300 śmiałków w Lesie Kumiecie – Gołdapska tradycja

III rzut Gołdapskiej Ligi w biegach przełajowych w Lesie Kumiecie w Gołdapi stanowił jednocześnie Otwarte Indywidualne Mistrzostwa Powiatu. Liczba startujących – imponująca. Ponad trzysta osób , głównie młodzieży,spróbowało swych sił na trasie o długości od 600 do 3000 metrów. Zamiłowianie gołdapian do biegów przełajowych, a zimą narciarskich, jest godna uwagi, tym większe uznanie należy się inicjatorom tych imprez: Ośrodkowi Sportu i Rekreacji oraz Szkolnemu Związkowi Sportowemu. Warto brać przykład.

 

Wyniki

Dziewczęta SP rocz. 2003 i mł. dystans 600 m (I – II klasa)

1 Trzasko Dobrosława ULKS „Lider” SP. Grabowo 4,39

2 Jankowska Oliwia UKS „Trójka” SP 3 Gołdap 4,42

3 Kuskowska Paulina UKS „Trójka” SP 3 Gołdap 5,12

4 Banach Martyna ULKS „Lider” SP. Grabowo 5,24

5 Mentel Julia UKS „Trójka” SP 3 Gołdap 5,39

6 Zalewska Magdalena UKS „Trójka” SP 3 Gołdap 5,42

7 Naruszewicz Gabriela UKS „Trójka” SP 3 Gołdap 5,51

8 Parat Michalina UKS „Trójka” SP 3 Gołdap 5,51

9 Symko Zuzanna UKS „Trójka” SP 3 Gołdap 5,57

10 Günther Patrycja UKS „Trójka” SP 3 Gołdap 5,59

11 Sieczkowska Wiktoria UKS „Trójka” SP 3 Gołdap 6,01

Chłopcy SP rocz. 2003 i mł. dystans 600 m (I – II klasa)

1 Taudul Kacper LA OSiR Gołdap SP-2 Gołdap 4,04

2 Krusiński Szymon UKS „Trójka” SP 3 Gołdap 4,47

3 Piszczek Jakub UKS „Trójka” SP 3 Gołdap 4,51

4 Kliniewski Jakub ULKS „Lider” SP. Grabowo 5,04

5 Kulmaczewski Maciej UKS „Trójka” SP 3 Gołdap 5,14

6 Oleszczuk Bartosz UKS „Trójka” SP 3 Gołdap 5,19

7 Soroka Kacper UKS „Trójka” SP 3 Gołdap 5,23

8 Poreda Jakub UKS „Trójka” SP 3 Gołdap 5,28

9 Ostrowski Bartosz UKS „Trójka” SP 3 Gołdap 5,41

10 Banial Michał UKS „Trójka” SP 3 Gołdap 5,45

Dziewczęta SOSW dystans 1000m

1 Błaszczyk Justyna WTZ Gołdap 6,52

2 Raczyło Agnieszka SOSW Gołdap 7,14

3 Krusińska Angelika SOSW Gołdap 8,08

4 Magdalena Bochuniewicz SOSW Gołdap 8,09

Chłopcy SOSW dystans 1000m

1 Muszyński Paweł SOSW Gołdap 5,26

2 Kalwajtys Paweł SOSW Gołdap 5,45

3 Krusińki Patryk SOSW Gołdap 5,55

4 Olszewski Karol WTZ Gołdap 6,05

5 Chmielewski Adrian SOSW Gołdap 9,18

6 Małkus Maciej WTZ Gołdap 9,21

7 Stankiewicz Fabian WTZ Gołdap 9,22

Dziewczęta SP rocz. 2001 i mł. dystans 600 m (III – VI klasa)

1 Dziatkowska Weronika SP 1 Gołdap 3,53

2 Kozłowska Dominika UKS „Trójka” SP 3 Gołdap 3,54

3 Pińczak Kamila UKS B.M. 4,08

4 Leszczyńska Julia UKS „Trójka” SP 3 Gołdap 4,11

5 Bednarz Aleksandra ULKS „LIDER” SP. Grabowo 4,23

6 Wieczorek Milena UKS SP 2 Gołdap 4,26

7 Słowikowska Roksana ULKS „LIDER” SP. Grabowo 4,28

8 Szczęsna Angelika SP Pogorzel 4,29

9 Charkiewicz Gabriela UKS B.M. 4,37

10 Szlempo Patrycja UKS „Trójka” SP 3 Gołdap 4,44

Chłopcy SP rocz. 2001 i mł. dystans 800 m (III – IV klasa)

