W Augustowie ełczanie powalczyli w kategoriach – W Rembertowie błysnął Paweł Baranek

W Augustowie Maratony Kresowe startowały już po raz piąty. Zawodnicy rywalizowali w pięknej Puszczy na obszarze pomiędzy jeziorami Sajno,  Studzienicznym i słynnym Kanałem Augustowskim. Dominowali Litwini, w poszczególnych kategoriach dobrze pojechali ełczanie. W maratonie Piotr Wiśniewski wygrał grupę Master, w półmaratonie zwyciężyli: Piotr Chmielewski (Elita) i Wiesław Grela (MK Weteran).

Wyniki

Maraton

Kobiety

Open

1 Izabela Kłosowska Ogrodniczki BLU Cersanit Team Refleks Kobiety Open 2:18:13

2 Justyna Dróżdż Białystok Sprint SBR Bank Team Kobiety Open 2:30:46

3 Zuzanna Sobolewska Białystok BLU Cersanit Team Refleks Kobiety Open 2:30:46

4 Agnieszka Nowiczkow Białystok BLU Cersanit Team Refleks Kobiety Open 2:36:35

5 Aleksandra Zinówko Białystok BLU Cersanit Team Refleks Kobiety Open 2:44:18

6 Karolina Muras Białystok Sprint SBR Bank Team Kobiety Open 2:56:43

………………………………………………………….

