Ogólnopolski Turniej „Przedwiośnia” – Czas na nową generację

Od piątku do niedzieli (15-17 kwietnia) w Szkole Podstawowej Nr 3 w Działdowie (ul.Lenartowicza) odbędzie się XXIV Ogólnopolski Turniej „Przedwiośnia” w mini koszykówce dziewcząt i chłopców (rocznik 1998 i młodsi) z udziałem 12 zespołów z województw: mazowieckiego, podlaskiego, kujawsko-pomorskiego i warmińsko-mazurskiego.

W kategorii dziewcząt wystąpi sześć  zespołów: UKS „Basket 47” Białystok, UKS „Błękitny Delfin” Bydgoszcz, UKS „Trójka” Ełk, UKS „Jedynka” Nidzica, UKS „Jedynka” Łapy oraz gospodynie UKS „Trójka” Działdowo.

Grupie chłopców zagra też sześć drużyn: UKS Basket 47” Białystok, UKS „Piątka” Bielsk Podlaski, KS „Zawkrze” Mława, UKS „Trójka” Nidzica oraz dwa zespoły miejscowe UKS „Sokół” Działdowo (ze SP Nr 4) i gospodarze UKS „Trójka’ Działdowo.

W ciągu trzech  dni zostanie rozegranych 30 meczów po 15 w kategorii dziewcząt i chłopców. Drużyny zagrają systemem każdy z każdym. Kibice mile widziani i zapraszamy do gorącego, sportowego dopingu.

Przypomnijmy, że przed tygodniem odbyły się w Działdowie: Mistrzostwa Polski oldboyów +50 oraz ogólnopolski turniej juniorek najstarszych. Teraz przyszła kolej na nową generację miłośników basketu.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x