41 Memoriał Józefa Żylewicza Gdańsk 2013 – Kacper Kozłowski ma swoje plany

Po raz 41 czołówka polskich lekkoatletów spotkała się w Trójmieście na Memoriale Józefa Żylewicza. Z dużym zainteresowaniem oczekiwany był bieg na 400 metrów, na próżno wypatrywaliśmy Kacpra Kozłowskiego, który zdecydował się wystartować na 200 m i uzyskał szósty czas 21.30. Jego krajowi rywale na koronnym dystansie zeszli poniżej 47 sekund. W mityngu wystąpiła grupa lekkoatletów AZS UWM, byli też przedstawiciele Truso Elbląg i Jedynki Bartoszyce.

Wyniki

200 metrów

Bieg 2/ 3 +1.0

1 KLUCZYŃSKI Tomasz 93-07-18 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO 21.32 PB

2 SŁOWIKOWSKI Przemysław 93-11-20 WKS Flota Gdynia 21.33 PB

3 GRZĄŚLEWICZ Paweł 89-10-29 AZS-AWFiS Gdańsk 21.73 PB

4 RUSZKIEWICZ Damian 94-01-16 SKLA Sopot 21.85 SB

5 APACKI Mateusz 92-03-19 SKLA Sopot 22.14 PB

6 REJMUS Michał 91-09-08 AZS-AWFiS Gdańsk 22.20 PB

7 KASYNA Wojciech 93-02-28 AZS-AWFiS Gdańsk 22.95 SB

Bieg 3/ 3 +0.7

1 ADAMSKI Jakub 87-11-11 OŚ AZS Poznań WLP 21.14

2 ZACZEK Artur 89-02-28 OŚ AZS Poznań WLP 21.14

3 OLSZEWSKI Remigiusz 92-09-20 OŚ AZS Poznań WLP 21.26 PB

4 KOZŁOWSKI Kacper 86-12-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ 21.36

5 OTTO Damian 93-09-27 BKS Bydgoszcz KPO 21.49 PB

6 JABŁOŃSKI Adam 94-02-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ 21.67 SB

7 DOBEK Patryk 94-02-13 SKLA Sopot 21.83

8 JASIŃSKI Paweł 93-03-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD 22.44

Klasyfikacja dystansu

1 ADAMSKI Jakub 87-11-11 OŚ AZS Poznań WLP 21.14

2 ZACZEK Artur 89-02-28 OŚ AZS Poznań WLP 21.14

3 OLSZEWSKI Remigiusz 92-09-20 OŚ AZS Poznań WLP 21.26 PB

4 KLUCZYŃSKI Tomasz 93-07-18 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO 21.32 PB

5 SŁOWIKOWSKI Przemysław 93-11-20 WKS Flota Gdynia 21.33 PB

6 KOZŁOWSKI Kacper 86-12-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ 21.36

7 OTTO Damian 93-09-27 BKS Bydgoszcz KPO 21.49 PB

8 JABŁOŃSKI Adam 94-02-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ 21.67 SB

400 metrów 

1 MARCINISZYN Marcin 82-09-07 WKS Śląsk Wrocław DOL 46.73 SB

2 PIETRZAK Michał 89-04-03 AZS-AWF Katowice SLK 46.78 SB

3 OMELKO Rafał 89-01-16 KS AZS AWF Wrocław DOL 47.03

4 GRYNKIEWICZ Marcin 90-03-29 LKS Pomorze Stargard ZPO 47.07

5 WIADEREK Piotr 84-02-05 AZS-AWFiS Gdańsk 47.16

6 JAROS Andrzej 90-07-19 KS Agros Zamość LBE 47.30 SB

……………………………

14 OSTAPIUK Mateusz 93-12-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ 50.03

16 ROGOWSKI Zbigniew 92-03-30 KS AZS UWM Olsztyn WMZ 50.82 PB

800 metrów

1 ŻEBROWSKI Krzysztof 90-07-09 UOLKA Ostrów Mazowiecka MAZ 1:48.43 PB

2 KONIECZNY Karol 93-05-05 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO 1:48.96 PB

3 MARYNICZ Vitaliy 87-01-01 UKRAINE UKR 1:48.98

4 KAMPA Rafał 91-06-12 UKS Olimpia Zabrze SLK 1:52.70 PB

5 STEFANIEC Mateusz 91-12-08 KS Agros Zamość LBE 1:53.17 PB

6 KOZIURA Marcin 94-06-08 AZS-AWFiS Gdańsk 1:54.38 PB

……………………………………………..