7 Małgorzata Kosiorek Ełk MTB EŁK PROSTKI Kobiety Open 3:00:12

Mężczyźni

Open

1 Sarunas Pacevicius Kowno Sprint SBR Bank Team Orlik 1:58:02

2 Domas Manikas Poniewież Sprint SBR Bank Team Orlik 1:58:03

3 Donatas Šertvytis Kowno Velomanija-Niskama Orlik 1:59:32

4 Dariusz Zakrzewski   Białystok MISTRAL Super Master 2:03:45

5 Андрей Мурыгин Grodno MISTRAL Elita Plus 2:03:45

6 Paweł Arciszewski Białystok KAMBET TEAM Elita 2:03:45

……………………………………………

18 Piotr Wiśniewski Ełk PT Mazury Team Ełk Master 2:04:55

34 Marek Małecki Ełk MTB EŁK PROSTKI Master 2:15:31

36 Kazimierz Gabrylewicz       Ełk MTB EŁK PROSTKI Super Master 2:15:42

40 Dariusz Golub Ełk MTB EŁK PROSTKI Master 2:16:15

45 Tomasz Dadura Ełk MTB EŁK PROSTKI Elita Plus 2:16:46

46 Grzegorz Lange Gołdap      MTB EŁK PROSTKIElita Plus 2:16:51

53 Robert Rogucki Ełk PT Mazury Team Ełk Master 2:19:55

64 Sławomir Tramp Gołdap Master 2:26:25

66 Grzegorz Stachowicz Ostróda Bliska Team Białystok Super Master 2:26:47

76 Ryszard Kulik Ełk PT Mazury Team Ełk Master 2:30:32

81 Rafał Markowski Mrągowo Luz Grupa Mragowo Master 2:32:10

83 Sławomir Skutnik    Ełk MTB EŁK PROSTKI Master       2:35:53

86 Henryk Krasowski  Ełk MTB EŁK PROSTKI Super Master 2:36:39

Elita Plus

9 Tomasz Dadura Ełk MTB EŁK PROSTKI Elita Plus 2:16:46

10 Grzegorz Lange Gołdap      MTB EŁK PROSTKIElita Plus 2:16:51

Master

1 Piotr Wiśniewski Ełk PT Mazury Team Ełk Master 2:04:55

6 Marek Małecki Ełk MTB EŁK PROSTKI Master 2:15:31

8 Dariusz Golub Ełk MTB EŁK PROSTKI Master 2:16:15

12 Robert Rogucki      Ełk PT Mazury Team Ełk Master 2:19:55

20 Sławomir Tramp Gołdap Master 2:26:25

22 Ryszard Kulik Ełk PT Mazury Team Ełk Master 2:30:32

24 Sławomir Skutnik    Ełk MTB EŁK PROSTKI Master 2:35:53

Super Master

3 Kazimierz Gabrylewicz Ełk MTB EŁK PROSTKI Super Master 2:15:42

5 Grzegorz Stachowicz Ostróda Bliska Team Białystok Super Master 2:26:47

7 Henryk Krasowski    Ełk MTB EŁK PROSTKI Super Master 2:36:39

{AdmirorGallery}augustow15{/AdmirorGallery}

Półmaraton

Kobiety

Open

1 Magdalena GołębiewskaGrabówka Bliska Team Białystok Kobiety Fit 1:03:13

2 Barbara Paszkowska Suwałki MTB SUWAŁKI Kobiety Sport 1:06:11

3 Ангелина Краско Mińsk MGCOR – Mińsk Kobiety Junior 1:08:09

4 Sylwia Piszczatowska Białystok Bliska Team Białystok Kobiety Fit 1:08:16

5 Katarzyna Paszczyk Ełk MTB EŁK PROSTKI Kobiety Super Fit 1:08:24

6 Iwona Tasior Płociczno MTB SUWAŁKI Kobiety Fit 1:08:35

Mężczyźni

Open

1 Виктор МурыгинGrodno Sprint SBR Bank Team Elita Plus 0:54:39

2 Piotr Chrzanowski Ełk AGR Podlasie Elita 0:55:43

3 Piotr Bagiński Łomża BLU Cersanit Team Refleks Junior 0:55:43

4 Bartosz Jechanowski Ostrołęka BLU Cersanit Team Refleks Junior 0:55:43

5 Witold Mikielski Olsztynek Bliska Team Białystok Elita 0:55:43

6 Piotr Krysiewicz Białystok UKS Wygoda Białystok Junior 0:55:44

………………………………………………………

11 Paweł LenkiewiczGiżycko Masters Giżycko Wydminy Orlik 0:55:47

27 Marcin Żegunia Ostróda Bliska Team Białystok Elita Plus0:58:26

39 Sławomir Gabrylewicz Ełk MTB EŁK PROSTKI Master 0:59:44

53 Mirosław Walnicki Giżycko Master 1:01:02

72 Ariel Waszkiewicz Ełk MTB EŁK PROSTKI Elita Plus 1:03:56

74 Grzegorz Buraczewski Ełk Master 1:04:04

75 Wiesław Grela Ełk MTB EŁK PROSTKI MK Weteran 1:04:05

85 Janusz Supiński Prostki MTB EŁK PROSTKI Super Master 1:05:22

87 Sebastian Saniuk Gołdap Elita Plus 1:05:32

92 Tomasz Kuczyński Ełk MTB EŁK PROSTKI Junior 1:06:24

