W Wydminach z gwiazdami – Na cały gaz: Od żaka do mastersa

Niedzielny ogólnopolski wyścig kolarski o Puchar Wójta Wydmin był prawdziwym świętem miłosników tej dyscypliny sportu. Zjawili się I jedenastoletni cykliści, którzy zapatrzeni w Tour de France z ogromnym zapałem walczyli na trasie, przybyli również wytrawni zawodnicy z bogatą przeszłościąj jak choćby w kategorii Elita Adam Wadecki, czy wśód mastersów Lechosław Michalak. A ten ostatni jeszcze raz udowodnił, że jest mistrzem końcówek.

 

Wyścig jest coraz bardziej prestiżowy, a rangę podnosi udział zawodników zza wschodniej granicy, którzy zawsze prezentuja dobry poziom. Różna była frekwencja w poszczególnych kategoriach, ale ta rozpiętość wiekowa musiała wywrzeć wrażenie.

W ciekawie zapowiadającym sie wyscigu Elity triumfował olsztynianin Bartosz Grochowski, co jest sporym sukcesem, biorąc pod uwagę udział kolarzy z Puław.

Wyniki

Kategoria żak (1999-2000)

1 Evdokimov Pavel  Kaliningrad  47;40

2 Niewdana SzymonKLKS „Lider” Sztum  48;44

3 Łokuciejewski MaksymPrzyjaźń Bartoszyce  48;50

4 Burczak Dawid  LKK „Warmia” Biskupiec  49;52

5 Piliutkevich UladzislauGRODNO  52;24

6 Buśko Michał    Przyjaźń Bartoszyce  51;57

7 Kaczmaryk Krzysztof  LKK „Warmia” Biskupiec 51;57

8 Rohte Oliwier    MSR Mrągowo  58;18

9 Krześcijański Bartłomiej RANT Bartoszyce  58;18

Kategoria żaczka (1999-2000)

1 Plechowska Julia LKK „Warmia” Biskupiec  51;57

2 Świderek Marta  Luks Orlik Nawiady  01;02;02

Kategoria młodziczka (1997-1998)

1 Kaczmarczyk Karolina  LUKS Orlik Nawiady  47;24

2 Rolka Katarzyna  LUKS Orlik Nawiady  48;44

3 Kmiołek Klaudia  LKK „Warmia” Biskupiec  48;44

4 Stańczak Patrycja  LKK „Warmia” Biskupiec  51;57

5 Mastalerz Wiktoria   MSR Mrągowo  55;32

Kategoria młodzik (1997-1998)

1 Sarna Brayan

2Pachucki Mateusz    LKK „Warmia” Biskupiec

3 Klucznik Bartłomiej

4 Mrówka Adrian

5 Maliszewski Damian

6 Guc Tomasz

7Skopnik Błażej MSR Mrągowo

8 Chudaś Adrian  LUKS PAGIET OLIMPIJCZYK Morąg

9 Charkot Hubert

Juniorka młodsza (1995-1996)

1 Stańczak Aleksandra LKK „Warmia” Biskupiec

2 Dziuba Bogumiła   LKK „Warmia” Biskupiec

3 Wróbel Magdalena            LUKS Orlik Nawiady

4 Syczewska Marlena  LKK „Warmia” Biskupiec

5 Graczewska Monika UKK Prostki, MTB Elk

6 Chuikova Viyaleta (Kaliningrad)

7 Nowosielska Angelina  Przyjaźń Bartoszyce

Kategoria kobiety open (1994 I starsze)

1Menzińska Paulina KK BCM NOWATEX Uzdrowi Dąbki

2 Kirpsza Katarzyna  KS Sokół Sokółka

3 Kłosowska Izabela UKS Wygoda Białystok

4 Balcerek Agata LKK „Warmia” Biskupiec

Kategoria junior młodszy (1995-1996)

 

1 Haczykowski Michał MSR Mrągowo

2 Głąbiński Bogusz LUKS Orlik Nawiady

3 Gajdziński Marcin UKK Prostki, MTB Elk

5 Suszko Łukasz UKS Wygoda Białystok

6 Grudek Karol MSR Mrągowo

8 Perkowski Damian UKK Prostki, MTB Elk

9 Rzemiński Sebastian LUKS Orlik Nawiady

11Kowalczyk Krystian            MSR Mrągowo

12Bondaryk Paweł  Sokół Sokółka

13Iost Mikhail Kaliningrad

14Bondar Nikolay Kaliningrad

15Daniel Arkadiusz MSR Mrągowo

16Godziuk Grzegorz   MSR Mrągowo

17Karczmarski Bartosz LUKS Orlik Nawiady

18Bogdanowicz Paweł  W-MKS Olsztyn

Kategoria junior  (1993-1994)

1 Jankowski Jakub W-MKS Olsztyn

2 Myzko Igor Grodno

3 Myzko Aleksander   Grodno

4 Modzelewski Artur LKK „Warmia” Biskupiec

Kategoria Elita (1992 I starsi)

1 Grochowski Bartosz  W-MKS Olsztyn

2 Krajewski Piotr  K.S. „Pogoń” Puławy

3 Kirpsza Jacek K.S. „Pogoń” Puławy

4 Sobieraj Przemysław  W-MKS Olsztyn

5 Czetyrko Grzegorz W-MKS Olsztyn

6 Kirpsza Piotr  K.S. „Pogoń” Puławy

7 Belkin Vladimir  W-MKS Olsztyn

8 Krzywania Paweł w-MKS Olsztyn

9 Fadeev Aleksander  W-MKS Olsztyn

10 Wadecki Adam  K.S. „Pogoń” Puławy

11 Fadeev Sergiej W-MKS Olsztyn

12 Treć Paweł  KLKS „Lider” Sztum

13 Głowacki Andrzej   W-MKS Olsztyn

14 Więcko Adam UKS Wygoda Białystok

15 Trojga Jacek W-MKS Olsztyn

Kategoria Masters I (1979-1970)

