Wszystkie pokolenia w Miłkach i Kamionkach – Pasja przede wszystkim

Na szosach w Miłkach i Kamionkach odbył się II-etapowy Międzynarodowy Wyścig Kolarski. Przede wszystkim gratulacje należą się organizatorom za determinację, że potrafią od wielu lat utrzymać tę imprezę w kalendarzu, bo to duże przedsięwzięcie logistyczne, wymagające pozyskania sponsorów, a także zaangażowania służb społecznych. Tym razem znów na starcie stanęli cykliści wszystkich pokoleń: od żaka do mastersa. To świadczy modzie na kolarstwo i to cieszy ogromnie!

 

 Mimo napiętego terminarza Jerzemu Gawareckiemu (od lat organizuje imprezę) udało się ściągnąć dość pokaźna grupę zawodników. Niektóre kategorie wiekowe nie były może tak licznie obsadzone, ale było z kim się ścigać, tym bardziej, że oprócz znanych kolarzy z kraju wystąpiła grupa zawodników (była też zawodniczka) z pobliskiego Kaliningradu,  byli townież kolarze z Grodna.

Prezentujemy rezultaty obu etapów i klasyfikacje łączną,  biorąc pod uwagę duże zainteresowanie tą dyscypliną. Jak zdążyliśmy się przekonać są to tzw. czynni kibice, którzy nie tylko oglądają kolarstwo w telewizji, ale sami też próbują swych sił na szosie i MTB.

Wśród kobiet zwyciężyły faworytki, które przez cały sezon skutecznie jeździły w imprezach krajowych, a więc: Zuzanna Skubaja (Ziemia Lubawska) wśród młodziczek, Bogumiła Dziuba (Warmia Biskupiec) – juniorek młodszych oraz Monika Kopińska (Warmia Biskupiec) – juniorek i seniorek

W rywalizacji młodzików i juniorów młodszych o palmę pierwszeństwa  walczyli przede wszystkim reprezentanci Mrągowa i Bartoszyc. W młodszej grupie zwyciężył Michał Nalepa (MSR Mrągowo), a w starszej Damian Maliszewski (Przyjaźń Bartoszyce). W kategorii juniorów swój duży postęp potwierdził Artur Modzelewski z Warmii.

W elicie walka toczyła się między kolarzami WMKS Olsztyn i Mostostalu Puławy, z której zwycięsko wyszli nasi reprezentanci. Wyścig wygrał Paweł Krzywania.

Rywalizacja w mastersach to oddzielna historia. Trzeba podziwiać pasje tych ludzi, którzy jeżdżą po całym kraju, przemierzają co weekend setki kilometrów by podjąć kolejne wyzwania. Są to sportowcy z krwi i kości, pełni pasji. I za to ich kochamy!

Wyniki

I etap (Miłki)

Żaczka (11 km)

1 Kamorowska Marta KLKS LIDER Sztum 0:20:48

2 Plechowska Julia LKK WARMIA Biskupiec 0:21:12

3 Komsta Anna LKK WARMIA Biskupiec 0:21:12

Młodziczka (33 km)

1 Skubaja Zuzanna LKK Ziemia Lubawska 0:55:46

2 Kaczmarczyk Karolina LUKS ORLIK Nawiady 0:55:46

3 Makarewicz Katarzyna May Day Lublin 0:55:46

4 Rolka Katarzyna LUKS Orlik Nawiady 0:55:46

5 Lipiejko Karolina UKS Przyjaźń Bartoszyce 0:55:46

6 Mastarzel Wiktoria MSR Mrągowo 0:55:46

7 Stańczak Patrycja LKK WARMIA Biskupiec 0:55:46

8 Jankowska Natalia MSR Mrągowo 0:55:46

9 Kmiołek Klaudia LKK WARMIA Biskupiec 0:55:46

10 Mróz Wioletta OSiR Sokółów Podl. 0:55:46

Juniorka młodsza (33 km) 

1 Dziuba Bogumiła LKK WARMIA Biskupiec 0:52:01

2 Stańczak Aleksandra LKK WARMIA Biskupiec 0:52:01

3 Wróbel Magdalena ORLIK Nawiady 0:52:12

3 Nowosielska Angelika UKS Przyjaźń Bartoszyce 0:52:12

5 Bałdyga Kornelia LUKS „ORLIK” Nawiady 0:56:09

Kobiety Open (66 km)

1 Kopińska Monika LKK WARMIA Biskupiec 1:43:02

Żak (11 km)

1 Burczak Dawid LKK Warmia Biskupiec 0:18:48

2  Nalepa Michał MSR Mrągowo 0:18:48

3 Kaczmaryk Krzysztof LKK Warmia Biskupiec 0:18:48

4 Niewdana Szymin KLKS LIDER Sztum 0:18:48

5 Szałachowski Wojciech MSR Mrągowo 0:18:48

6 Skuczyński Mateusz KLKS LIDER Sztum 0:20:21

7 Buśko Michał UKS Przyjaźń Bartoszyce 0:20:48

8 Wróbel Michał KLKS LIDER Sztum 0:20:48

9 Żochowski Artur OSiR Sokołów Podl. 0:21:59

Młodzik (33 km)

