W Biskupcu Warmia i Mazury kontra Mazowsze – Ciężko wygrać z potentatem

W Biskupcu zakończyły się międzywojewódzkie mistrzostwa młodzików w kolarstwie szosowym. Młodzi adepci z Warmii i Mazur oraz Mazowsza rywalizowali w trzech konkurencjach: jeździe indywidualnej na czas, którą rozegrano w piątek (27 lipca), jeździe na czas dwójkami (sobota) i wyścigu ze startu wspólnego (niedziela). Wśród dziewczat dominowały zawodniczki Warmii i mazur, wśród chlopców, gdzie jednak konkurencja była dużo większa kolarze z Mazowsza. Ale przecież tam potencjał jest znacznie większy.

 

Wyniki

Piątek

jazda indywidualna na czas

Młodzicy (dystans 5 km)

1 Jurasz Jakub GKK OPTY- Mazowsze Grodzisk Maz. 0:07:18

2 Załuska Jakub LUKS Trójka Piaseczno 0:07:24

3 Puzyna Jan UKK BDC Huragan Wołomin 0:07:32

4 Skopnik Błażej MSR Mrągowo     0:07:33

5 Pazik Patryk LUKS „Przyjażń” Bartoszyce 0:07:35

6 Szefler Krzysztof Jurand Ciechanów 0:07:36

PK Brzozowski Adrian TKK Pacyfic Toruń 0:07:41

7 Rajch Bartłomiej MSR Mrągowo   0:07:45

8 Załuska Damian LUKS Trójka Piaseczno 0:07:46

9 Burczak Dawid LKK „Warmia” Biskupiec 0:07:47

10 Krzaczek Dominik KS „OLIMPIC” Piaseczno 0:07:48

11Frąckiewicz Piotr UKK BDC Huragan Wołomin 0:07:48

12 Kostrubski Paweł LKK „Warmia” Biskupiec 0:07:50

13 Klucznik Bartłomiej LUKS „Przyjażń” Bartoszyce 0:07:51

PK Łysik Damian LUKK „Lider” Sokółka 0:07:51

PK Chrzanowski Szymon LUKK „Lider” Sokółka 0:07:51

PK Beyger Szymon TKK Pacyfic Toruń 0:07:52

14 Nalepa Michał MSR Mrągowo     0:08:02

PK Szymański Michał TKK Pacyfic Toruń 0:08:04

15 Kwiatkowski Jan GKK OPTY- Mazowsze Grodzisk Maz. 0:08:08

16 Zaręba Maciej KS „OLIMPIC” Piaseczno 0:08:12

17 Balcer Bartosz LKK „Warmia” Biskupiec 0:08:12

18 Matuszczak Karol GKK OPTY- Mazowsze Grodzisk Maz. 0:08:12

19 Kaczmaryk Krzysztof LKK „Warmia” Biskupiec 0:08:14

20 Wangin Jakub GKK OPTY- Mazowsze Grodzisk Maz. 0:08:17

21 Konofał Sebastian ULKS Józefina 0:08:18

22 Kaliszuk Wojciech LUKS „Przyjażń” Bartoszyce 0:08:19

23 Piekara Arkadiusz BKK „RANT” Bartoszyce 0:08:27

24 Orynek Rafał LUKS Trójka Piaseczno 0:08:28

25 Kordzikowski Kacper GKK OPTY- Mazowsze Grodzisk Maz. 0:08:28

26 Godlewski Bartłomiej NOSiR Nowy Dwór Maz. 0:08:29

27 Łokuciejewski Maksym LUKS „Przyjażń” Bartoszyce 0:08:31

28 Miechowski Bartosz Jurand Ciechanów 0:08:33

29 Dębniak Adrian LUKS „Przyjażń” Bartoszyce 0:08:33

30 Pól Bartosz LUKS „Przyjażń” Bartoszyce 0:08:35

31 Jodłowski Marcin GKK OPTY- Mazowsze Grodzisk Maz. 0:08:36

32 Tomaszewski Mateusz Warszawski Klub Kolarski 0:08:36

33 Romaniuk Jakub MSR Mrągowo 0:08:38

34 Okuniewski Sebastian LUKS „Przyjażń” Bartoszyce 0:08:45

35 Wangin Michał GKK OPTY- Mazowsze Grodzisk Maz. 0:08:55

36 Kwiatkowski Alan Jurand Ciechanów 0:09:10

37 Procek Łukasz ULKS Józefina    0:09:24

Młodziczki (dystans 5 km)

