Juniorki KKS znów wygrały – Styl już nie ten

Drugie zwycięstwo w rozgrywkach strefowej ligi juniorek odniosły koszykarki KKS-u Olsztyn. Tym razem we własnej hali pokonały Bryzę Kolbudy 105:69 (10:26, 26:14, 31:10, 28:19). Dwa punkty zostały zapisane, ale nie był to mecz rozegrany w takim stylu jak w niedzielę z Pomorzem. Rywalki były jednak dużo słabsze i można było sobie pozwolić na taki występ bez większych konsekwencji.

KKS Olsztyn: Ksenia Zajączkowska-22, Natalia Żukowska-12, Alicja szych-17, Andżelika Skarżycka-16(1×3), Natalia dzieniszewska-2, Iwona Polak-18, Patrycja Gralewicz-3(1×3), Patrycja Zawadzka-5, Aleksandra Wajler-2, Aleksandra Żygowska-2, Paulina Rojek-4, Agnieszka Stachyra-2

Pierwsza kwarta żenująca w wykonaniu olsztynianek, które przystąpiły do spotkania bez koniecznej koncentracji. Nawet ze słabszym przeciwnikiem trzeba się zmobilizować by uniknąć nerwowości w grze. Oczywiście KKS opanował sytuacje, ale dopiero po przerwie uzyskał wyraźna przewagę. Trzecia odsłona była najlepsza i rozwiała wszelkie wątpliwości. Bezpieczna różnica punktowa pozwalała na zmiany, zagrały więc wszystkie wpisane do protokołu zawodniczki i każda z nich zdobywała punkty.