3. Mityng LA KS AZS UWM Olsztyn 2020 – Po zgrupowaniach forma rośnie

Fot. wama-sport (ilustracja
W niedzielę (26 lipca) na stadionie w Kortowie odbył się 3 Mityng Lekkoatletyczny KS AZS UWM Olsztyn. W imprezie wystartowali przede wszystkim reprezentanci sekcji warmińsko-mazurskich, byli też goście spoza regionu m. in lekkoatleci LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża. Większość uczestników pracowała ostatnio bardzo intensywnie na zgrupowaniach i są efekty. Ustanowiono sporo rekordów życiowych, wielu zawodników zasygnalizowało zwyżkę formy.

W sprintach męskich z dobrej strony pokazali się gospodarze. Dominik Smosarski wygrał „setkę” – 10.86, Jakub Kozacki na 200 metrów ustanowił „życiówkę” – 22.22. Damian Soból tym razem wybrał dłuższy dystans – 400 metrów i niewiele brakowało by złamał barierę 50 sekund (50.07). rekordy życiowe pobili na 600 metrów Michał Rodziewicz (Truso Elbląg) – 1.29.49 i Wiktor Kujawa (AZS UWM) 1.57.34. Na 200 metrów przez płotki U16 triumfował zawodnik Gwardii Szczytno Jakub Kienigsman – 30.65, a sztafetę 4 razy 400 metrów wygrali gospodarze – 3.30.69.

Miotacz Gwardii Szczytno niespełna 16-letni Karol Kijewski pobił swój rekord kula 4-kilogramową – 17.35, podobnie poprawił się w dysku (1 kg) – 55.03. Warto odnotować niezły wynik Jakuba Borkowskiego (Gwardia Szczytno) – 17.81 kulą 6-kilogramową. W oszczepie Artur Cytlał (Polonia Pasłęk) uzyskał 58.13.

Panie też stanęły na wysokości zadania. Wiktoria Rutkowska (LUKS Orneta) zwyciężyła w obu biegach sprinterskich na 100 m: 12.31 i 200 m: 25.45. Alicja Potasznik (AZS UWM) wystąpiła na nietypowym dystansie 150 metrów i wynik 18.49 sygnalizuje , że forma idzie w górę. Na 400 metrów poniżej minuty pobiegła Julia Twardowska (AZS UWM) 59.49, na 600 metrów Patrycja Wróbel (Gimpas Pasłęk) ustanowiła rekord życiowy – 1.39.26. Duży talent potwierdza Anastazja Kuś (AZS UWM), która szuka swego miejsca. Tym razem wystartowała na 200 metrów przez płotki i osiągnęła obiecujący rezultat 32.37. Na 400 metrów przez płotki triumfowała Karolina Kornacka (Drwęca Nowe Miasto Lubawskie) – 62.97. Sztafetę 4 razy 100 metrów wygrały lubawianki – 57.48, a 4 razy 400 m akademiczki z Olsztyna 3.58.03.

W konkurencjach rzutowych na uwagę zasługują wyniki: Joanny Marszelewskiej (NKS Nowe Miasto Lubawskie) – kulą 3 kg – 14.15 i Izabeli Mendyk (Sokół Węgorzewo) w dysku (1 kg) 41.70. Daria Siemińska (LKS Lubawa) uzyskała kula 4-kilogramową) 12.46 i jej możliwości sięgają znacznie wyżej. Większość młodych miotaczek pobiła swe życiówki, ale nie są to jeszcze wyniki, które zapewniłyby im wysokie miejsca w rywalizacji krajowej.

Mężczyźni

100 metrów

Finał

1 SMOSARSKI Dominik 12.09.1999 KS AZS UWM Olsztyn 10.86 =SB (+2.3)

2 TUREK Bartosz 22.05.2002 UKS Atos Woźnice 11.09 SB (+2.3)

3 OSTAPIUK Mateusz 12.12.1993 KS AZS UWM Olsztyn 11.21 SB (+2.3)

4 DĄBROWSKI Paweł 13.07.2003 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża PD 11.29 SB (+2.3)

5 SAMULEWICZ Jan 09.11.2003 KS Drwęca Nowe Miasto L. 11.32 PB (+2.3)

6 RUMIŃSKI Dawid 24.01.2003 LUKS Orneta 11.67 PB (+2.3)

7 SZCZEPAŃSKI Maciej 07.06.2004 KS Polonia Pasłęk 11.96 PB (+2.3)

Eliminacje

POGORZELSKI Wiktor 21.01.2003 KS AZS UWM Olsztyn 12.11 PB (-0.2)

