Sokół Cup Działdowo 2011 – Piękny turniej w statystyce

W Działdowie zakończył się międzynarodowy Turniej minikoszykówki chłopców Sokół Cup 2011. Stawka zespołów bardzo interesująca, a uczestnicy rywalizowali w dwóch grupach wiekowych. Atrakcją był z pewnością udział Litwinów z Kowna, którzy znaleźli sie w dwóch finałach. Naszych w nich niestety zabrakło, ale trzeba przyznać, że do Działdowa zaproszono zespoły mocne z miast o dużych koszykarskich tradycjach. Zwycięzcami zostali: w starszej grupie: TKM Włocławek, w młodszej: ABC Kowno. Oto zapis całego turnieju z wyróżnieniami indywidualnymi.

Rocznik 1998

Grupa A

UKS „Sokół“ Działdowo  – UKS „Młode Orły” Nowy Dwór Maz. 56:7

UKS „Trójka” Żyrardów   –    MMKS  „Pierniki” Toruń  25:42

MMKS „Pierniki” Toruń – UKS „Młode Orły” Nowy Dwór Maz. 59:12

UKS „Trójka” Żyrardów – UKS „Sokół” Działdowo 38:63

UKS „Trójka” Żyrardów – UKS „Młode Orły” Nowy Dwór Maz. 4:41

UKS „Sokół” Działdowo – MMKS „Pierniki” Toruń 38:26

TABELA:

1. UKS „Sokół” Działdowo   3   6   157:71

2. MMKS „Pierniki” Toruń    3   5   127:75

3. UKS „Trójka” Żyrardów  3   4   104:109

4. UKS „Młode Orły” Nowy Dwór Maz.  3   3   23:156

Grupa B

UKS „Stoper” Głuchowo – TKM Włocławek  21:56

UKS „Trójka” Działdowo  – ABC Kowno 31:71

UKS „Trójka” Działdowo – UKS „Stoper” Głuchowo  33:43

ABC Kowno – TKM Włocławek 34:48

ABC Kowno – UKS „Stoper” Głuchowo 59:26

TKM Włocławek – UKS „Trójka” Działdowo 59:31

TABELA:

1. TKM Włocławek   3    6   163:  8

2. ABC Kowno   3    5 164:105

3. UKS „Stoper” Głuchowo   3   4   90:148

4. UKS „Trójka” Działdowo  3   3    95:173

Mecze o poszczególne pozycje

A1-B2 UKS”Sokół” Działdowo – ABC Kowno 44:56

A2-B1 MMKS „Pierniki” Toruń  – TKM Włocławek  20:44

A3-B4 UKS „Trójka” Żyrardów – UKS „Trójka” Działdowo 25:51

A4-B3 UKS „Młode Orły” Nowy Dwór Maz – UKS „Stoper” Głuchowo 15:46

Mecz 7-8

UKS „Młode Orły” Nowy Dwór M – UKS „Trójka”  Żyrardów 21:54

Mecz 5-6

UKS „Trójka” Działdowo  – UKS „Stoper” Głuchowo 40:52

Mecz 3-4

UKS „Sokół” Działdowo – MMKS „Pierniki” Toruń 19:29

Mecz 1-2

ABC Kowno – TKM Włocławek 36:44

 KLASYFIKACJA KOŃCOWA

1.TKM Włocławek

2.ABC Kowno

3.MMKS „Pierniki” Toruń

4.UKS „Sokół” Działdowo

5.UKS „Stoper” Głuchowo

6.UKS „Trójka” Działdowo

7.UKS „Trójka” Żyrardów

8.UKS „Młode Orły” Nowy Dwór Mazowiecki

 Wyróżnienia i nagrody

MVP – najlepszy zawodnik -SZCZERBIAK Mikołaj –  TKM Włocławek

Najlepszy  rozgrywający -KAZAKEVICIUS Robertas – ABC Kowno

Najlepszy obrońca -BARTOSZEWSKI Kuba – MMKS „Pierniki” Toruń

ALL Stars-najlepsza piątka

– PIETRAS Bartłomiej – TKM Włocławek

– VIRSILAS Augustinas – ABC Kowno

– LAMBARSKI Kacper – MMKS „Pierniki” Toruń

– PIECKOWSKI Dawid – UKS „Sokół” Działdowo

– KOWALSKI Kamil – UKS „Stoper” Głuchowo

Najlepsi zawodnicy w drużynach

– MARCHLEWSKI Stefan – TKM Włocławek

– LYGUTAS Daividas – ABC Kowno

– GROCHOWSKI Ignacy – MMKS „Pierniki” Toruń

– CHODYNA Mateusz – UKS „Sokół” Działdowo

-POKOROWSKI Rafał – UKS „Stoper” Głuchowo

-ŁAZOWY Mateusz – UKS „Trójka” Działdowo

-MIRGOS Artur – UKS „Trójka” Żyrardów

-KOTKOWSKI Adrian – UKS „Młode Orły” NDM

Nagroda niespodzianka -PASIŃSKA Zuzanna – MMKS „Pierniki” Toruń

 

Rocznik 1999 

Grupa A

UKS „Sokół” Działdowo – UKS „Trójeczka” Olsztyn 49:22

GTK Gdynia – UKS „Trójka” Żyrardów 49:25

UKS „Sokół” Działdowo – GTK Gdynia 37:66

UKS „Trójeczka” Olsztyn – UKS „Trójka” Żyrardów 28:66

UKS „Trójka” Żyrardów – UKS „Sokół” Działdowo 26:52

GTK Gdynia – UKS „Trójeczka” Olsztyn 77:28

TABELA:

1. GTK Gdynia   3    6   192:  90

2. UKS „Sokół” Działdowo   3    5   138:114

3. UKS „Trójka” Żyrardów    3    4   117:129

4. UKS „Trójeczka” Olsztyn 3   3   78:192

Grupa B

UKS „Trójka” Działdowo – BSK „Kadet” Biała Podlaska 35:32

ABC Kowno – MTS „Basket” Kwidzyn 37:25

BSK „Kadet” Biała Podlaska – MTS „Basket” Kwidzyn 38:23

UKS „Trójka” Działdowo – ABC Kowno 32:56

ABC Kowno – BSK „Kadet” Biała Podlaska 40:25

MTS „Basket” Kwidzyn – UKS „Trójka” Działdowo 39:44

TABELA:

1. ABC Kowno   3   6   133:  82

2. UKS „Trójka” Działdowo  3    5   111:127

3. BSK „Kadet” Biała Podlaska  3  4    95:  99

4. MTS „Basket” Kwidzyn 3  3   87:119

Mecze o poszczególne pozycje

A1-B2 GTK Gdynia – UKS „Trójka” Działdowo 50:34

A2-B1 UKS „Sokół” Działdowo – ABC Kowno 17:53

A3-B4 UKS „Trójka” Żyrardów – MTS „Basket” Kwidzyn 26:43

A4-B3 UKS „Trójeczka” Olsztyn – BSK „Kadet” Biała Podlaska 14:59

Mecz 7-8 UKS „Trójeczka” Olsztyn – UKS „Trójka” Żyrardów 37:49

Mecz 5-6 BSK „Kadet” Biała Podlaska – MTS „Basket” Kwidzyn 44:37

Mecz 3-4 UKS „Trójka” Działdowo – UKS „Sokół” Działdowo 37:44

Mecz 1-2 GTK Gdynia – ABC Kowno 35:49

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

1.ABC Kowno

2.GTK Gdynia

3.UKS „Sokół” Działdowo

4.UKS „Trójka” Działdowo

5.UKS „Kadet” Biała Podlaska

6.MTS „Basket” Kwidzyn

7.UKS „Trójka” Żyrardów

8.UKS „Trójeczka” Olsztyn

Wyróżnienia i nagrody

MVP – Najlepszy zawodnik – GUDELEVICUS Valdas – ABC Kowno              

Najlepszy rozgrywający – SĄCZEWSKI Dawid – GTK Gdynia            

Najlepszy obrońca – ROCHON Bartłomiej – UKS „Sokół” Działdowo  

ALL STARS-Najlepsza piątka

– PIKAS Ignas – ABC Kowno

– SIŁKOWSKI Albert – GTK Gdynia

– PŁOCHARSKI Miłosz – UKS „Sokół” Działdowo

– STRYJEWSKI Bartek – UKS „Trójka” Działdowo

– MALESA Jan – UKS „Kadet” Biała Podlaska

Najlepsi zawodnicy w drużynach

– JONAITIS Robertas – ABC Kowno

– BIAŁKOWSKI Rafał – GTK Gdynia

– CYBULSKI Szymon – UKS „Sokół” Działdowo

– NOWAKOWSKI Wiktor – UKS „Trójka” Działdowo

– NOWIK Konrad – UKS „Kadet” Biała Podlaska

– OBÓD Kacper – MTS „Basket” Kwidzyn

– WIŃKOWSKI Paweł – UKS „Trójka” Żyrardów

– MAJCHROWICZ Filip – UKS „Trójeczka” Olsztyn

Najmłodszy zawodnik  – MALULU Robert – UKS „Sokół” Działdowo

 

Składy drużyn: rocznik 1998

UKS „Trójka” Działdowo: Bogacki Michał, Chmielewski Jakub, Czeczot Aleksander, Goliasz Jakub, Grochowski Oskar, Jackowski Gracjan, Karbowski Michał, Kilijańczyk Krystian, Łazowy Mateusz, Michalski Kacper, Retza Filip, Sowiński Kamil, Tymiński, Artur, Wasilewski Daniel.

UKS ,,Sokół” Działdowo: Chodyna Mateusz, Domżalski Łukasz, Kordalski Adam, Lipka, Maciej, Malulu Nicholas, Marchlewski Oskar, Naworski Patryk, Pawlak Mateusz, Pieckowski Dawid, Przewodowski Jakub, Punkczyński Kacper, Tatkowski Igor, Trąbiński Mateusz.

Rocznik 1999

UKS „Trójka” Działdowo: Anczewski Ignacy, Blank Norbert, Bronszewski Marcin, Ciesielski Kacper, Futerski Daniel, Grabowski Karol, Kłosowski Adrian, Nowakowski Wiktor, Nowociński Michał, Stryjewski Bartosz, Szymborski Emil, Tytko Dominik, Zakrocki Dominik.

UKS „Sokół” Działdowo: Bedra Mateusz, Brzeziński Kacper, Brzozowski Julian,  Brzozowski Patryk, Cieślak Cezary, Cybulski Szymon, Dzierżanowski Grzegorz, Grzybicki Adrian, Malulu Alex, Malulu Robert, Mańkowski Adrian, Płocharski Miłosz, Rochon Bartłomiej, Rogalski Filip, Szostak Jacek, Szostek Bartosz.

UKS „Trójeczka” Olsztyn: Ertmański Konrad, Giżyński Konrad, Kordan Bartek, Królikowski Sebastian, Łukaszewicz Bartek, Majchrowicz Filip, Nadolski Adam, Ostowski, Adam, Pietkiewicz Nikodem, Sieda Kacper, Szydłowski Paweł.

 

 

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x