XI Cyklocross Jesienny MTB Węgorzewo – To dopiero frajda…

W minioną niedzielę odbył się XI Cyklocross Jesienny MTB o Puchar Burmistrza Węgorzewa. Trasy wyznaczono w okolicach Cmentarza z okresu I Wojny Światowej (jezioro Święcajty), a zjawiło się na nich wiele młodzieży z węgorzewskich szkół, także zawodnicy z licencjami kolarskimi. MTB to prawdziwy hit ostatnich lat, zarówno w wymiarze wyczynowym jak i rekreacyjnym. Ta impreza była tego potwierdzeniem,

 

Długość tras ustawiono według wieku i możliwości uczestników.  Juniorzy, seniorzy i mastersi musieli pokonać ponad 20 km, a emocji nie zabrakło, bowiem na starcie stanęli znani w regionie zawodnicy. W rywalizacji amatorów sporym powodzeniem cieszył się wyścig rodzinny. Impreza zorganizowana przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Węgorzewie po raz kolejny spełniła oczekiwania i to jest najważniejsze.
 

Kategoria amatorzy klasa I – II i młodsi- chłopcy                      
1 Nalepa Bartosz – Szkoła Podstawowa Mrągowo
2 Mazurek Nikodem – Szkoła Podstawowa Mrągowo
3 Samul Bartosz – Szkoła Podstawowa Mrągowo
4 Basara Cezary – Szkoła Podstawowa Nr 1 Węgorzewo
5 Buszyło Marcin – Szkoła Podstawowa Nr 1 Węgorzewo
6 Hellis Kacper – Szkoła Podstawowa Mrągowo
7 Jasiński Mateusz  –   SP. Nr 1 Węgorzewo             
8 Chrapek Maciej –  Szkoła Podstawowa Nr 1 Węgorzewo
9 Mickiewicz Kajetan – SP. Nr 1 Węgorzewo           
10 Kukier Antoni – Szkoła Podstawowa Nr 1 Węgorzewo
11 Kowalik Jozef – Szkoła Podstawowa Nr 1 Węgorzewo
12 Gaiński Damian – Szkoła Podstawowa Nr 1 Węgorzewo
13 Dębowczyk Maciej – Szkoła Podstawowa Nr 1 Węgorzewo
14 Wawer Jakub –  Szkoła Podstawowa Nr 1 Węgorzewo
15 Karasek Norbert – Szkoła Podstawowa Nr 1 Węgorzewo
16 Urbanowicz Kacper – Szkoła Podstawowa Nr 1 Węgorzewo
17 Tomaszewski Filip – Szkoła Podstawowa Nr 1 Węgorzewo
18 Wawer Wojciech – Szkoła Podstawowa Nr 1 Węgorzewo
19 Grabos Szymon – Szkoła Podstawowa Nr 1 Węgorzewo
Kategoria amatorzy klasa I – II i młodsi   – dziewczęta                    
1 Markowska Melania – Szkoła Podstawowa Mrągowo
2 Szałachowska Hanna – Szkoła Podstawowa Mrągowo
3 Markowska Malwina –  Szkoła Podstawowa Mrągowo
4 Dziekońska Weronika – Szkoła Podstawowa Nr 1 Węgorzewo
5 Masian Weronika – Szkoła Podstawowa Nr 1 Węgorzewo
6 Banasiewicz Magdalena – Przedszkole „Kubuś Puchatek”
Kategoria amatorzy kasa III – IV – chłopcy
1 Ślifirski Kamil – Szkoła Podstawowa Nr 1 Węgorzewo
2 Wiszowaty Wojciech – Szkoła Podstawowa Nr 1 Węgorzewo
3 Morawski Kacper – Szkoła Podstawowa Nr 1 Węgorzewo
4 Jacewicz Marcin – Szkoła Podstawowa Nr 1 Węgorzewo
5 Racinowski Wiktor – Szkoła Podstawowa Nr 1 Węgorzewo
6 Pietrzyk Szymon – Szkoła Podstawowa Nr 1 Węgorzewo
7 Górniak Jakub – Szkoła  Podstawowa Mrągowo
8 Cisek Gracjan – Szkoła Podstawowa Nr 1 Węgorzewo
