XII Ogólnopolski Turniej „Katarzynka Cup” – Działdowo gościnne, ale nie na boisku

W Działdowie zakończył się XII Ogólnopolski Turniej Minikoszykówki „Katarzynka Cup”, w którym wystąpiły zespoły chłopców (rocznik 2002) i dziewcząt (2001). Impreza jak zwykle przeprowadzona z dużym rozmachem z punktu widzenia szkoleniowego znakomita, bowiem w ciągu niespełna trzech dni każda drużyna rozegrała po pięć spotkań. I choć działdowscy organizatorzy dbali o każdy szczegół by uczestnikom niczego nie zabrakło, to na boisku sentymentów nie było. Aż cztery zespoły gospodarzy znalazły się na podium, a chłopcy z Trójki ma najwyższym stopniu. Wśród dziewcząt triumfowały adeptki basketu z Białegostoku.

 

Wyniki turnieju chłopców – rocznik 2002

Trójka Działdowo – Nidzica 24:6              

Sokół Działdowo – Kwidzyn 24:4

Białystok – Elbląg 29:21

Nidzica – Elbląg 19:20

Kwidzyn – Białystok 17:40

Trójka Działdowo – Sokół Działdowo 34:28

Kwidzyn – Nidzica 18:23

Elbląg – Trójka Działdowo 13:35

Sokół Działdowo – Nidzica 31:2

Trójka Działdowo – Białystok 28:21

Kwidzyn – Elbląg 23:21

Białystok – Sokół Działdowo 35:31

Elbląg – Sokół Działdowo 14:29

Białystok – Nidzica 32:7

Kwidzyn – Trójka Działdowo 39:22

TABELA

1.UKS „Trójka” Działdowo 5  10 150:77

2.UKS „Basket 47” Białystok 5  9 157:104

3.UKS „Sokół” Działdowo 5 8 143:89

4.UKS „Trójka” Nidzica 5 6 57:125

5.UKS „Jar” 5 6 89:135

6.MTS Basket Kwidzyn 5  6 71:137

MVP turnieju – najlepszy zawodnik    

Laskowski Mikołaj – UKS „Trójka” Działdowo

Najlepszy rozgrywający turnieju

Bielski Bartosz – UKS „Basket 47” Białystok

Najlepszy obrońca turnieju

Stocki Sebastian -UKS „Sokół” Działdowo

ALL STARS – Najlepsza piątka turnieju

Dembski Jakub – UKS „Trójka” Działdowo

Stelmach Krystian – UKS „Basket 47 Białystok

Banaś Jakub – UKS „Sokół” Działdowo

Piotrkowski Błażej – UKS „Trójka” Nidzica

Siwek Damian – UKS „Jar” Elbląg

Najlepsi zawodnicy w poszczególnych zespołach

Cherej Grzegorz – UKS „Trójka” Działdowo

Gisztarowicz Jakub – UKS „Basket 47” Białystok

Kosiński Konrad – UKS „Sokół” Działdowo

Andryszczyk Paweł – UKS „Trójka” Nidzica

Chrzanowski Bartłomiej -UKS „Jar” Elbląg

Giędek Miłosz – MTS „Basket” Kwidzyn

Najmłodszy zawodnik turnieju

Zimnicki Michał -MTS „Basket” Kwidzyn

Skład UKS „Trójka” Działdowo: Anaczkowski Hubert, Balicki Szymon, Cherej Grzegorz, Cybulski Remigiusz, Dembski Jakub, Góralski Emil, Jackowski Adrian, Jasiński Michał, Laskowski Mikołaj, Markiewicz Konrad, Mroziński Szymon, Popowicz Przemysław, Pydynkowski Oktawian, Stolarczyk Gracjan, Ziętara Sebastian.

Skład UKS „Sokół” Działdowo: Banaś Jakub, Gerlej Daniel, Gocławski Daniel, Kosiński Konrad, Ludwiński Dominik, Makarski Aleksander, Malulu Robert, Pawlak Bartosz, Rogoziński Michał, Stocki Sebastian, Śledziewski Oscar, Wernik Konrad, Zasadzki Mikołaj

Skład UKS „Trójka” Nidzica : Andryszczyk Paweł, Chmielewski Przemek, Chmielewski Szymon, Chorosz Bartek, Cupała Krystian, Dulewicz Karol, Kazimierski Krystian, Kurlnadzki Hubert, Malinowski Jakub, Piotrkowski Błażej, Usiądek Nikodem, Warszewik Marcel, Wdowiak Miłosz.

