Biegi o Puchar Burmistrza Gołdapi – To się nazywa sportowa pasja!

Prawie 400 osób uczestniczyło w pierwszych wiosennych biegach przełajowych o Puchar Burmistrza Gołdapi, które stanowiły jednocześnie czwarty rzut Gołdapskiej Ligi Biegów. Nie była więc to impreza od święta, lecz kontynuacja cyklu, w który zaangażowało się całe środowisko. Tylko pozazdrościć takiej pasji, a organizatorom z miejscowego Ośrodka Sportu i Rekreacji daru przekonywania, że sport może być znakomitym sposobem na życie. Poniżej prezentujemy wyniki imprezy, mając nadzieję, że zapał gołdapian nie zgaśnie i w następnych imprezach frekwencja będzie podobna.

 

Dziewczęta SP rocz. 2003 i mł. dystans 600 m (I – II klasa)

1 Ostrowska Gabriela UKS „Trójka” SP 3 Gołdap 2,48

2 Kuskowska Paulina UKS „Trójka” SP 3 Gołdap 2,56

3 Bil Dobrosława SP Żytkiejmy 3,02

4 Jankowska Oliwia UKS „Trójka” SP 3 Gołdap 3,06

5 Malijonis Edyta UKS „Trójka” SP 3 Gołdap 3,1

6 Dzikowska Zuzanna SP UKS Boćwinka 3,11

7 Trzasko Dobrosława ULKS „Lider” SP. Grabowo 3,16

8 Zawistowska Wiktoria UKS „Trójka” SP 3 Gołdap 3,19

9 Zalewska Magdalena UKS „Trójka” SP 3 Gołdap 3,2

10 Naruszewicz Gabriela UKS „Trójka” SP 3 Gołdap 3,25

11 Kondraciuk Maja UKS „Trójka” SP 3 Gołdap 3,26

12 Mikielska Martyna UKS „Trójka” SP 3 Gołdap 3,28

13 Danielczyk Wiktoria SP UKS Boćwinka 3,29

14 Mikielska Katarzyna UKS „Trójka” SP 3 Gołdap 3,34

15 Mentel Julia UKS „Trójka” SP 3 Gołdap 3,35

16 Grunther Patrycja UKS „Trójka” SP 3 Gołdap 3,36

17 Zawadzka Oliwia UKS „Trójka” SP 3 Gołdap 3,39

18 Dadura Aleksandra UKS „Trójka” SP 3 Gołdap 3,4

19 Parat Michalina UKS „Trójka” SP 3 Gołdap 3,41

20 Kierejsza Oliwia UKS „Trójka” SP 3 Gołdap 3,43

21 Wesołowska Zuzanna UKS „Trójka” SP 3 Gołdap

22 Szymko Zuzanna UKS „Trójka” SP 3 Gołdap

23 Potepa Otylia UKS „Trójka” SP 3 Gołdap

24 Gniedziejko Amelia UKS „Trójka” SP 3 Gołdap

25 Romanowska Natalia UKS „Trójka” SP 3 Gołdap

26 Dadel Nikola UKS „Trójka” SP 3 Gołdap

27 Bronakowska Aleksandra UKS „Trójka” SP 3 Gołdap

28 Brylewska Amelia SP UKS Boćwinka

29 Kaszubska Anna UKS „Trójka” SP 3 Gołdap

30 Masiulaniec Maja UKS „Trójka” SP 3 Gołdap

31 Romanowska Julia UKS „Trójka” SP 3 Gołdap

32 Dutkowska Martyna UKS „Trójka” SP 3 Gołdap

33 Dąbrowska Patrycja UKS „Trójka” SP 3 Gołdap

Chłopcy SP rocz. 2003 i mł. dystans 600 m (I – II klasa)