9 Zwierzykowski Fabian – Szkoła Podstawowa Nr 1 Węgorzewo
10 Łojko Janusz – Szkoła Podstawowa Nr 1 Węgorzewo
11 Szymański Tomasz – Szkoła Podstawowa Nr 2 Węgorzewo
12 Fidorowicz Sebastian – Szkoła Podstawowa Nr 7 Giżycko
13 Romaniuk Kamil – Szkoła Podstawowa Mrągowo
14 Reginia Sebastian – Szkoła  Podstawowa Mrągowo
15 Jurek Krystian –  Szkoła Podstawowa Nr 1 Węgorzewo
16 Jurek Sebastian –  Szkoła Podstawowa Nr 1 Węgorzewo
17 Karasek Jeremiasz –  Szkoła Podstawowa Nr 1 Węgorzewo
18 Włodarski Maciej –  Szkoła Podstawowa Nr 1 Węgorzewo
19 Kubajko Kacper – Szkoła Podstawowa Nr 1 Węgorzewo
20 Czerniewicz Dawid – Szkoła Podstawowa Nr 1 Węgorzewo
21 Kukier Jan – Szkoła Podstawowa Nr 1 Węgorzewo
22 Stefanowicz Daniel – Szkoła Podstawowa Nr 2 Węgorzewo
Kategoria amatorzy kasa III – IV – dziewczęta
1 Romaniuk Julia – Szkoła Podstawowa Nr 1 Węgorzewo
2 Mielniczek Katarzyna – Szkoła Podstawowa Nr 1 Węgorzewo
3 Rydzewska Alicja – Szkoła Podstawowa Nr 1 Węgorzewo
4 Garwacka Wiktoria – Szkoła Podstawowa Nr 1 Węgorzewo
5 Wojnarowska Nina – Szkoła Podstawowa Nr 1 Węgorzewo
6 Banasiewicz Wiktoria – Szkoła Podstawowa Nr 1 Węgorzewo
7 Marczak Julia – Szkoła Podstawowa Nr 2 Węgorzewo
8 Nowosielska Julia – Przyjaźń Bartoszyce
9 Waraksa Justyna – Szkoła Podstawowa Nr 1 Węgorzewo
10 Budzińska Aleksandra – Szkoła Podstawowa Nr 1 Węgorzewo
11Maćko Marta – Szkoła Podstawowa Nr 1 Węgorzewo
12 Zwierzykowska Nadia – Szkoła Podstawowa Nr 1 Węgorzewo
13 Sock Aleksandra – Szkoła Podstawowa Nr 1 Węgorzewo
14 Szewczyk Natalia – Szkoła Podstawowa Mrągowo
15 Mućko Marta – Szkoła Podstawowa Nr 1 Węgorzewo
Kategoria amatorzy klasa V – VI – chłopcy
1 Kasperowicz Maciej – Szkoła Podstawowa Nr 1 Węgorzewo
2 Woynarowski Wiktor – Szkoła Podstawowa Nr 1 Węgorzewo
3 Dzieńkowski Łukasz – Szkoła Podstawowa Nr 2 Węgorzewo
4 Urbanowicz Kamil -Szkoła Podstawowa Nr 1 Węgorzewo
5 Sielicki Michał Dawid –  Szkoła Podstawowa Nr 1 Węgorzewo
6 Łychowid Jakub – Szkoła Podstawowa Nr 1 Węgorzewo
7 Lubak Damian – Szkoła Podstawowa Barczewo
8 Godziembski Karol – Szkoła Podstawowa Nr 1 Węgorzewo
9 Bajkowski Karol – Szkoła Podstawowa Nr 2 Węgorzewo
10 Jankowiak Wiktor – Szkoła Podstawowa Nr 1 Węgorzewo
Kategoria amatorzy klasa V – VI – dziewczęta
1 Niedziółka Magdalena – Szkoła Podstawowa Nr 1 Węgorzewo
2 Piasecka Martyna – Szkoła Podstawowa Nr 1 Węgorzewo
3 Heil Natalia – Szkoła Podstawowa Nr 1 Węgorzewo
4 Gubin Wiktoria – Szkoła Podstawowa Nr 1 Węgorzewo
Kategoria amatorzy gimnazja – chłopcy
1Topka Michał – Gimnazjum Węgorzewo
2 Prokop Jakub – Gimnazjum Węgorzewo
3 Kalafarski Sebastian – Gimnazjum Węgorzewo
4 Biernacki Adam – Szkoła Podstawowa Nr 1 Węgorzewo
5 Kondrusik Aleksander – Gimnazjum Węgorzewo
Kategoria amatorzy gimnazja – dziewczęta
1Kowalik Joanna – Gimnazjum Węgorzewo „Spinaker”
2Kowalik Anna – Gimnazjum Nr 3 Olsztyn „Spinaker”