KOZIBSKI Tomasz 15.03.2006 Orka Iława Athletics 12.71 PB (+0.7)

CIESZEWSKI Adam 22.06.2007 Orka Iława Athletics 13.19 PB (+0.7)

KOSIOREK Stanisław 26.09.2006 UKS Atos Woźnice 13.42 PB (+0.7)

BRODOWSKI Olaf 04.04.2006 UKS Atos Woźnice 13.82 (+0.7)

WAWRZYNOWICZ Gabriel 28.12.2006 UKS Atos Woźnice 14.44 PB(+0.7)

150 metrów

1 DĄBKOWSKI Jakub 13.03.2006 UKS MOSiR Działdowo 18.03 PB (+0.2)

2 KOZIBSKI Tomasz 15.03.2006 Orka Iława Athletics 19.26 (+0.2)

200 metrów

1 KOZACKI Jakub 11.10.2002 KS AZS UWM Olsztyn 22.22 SB (+0.5)

2 OSTAPIUK Mateusz 12.12.1993 KS AZS UWM Olsztyn 23.09 (+0.5)

3 FLOREK Mikołaj 17.03.2004 KS AZS UWM Olsztyn 23.44 (+0.5)

5 RUMIŃSKI Dawid 24.01.2003 LUKS Orneta 23.82 PB (+0.8)

6 MORGAŚ Tomasz 28.04.1990 UKS Atos Woźnice 23.92 (+0.5)

8 POGORZELSKI Wiktor 21.01.2003 KS AZS UWM Olsztyn 24.34 PB (+0.8)

9 SZCZEPAŃSKI Maciej 07.06.2004 KS Polonia Pasłęk 24.60 (+0.2)

11 SIENKIEWICZ Miłosz 25.05.2005 LKS Korab Olecko 28.40 (+0.2)

12 BRODOWSKI Olaf 04.04.2006 UKS Atos Woźnice 28.79 (+0.2)

13 WAWRZYNOWICZ Gabriel 28.12.2006 UKS Atos Woźnice 29.89 (+0.2)

300 metrów

1 RAFIŃSKI Jakub 14.05.2003 LKS Lubawa 40.92

2 MAJEWSKI Dawid 01.05.2005 UKS Atos Woźnice 41.98 PB

3 CIESZEWSKI Adam 22.06.2007 Orka Iława Athletics 42.80

4 KOSIOREK Stanisław 26.09.2006 UKS Atos Woźnice 43.10 PB

5 SKOWRONEK Michał 26.02.2006 KS AZS UWM Olsztyn 44.50 PB

6 WAWRZYNOWICZ Dawid 05.10.2005 UKS Atos Woźnice 46.76

7 SKOCKI Piotr 29.06.2007 KS Zamek Kurzętnik 49.65

8 SIENKIEWICZ Miłosz 25.05.2005 LKS Korab Olecko 52.67

400 metrów

1 SOBÓL Damian 23.07.2003 KS AZS UWM Olsztyn 50.07 PB

2 POULAIN Kamil 27.02.1998 MKS Polonia Warszawa MZ 51.70

3 KIJEWSKI Michał 25.10.2005 UKS Sokół Węgorzewo 52.96 PB

4 NIEDZIELA Mateusz 17.12.2002 LKS Lubawa 54.83 PB

5 WOLDAN Marcin 04.01.2004 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 55.06 PB

6 OBRĘBSKI Robert 08.01.2004 KS AZS UWM Olsztyn 55.26 PB

7 DĄBKOWSKI Jakub 13.03.2006 UKS MOSiR Działdowo 56.18

8 WASIELEWSKI Wojciech 18.01.2006 UKS MOSiR Działdowo 56.91

9 ZDROJEWSKI Bartłomiej 30.08.2002 LKS Lubawa 57.00

10 MAŁOLEPSZY Rafał 03.11.2002 LKS Lubawa 60.09

600 metrów

1 RODZIEWICZ Michał 06.05.2005 MKS Truso Elbląg 1:29.49 PB

2 JANICKI Maciej 11.10.2006 KS AZS UWM Olsztyn 1:30.30 PB

3 GRAŻUL Alan 31.08.2004 KS Zamek Kurzętnik 1:30.39 PB

4 ARMANOWSKI Julian 11.09.2005 KS AZS UWM Olsztyn 1:32.43 PB