1 Klucznik Bartłomiej UKS Przyjaźń Bartoszyce 0:52:12

2 Maliszewski Damian UKS Przyjaźń Bartoszyce 0:52:12

3  Reich Bartłomiej MSR Mrągowo 0:52:12

4 Jaśkiewicz Patryk LKK Warmia Biskupiec 0:52:12

5 Pazik Patryk UKS Przyjaźń Bartoszyce 0:52:12

6 Łysik Damian KS Sokół Sokółka 0:52:12

7 Romaniuk Jakub MSR Mrągowo 0:52:12

Wrzosek Jakub ORLIK Nawiady 0:52:12

Nałysnyk Michał BKK RANT Bartoszyce 0:52:12

Szempliński Kamil BKK RANT Bartoszyce 0:52:12

Piotrowski Mateusz BKK RANT Bartoszyce 0:52:12

Kostrubski Paweł LKK Warmia Biskupiec 0:52:12

Chrzanowski Szymon LIDER Sokółka 0:52:12

Charkot Hubert UKS Przyjaźń Bartoszyce 0:52:12

15 Rydek Marek LKK Warmia Biskupiec 0:52:12

Junior młodszy (66 km)

1 Gutek Mikołaj May Day Lublin 1:37:50

2 Iwanowski Paweł OSiR Sokołów Podl. 1:39:29

3 Mitin Gleb Szkoła Sport. Kaliningrad 1:39:29

4 Maciec Patryk May Day Lublin 1:39:29

5  Daniel Arkadiusz MSR Mrągowo 0:52:12

6 Gródek Karol MSR Mrągowo 1:42:56

7  Haczykowski Michał MSR Mrągowo 1:42:56

7  Węgorski Bartosz May Day Lublin 1:43:42

7  Bondaryk Paweł KS Sokół Sokółka 1:43:42

7  Ostromecki Marcin UKS Przyjaźń Bartoszyce 1:43:42

7 Głabiński Bogusz ORLIK Nawiady 1:43:42

12 Kolesnik Sergey Szkoła Sport. Kaliningrad 1:43:42

13 Kowalczyk Krystian MSR Mrągowo 1:45:06

14 Godziuk Grzegorz MSR Mrągowo 1:45:06

15 Wieloszyński Szymon BKK RANT Bartoszyce 1:45:06

16 Rzemiński Sebastian ORLIK Nawiady 1:48:27

17 Żarnoch Wojciech MSR Mrągowo 1:48:55

Junior (88 km)

1 Modzelewski Artur LKK Warmia Biskupiec 2:07:52

2 Zalewski Łukasz May Day Lublin 2:11:20

3 Janek Konrad May Day Lublin 2:11:24

4 Jankowski Jakub WMKS Olsztyn + 1 okr.

Elita (88 km)

1 Krzywania Paweł WMKS Olsztyn 1:59:24

2 Kirpsza Jacek KS POGOŃ Mostostal Puławy 1:59:59

3 Grochowski Bartosz WMKS Olsztyn 1:59:59

4 Sobieraj Przemysław WMKS Olsztyn 2:00:44

5 Podlaski Michał KS POGOŃ Mostostal Puławy 2:00:44

6 Syrojć Krzysztof WMKS Olsztyn 2:00:49

7 Lewandowski Kamil MKK OLSH Team Maków Maz. 2:01:02

8 Kirpsza Piotr KS POGOŃ Mostostal Puławy 2:02:24

9 Trojga Jacek WMKS Olsztyn 2:02:24

10 Kosior Michał KS POGOŃ Mostostal Puławy 2:02:24

11 Wręga Wojciech KS POGOŃ Mostostal Puławy 2:07:52

12 Belkin Vladimir WMKS Olsztyn 2:07:52

13 Czetyrko Grzegorz WMKS Olsztyn 2:07:52

14 Kieblesz Piotr KK PANORAMA Warszawa 2:07:52

15 Grochowski Szymon WMKS Olsztyn 2:12:11

16 Kuczyński Piotr MKK OLSH Team Maków Maz. +1 okr

Kategoria : Masters 0 (1982 i młodsi)

1 Treć Paweł KLKS :lider: Sztom 1:46:14

2 Konopka Krzysztof Lider Sztum 1:47:11

3 Skibko Tomasz UKS Wygoda Białystok 1:47:22

4 Skowroński Marek LIDER Sztum 1:49:14

Kategoria: MASTERS I (1981-1972)

1 Tomasiak Grzegorz May Day Lublin 1:46:07

2 Muryhin Viktar TM Grodno Team 1:46:10

3 Potręć Emil 1:47:09

4 Matusiak Sylwester Świat Rowerów 1:47:09

5 Maj Kamil LKK Lublin 1:47:09

6 130 Brukalski Baltazar MKK OLSH Team 1:47:10

7 Czarnecki Paweł MKK Olsh Team 1:47:10

8 Ładniak Michał May Day Lublin 1:47:10

9 Fiedorowicz Piotr TK MASTERS Giżycko 1:47:11

10 Mourygin Andrei TM Grodno Team 1:47:12

11 Makarewicz Jarosław 1:47:13

12 Szlęzak Michał Konstancin 1:47:16

13 Wróbel Wojciech Danielo Sportswear 1:47:20

14 Kozłowski Marek Warszawa 2:06:02

Kategoria : Masters II (1971-62)