101 Ryszard Lenkiewicz Wydminy Super Master 1:08:03

104 Radosław Guzewicz Ełk MTB EŁK PROSTKI Elita Plus 1:08:42

117 Robert Wawer Prostki ARGEMA.PL Master 1:12:54

121 Grzegorz Ziółkowski Kętrzyn Elita 1:13:59          

129 Jan Sitkiewicz Ełk MTB EŁK PROSTKI Super Master 1:15:15

130 Arkadiusz Kozłowski Olecko Super Master 1:15:17

Junior

12 Tomasz Kuczyński Ełk MTB EŁK PROSTKI Junior 1:06:24

Orlik

3 Paweł LenkiewiczGiżycko Masters Giżycko Wydminy Orlik 0:55:47

Elita

1 Piotr Chrzanowski Ełk AGR Podlasie Elita 0:55:43

2 Witold Mikielski Olsztynek Bliska Team Białystok Elita 0:55:43

24 Grzegorz Ziółkowski Kętrzyn Elita 1:13:59

Elita Plus

5 Marcin Żegunia Ostróda Bliska Team Białystok Elita Plus0:58:26

17 Ariel Waszkiewicz Ełk MTB EŁK PROSTKI Elita Plus 1:03:56

20 Sebastian Saniuk Gołdap Elita Plus 1:05:32

26 Radosław Guzewicz Ełk MTB EŁK PROSTKI Elita Plus 1:08:42

Master

5 Sławomir Gabrylewicz Ełk MTB EŁK PROSTKI Master 0:59:44

11 Mirosław Walnicki Giżycko Master 1:01:02

14 Grzegorz Buraczewski        Ełk Master 1:04:04

23 Robert Wawer Prostki ARGEMA.PL Master 1:12:54

Super Master

11 Janusz Supiński Prostki MTB EŁK PROSTKI Super Master 1:05:22

13 Ryszard Lenkiewicz Wydminy Super Master 1:08:03

16 Jan Sitkiewicz Ełk MTB EŁK PROSTKI Super Master 1:15:15

17 Arkadiusz Kozłowski Olecko Super Master 1:15:17

MK Weteran

1 Wiesław Grela Ełk MTB EŁK PROSTKI MK Weteran 1:04:05

Żak Dziewczynki

1 Luiza Wawer Prostki ARGEMA.PL Żak 0:28:14    

Żak Chłopcy

3 Jakub Żabiński Prostki MTB EŁK PROSTKI Żak 0:24:56

Hobby Panowie

2 Adam Gładkowski Prostki MTB EŁK PROSTKI Hobby 0:24:48

Drużynowo

Hobby

1 MTB EŁK PROSTKI 766.4834

2 UKS Wygoda Białystok 724.3612

3 VeloSlonim Club 673.6644

Półmaraton

1 Bliska Team Białystok 1970.7541

2 BLU Cersanit Team Refleks 1957.9537

3 AGR Podlasie 1951.8689

…………………………………..

11 MTB EŁK PROSTKI 1773.5275

Maraton

1 BLU Cersanit Team Refleks 3851.6325

2 Sprint SBR Bank Team 3826.8896

3 MISTRAL 3814.1191

8 MTB EŁK PROSTKI 3470.4976

LOTTO Poland Bike Marathon Rembertów 2014

Prawie 900 osób wzięło udział w czwartym etapie tegorocznego LOTTO Poland Bike Marathon. W najbardziej prestiżowym wyścigu wygrał mrągowian Paweł Baranek, a czwarty był Grzegorz Maleszka z Olsztyna.

{AdmirorGallery}rembertow15{/AdmirorGallery}

Wyniki

Max

1 Baranek Paweł 1986 M2 1 AIRBIKE.PL Rocky Mountain 01:56:32         

2 Jusiński Arkadiusz 1976 M3 1 Renault Eco2 Team 01:58:04          

3 Mioduszewski Artur 1978 M3 2 BDC RETRO MTB Team 01:58:17

4 Maleszka Grzegorz 1977 M3 3 Dachland Olsztyn 01:58:17

5 Owczarek Bartosz 1987 M2 2 TRW Cloudware Team 01:59:17    

6 Kurowski Ernest 1976 M3 4 Józefów 02:00:11

………………………………………………………………………..

15 Skalski Tomasz 1973 M4 2 Renault Eco2 Team 02:04:41

Mini

1 Krakowiak Piotr 1977 M3 1 Akademia Rowerowa C. Zamany 00:55:31   

2 Pięta Paweł 1986 M2 1 ORBEA Racing Team 00:55:34     

3 Miszczuk Andrzej 1971 M4 1 MayDay Team Lublin 00:55:35        

4 Zarzycki Wojciech 1981 M3 2 APTEKA GEMINI 00:56:29        

5 Kuszmider Kamil 1992 M2 2 AGR Płońsk 00:56:59           

6 Danielewski Kacper 1998 MJ 1 TERRA LUBAVIA 00:57:01       

…………………………………………………………..

107 Rećko Szymon 1982 M3 35 Banie Mazurskie 01:07:13 

               

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Ełk giżycko Goldap Kętrzyn Kolarstwo Mrągowo Olsztyn Prostki Wydminy

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x