1 Taudul Kacper SP2 „LA OSiR” Gołdap 2,24

2 Gromko Szymon SP Żytkiejmy 2,46

3 Piszczek Jakub UKS „Trójka” SP 3 Gołdap 2,5

4 Krusiński Szymon UKS „Trójka” SP 3 Gołdap 2,51

5 Bernatowicz Jakub SP Dubeninki 3,1

6 Sochacki Gabriel SP UKS Boćwinka 3,14

7 Aneszko Wiktor UKS „Trójka” SP 3 Gołdap 3,16

7 Dzikowski Kacper SP UKS Boćwinka 3,16

8 Rykaczewski Bartłomiej UKS „Trójka” SP 3 Gołdap 3,17

9 Poreda Jakub UKS „Trójka” SP 3 Gołdap 3,18

10 Kotyński Dawid UKS „Trójka” SP 3 Gołdap 3,20

11 Fiodorowicz Mateusz UKS „Trójka” SP 3 Gołdap 3,21

12 Paczkowski Toni UKS „Trójka” SP 3 Gołdap 3,23

13 Ostrowski Bartosz UKS „Trójka” SP 3 Gołdap 3,25

14 Syperek Denis UKS „Trójka” SP 3 Gołdap 3,27

15 Oleszczuk Bartosz UKS „Trójka” SP 3 Gołdap 3,28

16 Włoch Adam UKS „Trójka” SP 3 Gołdap 3,29

17 Soroka Kacper UKS „Trójka” SP 3 Gołdap 3,3

18 Leszkowicz Adam UKS „Trójka” SP 3 Gołdap 3,31

19 Kozioł Maksymilian UKS „Trójka” SP 3 Gołdap 3,32

20 Meller Michał ULKS „Lider” SP. Grabowo 3,33

21 Czarniewski Michał UKS „Trójka” SP 3 Gołdap

22 Zalewski Mateusz UKS „Trójka” SP 3 Gołdap

23 Bończak Bruno UKS „Trójka” SP 3 Gołdap

Dziewczęta SP rocz. 2001 i mł. dystans 600 m (III – VI klasa)

1 Dziatkowska Weronika SP 1 Gołdap 2,27

2 Kozłowska Dominika UKS „Trójka” SP 3 Gołdap 2,29

3 Pińczak Kamila ZPO Banie Mazurskie 2,39

4 Szczęsna Andżelika Sp Pogorzel 2,42

5 Leszczyńska Julia UKS „Trójka” SP 3 Gołdap 2,48

6 Wieczorek Milena UKS SP 2 Gołdap 2,51

7 Waraksa Martyna UKS „Trójka” SP 3 Gołdap 2,52

8 Jurgielewicz Urszula UKS „Trójka” SP 3 Gołdap 2,53

9 Skrodzka Julia UKS „Trójka” SP 3 Gołdap 2,56

10 Kisielewska Klaudia SP Dubeninki 2,57

11 Pietrzak Julia UKS SP 2 Gołdap 2,58

12 Ostapionek Weronika SP Dubeninki 2,59

13 Zeniuk Elżbieta UKS SP 2 Gołdap 3,01

14 Andruszkiewicz Andżelika SP Pogorzel 3,02

15 Szporak Iwona SP Pogorzel 3,03

16 Kalinowska Sylwia SP Żytkiejmy 3,04

17 Mościńska Katarzyna SP UKS Boćwinka 3,05

18 Krusińska Klaudia UKS „Trójka” SP 3 Gołdap 3,07

19 Szczęsna Patrycja SP Pogorzel 3,08

20 Jaszczuk Emilia SP UKS Boćwinka 3,09

21 Juszkiewicz Gabriela ULKS „Lider” SP. Grabowo

22 Rykaczewska Wiktoria UKS „Trójka” SP 3 Gołdap

23 Charkiewicz Gabriela ZPO Banie Mazurskie

24 Zagońska Oliwia SP 1 Gołdap

25 Paszkiewicz Wiktoria SP UKS Boćwinka

26 Paszko Nikola ZPO Banie Mazurskie

27 Wierkiewicz Milena SP 1 Gołdap

28 Meller Katarzyna ULKS „Lider” SP. Grabowo

29 Olbryś Anna UKS „Trójka” SP 3 Gołdap

30 Kuras Gabriela SP 1 Gołdap

31 Górko Julia UKS „Trójka” SP 3 Gołdap

32 Dzikiel Paulina UKS „Trójka” SP 3 Gołdap

33 Matuszak Monika UKS „Trójka” SP 3 Gołdap

34 Sosnowska Aleksandra SP UKS Boćwinka

35 Oszkinis Martyna UKS „Trójka” SP 3 Gołdap

36 Podsiadło Sandra UKS „Trójka” SP 3 Gołdap

37 Bester Agata UKS „Trójka” SP 3 Gołdap

38 Rozmysłowska Aleksandra UKS „Trójka” SP 3 Gołdap

39 Bil Bogusława SP Żytkiejmy

40 Wójcik Katarzyna SP 1 Gołdap

41 Ostrowska Oliwia SP 1 Gołdap

42 Misiewicz Patrycja Sp Pogorzel

43 Staniesiel Karolina UKS „Trójka” SP 3 Gołdap

44 Kozłowska Izabela UKS „Trójka” SP 3 Gołdap

{AdmirorGallery}rzut19{/AdmirorGallery}

Fot. goldap info

Chłopcy SP rocz. 2001 i mł. dystans 800 m (III – IV klasa)