1 Jach Adrian PKG Selle Italia Bike World pl test team1:46:06

2 Brunke Leszek Rumia 1:47:08

3 Pawłowski Piotr Sobótka 1:47:08

4 Kulas Marek WKS „”FLOTA”” Gdynia 1:47:09

5 Skubaja Tomasz LKK Ziemia Lubawska 1:47:11

6 Bułatecki Wijciech Giżycko 1:47:11

7 Hrycyk Tomasz PKG Selle Italia Bike World pl test team1:47:11

8 Grajewski Jerzy TK MASTERS Giżycko 1:47:11

9 Przybyszewski Paweł Płock 1:47:12

10 Tomkiewicz Jacek Dynamo Mińsk Maz. 1:47:12

11 Gutek Piotr May Day Lublin 1:47:12

12 12 Łętowski Jerzy KS LECHIA Gdańsk 1:47:13

13 Kozłowski Andrzej KS Wilanów 1:47:14

14 Czrkowski Kazimierz Ostrów Maz. 2:37:21

Kategoria : Masters III (1961-52)

1 Michalak Lechosław GKK Mazowsze Optyk 1:47:09

2 Makowski Damian Ruda Śląska 1:47:10

3 9 Bladowski Roman KS Lechia Gdańsk 1:47:12

4 Eronin Mikhail LUK „”Baltika”” Kaliningrad 1:47:13

5 Rychter Wiesław Buchalter Elbląg 1:47:17

6 Skoneczny Leszek Ostrów Maz. 1:49:14

7 Dembiński Henryk LKK Ziemia Lubawska 1:50:22

8 Golonka Kazimierz WKS Legia Masters Warszawa 2:05:30

9 Wróblewski Janusz LUKS Przyjaźń Bartoszyce 2:06:00

10 Sleptsov Nikolay LUK „”Baltika”” Kaliningrad 2:06:15

11 Dzięgielewski Stanisław Wyszków 2:11:13

12  Molfa Marek KS LECHIA Gdańsk 2:23:30

Kategoria : Masters IV (1951-42)

1 Tramś Grzegorz Danielo Sportswear 1:07:50

2 108 Niespodziany Zbigniew Naftokor Gdańsk 1:07:52

3 Grabowski Edmund Naftokor Gdańsk 1:08:19

4 Żmijewski Andrzej KS LECHIA Gdańsk 1:08:19

5 Janiak Bogusław LKKG Lublin 1:08:20

6 Wieczorek Roman BKK Rant Bartoszyce 1:08:21

7 Bogdanowicz Eugeniusz KS Lechia Gdańsk 1:11:16

8 Bielski Zbigniew Naftokol Gdańsk 1:11:16

9 Pluto Eugeniusz KS LECHIA Gdańsk 1:11:16

10 Pożarlik Józef KTC Koszalin 1:12:51

11 Rubtsov Victor LUK Baltika 1:16:54

12 Szpilczyński Witold LTC Lublin 1:18:50

Kategoria : Masters V (1941 i starsi)

1 Dobrenko Mieczysław KLKS „Lider” Sztum 1:16:55

2 Stanisławek Wacław Warszawa 1:28:27

3 Lewońko Tadeusz SMOLBUD Giżycko 1:50:43

 

II etap (Kamionki)

Żak (15 km)

1*Niewdana Szymon KLKS LIDER Sztum 35:44.85

2 Buśko Michał UKS Przyjaźń Bartoszyce 35:45.64 0.79

3*Balcer Bartłomiej LUKK Potorscy TSB 35:45.67 0.82

4 Skoczyński Mateusz KLKS LIDED Sztum 35:48.52 3.67

5 Wróbel Michał KLKS LIDER Sztum 36:34.39 49.54

Młodzik (30 km)

1 Maliszewski Damian UKS Przyjaźń Bartoszyce 1h23:31.30

2 Klucznik Bartłomiej UKS Przyjaźń Bartoszyce 1h23:31.78 0.48

3 Charkot Hubert UKS Przyjaźń Bartoszyce 1h28:26.89 4:55.59

4 Chrzanowski Szymon LUKK Lider Sokółka 1h28:26.98 4:55.68

5 Pazik Patryk UKS Przyjaźń Bartoszyce 1h28:27.58 4:56.28

6  Rejch Bartłomiej MSR Mrągowo 1h28:28.57 4:57.27

7 Kowalczyk Bartłomiej LUKS Olimpijczyk Morąg 1h28:29.96 4:58.66

8 Chudaś Adrian LUKS Olimpijczyk Morąg 1h28:30.27 4:58.97

9 Romaniuk Jakub MSR Mrągowo 1h28:31.15 4:59.85

10 Piotrowski Mateusz BKK Rant Bartoszyce 1h35:57.24 12:25.94

11*Szempliński Kamil BKK Rant Bartoszyce 1h42:57.50 19:26.20

12 Nałysnyk Michał BKK Rant Bartoszyce 1h42:58.85 19:27.55

13 Daniel Arkadiusz MSR Mrągowo 2h17:21.46 53:50.16

Junior młodszy (45 km)

