Inauguracja Ligi Juniorów – Po przerwie wyszło inne Truso

Zainaugurowali rozgrywki juniorzy strefy pomorskiej. Wśród nich mamy jednego przedstawiciela. Koszykarze MKS Truso Elbląg premierowy mecz rozegrali w Gdańsku przeciwko Młodym Lwom i doznali wysokiej porażki 44:84. Do przerwy nie było jeszcze tak źle, po zmianie stron nastąpiła fatalna trzecia kwarta przegrana przez elblążan 4:28, stąd taki rezultat.

Młode Lwy I Gdańsk – Truso Elbląg  84:44 (13:7, 21:18, 28:4, 22:15)

Truso Elbląg: Grądzki Bartłomiej-2, Lipowski Dariusz-0, Sokalski Michał-6, Minkiewicz Maciej-2, Szuszkiewicz Kacper-6, Kopycki Karol-7, Huber Krystian-6, Skarbek Adrian-1 Pawlak Dominik-14

Młode Lwy I Gdańsk – Truso Elbląg 84:44

GTK Asseco II Gdynia – MTS Basket Kwidzyn 63:101

Młode Lwy II Gdańsk – Trefl Sopot S.A. 55:109