3. Mityng Pamięci Ireny Szewińskiej U14 i U16 Toruń 2021 – Rekordy życiowe cieszą najbardziej

Fot. CSiR Susz facebook
W niedzielę (31 stycznia) w hali „Arena” w Toruniu odbył się 3. Mityng Pamięci Ireny Szewińskiej, w którym startowali najmłodsi adepci lekkiej atletyki: U16, U14 i U12. Wystąpiła liczna grupa reprezentantów z sekcji warmińsko-mazurskich z: Olsztyna, Dobrego Miasta. Lidzbarka Warmińskiego, Dywit, Lubawy, Nowego Miasta Lubawskiego, Susza, Kurzętnika, Iławy, Działdowa, Elbląga, Pasłęka. Wprawdzie tym razem nie odnieśliśmy zwycięstwa, ale były miejsca na podium, w czołowej dziesiątce i mnóstwo rekordów życiowych.

W sprincie U16 klasę potwierdziła 14-letnia Anastazja Kuś (AZS UWM Olsztyn) – uczennica NPS Absolwent. Podopieczna trenera Zbigniewa Ludwichowskiego tym razem była druga, ale ustanowiła rekord życiowy 8.03. Drugie miejsca zajęli: Nikola Suchodolska (KS Szkoła Lekkiej Atletyki Olsztyn) w skoku w dal ze strefy U12, Klaudia Kucińska (LKS Lubawa) w pchnięciu lula U16 – 12.23 (trzecia była jej koleżanka klubowa Patrycja Ligman – 12.00), Maja Konicz (LKS Lubawa) na 200 metrów U12 – 31.47, w tej samej konkurencji wśród chłopców: Adam Sztomberski (KS Szkoła Lekkiej Atletyki Olsztyn)- 31.06. Na trzech pozycjach uplasowali się: Paweł Rafiński (LKS Lubawa) na 1000 metrów U16 – 2.45.69, Emilia Kaca (CSiR Susz) na 600 metrów U14 – 1.45 03.

Wyniki

60 m K U12

14 WIŚNIEWSKA Olga 10-05-29 LKS Lubawa (WN) 9.93

16 MILLER Aleksandra 10-01-25 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 10.15

200 m K U12

2 KANICZ Maja 10-04-09 LKS Lubawa (WN) 31.47

17 RADŁOWSKA Magdalena 10-11-06 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 33.46

25 WAWRZYN Milena 10-11-10 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 34.60

26 CEGIELSKA Maja 10-09-23 KS Zamek Kurzętnik (WN) 34.83

28 KARPINIAK Pola 11-01-15 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 35.35

33 SIKORSKA Izabela 11-03-15 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie (WN) 35.74

35 TRZCIŃSKA Aleksandra 10-05-16 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 36.42

36 HELBRECHT Lena 10-08-14 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 36.43

42 PUCUŁA Julia 10-01-22 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 37.96

600 m K U12

9 DANELCZYK Weronika 10-02-04 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 2:06.64

W dal ze strefy K U12

2 SUCHODOLSKA Natalia 10-01-10 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 4.15

200 m M U12

2 SZTOMBERSKI Adam 10-06-09 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 31.06

6 WNUK Bartosz 10-08-06 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 33.49

7 BOGUCKI Piotr 10-03-14 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 33.50

11 JANCEWICZ Witold 10-05-03 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 35.06

19 KACPROWICZ Miłosz 10-07-27 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 36.09

600 m M U12

13 PYTLARCZYK Jan 10-12-13 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 2:09.53

60 m K U14

13 TROKOWSKA Amelia 09-05-03 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 8.77

28 RADŁOWSKA Joanna 09-02-02 GUKS Asy Dywity (WN) 9.19

40 BIGAJ Nikola 08-09-13 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 9.66

200 m K U14

20 KĘDZIOR Aniela 09-03-27 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 30.35

33 JAKUBOWSKA Jowita 08-07-22 LKS Lubawa (WN) 31.59

44 KANICZ Aleksandra 08-02-17 LKS Lubawa (WN) 32.49

45 KOSTYRA Julia 09-01-11 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 32.52

46 KOŻUSZEK Dominika 09-04-02 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 32.61

50 TOMASZEWSKA Lena 08-11-19 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 33.18

53 PYTLARCZYK Zofia 09-02-14 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 33.39 PB

61 ROSZKOWSKA Oliwia 09-01-31 KS Zamek Kurzętnik (WN) 35.44

600 m K U14

3 KACA Emilia 08-07-07 CSiR Susz (WN) 1:46.03 PB

30 LABICKA Oliwia 08-08-24 LKS Lubawa (WN) 1:59.49

45 BARICA Kinga 08-08-09 CSiR Susz (WN) 2:09.61

47 ZIEJA Maja 08-03-12 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 2:12.24

49 ŻYWICKA Zuzanna 08-08-29 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 2:13.09