 Wyniki turnieju dziewcząt – rocznik   2001_

Trójka Nidzica – Trójka Działdowo 12:37

Białystok – Ełk 34:18

Sokół Działdowo – Jedynka Nidzica 32:21

Trójka Nidzica – Jedynka Nidzica 22:11

Białystok – Sokół Działdowo 39:25

Trójka Działdowo – Ełk 35:29   OT

Białystok – Trójka Nidzica 45:21

Jedynka Nidzica -Trójka Działdowo 17:53

Ełk –Trójka Nidzica 25:21

Trójka Działdowo – Sokół Działdowo 40:30   OT

Sokół Działdowo – Ełk 31:12

Białystok – Jedynka Nidzica 28:7

Sokół Działdowo – Trójka Nidzica 23:27

Jedynka Nidzica – Ełk 7:9

Białystok -Trójka Działdowo 39:22

TABELA

1 .UKS „Basket 47” Białystok 5 10 185:93

2. UKS „Trójka”Działdowo 5 9 187:127

3. UKS „Sokół” Działdowo 5 7 141:139

4. UKS „Trójka” Nidzica 5  7 103:141

5. UKS „Trójka” Ełk 5 7 93:128

6. UKS „Jedynka” Nidzica 5 5 63:144

MVP   turnieju – najlepsza zawodniczka

Prokopiuk Aleksandra- UKS „Basket 47” Białystok

Najlepsza rozgrywająca turnieju

Gorzkiewicz Aleksandra – UKS „Trójka” Działdowo

Najlepsza obronczyni turnieju

Trąbińska Karolina – UKS „Sokół” Działdowo

ALL STARS – najlepsza piątka turnieju

Kotowska Julia – UKS „Basket 47” Białystok

Kotulska Zuzanna – UKS „Trójka” Działdowo

Mazurek Joanna – UKS „Sokół” Działdowo

Zalewska Monika – UKS „Trójka” Nidzica

Budzińska Dominika – UKS „Trójka” Ełk

Najlepsze zawodniczki w poszczególnych zespołach

Godlewska Natalia -UKS „Basket 47” Białystok

Piórek Zuzanna – UKS „Trójka” Działdowo

Marchlewska Matylda – UKS „Sokół” Działdowo

Wojtaś Oliwia – UKS „Trójka” Nidzica

Szczotko Joanna – UKS „Trójka” Ełk

Sobieraj Aleksandra – UKS „Jedynka” Nidzica

Najmłodsza zawodniczka turnieju

Stańczak Emilia -UKS „Sokół” Działdowo

Skład UKS „Trójka” Działdowo: Gorzkiewicz Aleksandra, Gromke Alicja,  Komoszyńska Weronika, Kotulska Zuzanna, Kozłowska Julia, Krupa Zuzanna, Kucka Natalia, Piórek Zuzanna,

Skład UKS „Sokół” Działdowo: Jarecka Maria, Jarecka Zuzanna, Kosobudzka Weronika, Lewandowska Wiktoria, Marchlewska Matylda, Mazurek Joanna, Nać Natalia, Przasnyska Karolina, Stańczak Emilia, Szupieniuk Oliwia, Śliwka Julia, Telus Kaja, Trąbińska Karolina, Żuralska Weronika 

Skład UKS „Trójka” Ełk; Akacka Wiktoria, Baranowska Julia, Budzińska Dominika, Danowska Marta, Górska Natalia, Jabłońska Wiktoria, Korsak Maria, Szczotko Joanna, Tyl Natalia, Urbanek Wiktoria, Węgrowska Gabriela, Wierciszewska Malwina, Zawistowska Ola.

Skład UKS „Jedynka” Nidzica: Czarzasta Julia, Gmitrzuk Weronika, Jabłonka Dominika, Jankowska Dominika, Kamizela Zuzanna, Kowalewska Klaudia,Kurządkowska Oliwia, Łukaszuk Anna, Maculewicz Julia, Pawlak Oliwia, Sobieraj Aleksandra.

Skład UKS „Trójka” Nidzica: Budka Paulina, Chmielewska Julia, Gołębiewska Julia, Karolak Julia, Kowalska Zuzanna, Łamejko Julia, Morawska Zuzanna, Nowak Katarzyna, Orłowska Wiktoria, Owsianka Laura, Płoska Aleksandra, Wojtaś Oliwia, Zacharewicz Sandra, Zalewska Monika, Żądłowska Dominika

Organizatorzy turnieju: Paweł Szczurewski i Wiesław Cierkowski

Sekretarz: Jerzy Kowalski

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x