Warmiński Klasyk I Ogólnopolski Wyścig Kolarski o Puchar Wójta Gminy Świątki – Dwa wybory, oba doskonałe

Na okrężnej trasie wokół Świątek odbył się Warmiński Klasyk I Ogólnopolski Wyścig Kolarski o Puchar Wójta Gminy. Zjawiło ponad 80 miłośników kolarstwa, w tym wielu spoza województwa warmińsko-mazurskiego. Organizatorzy dobrze przygotowali trasę, która odpowiadała możliwościom uczestników. Ci mieli do wyboru dwa dystanse: 75 km i 25km. Pierwszy na mecie dłuższego wyścigu był Patryk Badura (Michelin Team)

Na trasie długości 25 km zwyciężył Maciej Bączkowski (SISU OWB TEAM Białe Błota). Startowały też panie i tu najlepsza okazała się Sylwia Rogiewicz (Girl On Wheels)

Dystans 75 km (open)

1 Badura Patryk Michelin Team 75km M30 01:51:10.92

2 Kulikowski Tobiasz ZDROWY ROWER 75km M30 01:51:13.92

3 MIKULICZ PAWEŁ ROLKO ROLMIX 75km Cyklosport 01:51:14.15

4 Kruk Michał NEXUS Team 75km M30 01:51:15.78

5 Sargalski Jacek KKS MASTERS Brodnica 75km Cyklosport 01:51:17.78

6 Chmiel Radomir 75km Cyklosport Exaequo 01:52:38.63

7 Piotrowski Marcin Exaequo 75km M30 01:52:38.64

8 Ciskowski Michał ACEL 75km M30 01:52:38.64

9 Andrzejczyk Piotr Kross Centrum Rowerowe 75km Cyklosport 01:52:39.09

10 Rzodkiewicz Grzegorz Michelin Team 75km M40 01:52:39.70

11 Kubiak Maciej 75km Cyklosport 01:52:39.73

12 Baturo Artur FTI RACING TEAM 75km M40 01:52:39.75

13 BLADOWSKI ROMAN DUET GOLENIÓW 75km M50 01:52:39.76

14 Tumaniec Darek Kross Centrum Rowerowe 1 75km M40 01:52:39.78

15 Słomski PAWEŁ Golub-Dobrzyń 75km Cyklosport 01:52:40.57

16 Trzeszczkowski Marek Exaequo 75km M3001:52:40.64

17 Klejnowski Zbigniew brak 75km M40 01:52:40.70

18 Berendt Janusz GOK Rogóźno 75km Cyklosport 01:52:41.27

19 Wawrzyniak Sławomir Kross Centrum Rowerowe 75km M50 01:52:41.50

20 CIRUT JAN Exaequo 75km M30 01:52:41.98

21 TŁUSZCZAK RAFAŁ HOTEL CZTERY BRZOZY 75km M40 01:52:42.03

22 Kobyliński Szymon 75km M40 01:52:42.16

23 Kołodziejek Radosław 75km M30 01:52:42.21

24 Józkowicz Michał Gdynia Diversey Team 75km M30 01:52:42.32

25 Wróblewski Radosław RJB Korsze 75km M30 01:52:42.50

26 Romanow Marcin Kross Centrum Rowerowe 75km M30 01:52:42.86

27 DEMBIŃSKI HENRYK LKK ZIEMIA LUBAWSKA 75km M50 01:52:43.26

28 Trybocki Dariusz Gdynia 75km M30 01:52:43.59

29 Wierzbowski Sylwester Morąg 75km M30 01:52:43.61

30 Marynowski Tomasz Samoswój Samotrzeć 75km M40 01:52:43.76

31 Wojtal Marcin Hotel Krasicki 75km M30 01:52:43.80

32 Galik Robert Team Mustang 75km M50 01:52:44.52

33 Cybula Tomasz 7anna 75km M30 307 01:52:44.54

34 Krom Wojciech Kross Centrum Rowerowe 75km M30 01:52:44.56