Kula K (2) U14

12 KOŁODZIEJSKA Karolina 08-06-23 LKS Lubawa (WN) 6.74

W dal K U14

8 CYTLAŁ Maria 09-03-15 UKS MOSiR Działdowo (WN) 4.21

12 SAFIEJKO Hanna 09-09-22 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 4.05

14 LITWINOWICZ Natalia 08-12-01 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 4.01

20 GÓRNIK Martyna 09-08-28 CSiR Susz (WN) 3.83

21 BARTKOWSKA Maja 09-08-22 LKS Lubawa (WN) 3.82

25 NAGAJEWSKA Aleksandra 09-04-14 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 3.75

28 POLAK Zuzanna 08-08-31 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 3.67

30 SIECIŃSKA Zuzanna 09-01-11 CSiR Susz (WN) 3.61

31 PIETRZYK Ewa 09-12-09 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 3.51

36 HISZPAŃSKA Elżbieta 09-10-28 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 3.32

38 NAKIELSKA Aleksandra 09-07-16 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 3.06

Wzwyż K U14

10 KOWALKOWSKA Maja 08-11-08 NKS Nowe Miasto Lubawskie (WN) 1.20 =PB

200 m M U14

30 DRANKOWICZ Krzysztof 09-03-20 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 34.00

600 m M U14

30 DUCHNA Grzegorz 09-02-16 UKS MOSiR Działdowo (WN) 2:00.20 PB

W dal M U14

5 ZAKRETA Bartosz 08-04-26 LKS Lubawa (WN) 4.65

60 m K U16

2 KUŚ Anastazja 07-05-11 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 8.03 PB

48 GĘBSKA Dominika 07-11-23 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński (WN) 9.44 PB

51 BIEŃKOWSKA Aleksandra 06-06-09 GUKS Asy Dywity (WN) 9.61

300 m K U16

22 SKRZYNIARZ Paulina 06-08-21 CSiR Susz (WN) 45.48

35 ŁASZENKOW Amelia 06-11-06 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 46.96 PB

37 CIESZEWSKA Amelia 07-06-22 Orka Iława Athletics (WN) 47.05 PB

40 BACZEWSKA Kornelia 07-09-05 UKS Gimpas Pasłęk (WN) 47.51 PB

45 SOSNOWSKA Hanna 06-09-16 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 48.23

49 STEYKA Alicja 07-04-11 UKS MOSiR Działdowo (WN) 48.79

53 CEGIELSKA Roksana 07-07-05 KS Zamek Kurzętnik (WN) 49.21 PB

55 PACZKOWSKA Aleksandra 07-07-03 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 49.64

58 JAROSZEWSKA Aleksandra 07-07-26 NKS Nowe Miasto Lubawskie (WN) 49.94

65 MASTALERCZUK Zuzanna 07-08-02 GUKS Asy Dywity (WN) 52.91

70 FURMAŃSKA Amelia 07-12-06 CSiR Susz (WN) 80.35

600 m K U16

9 TROCHIMCZUK Milena 07-06-16 MKS Truso Elbląg (WN) 1:49.60 PB

15 ZYGIEL Oliwia 07-03-18 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 1:51.00 PB

16 ZIENKIEWICZ Kinga 06-01-05 UKS Gimpas Pasłęk (WN) 1:51.08 PB

26 SZAUER Julia 07-08-09 LKS Lubawa (WN) 2:03.52

Kula K (3) U16

2 KUCIŃSKA Klaudia 06-01-04 LKS Lubawa (WN) 12.23

3 LIGMAN Patrycja 06-09-09 LKS Lubawa (WN) 12.00

28 RYKACZEWSKA Nicole 07-12-30 LKS Lubawa (WN) 5.06

W dal K U16

4 OBIDOSKA Wiktoria 06-03-30 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński (WN) 5.10 PB

16 TARGOŃSKA Zuzanna 06-06-28 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 4.60

Wzwyż K U16

6 AUDA Aleksandra 07-04-19 NKS Nowe Miasto Lubawskie (WN) 1.45 =PB

14 ZIENKIEWICZ Eliza 07-06-14 UKS Gimpas Pasłęk (WN) 1.15

60 m M U16

18 KOSTYRA Dawid 07-05-17 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 7.99

300 m M U16

4 DĄBKOWSKI Jakub 06-03-13 UKS MOSiR Działdowo (WN) 38.20 PB

9 CIESZEWSKI Adam 07-06-22 Orka Iława Athletics (WN) 40.01 PB

29 SKOCKI Piotr 07-06-29 KS Zamek Kurzętnik (WN) 44.01 PB

39 BIRBACH Wiktor 07-09-17 KS Zamek Kurzętnik (WN) 48.11

40 MARKOWSKI Michał 07-09-11 UKS Gimpas Pasłęk (WN) 50.31 PB

600 m M U16

5 WASIELEWSKI Wojciech 06-01-18 UKS MOSiR Działdowo (WN) 1:31.44 PB

18 SOROKA Jakub 07-01-15 UKS Gimpas Pasłęk (WN) 1:39.86 PB

1000 m M U16

3 RAFIŃSKI Paweł 06-08-07 LKS Lubawa (WN) 2:45.69 PB

22 KNOWSKI Krystian 07-05-08 Orka Iława Athletics (WN) 3:15.86

25 PIOTROWICZ Marcel 07-05-17 KS Zamek Kurzętnik (WN) 3:20.01

26 PALIŃSKI Michał 07-06-21 CSiR Susz (WN) 3:21.15

Kula M (5) U16

5 STĘPIEŃ Marcin 07-03-10 NKS Nowe Miasto Lubawskie (WN) 11.73

Wzwyż M U16

8 PIOTROWICZ Michał 07-08-09 NKS Nowe Miasto Lubawskie (WN) 1.35

W dal M U16

9 KRUSZEWSKI Hubert 07-05-02 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 4.94

12 ŁUTOWICZ Marcel 06-08-23 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 4.68

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Dobre Miasto Dywity Elbląg iława lekkoatetyka Lidzbark Warmiński lubawa nowe miasto lubawskie Olsztyn sport młodzieżowy Susz

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x