1 Gutek Mikołaj May Day Lublin 2h08:30.15

2 Maciec Patryk May Day Lublin 2h12:08.43 3:38.28

3*Głabiński Bogusz Orlik Nawiady 2h12:08.65 3:38.50

4 Gródek Karol MSR Mrągowo 2h17:20.06 8:49.91

5 Ostromecki Marcin UKS Przyjaźń Bartoszyce 2h17:20.44 8:50.29

6 Wieloszyński Szymon BKK Rant Bartoszyce 2h17:20.54 8:50.39

7 Godziuk Grzegorz MSR Mrągowo 2h17:20.75 8:50.60

8 Węgorski Bartosz 2h17:20.84 8:50.69

9 Bondaryk Paweł KS SOKÓŁ Sokółka 2h17:21.08 8:50.93

10 Rzemiński Sebastian ORLIK Nawiady 2h17:21.37 8:51.22

11 Daniel Arkadiusz MSR Mrągowo 2h17:21.46 8:51.31

12 Haczykowski Michał MSR Mrągowo 2h27:29.19 18:59.04

13 Kowalczyk Krystian MSR Mrągowo 2h27:29.57 18:59.42

Junior (90 km)

1 Modzelewski Artur Warmia Biskupiec 2h14:13.03

2 Suchocki Wojciech Warmia Biskupiec 2h14:50.22 37.19

3 Jankowski Jakub UKS Przyjaźń Bartoszyce 2h16:15.56 2:02.53

4 Janek Konrad May Day Lublin 2h31:05.12 16:52.09

Elita (90 km)

1 Syrojć Radosław WMKS Olsztyn 2h14:09.85

2 Kirpsza Piotr KS Pogoń Mostostal Puławy 2h14:10.06 0.21

3 Kosior Michał KS Pogoń Mostostal Puławy 2h14:50.21 40.36

4 Grochowski Bartosz WMKS Olsztyn 2h14:56.47 46.62

5 Krzywania Paweł WMKS Olsztyn 2h14:56.83 46.98

6 Jasiński Marcin LUKK „”Potorscy-TSB”” Barczewo 2h14:57.76 47.91

7 Lewandowski Kamil MKK OLSK TEAM Maków Maz. 2h14:57.85 48.00

8 Kierpsza Jacek KS SOKÓŁ Sokółka 2h14:58.31 48.46

9 * Wręga Wojciech KS Pogoń Mostostal Puławy 2h14:59.85 50.00

10 Trojga Jacek WMKS Olsztyn 2h15:00.02 50.17

11 Kuczyński Piotr MKK OLSH TEAM 2h37:01.60 22:51.75

12 * Kieblesz Piotr KK Panorama Warszaw 2h37:01.65 22:51.80

Żaczka (15 km)

1 Kamrowska Marta KLKS LIDER Sztum 00:31:48,2

2 Grygas Emilia LUKK Potorscy TSB Barczewo 00:32:48,3

3 Rolka Klaudia ORLIK Nawiady 00:38:36,7

Młodziczka (30 km)

1 Skubaja Zuzanna LKK Ziemia Lubawska 01:02:59,0

2 Rolka Katarzyna LUKS Orlik Nawiady 01:03:09,0

3 Kaczmarczyk Karolina LUKS ORLIK Nawiady 01:04:56,0

4 Mastarzel Wiktoria MSR Mrągowo 01:07:15,0

5 Lipiejko Karolina UKS Przyjaźń Bartoszyce 01:07:15,0

6 Jankowska Natalia MSR Mrągowo 01:07:15,0

Juniorka mlodsza (45 km)

1 Dziuba Bogumiła LKK WARMIA Biskupiec 01:22:06,2

2 Stańczak Aleksandra LKK WARMIA Biskupiec 01:27:59,3

3 Wróbel Magdalena ORLIK Nawiady 01:27:59,9

4 Nowosielska Angelika UKS Przyjaźń Bartoszyce 01:43:54,1

5 Bałdyga Kornelia LUKS „ORLIK” Nawiady 01:43:54,8

6 Rarak Weronika LUKK Potorscy TSB Barczewo 01:50:21,0

Kobiety Open (75 km)

1 Kopińska Monika LKK WARMIA Biskupiec 01:43:02,0

Kobiety Master III (45 km)

1 Shishova Irina LUK Balitika Kaliningrad 01:26:16,4

Masters 0 0Kategoria : (1982 i młodsi)