35 Schmidt Jakub Ostróda 75km Cyklosport 01:52:44.60

36 Gadomski Mariusz BKK RANT 75km M40 01:52:44.82

37 Schmidt Robert Ostróda 75km M40 01:52:45.44

38 Żelechowski PAWEŁ Olsztyn 75km Cyklosport 01:52:45.51

39 Pobłodzki Tomasz Gdańsk 75km M50 01:52:46.96

40 Rakowski Michał KKS MASTERS Brodnica 75km M30 01:52:55.07

41 GAĆKOWSKI KRZYSZTOF LKK ZIEMIA LUBAWSKA 75km M50 01:55:38.14

42 Szczypkowski Wojciech Warszawa 75km M40 01:57:46.63

43 Sycik Mariusz bez klubu 75km M40 01:58:37.08

44 Piątkowski PAWEŁ Michelin Team 75km M30 02:11:09.85

45 Giera Michał Olsztyn 75km M50 02:11:11.34

46 Wróblewski Janusz Brak 75km M50 02:11:15.14

47 Iwaniuk Bartosz Michelin Team 75km M30 02:11:22.93

48 Mering Leszek Complexspots75km M40 02:11:34.35

49 Piłat Wojciech Olsztyn 75km Cyklosport 02:13:19.25

50 Średziński Łukasz Tribition Team 75km M30 02:17:46.69

51 Czerniakowski Jacek Morąg 75km M30 02:31:05.97

Kategorie

Cyklosport

1 MIKULICZ PAWEŁ ROLKO ROLMIX

2 Sargalski Jacek KKS MASTERS Brodnica

3 Chmiel Radomir

4 Andrzejczyk Piotr Kross Centrum Rowerowe

5 Kubiak Maciej

6 Słomski PAWEŁ Golub-Dobrzyń

7 Berendt Janusz GOK Rogóźno

8 Schmidt Jakub Ostróda

9 Żelechowski PAWEŁ Olsztyn

10 Piłat Wojciech Olsztyn

M30

1 Badura Patryk Michelin Team

2 Kulikowski Tobiasz ZDROWY ROWER

3 Kruk Michał NEXUS Team

4 Piotrowski Marcin Exaequo

5 Ciskowski Michał ACEL

6 Trzeszczkowski Marek Exaequo

7 CIRUT JAN Exaequo

8 Kołodziejek Radosław

9 Józkowicz Michał Gdynia Diversey Team

10 Wróblewski Radosław RJB Korsze

11 Romanow Marcin Kross Centrum Rowerowe

12 Trybocki Dariusz Gdynia

13 Wierzbowski Sylwester Morąg

14 Wojtal Marcin Hotel Krasicki

15 Cybula Tomasz 7anna

16 Krom Wojciech Kross Centrum Rowerowe

17 Rakowski Michał KKS MASTERS Brodnica

18 Piątkowski PAWEŁ Michelin Team

19 Iwaniuk Bartosz Michelin Team

20 Średziński Łukasz Tribition Team

21 Czerniakowski Jacek Morąg

M40

1 Rzodkiewicz Grzegorz Michelin Team

2 Baturo Artur FTI RACING TEAM

3 Tumaniec Darek Kross Centrum Rowerowe

4 Klejnowski Zbigniew

5 TŁUSZCZAK RAFAŁ HOTEL CZTERY BRZOZY

6 Kobyliński Szymon

7 Marynowski Tomasz Samoswój Samotrzeć

8 Gadomski Mariusz BKK RANT

9 Schmidt Robert Ostróda

10 Szczypkowski Wojciech Warszawa

11 Sycik Mariusz

12 Mering Leszek Complexspots

M50

1 BLADOWSKI ROMAN DUET GOLENIÓW

2 Wawrzyniak Sławomir Kross Centrum Rowerowe

3 DEMBIŃSKI HENRYK LKK ZIEMIA LUBAWSKA

4 Galik Robert Team Mustang

5 Pobłodzki Tomasz Gdańsk

6 GAĆKOWSKI KRZYSZTOF LKK ZIEMIA LUBAWSKA

7 Giera Michał Olsztyn

8 Wróblewski Janusz

{AdmirorGallery}swiatki88{/AdmirorGallery}

Dystans 25 km (open)