5 RAFIŃSKI Paweł 08.07.2006 LKS Lubawa 1:35.31

6 CZAPSKI Mateusz 01.03.2005 GUKS Asy Dywity 1:44.20

7 PALIŃSKI Michał 21.06.2007 CSiR Susz 1:47.22

8 OBIEDZIŃSKI Sebastian 08.12.2007 KS AZS UWM Olsztyn 1:51.83 PB

9 KNOWSKI Krystian 08.05.2007 Orka Iława Athletics 1:51.83 PB

10 WOJDYŁO Adam 07.10.2007 KS AZS UWM Olsztyn 1:53.11

11 SPACHT Wojciech 15.08.2007 KS AZS UWM Olsztyn 1:53.85

12 PIOTROWICZ Marcel 17.05.2007 KS Zamek Kurzętnik 2:00.28

800 metrów

4 KUJAWA Wiktor 03.08.1993 KS AZS UWM Olsztyn 1:57.34 PB

5 OCHNIK Adam 30.04.2002 KS Polonia Pasłęk 2:00.30

6 GÓRCZYŃSKI Bartosz 25.03.2004 KS AZS UWM Olsztyn 2:00.46 PB

7 RUDAWSKI Dominik 16.01.2003 MKS Truso Elbląg 2:00.71 PB

11 JANIAK Paweł 09.08.2004 MKS Truso Elbląg 2:24.00 PB

3000 metrów

2 ZIENKIEWICZ Piotr 19.06.1974 UKS Gimpas Pasłęk 10:01.98 PB

200 metrów przez płotki U16

1 KIENIGSMAN Jakub 08.01.2006 PKS Gwardia Szczytno 30.65 PB (-0.4)

2 WAWRZYNOWICZ Dawid 05.10.2005 UKS Atos Woźnice 32.71 PB (-0.4)

3 MAJEWSKI Dawid 01.05.2005 UKS Atos Woźnice 37.66 (-0.4)

4 razy 400 metrów

2 KS AZS UWM Olsztyn (Mikołaj FLOREK 17.03.2004, Damian SOBÓL 23.07.2003 , Bartosz GÓRCZYŃSKI 25.03.2004 , Robert OBRĘBSKI 08.01.2004) 3:30.69

4 LKS Lubawa (Rafał MAŁOLEPSZY 03.11.2002 , Bartłomiej ZDROJEWSKI 30.08.2002 , Jakub RAFIŃSKI 14.05.2003 , Mateusz NIEDZIELA 17.12.2002) 3:52.81

Pchnięcie kulą chłopców (4kg)

1 KIJEWSKI Karol 10.10.2005 PKS Gwardia Szczytno 17.35 PB

2 WÓJCICKI Antoni 19.08.2005 PKS Gwardia Szczytno 10.44

Pchnięcie kulą M U20 (6kg)

1 BORKOWSKI Jakub 26.06.2001 PKS Gwardia Szczytno 17.81

2 RUCIŃSKI Kacper 23.10.2002 PKS Gwardia Szczytno 14.51 PB

Pchnięcie kulą M U18 (5kg)

2 EWERTOWSKI Mateusz 01.04.2004 LKS Lubawa 13.40

3 AMBROZIAK Marcel 14.11.2004 PKS Gwardia Szczytno 12.41

Pchnięcie kulą M U16 (5kg)

1 MOCZADŁO Miłosz 27.01.2005 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 10.08

2 KRAWCEWICZ Kacper 20.02.2006 UKS Atos Woźnice 9.80 PB

Rzut oszczepem M U18 (700)

1 CYTLAŁ Artur 09.01.2003 KS Polonia Pasłęk 58.13

2 ŻUCHOWSKI Daniel 14.07.2004 LKS Lubawa 46.36

3 MAJEWSKI Jakub 09.02.2004 LKS Lubawa 34.52

Rzut dyskiem M U20 (1.75kg)

1 BORKOWSKI Jakub 26.06.2001 PKS Gwardia Szczytno 51.10

2 RUCIŃSKI Kacper 23.10.2002 PKS Gwardia Szczytno 45.59 PB

Rzut dyskiem M U18 (1.5kg)

1 EWERTOWSKI Mateusz 01.04.2004 LKS Lubawa 39.72 PB

3 AMBROZIAK Marcel 14.11.2004 PKS Gwardia Szczytno 38.19

Rzut dyskiem M U16 (1kg)

