Zadyszka Inter Partsu po przerwie – Słabszy dzień też się zdarza

To nie był dzień koszykarzy Inter Partsu AZS UWM Olsztyn. Do ich wzlotów i upadków zdążyliśmy się przyzwyczaić, ale porażka na własnym boisku jest zawsze bolesna, tym bardziej, gdy rywalem jest zespół niżej notowany. Zawodnicy ze Świecia  pokazali się w Kortowie z dobrej strony. Nie dali się zaskoczyć gospodarzom, wprawdzie nie szarżowali, ale konsekwentnie trzymali wynik. Gdy spostrzegli, że akademicy nie są dziś w nadzwyczajnej dyspozycji, zaatakowali, odskoczyli i dość spokojnie wygrali to spotkanie. Porażka olsztynian 80:95 (22:20, 24:26, 17:24, 17:25) w zasadzie wyłącza ich gry o czwórkę.

 

Inter Parts AZS UWM Olsztyn – KK Świecie 80:95 (22:20, 24:26, 17:24, 17:25)

Inter Parts AZS UWM Olsztyn: Dorian Bacławski-6, Paweł Śpica-14, Jarosław Chojnacki-7, Krzysztof Kawałek-20, Jarosław Andrusiewicz-6, Mariusz Olejko-3, Marcin Kowalewski-8, Piotr Rosiński-8, Karol Obarek-0, Rafał Kułakowski-6

{gallery}kk19{/gallery}

Forma akademików zawsze jest wielką niewiadomą. Tym razem olsztynianie zagrali dużo słabiej i choć początek tego nie zapowiadał dość wyraźnie przegrali z rywalami ze Świecia. Przez pierwsze dwie kwarty trwała wyrównana walka, żaden z zespołów nie wypracował znaczącej przewagi. Gospodarzom szło ciężko, w poczynaniach gości widać było większy spokój, a jednocześnie rezerwy w grze.

Postanowili jej wyzwolić po przerwie. Ich dominacja w drugiej części spotkania była wyraźna. Nasi dużo faulowali, przeciwnicy doskonale wykonywali rzuty wolne. To w dużym stopniu dało im przewagę. Końcówka nie przyniosła emocji. Dystans okazał się duży, a w tej dyspozycji nie było szans na odrobienie strat.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x