Złamany obojczyk Szymona Rekity – Taki już los kolarza

Szymon Rekita z  Warmii Biskupiec najlepszy polski kolarz ubiegłego sezonu w kategorii juniorów młodszych bardzo pechowo rozpoczął międzynarodowy wyścig w Łodzi zaliczany do rankingu UCI. Występując w reprezentacji Polski na pierwszym etapie uczestniczył w kraksie i niestety złamał obojczyk. Oczywiście został wycofany i najprawdopodobniej w poniedziałek w Szpitalu w Biskupcu przejdzie operację, bowiem jest to złamanie z przemieszczeniem.

Taki już los kolarza, który narażony jest na niebezpieczeństwo. Ogromny pech, bowiem Szymon, który niedawno uczestniczył w Mistrzostwach Europy jest również kandydatem do startu w mistrzostwach świata juniorów. Do imprezy pozostało wprawdzie sześć tygodni, ale skomplikowana kontuzja może pokrzyżować sportowe plany ambitnego zawodnika z Biskupca, który przypomnijmy jest także uczniem Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Świdnicy.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x