Kategoria amatorzy open
1 Banaszek Mateusz – Rant Bartoszyce
2 Grabiński Jakub –  Węgorzewo
3 Markowski Marcin – Mrągowo
4 Walicki Mirosław – Węgorzewo
5 Markowski Mirosław – Mrągowo
6 Woynarowski Andrzej –  Węgorzewo
7 Rusinek Wojciech – Węgorzewo
Kategoria amatorki open
1 Szałachowska Ewa – Węgorzewo
2 Wierzbicka Małgorzata – Węgorzewo
3 Niedziółka Marta – Węgorzewo
Kategoria zrzeszeni – żaczka
1Grygas Emilia – LUKK Potorscy TBS Barczewo
2 Kaczyńska Hanna – LUKK TBS Barczewo
Kategoria zrzeszeni żak
1Nalepa Michał – MSR Mrągowo
2 Szałachowski Wojciech – MSR Mrągowo
3 Balcer Bartosz – LUKK BS Barczewo
4 Łokuciejewski Maksym – UKS Przyjaźń Bartoszyce
5 Kaczyński Michał – MSR Mrągowo
6 Buśko Michał – UKS Przyjaźń Bartoszyce
7 Rohde Olivier – MSR Mrągowo
8 Przyborowski Hubert – MSR Mrągowo
9 Filipowicz Bartosz – MSR Mrągowo
10 Piasecki Bartosz-  MSR Mrągowo
Kategoria zrzeszeni – młodziczka
1Bałdyga Magdalena – UKK Prostki
2 Mastalerz Wiktoria – MSR Mrągowo
3 Jankowska Natalia – MSR Mrągowo
Kategoria zrzeszeni – młodzik
1Klucznik Bartłomiej – UKS Przyjaźń Bartoszyce
2 Maliszewski Damian – UKS Przyjaźń Bartoszyce
3 Harkot Hubert – UKS Przyjaźń Bartoszyce
4 Dębniak Adrian – UKS Przyjaźń Bartoszyce
5 Pól Bartosz – UKS Przyjaźń Bartoszyce
6 Rajch Bartłomiej – MSR Mrągowo
7 Romaniuk Jakub – MSR Mrągowo
8 Piotrowski Mateusz – BKK RANT Bartoszyce
9 Kowaczy Michał – MSR Mrągowo
10 Nałysnyk Michał – BKK RANT Bartoszyce
11 Michalski Damian –  MSR Mrągowo
12 Długołęcki Miłosz – MSR Mrągowo
13 Piekara Arkadiusz – BKK RANT Bartoszyce
14 Purgacz Karol –  MSR Mrągowo
15 Dażycki Bartosz –  MSR Mrągowo
Kategoria zrzeszeni – juniorka młodsza
1 Graczewska Monika – UKK Prostki
2 Kudrawiec Magdalena –  UKK Prostki
3 Rarak Weronika – LUKK Potorscy TBS Barczewo
4 Nowosielska Angelika – UKS Przyjaźń Bartoszyce
5 Grygas Martyna – LUKK Potorscy TBS Barczewo
Kategoria zrzeszeni – junior młodszy
1 Kowalczyk Krystian –  MSR Mrągowo
2 Perkowski Damian – Prim Ełk
3 Daniel Arkadiusz – MSR Mrągowo
4 Ostromecki Marcin –  UKS Przyjaźń Bartoszyce
5 Reginia Łukasz – MSR Mrągowo –
6 Haczykowski Michał –  MSR Mrągowo
7 Baranowski Paweł – UKS Przyjaźń Bartoszyce
Kategoria zrzeszeni – junior
1Jankowski Jakub – UKS Przyjaźń Bartoszyce
Kategoria zrzeszeni – open
1Jankowski Jakub – WMKS Olsztyn
2Perkowski Łukasz – Prim Ełk – POL 19910528
3Lenkiewicz Paweł – Masters Giżycko – Wydminy
Kategoria zrzeszeni – masters
1Jakimowicz Wojciech – Węgorzewo
2Grajewski Jerzy –  Masters Giżycko
3Linkiewicz Ryszard – Masters Giżycko – Wydminy
4Gudan Czesław – Masters Giżycko
Kategoria amatorzy – wyścig rodzinny
1 Szałachowscy
2 Markowscy
3 Banasiewicz
4 Niedziółka
5 Woynarowscy
6 Tomaszewscy
7 Kukier
8 Lachowicz

{gallery}wego26{/gallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x