1 Tylenda Szymon SP Pogorzel 2,46

2 Styk Sebastian SP Pogorzel 2,52

3 Kupryjanowicz Bartosz SP Dubeninki 2,58

4 Walendykiewicz Kacper SP 1 Gołdap 3,01

5 Boguszewski Patryk SP 1 Gołdap 3,02

6 Żamojtuk Maciej SP 1 „LA OSiR” Gołdap 3,03

7 Wójtowicz Marek UKS „Trójka” SP 3 Gołdap 3,06

8 Wójtowicz Dariusz UKS „Trójka” SP 3 Gołdap 3,13

9 Lutecki Sebastian SP Dubeninki 3,16

10 Polanis Kuba SP Pogorzel 3,19

11 Szlempo Dawid UKS „Trójka” SP 3 Gołdap 3,21

12 Chmielewski Tomasz ZPO Banie Mazurskie 3,22

13 Bekier Sebastian SP Żytkiejmy 3,25

14 Wojciechowski Mariusz UKS SP 2 Gołdap 3,27

15 Krzykwa Kamil SP 1 Gołdap 3,28

16 Gromko Hubert SP Żytkiejmy 3,29

17 Tyszlak Michał SP 1 Gołdap 3,3

18 Rakowski Adam SP 1 Gołdap 3,31

19 Przyborowski Marcin UKS „Trójka” SP 3 Gołdap 3,32

20 Januszkiewicz Miłosz UKS „Trójka” SP 3 Gołdap 3,33

21 Burzyński Damian UKS „Trójka” SP 3 Gołdap

22 Harasimowicz Dawid SP 1 Gołdap

23 Mościński Kamil UKS SP 2 Gołdap

24 Brodowski Karol UKS „Trójka” SP 3 Gołdap

25 Zawadzki Oskar UKS „Trójka” SP 3 Gołdap

26 Górski Oliwer SP 1 Gołdap

27 Nowiczenko Klaudiusz UKS „Trójka” SP 3 Gołdap

28 Boczek Łukasz SP Żytkiejmy

29 Wesołowski Damian UKS SP 2 Gołdap

30 Wawrukiewicz Cezary SP Dubeninki

31 Solarczyk Piotr UKS „Trójka” SP 3 Gołdap

32 Rozmysłowski Kamil SP UKS Boćwinka

33 Bronicki Ernest SP 1 Gołdap

34 Zyborowicz Dominik SP Dubeninki

45 Rakowski Dawid SP Dubeninki

36 Poniszko Przemysław UKS „Trójka” SP 3 Gołdap

37 Jabłoński Piotr UKS „Trójka” SP 3 Gołdap

38 Gregorczuk Adam UKS „Trójka” SP 3 Gołdap

39 Stasiński Patryk

40 Kozic Wojciech UKS „Trójka” SP 3 Gołdap

41 Urbanowicz Damian UKS „Trójka” SP 3 Gołdap

42 Jankowski Łukasz SP Pogorzel

43 Redziński Michał UKS SP 2 Gołdap

44 Winiarski Piotr UKS SP 2 Gołdap

45 Gotowski Gabriel SP UKS Boćwinka

46 Bludnik Krzysztof SP Pogorzel

47 Sororz Paweł SP Dubeninki

48 Buraczewski Eryk UKS SP 2 Gołdap

49 Tylenda Tomasz UKS SP 2 Gołdap

50 Kracaj Przemysław SP Żytkiejmy

51 Motusiewicz Dariusz SP UKS Boćwinka

52 Ziliński Mateusz SP Pogorzel

53 Jegliński Dawid UKS „Trójka” SP 3 Gołdap

Dziewczęta SP rocz. 1999 i mł. dystans 800 m (V – VI klasa)