9 HADER Rafał 95-03-10 KS AZS UWM Olsztyn WMZ 1:58.20 PB

1500 metrów Wózki

1 KRÓL Bogdan 55-01-01 LUKS Orneta WMZ 2:50.63

2 FUDALA Artur 71-10-19 Ruda Śląska SLK 2:50.94

3 MATEJUK Wiesław 65-04-25 Bartoszyce WMZ 3:13.33

4 PUDLIS Monika 77-08-08 Orneta WMZ 3:14.41 (1)

5 KOWALSKI Przemysław 81-11-15 Olsztyn WMZ 3:29.26

6 HRYNIEWICZ Andrzej 75-03-16 Bartoszyce WMZ 3:31.80

……………………………………….

7 SELIGOWSKA Monika 85-08-30 Lelkowo WMZ 3:39.08 (2)

8 KULEWICZ Katarzyna 85-06-10 Wydminy WMZ 3:39.88 (3)

9 OJRZYŃSKI Grzegorz 77-05-06 Ostróda WMZ 3:44.81

Kobiety

400 metrow

1 ŚWIĘTY Justyna 92-12-03 AZS-AWF Katowice SLK 52.64 PB

2 HOŁUB Małgorzata 92-10-30 KL Bałtyk Koszalin ZPO 53.27 PB

3 BAUMGART Iga 89-04-11 BKS Bydgoszcz KPO 53.81 SB

4 KARCZMARCZYK Agnieszka 93-04-27 AZS-AWFiS Gdańsk 54.26 SB

5 CURYŁO Małgorzata 94-01-13 MKL Toruń KPO 54.41 PB

6 LESZCZYŃSKA Zuzanna 89-04-01 AZS-AWFiS Gdańsk 54.52 PB

…………………………………

8 BRZEZICKA Justyna 94-11-30 KS AZS UWM Olsztyn WMZ 57.59 SB

9 LIS Martyna 94-07-01 MKS Truso Elbląg WMZ 57.79

11 OWCZAREK Klaudia 97-02-24 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ 59.23 SB

800 metrów

1 CICHOCKA Angelika 88-03-15 ULKS Talex Borzytuchom 2:02.92

2 JACNIAK Ewa 90-11-27 AZS UMCS Lublin LBE 2:05.52 SB

3 ELLWARD Syntia 93-03-03 WKS Flota Gdynia 2:05.83 SB

4 HAŁASA Monika 92-04-05 UKS Olimpia Zabrze SLK 2:07.59

5 CHAŁUBEK Aleksandra 93-07-03 UKS Barnim Goleniów ZPO 2:08.25 PB

6 KOWALSKA Katarzyna 85-04-07 LKS Vectra Włocławek KPO 2:09.07 PB

……………………………………..

7 STRUCIŃSKA Martyna 95-03-26 KS AZS UWM Olsztyn WMZ 2:10.21 SB

1500 metrów (PK)

1 ŚLUSARCZYK Katarzyna 89-08-15 OKS Start Otwock MAZ 4:28.91

2 POBŁOCKA Kamila 90-06-07 UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork 4:32.14 PB

3 LISOWSKA Aleksandra 90-12-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ 4:33.20

4 ROMEJ Justyna 94-06-19 ŁKB Trucht Łobez ZPO 4:39.14

5 WILKOSZ Natalia 91-04-11 LKS Pomorze Stargard ZPO 4:43.41

6 JUSIŃSKA Marta 94-03-20 niestowarzyszona … 4:45.78

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x