Korona Warmii i Mazur (II) Olsztyn 2013 – Sokoły latały wysoko

Piękna pogoda towarzyszyła drugiemu turniejowi Stretballu (3x3) z cyklu Korona Warmii i Mazur zaliczanego również do Siemens Grand Prix Polski (12 eliminacja). Na placu Solidarności w Olsztynie rywalizowało 15 zespołów, także spoza województwa warmińsko-mazurskiego. I to właśnie drużyna Sokołów Ostrów Mazowiecka okazała się najlepsza, zapewniając sobie udział w finale Mistrzostw Polski

 

Kolejność czwórki jest następująca.

1 Sokoły Ostrów Mazowiecka

2 Sklep Koszykarski Streetball 4

3 Black Shadows Białystok

4 Na kolana Iława

WYNIKI

ELIMINACJE

GRUPA „A”

COLA & MILKIWAY Nowy Dwór Maz. – WHITE HOT Olsztyn 14:5

SOKOŁY Ostrów Mazowiecka- TRIO Z RIO Olsztyn 14:7

WHITE HOT Olsztyn SOKOŁY Ostrów Mazowiecka 7:15

NAJSTARSI, NAJCIĘŻSI, NAJŁADNIEJSI Olsztyn – COLA & MILKIWAY Nowy Dwór Maz. 14:7

SOKOŁY Ostrów Mazowiecka – NAJSTARSI, NAJCIĘŻSI, NAJŁADNIEJSI Olsztyn. 13:7

TRIO Z RIO Olsztyn – WHITE HOT Olsztyn 16:2

NAJSTARSI, NAJCIĘŻSI, NAJŁADNIEJSI Olsztyn – TRIO Z RIO Olsztyn 7:6

COLA & MILKIWAY Nowy Dwór Maz. – SOKOŁY Ostrów Mazowiecka 6:19

TRIO Z RIO Olsztyn – COLA & MILKIWAY Nowy Dwór Maz. 12:10

WHITE HOT Olsztyn – NAJSTARSI, NAJCIĘŻSI, NAJŁADNIEJSI Olsztyn 8:10

Tabela

1 SOKOŁY Ostrów Mazowiecka 4 8 61:27

2 NAJSTARSI, NAJCIĘŻSI, NAJŁADNIEJSI Olsztyn 4 7 38:34

3 TRIO Z RIO Olsztyn 4 6 41:33

4 COLA & MILKIWAY Nowy Dwór Maz. 4 5 37:50

5 WHITE HOT Olsztyn 4 4 22:55

GRUPA „B”

MAJSTRY Bielsk Podlaski – TRÓJA OD TABLICY Olsztyn 11:2

BALLERZ Olsztyn – OJCOWIE BASKETU Suwałki 15:9

TRÓJA OD TABLICY Olsztyn – BALLERZ Olsztyn 5:13

WOLFPACK Olsztyn – MAJSTRY Bielsk Podlaski 2:21

BALLERZ Olsztyn – WOLFPACK Olsztyn 21:7

OJCOWIE BASKETU Suwałki – TRÓJA OD TABLICY Olsztyn 18:6

WOLFPACK Olsztyn – OJCOWIE BASKETU Suwałki 4:21

MAJSTRY Bielsk Podlaski – BALLERZ Olsztyn 11:7

OJCOWIE BASKETU Suwałki – MAJSTRY Bielsk Podlaski 9:11

TRÓJA OD TABLICY Olsztyn – WOLFPACK Olsztyn 13:7

Tabela

1 MAJSTRY Bielsk Podlaski 4 8 54:20

2 BALLERZ Olsztyn 4 7 56 32

3 OJCOWIE BASKETU Suwałki 4 6 57:36

4 TRÓJA OD TABLICY Olsztyn 4 5 26:49

5 WOLFPACK Olsztyn 4 4 20:76

GRUPA „C”