1 Ołów Edyta SP 1 „LA OSiR” Gołdap 2,44

2 Hałabuda Maria ZPO Banie Mazurskie 2,52

3 Sitkowska Emilia UKS SP 2 Gołdap 2,56 19

4 Chmielewska Katarzyna ULKS „Lider” SP. Grabowo 3,01

5 Nowacka Gabriela UKS SP 2 Gołdap 3,04

6 Jankowska Sandra SP UKS Boćwinka 3,06

7 Piela Dominika ULKS „Lider” SP. Grabowo 3,08

8 Szyszkowska Karolina UKS „Trójka” SP 3 Gołdap 3,14

9 Stankiewicz Klaudia SP 1 Gołdap 3,15

10 Kierzonek Elwira ZPO Banie Mazurskie 3,17

11 Kowalewska Paulina ULKS „Lider” SP. Grabowo 3,18

12 Skrzydel Ewelina SP UKS Boćwinka 3,19

13 Sadowska Gabriela UKS „Trójka” SP 3 Gołdap 3,20

14 Pałys Wioletta ULKS „Lider” SP. Grabowo 3,21

15 Misiewicz Arleta ULKS „Lider” SP. Grabowo 3,24

16 Jurewicz Sandra UKS SP 2 Gołdap 3,25

17 Pujan Marta ZPO Banie Mazurskie 3,27

18 Misiun Zuzanna SP 1 Gołdap 3,29

19 Tuchowska Martyna ULKS „Lider” SP. Grabowo 3,3

20 Oszkinis Patrycja UKS SP 2 Gołdap 3,33

21 Kania Klaudia ZPO Banie Mazurskie

22 Jankowska Karolina SP Pogorzel

23 Sztejter Ewa SP Dubeninki

24 Kotula Karolina UKS SP 2 Gołdap

25 Chalecka Katarzyna ULKS „Lider” SP. Grabowo

26 Matyszkiel Angelika UKS SP 2 Gołdap

27 Piechocka Dominika UKS „Trójka” SP 3 Gołdap

28 Żukowska Katarzyna SP Dubeninki

29 Szocik Aleksandra SP 1 Gołdap

30 Wasilewska Katarzyna ULKS „Lider” SP. Grabowo

31 Szporak Adela SP Pogorzel

32 Bogdan Weronika SP 1 Gołdap

33 Szyszko Laura ZPO Banie Mazurskie

34 Banach Sandra ULKS „Lider” SP. Grabowo

35 Dziekońska Ewelina UKS SP 2 Gołdap

36 Bronicka Natalia SP Dubeninki

37 Samluk Anna UKS „Trójka” SP 3 Gołdap

38 Adamczewska Sandra UKS „Trójka” SP 3 Gołdap

39 Ciszewska Monika SP 1 Gołdap

40 Polanis Paulina SP Pogorzel

41 Iwaszko Klaudia ZPO Banie Mazurskie

42 Artemiuk Weronika ZPO Banie Mazurskie

43 Bruś Izabela ZPO Banie Mazurskie

44 Kieruń-Mościcka Roksana SP 1 Gołdap

45 Kołodziej Gabriela UKS Sp 2 Gołdap

46 Żylińska Martyna ULKS „Lider” SP. Grabowo

47 Białecka Klaudia SP 1 Gołdap

48 Jaźwińska Magda SP 1 Gołdap

49 Zawadzka Anna UKS „Trójka” SP 3 Gołdap

50 Kurpios Nina UKS „Trójka” SP 3 Gołdap

Chłopcy SP rocz. 1999 i mł. dystans 1000 m (V – VI klasa)

