Zmarł Dariusz Jaskulski – Kochał młodzież i uczył ją kolarstwa

Fot. lkk warmia biskupiec
14 października 2021 w wieku 54 lat zmarł Dariusz Jaskulski długoletni szkoleniowiec Ludowego Klubu Kolarskiego Warmia Biskupiec. Długo pracował u boku Jerzego Kowalskiego legendarnego trenera biskupieckich kolarzy, a po Jego śmierci kontynuował dzieło mistrza. Z dużym powodzeniem, bowiem spod jego ręki wyszło wielu bardzo dobrych zawodników.

Był nie tylko świetnym, w pełni zaangażowanym w pracę trenerem, ale wychowawcą młodych kolarzy, bo klub stawiał przede wszystkim na swoich wychowanków z Biskupca i okolic. Młodzicy i juniorzy młodsi, których namówił do uprawiania kolarstwa, dziś zdobywają medale w najbardziej prestiżowych wyścigach krajowych. Bardzo ściśle współpracował w Warmińsko-Mazurskim Związkiem Kolarskim nie tylko jako trener, ale także działacz i organizator imprez kolarskich w Biskupcu i regionie. Jest to ogromna strata dla naszego kolarstwa.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Biskupiec Kolarstwo sport młodzieżowy

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x