1 Czabok Klaudia Warszawski Klub Kolarski 0:08:44

2 Stańczak Patrycja LKK „Warmia” Biskupiec 0:08:47

3 Lipiejko Karolina LUKS „Przyjażń” Bartoszyce 0:08:52

4 Czaplicka Sandra LUKS „Przyjażń” Bartoszyce 0:08:54

5 Mróz Wioletta OSIR Sokołów Podl.  0:09:02

6 Mastalerz Wiktoria MSR Mrągowo    0:09:09

7 Bałdyga Magdalena UKK Prostki PRIM Ełk 0:09:19

8 Zysk Natalia MSR Mrągowo 0:09:19

9 Kłosiewicz Karolina ULKS Józefina   0:09:33

10 Steć Eliza OSIR Sokołów Podl.      0:09:56

11 Popłońska Marlena ULKS Józefina 0:10:32

{AdmirorGallery}lip30{/AdmirorGallery}

Fot. Sport.bartoszyce.pl

Sobota

Jazda na czas dwójkami

Młodziczki (5 km)

1Stańczak Patrycja/ Bałdyga Magdalena LKK Warmia Biskupiec/UKK Prostki PRIM Ełk 0:08:32

2 Zysk Natalia /Mastalerz Wiktoria MSR Mrągowo 0:08:53

3 Czaplicka Sandra /Lipiejko Karolina LUKS „Przyjażń” Bartoszyce 0:08:56

4 Mróz Wioletta/ Steć Eliza OSIR Sokołów Podl. 0:09:30

5 Popłońska Marlena Kłosiewicz Karolina ULKS Józefina 0:09:41

Młodzicy (5 km)

1 Frąckiewicz Piotr /Puzyna Jan UKK BDC Huragan Wołomin 0:07:16

2Załuska Jakub /Załuska Damian LUKS Trójka Piaseczno 0:07:18

3 Rajch Bartłomiej Skopnik Błażej MSR Mrągowo 0:07:22

PK Chrzanowski Szymon / Chmielowiec Maciej LUKK „Lider” Sokółka 0:07:27

4 Klucznik Bartłomiej /Pazik Patryk LUKS „Przyjażń” Bartoszyce 0:07:28

5 Jurasz Jakub/ Kwiatkowski Jan GKK OPTY- Mazowsze Grodzisk Maz. 0:07:29

6 Kostrubski Paweł /Kaczmaryk Krzysztof LKK „Warmia” Biskupiec 0:07:31

7 Krzaczek Dominik/ Zaręba Maciej KS „OLIMPIC” Piaseczno 0:07:38

8 Burczak Dawid/ Balcer Bartosz LKK „Warmia” Biskupiec 0:07:42

9 Szefler Krzysztof Miechowski Bartosz Jurand Ciechanów 0:07:49

11 Matuszczak Karol Wangin Jakub GKK OPTY- Mazowsze Grodzisk Maz. 0:08:04

PK Łysik Damian / Godlewski Bartłomiej LUKK „Lider” Sokółka NOSiR Nowy Dwór Maz.0:08:07

12 Kaliszuk Wojciech/ Łokuciejewski Maksym LUKS „Przyjażń” Bartoszyce 0:08:11

13 Nalepa Michał /Romaniuk Jakub MSR Mrągowo 0:08:12

14 Pól Bartosz Okuniewski Sebastian LUKS „Przyjażń” Bartoszyce 0:08:17

15 Kordzikowski Kacper/Jodłowski Marcin GKK OPTY- Mazowsze Grodzisk Maz. 0:08:28

16 Konofał Sebastian Procek Łukasz ULKS Józefina 0:08:33

17 Muzyka Maurycy/Tomaszewski Mateusz Warszawski Klub Kolarski 0:08:59

18 Orynek Rafał/Wangin Michał LUKS Trójka Piaseczno /GKK OPTY- Mazowsze Grodzisk Maz. 0:09:21

Niedziela

Start wspólny

Wyścigi ze startu wspólnego udowodniły dominację wśród dziewcząt zawodniczek Warmii i Mazur, a wśród chłopców kolarzy z Mazowsza. Młodziczki przyjechały w małych odstępach czasowych. Dość pewnie wygrała Karolina Lipiejko z MDK Przyjaźń Bartoszyce. Na podium stanęły też Magdalena Bałdyga (UKK Prostki PRIM Ełk) i Patrycja Stańczak (Warmia Biskupiec). Wśród chłopców finisz z grupy wygrał Paweł Kostrubski z Warmii, ale wygrali goście uzyskując minutę przewagi.

