Wyścig MTB na wyspie J. Kraksy – Tym razem zaprasza Biskupiec

Jak się okazuje październik jest wspaniałym miesiącem dla kolarzy. Co tydzień w kolejnych miejscowościach na Warmii i Mazurach odbywają się wyścigi MTB, w których wspólnie startują zawodnicy z licencjami i amatorzy, udowadniając jak można spędzić wolny czas i zagwarantować sobie emocje, nie mówiąc już o zdrowiu. Tym razem  kolarzy zaprasza Biskupiec, konkretnie LKK Warmia, który w najbliższą niedzielę (9 października) organizuje imprezę kolarską na wyspie Jeziora Kraksy.

Prawo startu w wyścigu mają zawodnicy posiadający licencje kolarskie, aktualne badania lekarskie, kask sztywny, a przewidziane są następujące kategorie wiekowe: żak, żaczka, młodzik, młodziczka, junior młodszy, juniorka młodsza, kobiety OPEN, junior, senior, masters.

Zgłoszenia przyjmowane będą w dniu wyścigu w miejscu rozgrywania zawodów od godz. 9:00 do 10:30 (odprawa techniczna godz.10.30.). Swój start już zapowiedzieli kolarze zza wschodniej granicy.

Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach otrzymają puchary. Pozostałe nagrody uzależnione od liczby i startujących. W kategoriach żak, żaczka nagrody rzeczowe, w pozostałych nagrody pieniężne. Ewentualna klasyfikacja drużynowa zależeć będzie od liczby startujących.

Przypominamy! 16 października 2011 r. godz.11:00 – wyspa na jez. Kraksy (dojazd od ul. Plażowej). Biuro zawodów znajdować się będzie na wyspie.
Odpowiedzialny za przeprowadzenie zawodów z ramienia organizatora jest Narcyz Klik sekretarz LKK „WARMIA” Biskupiec tel. – 603272970.

Organizatorzy :
– Starostwo Powiatowe w Olsztynie
– Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie LZS w Olsztynie
– LKK „WARMIA” Biskupiec,
– Urząd Miejski w Biskupcu,

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x