1 Treć Paweł KLKS :lider: Sztom 1h56:28.05

2 Konopka Krzysztof Lider Sztum 2h01:16.42 4:48.37

3 Skowroński Marek LIDER Sztum 2h01:16.58 4:48.53

4 Skibko Tomasz UKS Wygoda Białystok 2h01:17.07 4:49.02

Masters 1

1 Mourygin Andrei TM Grodno Team 1h55:51.31

2 Muryhin Viktar TM Grodno Team 1h55:51.64 0.33

3 Brukalski Baltazar MKK OLSH Team 1h56:11.56 20.25

4  Matusiak Sylwester Świat Rowerów 1h56:11.66 20.35

5 Ładniak Michał May Day Lublin 1h56:15.22 23.91

6 Czarnecki Paweł MKK Olsh Team 1h56:17.82 26.51

7 Fiedorowicz Piotr TK MASTERS Giżycko 1h56:18.55 27.24

8 Maj Kamil LKK Lublin 1h56:25.58 34.27

9  Potręć Emil 1h56:25.82 34.51

10 Tomasiak Grzegorz May Day Lublin 1h56:29.27 37.96

11 Wróbel Wojciech Danielo Sportswear 2h04:34.12 8:42.81

12 Kozłowski Marek Warszawa 2h17:12.26 21:20.95

Masters 2

1 Brunke Leszek Rumia 1h56:25.19

2 Jach Adrian PKG Selle Italia Bike World pl test team 1h56:25.46 0.27

3 Pawłowski Piotr Sobótka 1h56:28.29 3.10

4 Hrycyk Tomasz PKG Selle Italia Bike World pl test team 2h01:14.78 4:49.59

5 Kozłowski Andrzej KS Wilanów 2h01:18.27 4:53.08

7 Tomkiewicz Jacek Dynamo Mińsk Maz. 2h04:33.65 8:08.46

8 Łętowski Jerzy KS LECHIA Gdańsk 2h04:33.73 8:08.54

9 Grajewski Jerzy TK MASTERS Giżycko 2h04:34.13 8:08.94

10 Bułatecki Wojciech Giżycko 2h04:34.43 8:09.24

11 Przybyszewski Paweł Płock 2h04:34.63 8:09.44

12 Gutek Piotr May Day Lublin 2h04:34.77 8:09.58

13 Skubaja Tomasz LKK Ziemia Lubawska 2h04:36.94 8:11.75

14 Czrkowski Kazimierz Ostrów Maz. 2h16:30.90 20:05.71

Masters 3

1 Ryabokon Gennady Kaliningrad 1h30:53.33

2 Eronin Mikhail LUK „”Baltika”” Kaliningrad 1h45:02.64 14:09.31

3 Bladowski Roman KS Lechia Gdańsk 2h01:15.26 30:21.93

4 Makowski Damian Ruda Śląska 2h01:15.64 30:22.31

5 Michalak Lechosław GKK Mazowsze Optyk 2h04:33.40 33:40.07

6 Molfa Marek KS LECHIA Gdańsk 2h04:37.22 33:43.89

7 Sleptsov Nikolay LUK „”Baltika”” Kaliningrad 2h07:15.43 36:22.10

8 Golonka Kazimierz WKS Legia Masters Warszawa 2h16:30.81 45:37.48

9 Dzięgielewski Stanisław Wyszków 2h35:21.01 1h04:27.68

10 Wróblewski Janusz LUKS Przyjaźń Bartoszyce 2h36:05.36 1h05:12.03

11 Dembiński Henryk LKK Ziemia Lubawska 2h37:01.56 1h06:08.23

Masters 4

1 Bielski Zbigniew Naftokol Gdańsk 1h19:28.73

2 Grabowski Edmund Naftokor Gdańsk 1h19:28.88 0.15

3 Szczęsny Zbigniew Sobótka 1h19:58.79 30.06

4 * Niespodziany Zbigniew Naftokor Gdańsk 1h19:59.49 30.76

5 Janiak Bogusław LKKG Lublin 1h19:59.64 30.91

6 Tramś Grzegorz Danielo Sportswear 1h20:01.27 32.54

7 Wieczorek Roman BKK Rant Bartoszyce 1h20:42.98 1:14.25

8 Żmijewski Andrzej KS LECHIA Gdańsk 1h21:34.24 2:05.51

9 Galubiński Andrzej TTC Jade Toruń 1h22:41.60 3:12.87

10 * Bogdanowicz Eugeniusz KS Lechia Gdańsk 1h22:42.17 3:13.44

11 Pluto Eugeniusz KS LECHIA Gdańsk 1h22:44.24 3:15.51

12 Szpilczyński Witold LTC Lublin 1h26:03.11 6:34.38

13 Pożarlik Józef KTC Koszalin 1h30:15.81 10:47.08

14 Rubtsov Victor LUK Baltika 1h30:16.42 10:47.69

15 Czerwiński Wiktor KLKS Lider Sztum 1h31:20.52 11:51.79

16 Legankov Vladimir LUK Baltika 1h57:42.87 38:14.14

Masters 5

1 Bobrenko Mieczysław KLKS „Lider” Sztum 1h30:18.03

2 Stanisławek Wacław Warszawa 1h45:59.54 15:41.51

3 Lewońko Tadeusz SMOLBUD Giżycko 2h27:51.20 57:33.17

 