1 Muruhin Viktar Grodno 01:52:53

2 Severinov Sergey LUK Baltika Team 01:52:55

3 Muruhin Andrew Grodno 01:52:55

4 Fiedorowicz Piotr MASTERS Giżycko 01:59:52

5 Wróbel Wojciech DANIELO SPORSTWEAR 02:02:04

6 Gołdyn Krystian Nie stowarzyszony 02:02:04

7 Jakimowicz Wojciech MASTERS Giżycko 02:02:04

8 Gogolin Zbigniew Nie stowarzyszony 02:04:55

9 Wcisłak Mariusz STC Sokołów Podlaski                   02:08:40 

10 Kaczmarczyk Dariusz Nie stowarzyszony 02:18:03

11 Kozłowski Marek Nie stowarzyszony W-wa02:21:43

Kategoria Masters II (1969-1960)

1 Chuban Ivan LUK Baltika  01:57:22

2 Matrosov Alexandr LUK Baltika 01:57:22

3 Dvorjanchikov Vladimir LUK Baltika  01:57:22

4 Kozłowski Andrzej  KS Wilanów 01:57:22

5 Patalon Piotr  GKL-Aga Team 02:03:25

6 Grajewski Jerzy MASTERS Giżycko 02:03:25

7 Łętowski Jerzy KS Lechia Gdańsk 02:03:25

8 Cegłowski Jacek KLKS „Lider” Sztum 02:03:25

9 Golub Dariusz MTB Ełk Prostki 02:03

Vorobiev Ruslan LUK Baltika Team

Lenkiewicz Ryszard  MASTERS Giżycko

Makowski Leszek „WŁÓKNIARZ” Łódź

Kategoria Masters III (1959-1950)

1 Michalak Lechosław GKK OPTY-MAZOWSZE 01:57:22

2 Zotolokin Viktor LUK Baltika 02:03

3 Dembiński Henryk LKK „Ziemia Lubawska” 02:03

4 Makowski Damian niestowarzyszony 02:03

5 Kostikov Sergej LUK Baltika 02:03

6 Eronin Mikhail  LUK Baltika 02:03

7 Nowakowski Bogdan  P.T.C. Poznań  02:03

8 Rychter Wiesław BUCHALTER Elbląg 02:03

9 Molfa Marek KS „Lechia” Gdańsk 02:03

10 Gay Mirosław niestowarzyszony 02:03

11 Dolski Tadeusz TTC JADE Toruń 02:03

12 Dzięgielewski Stanisław niestowarzyszony 02:03

13 Fidura Janusz  niestowarzyszony

14 Gudan Czesław MASTERS Giżycko 02:29:23

15 Drobnica Andrzej MASTERS Giżycko 02:29:06

Ryabokon Gennady    Baltika Team

Shishova Irina     Baltika Team

Kierski Krzysztof niestowarzyszony

Sleptsov Nikolay LUK Baltika

Skonieczny Leszek niestowarzyszony

Kategoria Masters 0

1 Badura Patryk OKS „Warmia i Mazury” Olsztyn 01:52:55

2 Konopka Krzysztof KLKS „Lider” Sztum 02:02:04

3 Jarzyna Krzysztof Nie stowarzyszony 02:02:04

4 Skibko Tomasz  UKS Wygoda Białystok  02:02:04

5 Skowroński Marek KLKS „Lider” Sztum 02:02:44

Lenkiewicz Paweł Nie stowarzyszony

Mytsko Ihar GRODNO

Sorokovikov Vladislav GRODNO

Kizhuk Pavel GRODNO

Aliakseyenkau Dzmitry GRODNO

Mytsko Aliaksandr GRODNO

Kapitsa Aliaksandr GRODNO

Budzilovich Ilya GRODNO

Pluto Paweł KS „Lechia” Gdańsk

Kategoria Masters IV (1949-1940)

1 Tramś Grzegorz DANIELO SPORSTWEAR 01:22:43

2 Niespodziany Zbigniew „NAFTOKOR” Gdańsk 01:22:43

3 Grabowski Edmund „NAFTOKOR” Gdańsk 01:23:43

4 Bielski Zbigniew „NAFTOKOR” Gdańsk 01:23:48

5 Galubiński Andrzej TTC-JADE Toruń 01:26:28

6 Wieczorek Roman BKK „RANT” Bartoszyce 01:26:28

7 Karakula Michał STC Sokołów Podlaski 01:23:26

8 Pluto Eugeniusz KS „Lechia” Gdańsk 01:23:26

9 Kazimierczak Jan P.T.C. Poznań 01:31:31

10 Pożarlik Józef   KTC Koszalin  01:31:31

11 Kubiak Tadeusz P.T.C. Poznań 01:31:53

12 Czerwiński Wiktor KLKS „Lider” Sztum 01:33:43

13 Fabijanowski Wacław nie zrzeszony 01:33:43

14 Jastrzębski Janusz MASTERS GIŻYCKO 01:35:29

15 Rubtsov Victor Batlika Team 01:36:56

Kategoria Masters V (1939 I starsi)

1 Błaszczyk Eugeniusz KTC Koszalin 01:31:31

2 Popiołek Jerzy  TTC-JADE Toruń  01:31:31

3 Dobrenko Mieczysław KLKS „Lider” Sztum 01:33:43

4 Grabowski Stanisław BDC Team Nowy Dwór 01:35:32

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x