1 Suchy Jacek ULKS „Lider” SP. Grabowo 2,59

2 Wronowski Albert ZPO Banie Mazurskie 3,04

3 Poreda Konrad SP 3 Gołdap „LA OSiR” 3,08

4 Lanczewski Grzegorz ULKS „Lider” SP. Grabowo 3,11

5 Pastuszyński Piotr ULKS „Lider” SP. Grabowo 3,12

6 Trzasko Filip ULKS „Lider” SP. Grabowo 3,17

7 Meller Piotr ULKS „Lider” SP. Grabowo 3,24

8 Kalus Mateusz ZPO Banie Mazurskie 3,25

9 Latawski Mateusz ZPO Banie Mazurskie 3,27

10 Sznurkowski Michał SP 1 Gołdap 3,28

11 Kamiński Maciej UKS „Trójka” SP 3 Gołdap 3,29

12 Kondratowicz Paweł ZPO Banie Mazurskie 3,3

13 Kramkowski Patryk SP Dubeninki 3,31

14 Wałejko Wojciech SP Boćwinka 3,32

15 Górko Maksymilian UKS „Trójka” SP 3 Gołdap 3,33

16 Prześniak Adrian UKS SP 2 Gołdap 3,34

17 Hołdyński Marcin SP Żytkiejmy 3,35

18 Kazimierski Michał UKS „Trójka” SP 3 Gołdap 3,36

19 Bobkowski Olgierd SP 1 Gołdap 3,38

20 Kaliszewski Dawid SP Żytkiejmy 3,39

21 Dymkowski Wojtek SP 1 Gołdap

22 Urbanowicz Mariusz SP Żytkiejmy

23 Korenkiewicz Mateusz SP Dubeninki

24 Tylenda Kryspin SP Pogorzel

25 Skuza Szymon ULKS „Lider” SP Grabowo

26 Piasecki Patryk SP Pogorzel

27 Kabat Bartłomiej UKS „Trójka” SP 3 Gołdap

28 Styk Damian SP Pogorzel

29 Paszkowski Dawid SP 1 Gołdap

30 Sieczkowski Sebastian UKS SP 2 Gołdap

31 Ostrowski Maciej UKS „Trójka” SP 3 Gołdap

32 Staniaszek Andrzej SP 1 Gołdap

33 Sitek Konrad UKS „Trójka” SP 3 Gołdap

34 Juszkiewicz Jakub ULKS „Lider” SP. Grabowo

35 Abramowicz Arek ZPO Banie Mazurskie

36 Żamojtuk Michał SP 1 Gołdap

37 Mikucki Oskar ZPO Banie Mazurskie

38 Kisłowski Michał UKS „Trójka” SP 3 Gołdap

39 Narusiewicz Dawid UKS „Trójka” SP 3 Gołdap

40 Pińczak Marcin UKS „Trójka” SP 3 Gołdap

41 Rozmysłowski Patryk SP UKS Boćwinka

42 Brylewski Mateusz UKS „Trójka” SP 3 Gołdap

43 Godlewski Piotr UKS „Trójka” SP 3 Gołdap

44 Mentel Marcin Sp Pogorzel

45 Wesołowski Artur UKS „Trójka” SP 3 Gołdap

46 Perżyło Michał ZPO Banie Mazurskie

47 Rakowski Michał SP 1 Gołdap

48 Palanis Marek SP Pogorzel

49 Kowalewski Mateusz SP 1 Gołdap

50 Gryniewicz Bartek SP 1 Gołdap

51 Szrejder Jacek SP 1 Gołdap

52 Rudzewicz Dawid SP 1 Gołdap

53 Świtaj Mateusz SP 1 Gołdap

54 Sadowski Maciek SP 1 Gołdap

56 Kokocki Szymon ZPO Banie Mazurskie

57 Makarski Hubert ZPO Banie Mazurskie

58 Wołąziewicz Karol UKS „Trójka” SP 3 Gołdap

58 Górski Daniel UKS „Trójka” SP 3 Gołdap

60 Turczyk Jakub UKS „Trójka” SP 3 Gołdap

61 Brzozowski Rafał SP Pogorzel

62 Hubert Kozłowski ?

63 Matuszak Mateusz UKS „Trójka” SP 3 Gołdap

64 Bednarz Szymon ULKS „Lider” SP. Grabowo

Dziewczęta SG rocz. 1998 i mł. dystans 1000 m

1 Szablak Julia ZPO Banie Mazurskie 3,09

2 Grygajtys Patrycja ZPO Banie Mazurskie 3,17