Młodziczka

1 Lipiejko Karolina LUKS „Przyjażń” Bartoszyce 0:50:48

2 Bałdyga Magdalena UKK Prostki PRIM Ełk 0:50:50

3 Stańczak Patrycja LKK „Warmia” Biskupiec 0:50:57

4 Mastalerz Wiktoria MSR Mrągowo 0:51:01

5 Czaplicka Sandra LUKS „Przyjażń” Bartoszyce 0:51:02

6 Czabok Klaudia Warszawski Klub Kolarski 0:51:03

7 Zysk Natalia MSR Mrągowo    0:51:05

8 Kłosiewicz Karolina ULKS Józefina 0:51:11

9 Mróz Wioletta OSIR Sokołów Podl. 0:51:28

10 Popłońska Marlena ULKS Józefina 0:54:04

Młodzik

1 Jurasz Jakub GKK OPTY- Mazowsze Grodzisk Maz. 1:01:15

2 Puzyna Jan UKK BDC Huragan Wołomin 1:01:16

3 Kostrubski Paweł LKK „Warmia” Biskupiec 1:02:15

4 Kaczmaryk Krzysztof LKK „Warmia” Biskupiec 1:02:15

5 Nalepa Michał MSR Mrągowo 1:02:17

PK Chrzanowski Szymon LUKK „Lider” Sokółka 1:02:17

6 Frąckiewicz Piotr UKK BDC Huragan Wołomin 1:02:22

7 Pazik Patryk LUKS „Przyjażń” Bartoszyce 1:02:37

8 Klucznik Bartłomiej LUKS „Przyjażń” Bartoszyce 1:02:37

9 Szefler Krzysztof Jurand Ciechanów 1:02:39

10 Krzaczek Dominik KS „OLIMPIC” Piaseczno 1:02:45

11 Rajch Bartłomiej MSR Mrągowo 1:02:51

PK Kwiatkowski Maciej TKK Pacyfic Toruń 1:02:51

PK Brzozowski Adrian TKK Pacyfic Toruń 1:02:51

12 Pól Bartosz LUKS „Przyjażń” Bartoszyce 1:02:51

13 Skopnik Błażej MSR Mrągowo 1:02:51

14 Załuska Jakub LUKS Trójka Piaseczno 1:03:02

15 Kwiatkowski Jan GKK OPTY- Mazowsze Grodzisk Maz. 1:03:22

PK Beyger Szymon TKK Pacyfic Toruń 1:03:44

PK Klimkowski Piotr TKK Pacyfic Toruń 1:03:45

16 Muzyka Maurycy Warszawski Klub Kolarski 1:03:49

PK Kąkol Jakub GTS Łęgowo 1:03:53

17 Konofał Sebastian ULKS Józefina 1:04:01

18 Romaniuk Jakub MSR Mrągowo 1:04:22

PK Boniewicz Paweł GTS Łęgowo 1:04:26

19 Balcer Bartosz LKK „Warmia” Biskupiec 1:04:30

PK Łysik Damian LUKK „Lider” Sokółka 1:05:01

20Piekara Arkadiusz BKK „RANT” Bartoszyce 1:05:03

PK Kaczyński Jarosław TKK Pacyfic Toruń 1:05:36

21 Matuszczak Karol GKK OPTY- Mazowsze Grodzisk Maz. 1:05:45

22 Burczak Dawid LKK „Warmia” Biskupiec 1:06:57

23 Wangin Jakub GKK OPTY- Mazowsze Grodzisk Maz. 1:06:57

PK Walecki Adrian TKK Pacyfic Toruń 1:06:59

PK Wojciechowski Piotr TKK Pacyfic Toruń 1:08:46

{AdmirorGallery}bisk28{/AdmirorGallery}

Fot. LKK Warmia  Biskupiec

 


 

 

 

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x