Klasyfikacja po II etapach

Żaczka

1 Kamrowska Marta KLKS LIDER Sztum 00:52:36,2 00:20:48,0 00:31:48,2

Plechowska Julia LKK WARMIA Biskupiec 00:21:12,0 00:21:12,0

Komsta Anna LKK WARMIA Biskupiec 00:21:12,0 00:21:12,0

Grygas Emilia LUKK Potorscy TSB Barczewo 00:32:48,3 00:32:48,3

Rolka Klaudia ORLIK Nawiady 00:38:36,7 00:38:36,7

Młodziczka

1 Skubaja Zuzanna LKK Ziemia Lubawska 01:58:45,0 00:55:46,0 01:02:59,0

2 Rolka Katarzyna LUKS Orlik Nawiady 01:58:55,0 00:55:46,0 01:03:09,0

3 Kaczmarczyk Karolina LUKS ORLIK Nawiady 02:00:42,0 00:55:46,0 01:04:56,0

4 Lipiejko Karolina UKS Przyjaźń Bartoszyce 02:03:01,0 00:55:46,0 01:07:15,0

5 Stańczak Patrycja LKK WARMIA Biskupiec 02:03:01,0 00:55:46,0 01:07:15,0

6 Mastarzel Wiktoria MSR Mrągowo 02:03:01,0 00:55:46,0 01:07:15,0

Kmiołek Klaudia LKK WARMIA Biskupiec 00:55:46,0 00:55:46,0

Makarewicz Katarzyna May Day Lublin 00:55:46,0 00:55:46,0

Mróz Wioletta OSiR Sokółów Podl. 00:55:46,0 00:55:46,0

Jankowska Natalia MSR Mrągowo 00:55:46,0 00:55:46,0

Juniorka młodsza

1 Dziuba Bogumiła LKK WARMIA Biskupiec 02:12:07,7 00:52:01,0 01:20:06,7

2 Stańczak Aleksandra LKK WARMIA Biskupiec 02:16:00,0 00:52:01,0 01:23:59,0

3 Wróbel Magdalena ORLIK Nawiady 02:16:11,9 00:52:12,0 01:23:59,9

4 Nowosielska Angelika UKS Przyjaźń Bartoszyce 02:35:05,2 00:52:12,0 01:42:53,2

5 Bałdyga Kornelia LUKS „ORLIK” Nawiady 02:39:03,0 00:56:09,0 01:42:54,0

Rarak Weronika LUKK Potorscy TSB Barczewo 01:48:20,0 01:48:20,0

Kobiety open

1 Kopińska Monika LKK WARMIA Biskupiec 03:57:28,2 01:43:02,0 02:14:26,2

Żak

1 Niewdana Szymon KLKS LIDER Sztum 00:54:32,9 00:18:48,0 00:35:44,9

2 Skuczyński Mateusz KLKS LIDER Sztum 00:56:09,5 00:20:21,0 00:35:48,5

3 Buśko Michał UKS Przyjaźń Bartoszyce 00:56:33,6 00:20:48,0 00:35:45,6

4 Wróbel Michał KLKS LIDER Sztum 00:57:22,3 00:20:48,0 00:36:34,3

Młodzik

1 Nalepa Michał MSR Mrągowo 00:18:48,0 00:18:48,0

2 Szałachowski Wojciech MSR Mrągowo 00:18:48,0 00:18:48,0

Burczak Dawid LKK Warmia Biskupiec 00:18:48,0 00:18:48,0

Kaczmaryk Krzysztof LKK Warmia Biskupiec 00:18:48,0 00:18:48,0

Żochowski Artur OSiR Sokołów Podl. 00:21:59,0 00:21:59,0

Balcer Bartłomiej LUKK Potorscy TSB Barczewo 00:35:45,6 00:35:45,6

Junior młodszy

1 Maliszewski Damian UKS Przyjaźń Bartoszyce 02:11:43,0 00:52:12,0 01:19:31,0

2 Klucznik Bartłomiej UKS Przyjaźń Bartoszyce 02:11:44,0 00:52:12,0 01:19:32,0

3 Charkot Hubert UKS Przyjaźń Bartoszyce 02:16:38,0 00:52:12,0 01:24:26,0

4 Chrzanowski Szymon LIDER Sokółka 02:16:38,9 00:52:12,0 01:24:26,9

5 Pazik Patryk UKS Przyjaźń Bartoszyce 02:16:39,5 00:52:12,0 01:24:27,5

6  Reich Bartłomiej MSR Mrągowo 02:16:40,5 00:52:12,0 01:24:28,5

7 Romaniuk Jakub MSR Mrągowo 02:16:43,1 00:52:12,0 01:24:31,1

8 Piotrowski Mateusz BKK RANT Bartoszyce 02:24:09,2 00:52:12,0 01:31:57,2

9 Szempliński Kamil BKK RANT Bartoszyce 02:31:09,5 00:52:12,0 01:38:57,5

10 Nałysnyk Michał BKK RANT Bartoszyce 02:31:10,8 00:52:12,0 01:38:58,8

Jaśkiewicz Patryk LKK Warmia Biskupiec 00:52:12,0 00:52:12,0

Łysik Damian KS Sokół Sokółka 00:52:12,0 00:52:12,0

Wrzosek Jakub ORLIK Nawiady 00:52:12,0 00:52:12,0

Kostrubski Paweł LKK Warmia Biskupiec 00:52:12,0 00:52:12,0

Rydel Marek LKK Warmia Biskupiec 00:52:12,0 00:52:12,0

Kowalczyk Bartłomiej LUKS Olimpijczyk Morąg 01:24:29,9 01:24:29,9

Chudaś Adrian LUKS Olimpijczyk Morąg 01:24:30,3 01:24:30,3

Junior młodszy 

1 Gutek Mikołaj May Day Lublin 03:43:53,1 01:37:50,0 02:06:03,1

2 Maciec Patryk May Day Lublin 03:49:37,4 01:39:29,0 02:10:08,4

3 Głabiński Bogusz ORLIK Nawiady 03:53:50,6 01:43:42,0 02:10:08,6

