W strefie pomorskiej juniorów – W Mrągowie zanosiło się na sensację

W lidze pomorskiej juniorów zespoły Warmii i Mazur przegrały spotkania, ale warto zatrzymać się na potyczce w Mrągowie, gdzie miejscowy As (bez zwycięstwa) zmierzył się z niepokonanym Basketem Kwidzyn. W zeszłym sezonie As przegrał z tą drużyną różnica około stu punktów, teraz był bliski sprawienia sensacji, bowiem przed ostatnią kwartą prowadził 51:50. Nie wytrzymał jednak presji w czwartej odsłonie. Ale postawa mrągowian godna uznania. Truso Elbląg do przerwy dotrzymywało kroku Meduzie, potem gdańszczanie szybko „odjechali” i było po meczu.

AS Mrągowo – MTS Basket Kwidzyn 69:78 (14:22, 21:11, 16:17, 18:28)

AS Mrągowo: Kaziród Maciej-0, Siwek Arkadiusz-4, Mirosz Kamil-10, Kołodziej Michał-15, Sudnik Tomasz-0, Bosek Dominik-0, Ziejka Mateusz-12. Leszczyński Wojciech-4, Portalski Marcel-0, Magdziński Mateusz-0, Zyśk Mateusz-2, Bosek Paweł-22