3 Pietrzak Karolina Gim 1 Gołdap 3,21

4 Chmielewska Paulina ULKS „Lider” Grabowo 3,34

5 Kalwajtys Sandra Gim Dubeninki 3,36

6 Kulbacka Karolina ZPO Banie Mazurskie 3,43

7 Kierzonek Klaudia ZPO Banie Mazurskie 3,53

8 Zubowicz Michalina SP UKS Boćwinka 3,54

9 Słowikowska Anita ULKS „Lider” Grabowo 3,55

10 Waluś Edyta ZPO Banie Mazurskie 3,56

11 Mikołajczyk Karolina Gim Dubeninki 4,03

12 Barszczewska Aleksandra Gim Dubeninki

13 Rozmysłowska Madzia Gim 1 UKS Boćwinka

14 Radzewicz Małgorzata Gim 1 Gołdap

15 Grażul Dominika SP Pogorzel

16 Jankowska Karolina Gim 1 Gołdap

17 Kowalska Karolina ULKS „Lider” Grabowo

18 Zarzecka Dominika ULKS „Lider” Grabowo

Chłopcy SG rocz. 1998 dystans 1000 m

1 Wielgus Mateusz Gim 1 Gołdap „LA OSiR” 2,42

2 Zyborowicz Bartłomiej Gim Dubeninki 2,45

3 Czereszewski Mateusz ULKS „Lider” Grabowo 2,58

4 Wałejko Łukasz SP UKS Boćwinka 3,01

5 Karbowski Piotr Gim 1 Gołdap 3,08

6 Budlewski Rafał Gim 1 Gołdap 3,11

7 Girtler Adrian Gim 1 Gołdap

8 Sztuk Mateusz Gim 1 Gołdap „LA OSiR”

9 Kalinowski Marcin Gim 1 Gołdap

10 Lejmel Maciej Gim 1 Gołdap

11 Szocik Patryk Gim 1 Gołdap „ULKS Łoś”

12 Bukpasz Cezary ZPO Banie Mazurskie

13 Gołubowicz Piotr Gim 1 Gołdap

14 Dziankowski Damian Gim 1 Gołdap „ULKS Łoś”

15 Buraczewski Piotr Gim 1 Gołdap

16 Siejwa Michał Gim 1 Gołdap

17 Rant Adam ZPO Banie Mazurskie

18 Krupiński Kacper Gim 1 Gołdap

19 Drozd Łukasz ZPO Banie Mazurskie

20 Dziobkowski Emil Gim 1 Gołdap

21 Giczewski Filip Gim 1 Gołdap

22 Puza Michał Gim 1 Gołdap

23 Pianka Damian Gim 1 Gołdap

Dziewczęta SG rocz. 1996 i mł. dystans 1000 m

1 Wojda Maria Gim 1 Gołdap „LA OSiR” 3,03

2 Jurgielewicz Jola Gim 1 Gołdap 3,16

3 Orłowska Joanna Gim 1 Gołdap „LA OSiR” 3,31

4 Hawrusik Sylwia ZPO Banie Mazurskie 3,33

5 Smokowska Milena Gim 1 Gołdap „ULKS ŁOŚ” 3,44

6 Winiarska Żaneta Gim 1 Gołdap „LA OSiR” 3,47

7 Sawczyszyn Marta Gim 1 Gołdap „LA OSiR” 3,48

8 Sitnik Karolina Gim Dubeninki 4,08

9 Hołdyńska Edyta Gim Dubeninki 4,13

Chłopcy SG rocz. 1996 i mł. dystans 1000 m

1 Wasilewski Adam Gim 1 Gołdap „LA OSiR” 2,28

2 Wasilewski Artur Gim 1 Gołdap „LA OSiR” 2,32

3 Maczuga Łukasz ULKS „Lider” Grabowo 2,35

4 Burba Krystian Gim Dubeninki 2,39

5 Pojawa Kamil Gim. 1 Gołdap 2,44

6 Stasiński Krystian ULKS „Lider” Grabowo 2,49

7 Budnik Szymon Gim 1 Gołdap „LA OSiR” 2,57

8 Guzewicz Przemysław ZPO Banie Mazurskie 3,01

9 Iwan Jakub Gim 1 Gołdap 3,02

10 Iwanicki Wojciech Gim 1 Gołdap 3,03

11 Ferenc Mateusz ULKS „Lider” Grabowo 3,04

12 Garbowski Mateusz ZPO Banie Mazurskie 3,05

13 Wiszniewski Mateusz Gim 1 Gołdap 3,1

14 Dziankowski Radosław Gim 1 Gołdap 3,12

15 Kulbacki Paweł ZPO Banie Mazurskie

16 Skrzecz Patryk ZPO Banie Mazurskie