1 Tylenda Szymon UKS Pogorzel 4,44

2 Walendynkiewicz Kacper SP 1 Gołdap 4,51

3 Suchy Maciej ULKS „LIDER” SP. Grabowo 4,52

4 Wójtowicz Marek UKS „Trójka” Gołdap 4,54

5 Wójtowicz Dariusz UKS „Trójka” Gołdap 5,03

6 Styk Sebastian UKS Pogorzel 5,06

7 Litwiński Mateusz SP 1 Gołdap 5,09

8 Sienkiewicz Michał LA „OSiR” SP 1 Gołdap 5,15

9 Burba Krzysztof SP Żytkiejmy 5,21

10 Żamojtuk Maciej SP 1 Gołdap 5,22

Dziewczęta SP rocz. 1999 i mł. dystans 800 m (V – VI klasa)

1 Cewkowicz Aleksandra UKS B.M. 4,28

2 Ołów Edyta LA „OSiR” SP 1 Gołdap 4,33

3 Nowacka Gabriela UKS SP 2 Gołdap 4,41

4 Pińczak Weronika UKS SP Banie Mazurskie 4,42

5 Chmielewska Katarzyna ULKS „LIDER” SP. Grabowo 4,43

6 Sitkowska Emilia UKS SP 2 Gołdap 4,51

7 Hałabuda Maria UKS SP Banie Mazurskie 4,57

8 Jakowska Oliwia SP 1 Gołdap 4,59

9 Piela Dominika ULKS „LIDER” SP. Grabowo 5,01

10 Markiewicz Emilia SP 1 Gołdap 5,04

Chłopcy SP rocz. 1999 i mł. dystans 1000 m (V – VI klasa)