4 Gródek Karol MSR Mrągowo 03:58:16,0 01:42:56,0 02:15:20,0

5 Daniel Arkadiusz MSR Mrągowo 03:58:17,4 01:42:56,0 02:15:21,4

6 Ostromecki Marcin UKS Przyjaźń Bartoszyce 03:59:02,4 01:43:42,0 02:15:20,4

7 Węgorski Bartosz May Day Lublin 03:59:02,8 01:43:42,0 02:15:20,8

8 Bondaryk Paweł KS Sokół Sokółka 03:59:03,0 01:43:42,0 02:15:21,0

9 Wieloszyński Szymon BKK RANT Bartoszyce 04:00:26,5 01:45:06,0 02:15:20,5

10 Godziuk Grzegorz MSR Mrągowo 04:00:26,7 01:45:06,0 02:15:20,7

11 Rzemiński Sebastian ORLIK Nawiady 04:03:48,3 01:48:27,0 02:15:21,3

12 Haczykowski Michał MSR Mrągowo 04:08:25,1 01:42:56,0 02:25:29,1

13 Kowalczyk Krystian MSR Mrągowo 04:10:35,5 01:45:06,0 02:25:29,5

Iwanowski Paweł OSiR Sokołów Podl. 01:39:29,0 01:39:29,0

Mitin Gleb Szkoła Sport. Kaliningrad 01:39:29,0 01:39:29,0

Kolesnik Sergey Szkoła Sport. Kaliningrad 01:43:42,0 01:43:42,0

Żarnoch Wojciech MSR Mrągowo 01:48:55,0 01:48:55,0

Junior

1 Modzelewski Artur LKK Warmia Biskupiec 04:22:05,0 02:07:52,0 02:14:13,0

2 Janek Konrad May Day Lublin 04:42:29,1 02:11:24,0 02:31:05,1

3 Jankowski Jakub WMKS Olsztyn 04:45:35,5 02:29:20,0 02:16:15,5

19 Zalewski Łukasz May Day Lublin 02:11:20,0 02:11:20,0

137 Suchocki Wojciech WARMIA Biskupiec 02:14:50,2 02:14:50,2

Elita

1 Krzywania Paweł WMKS Olsztyn 04:13:29,8 01:59:24,0 02:14:05,8

2 Grochowski Bartosz WMKS Olsztyn 04:14:55,4 01:59:59,0 02:14:56,4

3 Kirpsza Jacek KS POGOŃ Mostostal Puławy 04:14:57,3 01:59:59,0 02:14:58,3

4 Syrojć Krzysztof WMKS Olsztyn 04:14:58,8 02:00:49,0 02:14:09,8

5 Lewandowski Kamil MKK OLSH Team Maków Maz. 04:15:59,8 02:01:02,0 02:14:57,8

6 Kirpsza Piotr KS POGOŃ Mostostal Puławy 04:16:34,0 02:02:24,0 02:14:10,0

7 Kosior Michał KS POGOŃ Mostostal Puławy 04:17:14,2 02:02:24,0 02:14:50,2

8 Trojga Jacek WMKS Olsztyn 04:17:24,0 02:02:24,0 02:15:00,0

9 Wręga Wojciech KS POGOŃ Mostostal Puławy 04:22:51,8 02:07:52,0 02:14:59,8

10 Kieblesz Piotr KK PANORAMA Warszawa 04:44:53,7 02:07:52,0 02:37:01,7

Sobieraj Przemysław WMKS Olsztyn 02:00:44,0 02:00:44,0

Podlaski Michał KS POGOŃ Mostostal Puławy 02:00:44,0 02:00:44,0

Belkin Vladimir WMKS Olsztyn 02:07:52,0 02:07:52,0

Czetyrko Grzegorz WMKS Olsztyn 02:07:52,0 02:07:52,0

Grochowski Szymon WMKS Olsztyn 02:12:11,0 02:12:11,0

Jasiński Marcin LUKK Potorscy TSB Barczewo 02:14:57,7 02:14:57,7

Kuczyński Piotr MKK OLSH Team Maków Maz. 02:37:01,6 02:37:01,6

Master 0 (1982 i młodsi)

1 Treć Paweł KLKS LIDER Sztum 03:22:41,8 01:46:13,6 01:36:28,2

2 Konopka Krzysztof KLKS LIDER Sztum 03:48:27,6 01:47:11,2 02:01:16,4

3 Skibko Tomasz UKS Wygoda Białystok 03:48:38,9 01:47:21,9 02:01:17,0

4 Skowroński Marek LIDER Sztum 03:50:30,9 01:49:14,4 02:01:16,5

Kategoria: MASTERS I  (1981-72)

1 Muryhin Viktar TM Grodno Team 03:42:01,4 01:46:09,8 01:55:51,6

2 Tomasiak Grzegorz May Day Lublin 03:42:36,5 01:46:07,3 01:56:29,2

3 Mourygin Andrei TM Grodno Team 03:43:03,2 01:47:11,9 01:55:51,3

4 Matusiak Sylwester Świat Rowerów 03:43:20,7 01:47:09,1 01:56:11,6

5 Brukalski Baltazar MKK OLSH Team 03:43:21,7 01:47:10,2 01:56:11,5

6 Ładniak Michał May Day Lublin 03:43:25,6 01:47:10,4 01:56:15,2

7 Czarnecki Paweł MKK Olsh Team 03:43:28,1 01:47:10,3 01:56:17,8

8 Fiedorowicz Piotr TK MASTERS Giżycko 03:43:29,2 01:47:10,7 01:56:18,5

9 Maj Kamil LKK Lublin 03:43:35,0 01:47:09,5 01:56:25,5

10 Wróbel Wojciech Danielo Sportswear 03:51:53,7 01:47:19,6 02:04:34,1

11 Kozłowski Marek Warszawa 04:23:14,2 02:06:02,0 02:17:12,2

Potręć Emil 01:47:08,9 01:47:08,9

Makarewicz Jarosław 01:47:13,2 01:47:13,2

Szlęzak Michał Konstancin 01:47:15,9 01:47:15,9

Kategoria : Masters II (1971-62)