EX Olsztyn – SKLEPKOSZYKARZA.PL STREETBALL 4 Ol. 5:22

REZERWOWI Kutno – NA KOLANA Iława 9:13

SKLEPKOSZYKARZA.PL STREETBALL 4 Olsztyn – REZERWOWI Kutno 10:11

BLACK SHADOWS Białystok – EX Olsztyn 18:9

REZERWOWI Kutno – BLACK SHADOWS Białystok 12:14

NA KOLANA Iława – SKLEPKOSZYKARZA.PL STREETBALL 4 Ol. 4:18

BLACK SHADOWS Białystok – NA KOLANA Iława 18:7

EX Olsztyn – REZERWOWI Kutno 10:13

NA KOLANA Iława – EX Olsztyn 21:3

SKLEPKOSZYKARZA.PL STREETBALL 4 Olsztyn – BLACK SHADOWS Białystok 15:14

Tabela

1 SKLEPKOSZYKARZA.PL STREETBALL 4 Ol. 4 7 65:34

2 BLACK SHADOWS Białystok 4 7 64:43

3 NA KOLANA Iława 4 6 45:48

4 REZERWOWI Kutno 4 6 45:47

5 EX Olsztyn 4 4 27:74

Baraż o miejsce w play off

TRIO Z RIO Olsztyn – NA KOLANA Iława 10:15

Ćwierćfinały

SOKOŁY Ostrów Mazowiecka – OJCOWIE BASKETU Suwałki 21:12

BLACK SHADOWS Białystok – BALLERZ Olsztyn 12:6

MAJSTRY Bielsk Podlaski – NA KOLANA Iława 8:11

NAJSTARSI, NAJCIĘŻSI NAJŁADNIEJSI Olsztyn – SKLEPKOSZYKARZA.PL STREETBALL 4 Ol. 9:14

Półfinały

SOKOŁY Ostrów Mazowiecka – BLACK SHADOWS Białystok 15:11

NA KOLANA Iława – SKLEPKOSZYKARZA.PL STREETBALL 4 Ol. 8:14

o 3 miejsce

BLACK SHADOWS Białystok – NA KOLANA Iława 17:8

o 1 miejsce

SOKOŁY Ostrów Mazowiecka – SKLEPKOSZYKARZA.PL STREETBALL 4 Olsztyn 10:6 

Kolejność turnieju

1 SOKOŁY Ostrów Mazowiecka

2 SKLEPKOSZYKARZA.PL STREETBALL 4 Olsztyn

3 BLACK SHADOWS Białystok

4 NA KOLANA Iława

5-8 BALLERZ Olsztyn

5-8 MAJSTRY Bielsk Podlaski

5-8 NAJSTARSI, NAJCIĘŻSI, NAJŁADNIEJSI Olsztyn

5-8 OJCOWIE BASKETU Suwałki

9-15 COLA &MILKIWAY Nowy Dwór Maz.

9-15 EX Olsztyn

9-15 REZERWOWI Kutno

9-15 TRIO Z RIO Olsztyn

9-15 TRÓJA OD TABLICY Olsztyn

9-15 WHITE HOT Olsztyn

9-15 WOLFPACK Olsztyn

Składy zespołów z Warmii i Mazur

BALLERZ Olsztyn (ROZŁUCKI Konrad, CZARNECKI Jarosław, JERMAK Przemysław, SACHARCZUK Łukasz)

EX Olsztyn (ORZOŁ Przemysław, LIPKA Krzysztof, ŁAGUNA Adam, ŁAGUNA Piotr)

NAJSTARSI, NAJCIĘŻSI I NAJŁADNIEJSI Olsztyn (GRABIEC Dariusz, DROZDA Paweł, KRASNOWSKI Jakub, MALINOWSKI Artur)

NA KOLANA Iława (CZAJKA Paweł, MURDZEK Michał, SZMYCIŃSKI Marek, WIŚNIEWSKI Kamil)

SKLEPKOSZYKARZA.PL STREETBALL 4 Olsztyn (PANEWSKI Tomasz, ANDRUSIEWICZ Jarosław, CHMIELEWSKI Jakub, CHUDZIK Rafał)

TRIO Z RIO Olsztyn (ŻÓŁTOWSKI Sebastian, BOLESTA Grzegorz, STRUMIŁŁO Miłosz)

TRÓJKA OD TABLICY Olsztyn (ZŁOTUCHA Damian, CHECHŁOWSKI Adam, MILEWICZ Przemysław, STATKOWSKI Tomasz)

WHITE HOT Olsztyn (DOBKOWSKI Patryk, KRZYNOWEK Rafał, KWIATKOWSKI Miłosz)

WOLFPACK Olsztyn (GAWEŁ Kacper, NIEDŹWIECKI Konrad, OKOŃSKI Dawid)

Szersza relacja niebawem. Dziś Galeria i zaproszenie na następny już finałowy turniej w najbliższa sobotę (13 czerwca) w Mrągowie

{AdmirorGallery}solidar6{/AdmirorGallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x