1 Suchy Jacek ULKS „LIDER” SP. Grabowo 4,44

2 Wronowski Albert UKS B.M. 4,47

3 Lanczewski Grzegorz ULKS „LIDER” SP. Grabowo 4,55

4 Zyskowski Grzegorz SP 1 Gołdap 5,02

5 Poreda Konrad LA „OSiR” UKS SP 3 Gołdap 5,03

6 Pastuszyński Piotr ULKS „LIDER” SP. Grabowo 5,12

7 Wałejko Wojciech UKS SP Boćwinka 5,24

8 Skuza Szymon ULKS „LIDER” SP. Grabowo 5,25

9 Kamiński Maciej UKS „Trójka” SP 3 Gołdap 5,26

10 Klaus Mateusz UKS SP Banie Mazurskie 5,27

Dziewczęta SG rocz. 1998 i mł. dystans 1000 m*

1 Szablak Julia UKS Banie Mazurskie 5,05

2 Grygajtys Patrycja UKS Banie Mazurskie 5,18

3 Pietrzak Karolina Gim. Nr.1 Gołdap 5,22

4 Chmielewska Paulina ULKS „Lider” Gim. Grabowo 5,23

5 Kulbacka Karolina UKS Banie Mazurskie 5,24

6 Twarowska Karolina LA „OSiR” Gim. Gołdap 5,42

7 Słowikowska Anita ULKS „Lider” Gim. Grabowo 5,45

8 Popko Loretta Gim. nr 1 Gołdap 5,49

9 Kalwajtys Sandra Gim. Dubeninki 5,57

10 Radzewicz Małgorzta Gim. nr 1 Gołdap 5,59

Chłopcy SG rocz. 1998 dystans 1500 m*

1 Wielgus Mateusz LA OSiR Gim. nr 1 Gołdap 5,58

2 Zyborowicz Bartłomiej Gim. Dubeninki 6,11

3 Wałejko Łukasz SP UKS Boćwinka 6,12

4 Czereszewski Mateusz ULKS „Lider” Gim. Grabowo 6,21

5 Sztuk Mateusz LA OSiR Gim. nr 1 Gołdap 6,46

6 Szocik Patryk Gim 1 UKS „Łoś” Gołdap 7,23

7 Bukpasz Cezary UKS Banie Mazurskie 7,25

PK Szlempo Sebastian Gim. Nr.1 UKS „Łoś” Gołdap 7,26

8 Lejmel Maciej Gim Gołdap 7,33

9 Buraczewski Piotr Gim Gołdap 7,47

10 Sikorski Marcin Gim Gołdap 7,55

Dziewczęta SG rocz. 1996 i mł. dystans 1500 m*

1 Wojda Maria LA OSiR Gim. Nr.1 Gołdap 6,34

2 Jurgielewicz Jola Gim. Nr.1 Gołdap 7,23

3 Kozłowska Kinga UKS Banie Mazurskie 7,51

4 Zarzecka Małgorzata Gim. Nr.1 Gołdap 8,08

5 Bogusz Sandra UKS Banie Mazurskie 8,32

6 Winiarska Żaneta Gim. Nr.1 Gołdap 8,35

7 Gołąbek Jagoda Gim. Nr.1 Gołdap 11,14

Chłopcy SG rocz. 1996 i mł. dystans 2000 m*

1 Burba Krystian Gim. Dubeninki 8,38

2 Maczuga Łukasz ULKS „LIDER” Grabowo 8,41

3 Pojawa Kamil Gim. Nr.1 Gołdap 9,22

4 Stasiński Krystian ULKS „Lider” Grabowo 9,44

5 Chełmiński Rafał UKS Banie Mazurskie 9,58

6 Staranowicz Szymon Gim. Nr.1 Gołdap 10,12

7 Iwanicki Wojciech Gim. Nr.1 Gołdap 10,13

8 Szynder Mateusz Gim. Nr. 1 Gołdap 10,14

9 Kulbacki Paweł UKS Banie Mazurskie 10,23

10 Ratomski Wojciech Gim. Nr.1 Gołdap 10,38

Dziewczęta SPG rocz. 1995 i mł. dystans 1500 m*

1 Juszkiewicz Martyna ULKS „LIDER” Grabowo 6,47

2 Sieczkowska Agata LO UKS „Jantar” Gołdap 7,11

3 Wilczewska Iga LO UKS „Jantar” Gołdap 7,31

4 Smokowska Agnieszka LO UKS „Jantar” Gołdap 8,37

5 Baranowska Paulina LO UKS „Jantar” Gołdap 9,13

Chłopcy SPG rocz. 1995 i mł. dystans 2000m*

1 Pojawa Krzysztof LO UKS „Jantar” Gołdap 9,24

2 Sokołowski Mateusz UKS ZSZ Gołdap 9,48

3 Kubryń Radosław UKS ZSZ Gołdap 10,17

4 Leszczyński Dominik UKS ZSZ Gołdap 10,56

5 Walawender Damian UKS ZSZ Gołdap 10,57

6 Czerniak Maciej LO UKS „Jantar” Gołdap 11,23

7 Zakrzewski Rafał UKS ZSZ Gołdap 11,36

Dziewczęta SPG rocz. 1993 i mł. dystans 2000m*

1 Zarzecka Monika UKS ZSZ Gołdap 11,36

2 Zarzecka Jadwiga UKS ZSZ Gołdap 12,38

3 Lisiewska Olga UKS ZSZ Gołdap 14,51

4 Olszewska Barbara UKS ZSZ Gołdap 15,08

Chłopcy SPG rocz. 1993 i mł. dystans 3000m*

1 Ciszewski Przemysław LO UKS „Jantar” Gołdap 11,04

2 Lejmel Kamil LO UKS „Jantar” Gołdap 12,01

3 Wilczewski Józef LO UKS „Jantar” Gołdap 12,21

4 Matulewicz Dawid LO UKS „Jantar” Gołdap 12,56

5 Margiel Tomasz ZSZ LA „OsSiR” Gołdap 12,57

6 Bujak Dawid UKS ZSZ Gołdap 13,41

7 Misiun Maciej UKS ZSZ Gołdap 14,21

8 Jabłoński Michał UKS ZSZ Gołdap 16,17

Kobiety rocz. 1992 i st. dystans 2000 m

1 Tramp Małgorzata Gołdap – Łowcy Przygód 11,04

2 Żabicka Marta Gołdap 11,05

3 Panek Patrycja Gołdap 12,32

Mężczyźni rocz. 1992 i st. dystans 3000 m

1 Wronowski Rafał Banie Mazurskie 10,53

2 Borucki Dariusz Gołdap 11,24

3 Kuskowski Marek Gołdap 12,17

4 Mor Piotr Gołdap 12,33

5 Królczyk Tadeusz JW 4808 Gołdap 12,42

6 Wronowski Dawid Banie Mazurskie 13,24

7 Górskie Ryszard Gołdap 13,42

8 Obuchowski Krzysztof Gołdap 14,23

Fot i wyniki na podstawie Goldap-Info

{gallery}goldap11{/gallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x