KKS – Ostrovia prawie na noże – Muszą wystarczyć oklaski

Mimo że koszykarki KKS Apteki Arnika nie mają większych szans by zając w lidze wyższe miejsce niż ósme do końca grają z ogromną determinacją. Wprawdzie był w rozgrywkach moment zniechęcenia, ale każdym następnym występem olsztynianki udowadniają, że walczą do końca. Sobotni (9 marca) z Ostrovią był najlepszym tego przykładem. KKS wprawdzie przegrał 77:91 (22:21, 15:24, 23:13, 17:33), ale po spotkaniu pełnym dramaturgii i zwrotów sytuacji.

 

KKS Apteki Arnika Olsztyn – Ostrovia Ostrów Wielkopolski 77:91 (22:21, 15:24, 23:13, 17:33),

KKS Apteki Arnika Olsztyn: Karina Różyńska-16, Dominika Spittal-0, Joanna Markiewicz-12, Natalia Żukowska-14, Iwona Polak-1, Alicja Minczewska-25, Patrycja Ulaszewska-0, Jessica Musijowska-6, Anna Todys-0, Ksenia Zajączkowska-3, Aleksandra Żygowska-0.

Olsztynianki włożyły w ten mecz dużo serca. Końcowy wynik nie odwierciedla zaciętości i dramatyzmu spotkania, gdzie sytuacja często zmieniała się, a olsztynianki chwilami grały doskonale. Po pierwszej wyrównanej kwarcie w drugiej rywalki odskoczyły na kilka punktów i wydawało się , że przejmują kontrolę nad meczem.

To co działo się tuż po przerwie trudno było przewidzień. Pięciminutowy koncert gry KKS (w tym okresie 17:2) dał nam przewage siedmiu oczek (54:47). Potem znów przeyszedł „dołek”, a determinacja i walka niestety szły parze z powtarzającymi sie przewinieniami. Rywalki szybko odrobiły dystans i końcówce opanowały juz sytuację. My kończyliśmy mecz bez czterech podstawowych zawodniczek (Markiewicz, Musijowska, Minczewska i Żukowska). Znakomita partia Alicji Minczewskiej. Duże brawa i to musi wystyarczyć bo punktów nie ma.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x