Juniorki starsze KKS postawiły sie w Gdyni – Twardy bój w Nidzicy

Trzecia w tym sezonie potyczka między juniorkami starszymi KKS Olsztyn i VBW GTK Gdynia rozegrana w Trójmieście przyniosła wprawdzie zwycięstwo drużynie gospodarzy 71:64, ale był to zdecydowanie najbardziej wyrównany mecz z dotychczasowych. Na przerwę zawodniczki schodziły z jednakowym bilansem a o sukcesie miejscowych zadecydowała trzecia kwarta wygrana różnicą 10 punktów. .W przedmeczu kadetki dość wyraźnie uległy gdyniankom, ale tego można było się spodziewać. Młodziczki rocznika 1999 KKS przegrały u siebie w Nidzicy z zespołem BAT Sierakowice 54:67, który dopiero włączył sie do gry i jest jednym z faworytów.