1 Bączkowski Maciej SISU OWB TEAM 25km Amatorzy 00:38:11.78

2 Bączkowski Michał SISU OWB TEAM 25km Amatorzy 00:38:11.79

3 Rutkowski Andrzej 25km Amatorzy 00:38:13.20

4 Szepietowski Michał Kętrzyn 25km Amatorzy 00:39:45.11

5 Bielski Zbigniew Grupa Kolarska Gryf Tczew 25km M60 00:39:45.71

6 Grabowski Edmund Grupa Kolarska Gryf Tczew 25km M70 00:39:46.46

7 Zemlewski Zbigniew 25km M60 00:39:47.38

8 Szulczyk Benedykt Grupa Kolarska Gryf Tczew 25km M60 00:39:48.30

9 Tomaszewski Zbigniew Team Mustang 25km M60 00:39:49.31

10 Molfa Marek Grupa Kolarska Gryf Tczew 25km M60 00:39:51.91

11 Marzec Piotr RANT BARTOSZYCE 25km Amatorzy 00:39:53.51

12 Szepietowski Kamil Kętrzyn 25km Amatorzy 00:40:13.78

13 Lipiński Tomasz Piast Słupsk 25km Amatorzy 00:42:01.73

14 Suska Piotr GK Gryf Tczew 25km Amatorzy 00:42:01.98

15 Sobierajski Piotr RANT BARTOSZYCE 25km Amatorzy 00:42:04.13

16 Słomski Mirosław Golub Dobrzyn 25km Amatorzy 00:42:05.10

17 Świątek Artur RANT Bartoszyce 25km Amatorzy 00:42:06.33

18 Konopka Kazimierz Hotel Krasicki 25km M60 00:42:06.64

19 Rynko Paweł Jeżdżę bo nie lubię 25km Amatorzy 00:43:06.64

20 Mydło Kazimierz amator 25km M60 00:44:10.96

21 Czyżniewski Włodzimierz TTC Toruń 25km M60 00:44:13.39

22 Urban Rafał AT Team 25km Amatorzy 00:44:15.20

23 Rogiewicz Sylwia Girls On Wheels 25km K30 00:46:47.36

24 Woronecka Sylwia Michelin Team 25km K30 00:46:27.25

25 Plaszewska Aneta Michelin Team 25km K30 00:46:33.45

26 Jachnewicz Joanna MTB Olsztyn Team 25km K20 00:47:00.07

27 Czerwiński Wiktor KLKS Lider Sztum 25km M60 00:47:35.31

28 Wyrzykowska Katarzyna AK Olsztyn 25km K30 00:48:20.78

29 STANKIEWICZ Agnieszka Tribition Team 25km K30 00:49:09.92

30 Zieliński Mariusz Giedajty 25km Amatorzy 00:50:19.19

31 Świątek Elżbieta RANT Bartoszyce 25km K30 00:52:16.96

Kategorie

Amatorzy

1 Bączkowski Maciej SISU OWB TEAM

2 Bączkowski Michał SISU OWB TEAM

3 Rutkowski Andrzej

4 Szepietowski Michał Kętrzyn

5 Marzec Piotr RANT BARTOSZYCE

6 Szepietowski Kamil Kętrzyn

7 Lipiński Tomasz Piast Słupsk

8 Suska Piotr GK Gryf Tczew

9 Sobierajski Piotr RANT BARTOSZYCE

10 Słomski Mirosław Golub Dobrzyń

11 Świątek Artur RANT Bartoszyce

12 Rynko Paweł Jeżdżę bo nie lubię

13 Urban Rafał AT Team

14 Zieliński Mariusz Giedajty

M60

1 Bielski Zbigniew Grupa Kolarska Gryf Tczew

2 Ziemlewski Zbigniew

3 Szulczyk Benedykt Grupa Kolarska Gryf Tczew

4 Tomaszewski Zbigniew Team Mustang

5 Marek Grupa Kolarska Gryf Tczew

6 Konopka Kazimierz Hotel Krasicki

7 Mydło Kazimierz amator

8 Włodzimierz TTC Toruń

9 Czerwiński Wiktor KLKS Lider Sztum

M70

1 Grabowski Edmund Grupa Kolarska Gryf Tczew

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Kolarstwo Korsze lubawa Morąg Olsztyn sport powszechny Świątki

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x