1 KIJEWSKI Karol 10.10.2005 PKS Gwardia Szczytno 55.03 PB

2 WÓJCICKI Antoni 19.08.2005 PKS Gwardia Szczytno 36.31 PB

3 KRAWCEWICZ Kacper 20.02.2006 UKS Atos Woźnice 22.41 PB

Kobiety

100 metrów

Finał

1 RUTKOWSKA Wiktoria 23.01.2001 LUKS Orneta 12.31 (+0.4)

2 STEMPKOWSKA Kamila 06.08.2004 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 12.86 (+0.4)

3 ŻUK Natalia 23.12.2000 KS AZS UWM Olsztyn 12.96 (+0.4)

4 JATKIEWICZ Izabela 28.04.2000 KS AZS UWM Olsztyn 12.96 (+0.4)

5 KUŚ Anastazja 11.05.2007 KS AZS UWM Olsztyn 13.28 (+0.4)

6 SZAUER Anna 26.03.2005 LKS Lubawa 13.32 (+0.4)

7 KUŁAKOWSKA Dominika 14.06.2005 KS AZS UWM Olsztyn 13.33 (+0.4)

Eliminacje

1 RUTKOWSKA Wiktoria 23.01.2001 LUKS Orneta 12.22 q PB (+0.7)

2 JATKIEWICZ Izabela 28.04.2000 KS AZS UWM Olsztyn 12.78 q SB (+0.7)

3 ŻUK Natalia 23.12.2000 KS AZS UWM Olsztyn 12.80 q (+0.7)

4 STEMPKOWSKA Kamila 06.08.2004 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 12.80 q PB (+0.7)

5 KUŁAKOWSKA Dominika 14.06.2005 KS AZS UWM Olsztyn 13.20 q PB (+0.6)

6 WRÓBEL Patrycja 22.01.2004 UKS Gimpas Pasłęk 13.24 q SB (+0.6)

7 KUŚ Anastazja 11.05.2007 KS AZS UWM Olsztyn 13.27 q PB (+0.6)

8 SZAUER Anna 26.03.2005 LKS Lubawa 13.27 q (+0.6)

9 ZIELIŃSKA Martyna 27.06.2005 Orka Iława Athletics 13.29 PB (+0.6)

10 JANUCHTA Kinga 05.01.2005 KS AZS UWM Olsztyn 13.50 (+0.6)

11 ZDROJEWSKA Wiktoria 07.10.2004 LKS Lubawa 13.50 PB (+1.4)

12 FUCZEK Alexandra 15.04.2003 PKS Gwardia Szczytno 13.56 PB (+1.4)

13 PIECHOCKA Alicja 16.02.2003 MLKS Ostróda 13.58 (+0.6)

14 KOPKO Zuzanna 08.02.2005 UKS Atos Woźnice 13.61 SB (+0.6)

15 DĄBROWSKA Michalina 27.05.2005 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 13.62 PB (+1.4)

16 FALĘCKA Pola 18.12.2007 KS AZS UWM Olsztyn 13.74 PB (+1.4)

17 SKRZYNIARZ Paulina 21.08.2006 CSiR Susz 13.87 SB (+1.4)

18 SZMIGIEL Julia 15.12.2005 CSiR Susz 13.91 (+1.4)

19 OMIECZYŃSKA Sylwia 14.02.2002 Orka Iława Athletics 13.98 PB (+1.0)

20 BARANOWSKA Weronika 08.02.2005 LKS Lubawa 14.08 PB (+1.0)

21 OSTROWSKA Dominika 14.01.2006 MLKS Ostróda 14.15 PB (+1.0)

22 DRZEWIECKA Natalia 08.08.2005 Orka Iława Athletics 14.28 SB (+1.0)

23 SASIN Weronika 26.09.2007 KS AZS UWM Olsztyn 14.47 (+1.0)

24 BIAŁCZAK Maja 26.12.2007 KS AZS UWM Olsztyn 14.54 PB (+0.8)

25 CIESZEWSKA Amelia 22.06.2007 Orka Iława Athletics 14.58 PB (+1.0)

26 SZWED Zofia 24.07.2003 KS AZS UWM Olsztyn 15.01 PB (+0.8)

27 URBAŃSKA Aleksandra 22.03.2007 Orka Iława Athletics 15.08 (+0.8)

28 SOBOTA Oliwia 11.01.2005 LKS Lubawa 15.39 (+0.8)

29 JÓŹWICKA Roksana 13.03.2007 LKS Masuria Jęcznik 15.42 (+0.8)

30 SENDOBRA Milena 11.10.2005 LKS Lubawa 15.43 (+0.8)

150 metrów

1 POTASZNIK Alicja 24.04.2000 KS AZS UWM Olsztyn 18.49 PB (+1.2)

2 JATKIEWICZ Izabela 28.04.2000 KS AZS UWM Olsztyn 19.46 (+1.2)

3 ŁUGIEWICZ Alina 10.09.2005 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 20.61 (+1.2)

