4 9 03:00:19 34

36 PANEK WOJCIECH SUSZ UKS TRS SUSZ POLSKA 1977 M3 14 03:02:45 35

37 MACIEJEWSKI MARIAN IŁAWA MARIAN POLSKA 1957 M5 7 03:05:33 36

38 LITWINIUK KRZYSZTOF OLSZTYN/SUSZ UKS TRS SUSZ POLSKA 1980 M3 15 03:05:48 37

41 WEJKUĆ GRZEGORZ MRĄGOWO POLSKA 1978 M3 18 03:10:09 40

{AdmirorGallery}suszmarathon25{/AdmirorGallery}

Mini

1 RZESZUTEK TOMASZ SIERAKOWICE MLKS BASZTA BYTÓW POLSKA 1998 M1 1 01:14:59 1

2 OSTACHOWSKI ŁUKASZ GDAŃSK POLSKA 1981 M3 1 01:15:01 2

3 OLENDER TOMASZ LUBAWA LKK ZIEMIA LUBAWSKA POLSKA 1995 M1 2 01:15:04 3

4 PEEK MARCIN BOTRANS MTB TEAM KOŚCIERZYNA POLSKA 1983 M3 2 01:16:25 4

5 DANIELEWSKI KACPER NOWE MIASTO LUB. TERRA LUBAVIA POLSKA 1998 M1 3 01:16:28 5

6 PIĄTKOWSKI TADEUSZ NOWE MIASTO LUB. BDC RETRO MTB TEAM POLSKA 1968 M4 1 01:16:29 6

7 DOLNY ŁUKASZ INTEGRAL LOGISTICS KOSCIERZYNA POLSKA 1985 M2 1 01:17:20 7

8 MARKIEWICZ RADOSŁAW POZNAŃ POLSKA 1990 M2 2 01:19:21 8

9 SZCZĘSNY TOMASZ GDAŃSK POLSKA 1979 M3 3 01:19:34 9

10 WASIEWSKI KRZYSZTOF RAKOWIEC IP KWIDZYN POLSKA 1975 M3 4 01:19:35 10

…………………………………………………………..