1 Jach Adrian PKG Selle Italia BikeWorld.pl Team 03:42:31,0 01:46:05,6 01:56:25,4

2 Brunke Leszek Rumia 03:43:33,3 01:47:08,2 01:56:25,1

3 Pawłowski Piotr Sobótka 03:43:36,6 01:47:08,4 01:56:28,2

4 Kulas Marek WKS „FLOTA” Gdynia 03:48:24,8 01:47:08,7 02:01:16,1

5 Hrycyk Tomasz PKG Selle Italia BikeWorld.pl Team 03:48:26,0 01:47:11,3 02:01:14,7

6 Kozłowski Andrzej KS Wilanów 03:48:32,5 01:47:14,3 02:01:18,2

7 Bułatecki Wijciech Giżycko 03:51:45,1 01:47:10,7 02:04:34,4

8 Grajewski Jerzy TK MASTERS Giżycko 03:51:45,5 01:47:11,4 02:04:34,1

9 Tomkiewicz Jacek Dynamo Mińsk Maz. 03:51:46,0 01:47:12,4 02:04:33,6

10 Łętowski Jerzy KS LECHIA Gdańsk 03:51:46,6 01:47:12,9 02:04:33,7

11 Przybyszewski Paweł Płock 03:51:46,8 01:47:12,2 02:04:34,6

12 Gutek Piotr May Day Lublin 03:51:47,2 01:47:12,5 02:04:34,7

13 Skubaja Tomasz LKK Ziemia Lubawska 03:51:47,4 01:47:10,5 02:04:36,9

14 Czakowski Kazimierz Ostrów Maz. 05:03:51,9 02:47:21,0 02:16:30,9

Kategoria : Masters III (1961-52)

1 Makowski Damian Ruda Śląska 03:46:25,5 01:47:09,9 01:59:15,6

2 Bladowski Roman KS Lechia Gdańsk 03:46:26,9 01:47:11,7 01:59:15,2

3 Michalak Lechosław GKK Mazowsze Optyk 03:49:42,2 01:47:08,8 02:02:33,4

4 Golonka Kazimierz WKS Legia Masters Warszawa 04:20:01,2 02:05:30,4 02:14:30,8

5 Dembiński Henryk LKK Ziemia Lubawska 04:24:53,5 01:49:52,0 02:35:01,5

6 Molfa Marek KS LECHIA Gdańsk 04:26:07,0 02:23:29,8 02:02:37,2

7 Wróblewski Janusz LUKS Przyjaźń Bartoszyce 04:40:05,3 02:06:00,0 02:34:05,3

8 Dzięgielewski Stanisław Wyszków 04:44:34,4 02:11:13,3 02:33:21,1

Eronin Mikhail LUK „Baltika” Kaliningrad 01:47:13,4 01:47:13,4

Rychter Wiesław Buchalter Elbląg 01:47:16,7 01:47:16,7

Skoneczny Leszek Ostrów Maz. 01:49:14,4 01:49:14,4

Sleptsov Nikolay LUK „Baltika” Kaliningrad 02:06:15,0 02:06:15,0

Kategoria : Masters IV (1951-42)

1 Grabowski Edmund Naftokor Gdańsk 02:23:47,8 01:08:19,0 01:15:28,8

2 * Niespodziany Zbigniew Naftokor Gdańsk 02:23:51,0 01:07:51,6 01:15:59,4

3 Tramś Grzegorz Daniello Sportswear 02:23:51,6 01:07:50,4 01:16:01,2

4 Janiak Bogusław LKKG Lublin 02:24:19,6 01:08:20,0 01:15:59,6

5 Wieczorek Roman BKK Rant Bartoszyce 02:25:04,3 01:08:21,4 01:16:42,9

6 Żmijewski Andrzej KS LECHIA Gdańsk 02:25:53,3 01:08:19,3 01:17:34,0

7 Szczęsny Zbigniew Sobótka 02:26:14,1 01:10:15,4 01:15:58,7

8 Bielski Zbigniew Naftokol Gdańsk 02:26:44,8 01:11:16,1 01:15:28,7

9 * Bogdanowicz Eugeniusz KS LECHIA Gdańsk 02:29:58,1 01:11:16,0 01:18:42,1

10 Pluto Eugeniusz KS LECHIA Gdańsk 02:30:00,4 01:11:16,2 01:18:44,2

11 Golubiński Andrzej TTC Jade Toruń 02:38:41,6 01:20:00,0 01:18:41,6

12 Pożarlik Józef KTC Koszalin 02:39:06,8 01:12:51,0 01:26:15,8

13 10 Szpilczyński Witold LTC Lublin 02:42:53,1 01:18:50,0 01:24:03,1

14 Rubtsov Victor LUK Baltika 02:43:10,2 01:16:53,8 01:26:16,4

15 Czerwiński Wiktor LIDER Sztum 02:51:00,0 01:15:45,5 01:35:14,5

16 Legankov Vladimir LUK Baltika 03:04:20,0 01:09:37,2 01:54:42,8

Kategoria : Masters V (1941 i starsi)

1 Dobrenko Mieczysław KLKS „Lider” Sztum 02:43:13,0 01:16:54,9 01:26:18,1

2 Stanisławek Wacław Warszawa 03:10:26,2 01:28:26,7 01:41:59,5

3 Lewońko Tadeusz SMOLBUD Giżycko 04:15:34,3 01:50:43,1 02:24:51,2

Kategoria : Masters III (1961-52) KOBIETY

1 Shishova Irina LUK Balitika Kaliningrad 02:41:11,4 01:14:55,0 01:26:16,4

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x