4 OMIECZYŃSKA Sylwia 14.02.2002 Orka Iława Athletics 21.29 (+1.2)

5 DRZEWIECKA Natalia 08.08.2005 Orka Iława Athletics 21.64 (+1.2)

200 metrów

1 RUTKOWSKA Wiktoria 23.01.2001 LUKS Orneta 25.48 PB (+1.0)

2 LIS Aleksandra 20.02.2004 KS AZS UWM Olsztyn 25.75 (+1.0)

3 ŻUK Natalia 23.12.2000 KS AZS UWM Olsztyn 26.18 SB (+1.0)

4 PIECHOCKA Alicja 16.02.2003 MLKS Ostróda 27.03 SB (+1.0)

5 FUCZEK Alexandra 15.04.2003 PKS Gwardia Szczytno 27.18 PB (+0.6)

6 WAWRZYNOWICZ Julia 11.02.2004 UKS Atos Woźnice 27.78 (+0.6)

7 SZAUER Anna 26.03.2005 LKS Lubawa 28.20 =PB (+0.6)

8 ZDROJEWSKA Wiktoria 07.10.2004 LKS Lubawa 28.53 (+0.6)

9 ROGALA Aleksandra 26.12.2002 KS AZS UWM Olsztyn 28.82 (+0.1)

10 EJDYS Emilia 16.01.2007 KS AZS UWM Olsztyn 29.47 PB (+0.1)

11 PIOTROWSKA Rozalia 16.11.2004 LKS Korab Olecko 30.40 (+0.1)

12 SZWED Zofia 24.07.2003 KS AZS UWM Olsztyn 31.13 PB (+0.6)

13 SENDOBRA Milena 11.10.2005 LKS Lubawa 32.04 (+0.1)

14 JÓŹWICKA Roksana 13.03.2007 LKS Masuria Jęcznik 32.08 (+0.1)

400 metrów

2 TWARDOWSKA Julia 19.05.2004 KS AZS UWM Olsztyn 59.94 PB

3 BIELAKOW Katarzyna 22.05.2004 KS AZS UWM Olsztyn 61.01

4 CZARNECKA Aleksandra 29.06.2002 KS AZS UWM Olsztyn 62.46

5 BRZDONKIEWICZ Zuzanna 09.06.2004 LKS Masuria Jęcznik 63.86

6 ROGALA Aleksandra 26.12.2002 KS AZS UWM Olsztyn 65.31

7 DZWONKOWSKA Karolina 21.03.2003 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża PD 65.63

8 DŁUGOZIMA Agata 04.12.2003 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża PD 67.75 =PB

9 ZALEWSKA Joanna 06.05.2004 UKS Atos Woźnice 68.01

10 MOTULEWICZ Patrycja 21.06.2002 LKS Korab Olecko 70.67

600 metrów

1 WRÓBEL Patrycja 22.01.2004 UKS Gimpas Pasłęk 1:39.26 PB

2 JELENIEWICZ Nikola 17.04.2007 KS AZS UWM Olsztyn 1:41.80 PB

3 ORZECHOWSKA Dorota 27.09.2005 KS AZS UWM Olsztyn 1:43.88 PB

4 PIOTROWICZ Roksana 05.11.2002 Orka Iława Athletics 1:45.95 PB

5 GARBINO Maria 17.03.2006 GUKS Asy Dywity 1:48.20 PB

6 KALINOWSKA Emilia 12.08.2003 MKS Truso Elbląg 1:51.14 PB

7 ZIENKIEWICZ Kinga 05.01.2006 UKS Gimpas Pasłęk 1:51.60 SB

9 RADZIKOWSKA Patrycja 01.01.2003 MKS Truso Elbląg 1:57.53

10 ORZECHOWSKA Michalina 07.07.2005 KS AZS UWM Olsztyn 1:57.54

3000 metrów

2 PĘTLICKA Julia 02.01.2002 KS AZS UWM Olsztyn 10:47.97

4 ZIÓŁEK Weronika 23.04.2003 KS AZS UWM Olsztyn 11:05.25

200 metrów pł K U16

1 KUŚ Anastazja 11.05.2007 KS AZS UWM Olsztyn 32.37 (+1.6)

2 ZIENKIEWICZ Kinga 05.01.2006 UKS Gimpas Pasłęk 34.22 (+1.6)

3 BIAŁCZAK Maja 26.12.2007 KS AZS UWM Olsztyn 35.27 (+1.6)

4 KLINICKA Natasza 21.10.2007 KS AZS UWM Olsztyn 38.61 (+1.6)

400 metrów przez płotki