12 FREJ PRZEMYSŁAW OLSZTYN MTB OLSZTYN TEAM POLSKA 1987 M2 3 01:19:47 12

14 PRZEPIÓRSKI ZBIGNIEW IŁAWA POLSKA 1979 M3 6 01:19:53 14

17 ŻELAZIŃSKI BARTOSZ IŁAWA ORKA IŁAWA POLSKA 1998 M1 4 01:20:13 17

21 WACŁAWSKI KRZYSZTOF IŁAWA ORKA IŁAWA POLSKA 1965 M4 5 01:21:49 21

23 WALIŃSKI MIKOŁAJ ELBLĄG MBOO TEAM POLSKA 1978 M3 8 01:22:35 23

26 NIŻNIK MARIUSZ ELBLĄG KM BIKE ELBLĄG POLSKA 1985 M2 5 01:22:36 26

27 TRZESZCZKOWSKI MAREK OLSZTYN EXAEQUD POLSKA 1980 M3 11 01:23:49 27

30 DEMBIŃSKI HENRYK IŁAWA LKK ZIEMIA LUBAWSKA POLSKA 1958 M5 2 01:24:46 30

31 RUTKOWSKI ANDRZEJ OLSZTYN DASIA-PAMSON-OLSZTYN POLSKA 1964 M5 3 01:24:54 31

34 NOWAKOWSKI ADAM OLSZTYN MTB OLSZTYN TEAM POLSKA 1989 M2 6 01:25:24 33

36 SOKOŁOWSKI KRZYSZTOF ELBLĄG POLSKA 1978 M3 13 01:25:56 35

39 KACA KRZYSZTOF SUSZ UKS TRS SUSZ POLSKA 1977 M3 15 01:26:06 38

42 DZIK SZYMON IŁAWA ORKA IŁAWA POLSKA 2000 M1 6 01:27:00 41

45 PSZCZÓŁKOWSKI ROBERT LUBAWA BICI D’ORO POLSKA 1998 M1 8 01:28:19 44

46 17 WĘGIER ARKADIUSZ SUSZ UKS-TRS SUSZ POLSKA 1977 M3 16 01:28:20 45

48 143 MULKOWSKI PIOTR OLSZTYN MAG OLSZTYN POLSKA 1984 M3 17 01:28:21 47

49 JABŁOŃSKI JAROSŁAW JEZIORNO UKS TRS SUSZ POLSKA 1973 M4 12 01:28:23 48

53 MARKIEWICZ MAREK OLSZTYN POLSKA 1988 M2 9 01:28:33 51

56 ZAREMBA SŁAWOMIR SUSZ POLSKA 1970 M4 15 01:29:02 54

57 FORMELLA FILIP KARTUZY NIEZSZESZONY POLSKA 1969 M4 16 01:29:25 55

58 GAĆKOWSKI KRZYSZTOF IŁAWA LKK ZIEMIA LUBAWSKA POLSKA 1959 M5 4 01:29:27 56

64 SIEMIENAS ANDRZEJ MŁYNARY POLSKA 1986 M2 12 01:30:18 62

66 DUCHLIŃSKI PIOTR PASŁEK MUSTANG TEAM PASLEK POLSKA 1974 M4 20 01:31:12 64

67 PLUTA GNIEWOMIR BARTOSZYCE UKS TRS SUSZ POLSKA 1981 M3 20 01:32:20 65

70 SIEMIANOWSKI SŁAWOMIR SUSZ UKS TRS SUSZ POLSKA 1975 M3 22 01:33:19 68

71 ZENTARSKI JAKUB IŁAWA SSP ORKA IŁAWA POLSKA 1998 M1 10 01:33:22 69

72 ZELMA KRYSTIAN OLSZTYN POLSKA 1988 M2 13 01:33:27 70

75 STEFAŃSKI TOMASZ MRĄGOWO STEFEKTEAM POLSKA 1973 M4 21 01:35:06 73

76 MICHALSKI ARKADIUSZ IŁAWA ORKA IŁAWA POLSKA 1971 M4 22 01:35:13 74

78 SOBIESKA ILONA PASŁĘK POLSKA 1986 K0 3 01:35:39 3

81 BILIŃSKI SEBASTIAN WILCZETA POLSKA 1989 M2 15 01:36:29 78

87 BUCHALSKI PIOTR IŁAWA POLSKA 1992 M2 16 01:37:04 84

88 BIELSKI MARCIN MRĄGOWO POLSKA 1986 M2 17 01:37:49 85

90 LANGOWSKI PIOTR SUSZ UKS TRS SUSZ POLSKA 1974 M4 25 01:38:13 86

91 ROMANOWSKI MACIEJ SUSZ POLSKA 1993 M2 18 01:38:15 87

98 DZIK WITOLD IŁAWA POLSKA 1967 M4 27 01:39:49 94

99 KOŁATKA ANIA IŁAWA SSP ORKA IŁAWA POLSKA 1998 K0 4 01:39:51 4

103 SĄSIADEK CEZARY SUSZ JEDZONKOMALUCHA.PL POLSKA 1981 M3 31 01:40:04 98

104 LASKOWSKI WOJCIECH SUSZ EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ POLSKA 1985 M2 19 01:40:17 99

106 PIŁAT HENRYK SUSZ NIE ZRZESZONY POLSKA 1957 M5 10 01:40:28 101

110 LULIŃSKA KAMILA SUSZ UKS TRS SUSZ POLSKA 1995 K0 5 01:41:27 5

111 FURMANSKI BOGDAN SUSZ POLSKA 1953 M5 11 01:41:30 105

114 FREJ ŁUKASZ OLSZTYN MTB OLSZTYN TEAM POLSKA 1989 M2 21 01:42:35 108

115 LASKOWSKI PIOTR SUSZ EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ POLSKA 1985 M2 22 01:42:59 109

117 WYRZYKOWSKA KATARZYNA OLSZTYN POLSKA 1969 K0 6 01:43:42 6

119 BANAS WIESŁAW SUSZ POLSKA 1959 M5 13 01:43:54 112

122 PARZYCH RADOSŁAW MRĄGOWO RENAULT ECO2 TEAM POLSKA 1973 M4 31 01:44:29 115

126 LASKOWSKI JAN SUSZ EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ POLSKA 1955 M5 14 01:46:36 118

127 PONIATOWSKI ANDRZEJ PASŁĘK POLSKA 1974 M4 33 01:47:05 119

128 CEGŁOWSKI MATEUSZ SUSZ POLSKA 1996 M1 15 01:50:06 120

129 WARUSZEWSKA AURELIA IŁAWA SSP ORKA IŁAWA POLSKA 1968 K0 8 01:50:31 8

130 GURZYŃSKI ADAM SUSZ POLSKA 1987 M2 24 01:50:53 121

135 KRASOWSKI MARCIN PASŁĘK MUSTANG TEAM PASLEK POLSKA 1972 M4 36 01:52:07 125

136 NIKEL NATALIA SUSZ UKS TRS SUSZ POLSKA 1997 K0 10 01:52:43 10

137 KACZYŃSKI MARIUSZ LUBAWKA TERRA LUBAVIA POLSKA 1979 M3 36 01:53:02 126

139 CHOJNACKI LEON DZIAŁDOWO LIRENE BIKE TEAM POLSKA 1941 M5 16 01:55:17 128

142 KUŚ MICHAŁ SUSZ EPIDEMIA CYKLOZY POLSKA 1993 M2 26 02:00:37 131

143 OSEŁKOWSKI TOMASZ OLSZTYN POLSKA 1983 M3 38 02:00:51 132

147 FIGACZ BOGUSŁAW SUSZ TKKF POLSKA 1958 M5 18 02:08:33 135

149 CHLEBOWSKA ANNA ELBLĄG POLSKA 1955 K0 12 02:09:37 12

150 NEUGEBAUER ROBERT IŁAWA IŁAWA POLSKA 1943 M5 19 02:11:01 137

151 PACHOLEC KAROLINA SUSZ POLSKA 1990 K0 13 02:15:05 13

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Elbląg iława Kolarstwo lubawa Nowe Miasto Iławskie Olsztyn Pasłęk Susz

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x