17 Szynder Mateusz Gim 1 Gołdap

18 Ratomski Wojciech Gim 1 Gołdap

19 Wołos Adrian UKS Gim 1 Gołdap

20 Wojda Karol Gim 1 Gołdap

21 Ruciński Wojciech Gim 1 Gołdap

22 Sereda Piotr ZPO Banie Mazurskie

23 Luty Patryk Gim 1 Gołdap

24 Kowalewicz Kamil Gim 1 Gołdap

25 Wiński Patryk Gim 1 Gołdap

26 Iwanowski Michał Gim 1 Gołdap

27 Ścipin Patryk Gim 1 Gołdap

28 Grecki Olek Gim 1 Gołdap „ULKS Łoś”

29 Dziobkowski Grzegorz Gim 1 Gołdap

30 Mentel Paweł Gim 1 Gołdap

31 Wojdylak Dawid Gim 1 Gołdap

32 Rynkowski Bartek Gim 1 Gołdap

33 Hołdyński Piotr Gim 1 Gołdap

34 Małachwiej Kacper Gim 1 Gołdap

Dziewczęta SPG rocz. 1995 i mł. dystans 1000 m

1 Juszkiewicz Martyna LO Gołdap 3,11

2 Sieczkowska Agata LO Gołdap 3,13

3 Wilczewska Iga LO Gołdap 3,26

4 Zarzecka Jadwiga ZSZ Gołdap 3,43

5 Jaszczuk Patrycja ULKS „Lider” Grabowo 4,01

6 Jodzio Kinga ULKS „Lider” Grabowo 4,03

Chłopcy SPG rocz. 1995 i mł. dystans 1400m

1 Twarowski Tomasz LO UKS Jantar Gołdap 3,44

2 Ciszewski Przemek LO „LA OSiR” Gołdap 3,48

3 Wilczewski Józef LO UKS Jantar Gołdap 4,01

4 Matulewicz Dawid LO UKS Jantar Gołdap 4,06

5 Margiel Tomasz ZSZ LA OSR Gołdap 4,12

6 Juda Sebastian LO Gołdap 4,21

7 Sokołowski Mateusz ZSZ Gołdap 4,38

8 Kubryń Radosław ZSZ Gołdap 4,42

9 Walawender Damian ZSZ Gołdap 4,47

10 Misiun Maciek ZSZ Gołdap 4,48

11 Sadowski Rafał LO Gołdap 4,49

12 Leszczyński Dominik ZSZ Gołdap 5,19

13 Kois Mariusz ZSZ Gołdap 5,20

Seniorki rocz. 1992 i st. dystans 2800m

1 Wilczewska Justyna Olsztyńska Szkoła Wyższa 9,45

2 Żabicka Marta „Łowcy Przygód” Gołdap 9,57

3 Tramp Małgorzata „Łowcy Przygód” Gołdap 10,11

4 Panek Patrycja Gołdap 13,07

Seniorzy rocz. 1992 i st. dystans 2800m

1 Wronowski Rafał Banie Mazurskie 7,22

2 Jurewicz Dariusz „Łowcy Przygód” Gołdap 7,42

3 Szlaszyński Przemysław Gołdap 7,43

4 Borucki Dariusz „Łowcy Przygód” Gołdap 7,45

5 Kuskowski Marek „Łowcy Przygód” Gołdap 8,19

6 Królczyk Tadeusz „Łowcy Przygód” Gołdap JW 4808 8,57

7 Górski Ryszard „Łowcy Przygód” Gołdap 9,08

8 Obuchowski Krzysztof „Łowcy Przygód” Gołdap 9,09

9 Twarowski Tadeusz Gołdap 10,3

Dziewczęta OSW i WTZ-SOSW – dystans 600m

1 Błaszczyk Justyna WTZ w Gołdapi 3,22

2 Olszewska Katarzyna OSW w Gołdapi 3,52

3 Bokuniewicz Magdalena OSW w Gołdapi 3,56

Chłopcy OSW i WTZ-SOSW – dystans 600m

1 Muszyński Paweł OSW w Gołdapi 2,16

2 Krusiński Patryk OSW w Gołdapi 2,30

3 Grzeszczuk Łukasz OSW w Gołdapi 2,32

4 Skowroński Mariusz OSW w Gołdapi 2,45

5 Olszewski Karol WTZ w Gołdapi 2,46

6 Stankiewicz Fabian WTZ w Gołdapi 2,54

7 Zarzecki Adrian SP UKS Boćwinka 3,09

8 Małkus Maciej WTZ w Gołdapi 3,13

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x