1 KORNACKA Karolina 07.05.2003 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 62.97 SB

2 LEMANOWICZ Maja 05.12.2001 KS AZS UWM Olsztyn WN 64.95 PB

3 TOMCZYK Aleksandra 03.01.2004 UKS MOSiR Działdowo 70.75

4 KOWALSKA Aleksandra 24.09.2004 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 71.35 PB

5 DUDZIEC Martyna 27.08.2004 PKS Gwardia Szczytno 72.22

6 CZARZASTA Wiktoria 27.10.2004 Orka Iława Athletics 72.77

7 KOWALSKA Julia 08.07.2003 UKS MOSiR Działdowo 74.45

8 GORZKA Patrycja 01.05.2005 UKS MOSiR Działdowo 81.92

4 razy 100 metrów

1 LKS Lubawa (Weronika BARANOWSKA 08.02.2005, Milena SENDOBRA 11.10.2005 , Oliwia SOBOTA 11.01.2005 , Wiktoria ZDROJEWSKA 07.10.2004) 57.84

2 KS AZS UWM Olsztyn III (Kinga JANUCHTA 05.01.2005, Weronika JASZCZAK 11.02.2005 , Emilia EJDYS 16.01.2007 , Maja ZIELIŃSKA 18.01.2006) 58.38

4×400 metrów

1 KS AZS UWM Olsztyn (Katarzyna BIELAKOW 22.05.2004, Lena SADURSKA 20.06.2004 , Julia TWARDOWSKA 19.05.2004 , Aleksandra LIS 20.02.2004) 3:58.03

2 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie (Kinga KORNACKA 07.05.2003, Karolina KORNACKA 07.05.2003 , Aleksandra KOWALSKA 24.09.2004 , Kamila STEMPKOWSKA 06.08.2004) 4:04.16

Pchnięcie kulą (4kg)

1 SIEMIŃSKA Daria 10.05.2002 LKS Lubawa 12.46

Pchnięcie kulą K U18 (3kg)

1 MARSZELEWSKA Joanna 10.05.2004 NKS Nowe Miasto Lubawskie 14.15 PB

2 ANTOSZEWSKA Maja 06.03.2004 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 11.23

Pchnięcie kulą K U16 (3kg)

1 KUCIŃSKA Klaudia 04.01.2006 LKS Lubawa 11.87 SB

2 PIELECH Wiktoria 22.11.2005 KS Polonia Pasłęk 10.78 PB

3 BANASIEWICZ Magdalena 03.07.2005 UKS Sokół Węgorzewo 8.84

4 KONOPKA Zofia 15.11.2006 UKS MOSiR Działdowo 7.67

Rzut oszczepem K U18 (500)

1 GRUCA Gabriela 27.05.2003 UKS Sokół Węgorzewo 26.95

Rzut oszczepem (600)

1 NIEDZIELA Zuzanna 17.12.2002 LKS Lubawa 32.04

Rzut oszczepem K U16 (500)

1 KOŁODZIEJSKA Patrycja 21.02.2006 LKS Lubawa 33.20 PB

2 NIEDZIELA Julia 01.01.2006 LKS Lubawa 31.35 PB

3 MIESIKOWSKA Marta 31.07.2005 LKS Lubawa 27.64 PB

Rzut dyskiem (1kg)

1 MENDYK Izabela 27.01.1998 UKS Sokół Węgorzewo 41.70 SB

Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg)

1 BANASIEWICZ Magdalena 03.07.2005 UKS Sokół Węgorzewo 28.55 PB

2 KONOPKA Zofia 15.11.2006 UKS MOSiR Działdowo 27.93 PB

3 BARANOWSKA Weronika 08.02.2005 LKS Lubawa 26.03

4 KUCIŃSKA Klaudia 04.01.2006 LKS Lubawa 23.42

5 KOŁODZIEJSKA Patrycja 21.02.2006 LKS Lubawa 21.78 PB

Elbląg lubawa nowe miasto lubawskie Olsztyn Pasłęk sport młodzieżowy Węgorzewo

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x